>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana treści zakładu

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Witam
Zawarłem zakłada na brak czerwonej kartki w meczu, mam potwierdzenie w postaci screena z aplikacji mobilnej. Po rozliczeniu okazało się że treść zakładu zmieniła się na czy w meczu zawodnik XYZ dostanie żółtą kartkę - nie. Zmiana ta spowodowała, że zakład jest przegrany, a gdyby nie nastąpiła czarodziejska zmiana treści zakładu w trakcie rozliczania zakład byłby wygrany, gdyż w meczu nie było czerwonej kartki.
Pisałem w tej sprawie do supportu, ale zostałem zbyty gadką &quot;Uprzejmie informujemy, że sprawdziliśmy Pana sprawę z działem zakładów i zakład został poprawnie rozliczony zgodnie z wybraną selekcją. Przed zatwierdzeniem zakłady zawsze prosimy upewniać się czy zdarzenia na kuponie odpowiadają tym które chce Pan postawić. &quot;
Proszę o pomoc.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Hehe no a co tu pomóc? ;) Numer kuponu ze screena zgadza się z tym z żółtą kartką? Jeśli tak, bo chyba jedynym rozwiązaniem jest napisanie do instytucji nadzorującej tego buka (nie wiem nawet kto ich nadzoruje, sprawdź na dole ich strony) i przedstawienie sprawy, skoro betsson reklamację odrzucił
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Nie wiem czy o kwotę 100 zł warto bawić się w taką procedure, tym bardziej, że gra w Polsce wg polskiego prawa jest nielegalna, a nie chciałbym sobie narobić problemów...
 
W 0

windypjaf

Użytkownik
jakie pliki obecnie odpowiadajš za wyœwietlanie nawigatora?

Chciałbym zmienić kolejnoœć załšcznik &lt;-&gt; recenzje dodać opis jako zakładkę.
 
Do góry Bottom