>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Znowu przegrałem - dlaczego?

U 0

under5

Użytkownik
Cześć, nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost. Jestem uczniem ogólniaka, jak każdy chłopak w tym wieku potrzebuję kasy i kasy. Różne imprezy, fajne ciuchy, jakiś tam sprzęt. Chodzę do szkoły a weekendami się uczę więc o pracy mogę zapomnieć. Owszem, w wakacje udało mi się zarobić 2000zł (połowę już wydałem) pracując fizycznie ale teraz nie mam po prostu na to czasu.
Pomyślałem, że wzbogacę się na bukmacherce... Myliłem się chyba... Utopiłem już ok.150z(kilka wpłat zrobiłem). Mieszkam na wsi a do najbliższego punktu bukmacherskiego mam 60km - założyłem więc konto na Expekt.

Do rzeczy... Nie chcę (bo wiem, że to nie możliwe) zrobić z 20zł 10x tej sumy w tydzień, chcę po prostu mnożyć kasę i mnożyć, w tempie wolnym albo szybkim ale do przodu... Wiem, że nie ma pewniaków itp. ale wyznaję zasadę - byle do przodu.

Dzisiaj znowu przegrałem - wpłaciłem na konto 10zł i obstawiłem Liverpool -sporo osób tak zrobiło... Przegrałem...

Wcale ale to wcale nie interesuje mnie sport więc jest mi trudniej niż większości z Was. Na jakiej podstawie typowałem? Wchodziłem do Vip typów i szukałem typów/kuponów (najlepiej z wytłumaczeniem) i po prostu stawiałem tak samo albo bardzo podobnie...

Jak nauczyć się bukmacherstwa? Wiem, że pytanie to może jest i śmieśne ale pytam poważnie.

Ps. Dlaczego napisałem o tych wydatkach itp.? Chcę, żebyście wiedzieli, że kasa nie pójdzie na dragi/dopalacze.

Pozdrawiam Under.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cześć, nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost. Jestem uczniem ogólniaka, jak każdy chłopak w tym wieku potrzebuję kasy i kasy. Różne imprezy, fajne ciuchy, jakiś tam sprzęt. Chodzę do szkoły a weekendami się uczę więc o pracy mogę zapomnieć. Owszem, w wakacje udało mi się zarobić 2000zł (połowę już wydałem) pracując fizycznie ale teraz nie mam po prostu na to czasu.
Pomyślałem, że wzbogacę się na bukmacherce... Myliłem się chyba... Utopiłem już ok.150z(kilka wpłat zrobiłem). Mieszkam na wsi a do najbliższego punktu bukmacherskiego mam 60km - założyłem więc konto na Expekt.
Do rzeczy... Nie chcę (bo wiem, że to nie możliwe) zrobić z 20zł 10x tej sumy w tydzień, chcę po prostu mnożyć kasę i mnożyć, w tempie wolnym albo szybkim ale do przodu... Wiem, że nie ma pewniaków itp. ale wyznaję zasadę - byle do przodu.
Dzisiaj znowu przegrałem - wpłaciłem na konto 10zł i obstawiłem Liverpool -sporo osób tak zrobiło... Przegrałem...
Wcale ale to wcale nie interesuje mnie sport więc jest mi trudniej niż większości z Was. Na jakiej podstawie typowałem? Wchodziłem do Vip typów i szukałem typów/kuponów (najlepiej z wytłumaczeniem) i po prostu stawiałem tak samo albo bardzo podobnie...
Jak nauczyć się bukmacherstwa? Wiem, że pytanie to może jest i śmieśne ale pytam poważnie.
Ps. Dlaczego napisałem o tych wydatkach itp.? Chcę, żebyście wiedzieli, że kasa nie pójdzie na dragi/dopalacze.
Pozdrawiam Under.
Sorry ze tak prosto z mostu ale nie nadajesz się do bukmacherki po 1 nie interesujesz się sportem,po drugie grasz nie przemyślane typy po trzecie bukmacherki nie można się nauczyć od tak sobie to są lata gry nie że wpłacasz i wygrywasz musisz mieć swój system.Na twoim miejscu wolałbym kupować zdrapki(większe prawdopodobieństwo) chyba że chcesz grać czyjeś typy co i tak nie jest dobre.To tak jakbyś baletnicy kazał tańczyć breakdance ,albo kolarzowi skakać o tyczce.A i nie musiałeś się na zwierzać.Pozdrawiam.

więcej stracisz niż zyskasz ,poszukaj innej formy zarobku
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Jeśli chcesz się bawić w bukmacherkę na poważnie. To sprawdzaj i testuj systemy na sucho tu potrzebna jest cierpliwość i duża liczba prób. To co powinieneś robić to:
1. Zwracać uwagę na statystyki ale nie tak bzdurne jak seria braku remisów do progresji. Staraj się wychwycić pewne prawidłowości charakterystyczne dla dużej liczby spotkań w danej lidze. Overy/undery/niespodzianki, % zwycięstw gości/gospodarzy. Widząc taką prawidłowość tworzysz dla niej system, postępując dalej w/g wskazówek.
2. Matematyki nie oszukasz buk ma przewagę marży a ja na to -&gt; betfair i omijam marżę:razz: I każdemu graczowi radzę to samo z jeszcze jednego powodu brak limitów i bez sensownych blokad konta.
3. Rozsądne stawkowanie to podstawa. Stawkowanie porgresywne dobrane odpowiednio do ryzyka to znakomite rozwiązanie wbrew temu co na tym forum przeczytasz o progresji. Progresywnie możesz stawkować np. mnożąc ogólną sumę przeznaczoną na zakłady x1.1 jeśli z danych historycznych wychodzi Ci, że jesteś na minusie raz na trzy obstawienia to wszystko sobie możesz policzyć i skalkulować.
4. Skonfrontuj swój system na sucho na dużej liczbie prób jeśli masz zysk w miarę regularny zaczynasz grę za prawdziwą kasę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wcale ale to wcale nie interesuje mnie sport więc jest mi trudniej niż większości z Was.
Tym zdaniem sam sobie odpowiedziałeś. Jeśli wcale a wcale to nie masz co szukać w bukmacherce chyba, że chcesz się tym pobawić, ale to lepiej puść lotto - też zabawa.
 
U 0

under5

Użytkownik
Dzięki za szczere odpowiedzi. Postaram się podejść do bukmacherki bardziej jak do matematyki - wyszukiwanie sytemów itp. No ale jakie mogą być(podajcie kilka) systemy. Wymyśliłem jeden - przykład na Liverpoolu czysta teoria.
1. Mecz : Live - XXx Under 2,5 1
2. Mecz Live -YYY Under2,5 1
3. Mecz Live - PPP Under 2,5 1
Dojść można do wniosku, że Liverpooll gra,żeby tylko wygrać ale się nei przemęcza strzelając 5bramek więc następny ich mecz (o ile przeciwnik nie lepsze i w składzie będą dobrym) obstawiam under 2,5. Czy to już jest sytem? Wy prowadzicie takie systemy dla kilku drużyn na raz?

A co do tej stawki... Chyba za bardzo daje się ponosić emocjom. Przedostatni raz przegrałem obstawiając ostatnie 20zł na Tychy. Jakbyście mogli coś więcej o tym stawkowaniu napisać... Pozdrawiam.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Nie to nie jest system bo na jakiej podstawie twierdzisz, że liverpool gra under. Ja tu nie widzę, żadnej zależności.
Podam kontr przykład. Liga niemiecka jest ligą gdzie pada najwięcej goli a liga włoska jest ligą gdzie pada najmniej goli to jest pewna zależność potwierdzona historycznie na przestrzeni lat. Oczywiście buki uwzględniają to w kursach i na mecze ligi niemieckiej masz wyższe kursy na undery niż we włoskiej z kolei we włoskiej są wyższe na overy.
Pytanie jest takie czy inni gracze widzą podobne zależności (bo w betfair grasz z innymi graczami a nie z bukiem).
Dobry system powinien być prowadzony dla jak największej liczby spotkań gdyż wtedy minimalizujesz odchylenie statystyczne.
Rzuć monetą 10 razy powtórz to razy 1000 i wylicz średnie odchylenie od 50%
Rzuć monetą milion razy powtórz to razy 1000 i wylicz średnie odchylenie od 50%
Pójdę w zakład o każdą stawkę, że w drugim przypadku wynik będzie bardziej równomiernie rozłożony.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Tym to się martwisz dopiero jak wygrywasz :razz: Po drugie to i tak mniej niż marża buka a w miarę wzrostu stawek obniżają do 2-3% no i przede wszystkim nie masz zagrożenia limitami i blokadami.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tym to się martwisz dopiero jak wygrywasz :razz: Po drugie to i tak mniej niż marża buka a w miarę wzrostu stawek obniżają do 2-3% no i przede wszystkim nie masz zagrożenia limitami i blokadami.
Zasadniczo po to gramy żeby wygrywać. Dlatego martwimy się marżą u buków. Na Betfair poza standardową prowizją martwimy się też opłatami Premium Charge.
http://forum.bukmacherskie.com/f141/premium-charge-dodatkowa-oplata-prowizja-betfair-49625.html
Także nie idealizuj tak do końca Betfair. Bo czasami może wyjść większą &quot;marża&quot; niż w pinnacle.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Nie ma sensu, żebyś interesował się bukmacherką tylko po to żeby zarobić bo szkoda na to Twojego czasu który możesz poświęcić na swoje zainteresowania i hobby a jak nie interesujesz się sportem to na dłuższą metę i tak nic z tego nie wyjdzie.
Chcesz zarobić to poszukaj w google stron które oferują płatne typy i mają skuteczność na poziomie przynajmniej 70%, graj te typy singlami po 5% budżetu i będziesz prawdopodobnie do przodu. Wydałeś połowę z 2000 zł? To spokojnie starczy Ci na opłacenie abonamentu i pierwsze typy... tylko na początku graj ostrożnymi stawkami.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Chcesz zarobić to poszukaj w google stron które oferują płatne typy i mają skuteczność na poziomie przynajmniej 70%, graj te typy singlami po 5% budżetu i będziesz prawdopodobnie do przodu. Wydałeś połowę z 2000 zł? To spokojnie starczy Ci na opłacenie abonamentu i pierwsze typy... tylko na początku graj ostrożnymi stawkami.
Skąd taki pomysł? Strony z płatnymi typami... większość z nich to oszustwo i lipne screeny zakładów. Zwłaszcza strony chcące za typy kilka-kilkadziesiąt euro... nikt za kilkadziesiąt euro nie podzieli się dobrymi typami. Jeśli już proponujesz takie rozwiązanie to warto podać konkretne - sprawdzone strony, bo inaczej możesz wepchać kogoś w ręce naciągaczy.

Inna sprawa, że na darmowych stronach można poszukać typerów z wysoką skutecznością i spróbować grać ich typy.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Oczywiście, że można trafić na naciągaczy jak wszędzie ale co innego powinien zrobić ktoś kto nie interesuje się tym wcale tylko chce po prostu zarobić? Niech się zajmuje i rozwija w tym co lubi a jak chce zarabiać to niech ktoś to robi za niego a on niech nauczy się tylko zarządzać budżetem i oczywiście bardzo ważne jest znaleźć wiarygodne źródło typów.

edited by ModTeam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tematu płatnych typów nie będziemy poruszać na tym forum...
Jeśli komuś takie zabawy odpowiadają - ok. Niech jednak nie namawia innych do głupich, nieprzemyślanych działań, które mogą się skończyć szybką stratą całej kasy.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nie ma sensu, żebyś interesował się bukmacherką tylko po to żeby zarobić bo szkoda na to Twojego czasu który możesz poświęcić na swoje zainteresowania i hobby a jak nie interesujesz się sportem to na dłuższą metę i tak nic z tego nie wyjdzie.
Chcesz zarobić to poszukaj w google stron które oferują płatne typy i mają skuteczność na poziomie przynajmniej 70%, graj te typy singlami po 5% budżetu i będziesz prawdopodobnie do przodu. Wydałeś połowę z 2000 zł? To spokojnie starczy Ci na opłacenie abonamentu i pierwsze typy... tylko na początku graj ostrożnymi stawkami.
naprawdę chłopakowi doradziłeś ????????
jeśli nie jara Cię sport nie inwestuj w to .:cool:
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Czytałem gdzieś że przyczynami porażek jest po prostu psychika, jak siądą ci 3,4 kupony to robisz się pewny siebie i gracz coraz grubszą kaską i przegrywasz. Proste i logiczne.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Czytałem gdzieś że przyczynami porażek jest po prostu psychika, jak siądą ci 3,4 kupony to robisz się pewny siebie i gracz coraz grubszą kaską i przegrywasz. Proste i logiczne.
A co ma psychika do sportu, a dokładniej do obstawiania zakładów??? Psychicznie to możesz się załamać jak kolejny raz wtapiasz kasę. Ale pewność siebie nie ma nic wspólnego z obstawianiem. Albo ocenisz prawdopodobieństwo lepiej niż bukmacher, albo trafisz na przeszacowany kurs, albo po prostu masz farta. Pewność siebie nie ma tu nic do rzeczy.
 
U 0

under5

Użytkownik
Cześć, czytałem, myślałem i jeszcze raz czytałem. Na konto wpłynęło mi 25zł - jakiś tam stary zakład na formułę pierwszą miałem.
Podoba mi się system d`Dalembert&#39;a - po mału ale do przodu.
Jak już wspomniałam na koncie mam tylko 25zł - czy w ogóle opłaca się grać tym systemem przy tak małej kasie na koncie? Jak dobrać odstępy, próg (tj, ile zamiast tych 150zł). No i mam jeszze kilka pytać dotyczących tego systemu:
1. Czy jest jakiś minimalny przelicznik, żeby się opłacało np. 2.0?
2. Grać singlami tylko, tak?
3. Co jeśli danego dnia jest kilka ciekawych pozycji? Grać? Nie grać? Czy może oprócz zgodnego z systemem jednego singla puścić sobie oddzielnie jakieś ciekawe AKO?

Naprawdę staram się szukać jakichś zależności w tych wydarzeniach sportowych ale nie wiem jak... Po prostu - chcę poprawić swoją trafialność/celność co do kuponów tylko nie wiem jak. Poradźcie coś proszę.
 
Do góry Bottom