>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwycięzca ligi mistrzow

Status
Zamknięty.
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
mam nadzieje że będzie to Manchester United ale z drugiej strony nie chciałbym oglądać angielskiego finału :-? - dlatego dla dobra futbolu niech będzie to liverpool po dramatycznej walce z milanem :spokodfhgfh: ???? :spokodfhgfh:
 
tomi18a 0

tomi18a

Użytkownik
A ja tam jestem za Manchesterem :mrgreen: oni poprostu grają najlepiej i to oni wygrają całą lige :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: Po finale z chelsea
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja też myślę że Man U ale według mnie to porażka jest że to będzie pewnie angielski finał. Anglieska piłka to wiadomo że jedna z lepszych na świecie, ale styl w jakim tam się gra mi kompletnie nie odpowiada, zdecydowanie wolę hiszpańską techniczną piłkę od takiej nudnej walki o każdy centymetr pola gry . Ale jak w finale zagra Man U to C.Ronaldo napewno zrobi show
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Jak mówi stare mądre przysłowie historia lubi sie powtarzać...Stawiam finał AC Milan-Liverpool....heh może nawet z Dudkiem w bramce 8)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Nawet jakby był finał Milan z Liverpoolem to wątpie żeby Dudek zasiadł chociażby na ławie tak jak to będzie dzisiaj :p
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
nie lubie milanu ale po tym co pokazali w meczy z manchesterem ... to naprawde czapki z głów ???? Sądze że odegrają sie za finał sprzed 2 lat i wygrają w Atenach ????

p.s. Nie chciałbym zeby tak było ale obiektywnie patrząc na sprawe to tak to wygląda ????
 
R 0

rogaczo

Użytkownik
Według mnie finał niespodziewany, szkoda że nie zagra ani MU ani Chealse. Jestem przekonany że w atenach górą będą zawodnicy &quot;the reds&quot;. Milan może i nauczył sie po ostatnim meczu z Liverpoolem że należy walczyć do końca ale od finału w Stambule nie zakupili prawie żadnego wartościowego zawodnika (a sprzedali Szewe), a skoro wtedy przegrali a do tego dodam że zespół z Liverpoolu ma mocniejszy sklad, to chyba jasne jest kto wygra mecz. Pozatym na liczniku zawodników Milanu przeskoczyło kilka lat.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Co do powyższego komentarza :p Wiek według mnie nie ma tu nic do gadania :p Widzieliście co zrobiły te dziarskie dziadki z Mediolanu z Man U. Według mnie oni przeżywają już swoją czwartą młodość ;):p Seedorf , Inzaghi, Gatuso zaprezentowali się bardzo dobrze , a obrona praktycznie nie do przejścia. Jednak Liverpool to inny typ zespołu , Man U liczył głównie na błysk talentu Cristiano , a Milan poprostu go zablokował , Liverpool natomiast to zespół bez takich talentów, ale za to jest zespołem, który gra ze sobą a nie indywidualnie, że o ich przywódcy Gerrardzie nie wspomne. Mecz napewno będzie ładny, Benitez napewno ustawi Liverpool pod Milan, on umie ustawiać zespół najlepiej na świecie ???? A co do wytypowania zwycięzcy to trochę ciężko będzie. Ja się skłaniam ku Milanowi ale jak mówię , jest po równo .

Pozdro
 
judy92 11

judy92

Użytkownik
Wielki rewanż za rok 2005 Zarazem Milan jak i Liverpool przeszły trudną drogę, aby zagrać 23 maja w Atenach. Zapowiada się świetne widowisko, które nieść będzie za sobą wiele emocji. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Ciężko powiedzieć, będzie napewno fascynujące widowisko bardzo zacięte spotkanie.

Pozdrawiam ;]
 
tomi18a 0

tomi18a

Użytkownik
Liga mistrzów to jest to co lubie :mrgreen: A w tym roku jest ciekawy finał jak dla mnie wygra AC Milan. ale w takich meczach nic nie wiadomo. już się nie moge doczekać 23 maja.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W takiej formie co ostatnio to Milan zostanie zwycięzcą Ligi Mistrzów,to co pokazał w meczu MU to mistrzostwo świata,oczywiście Liverpool napewno nie połozy sie na boisku,ale cos czuje ze nie da rady.Milan weźmie rewanż za poprzedni finał :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom