>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zmiana bukmachera

xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Jaki sens ma obecnie ten temat? Żaden, bo nie wiadomo kto zostanie, niby do wejścia ustawy zostało tylko kilka dni ale choćby dzisiaj, swoje wyjścia ogłosiła duża firma czyli Betfair. Równie dobrze jutro może to zrobić Bwin czy Betsson.
nie ma najmniejszego sensu, tam gdzie był sens grać już nie pogramy ... ale i tak można LM zagrać, betsson nie wyjdzie bo oni dalej twierdzą że mają licencje na kraje UE, no ale w tym wypadku nie wygrają bo każdy kraj w tej dziedzinie ustanawia prawo niezależnie.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Ja u nich nie gram. Zrobiłem to porównanie jako ciekawostkę. Jeszcze dołożyć do tego 12% podatku i mamy w pełni obraz nędzy i rozpaczy.
Dlaczego te głąby legislacyjne uważają, że bogacić się mogą tylko Juroszki i inne ziemniaki, a oni im w tym gorliwie mają pomagać? Bezczel tam siedzi na bezczelu.
no właśnie to jest najlepsze, że przy ustawie w tej formie państwo niewiele zyskuje, ale niektórzy pchają to ku swoim zyskom. trochę więcej kasy na pewno w kraju zostanie, bo mimo wszystko więcej osób jest na minusie, a osobom grającym na bahu w weekendy i rekreacyjnie jest wszystkko jedno czy przegrają tam czy w sts lub fortunie. Bo to Polska właśnie
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
aaaa zresztą tak żeby potwierdzić moją gadkę to marża milenium wynosi 10.9% a sbobet 10.1% co i tak jest mega dużą marżą, jeszcze sobie pomnóź 0.88 stawkę hehe
Prawda z tym SBOBETem jeśli chodzi o kierunek zmian kursów. Pinnacle ma za to wyższe. Aha, jeszcze inna ciekawostka związana z SBOBET i ich zmianami /radarowymi/ kursów. Jakiś gostek lansuje na YT swoją teorię 80%. Zaraz potem popatrzyłem chwile na kursy SBOBET na jeden z dość egzotycznych meczów:



5 minut wcześniej /2 połowa i 30 minut/ było jeszcze 1-1 aż nagle kurs zaczął nagle spadać przy Azerbejdżanie, a był ok.4,00 . Wg tego typa, aż 80% takich przypadków, patrząc na SBOBET kończy się w takich ligach zmianą wyniku. Ten meczyk wyglądał mi na ustawiony.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
każdy buk jest dobry jak masz dobrą skuteczność, jak trafisz AKO @3.60 ze stawką 500 zł to co za różnica w którym buku? chyba i tak duża wygrana? a jak trafisz takie AKO dwa razy pod rząd? żyć nie umierać...
temat bez sensu...
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
każdy buk jest dobry jak masz dobrą skuteczność, jak trafisz AKO @3.60 ze stawką 500 zł to co za różnica w którym buku? chyba i tak duża wygrana? a jak trafisz takie AKO dwa razy pod rząd? żyć nie umierać...
temat bez sensu...
aha, spoko wygrać 1800 czy 1584 no rzeczywiście bez różnicy
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zapytałem dziś dla jaj kolegi żeby wybrał jeden mecz z polskiej ligi na weekend jaki by zagrał za 200 zł. Wszedł na nieFortune i wybrał Wisła-Lech na 1 po kursie 3.05 ja mu mówię gram to samo za 200zł po kursie 3.4 na necie, i zrozumcie to raz na zawsze że on wygrałby 536 zł a ja 680 zł w razie i tak tego niewiarygodnego wyniku. Także grajcie sobie co chcecie niech Was nasze kochane Państwo dyma dalej, ja spasuje...
Juz sie nie podniecaj tak... Rownie dobrze mozesz napisac, ze frajerzy tylko pracuja na umowe bo w pensji 4 brutto na reke zostaje 3 tysiace, wiec niech kazdy robi na czarno za 4 do reki to i jeszcze na wszystkie zasilki i zapomogi sie zalapie bo przeciez bez dochodu oficjalnie...
 
C 445

cristovao

Użytkownik
dla mnie bez różnicy jak strzelę takie AKO dwa razy pod rząd, nie jestem pazerny a większość to i tak gracze rekreacyjni, puszczają taśmy po 2-5 zł ilu jest graczy co grają u buków grubo stawkami 1000-5000 zł?
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Prawda z tym SBOBETem jeśli chodzi o kierunek zmian kursów. Pinnacle ma za to wyższe. Aha, jeszcze inna ciekawostka związana z SBOBET i ich zmianami /radarowymi/ kursów. Jakiś gostek lansuje na YT swoją teorię 80%. Zaraz potem popatrzyłem chwile na kursy SBOBET na jeden z dość egzotycznych meczów:





5 minut wcześniej /2 połowa i 30 minut/ było jeszcze 1-1 aż nagle kurs zaczął nagle spadać przy Azerbejdżanie, a był ok.4,00 . Wg tego typa, aż 80% takich przypadków, patrząc na SBOBET kończy się w takich ligach zmianą wyniku. Ten meczyk wyglądał mi na ustawiony.

Jak nazywa się ten youtuber?
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Juz sie nie podniecaj tak... Rownie dobrze mozesz napisac, ze frajerzy tylko pracuja na umowe bo w pensji 4 brutto na reke zostaje 3 tysiace, wiec niech kazdy robi na czarno za 4 do reki to i jeszcze na wszystkie zasilki i zapomogi sie zalapie bo przeciez bez dochodu oficjalnie...
nie podniecam się bo nie ma czym, a to jest chyba forum bukmacherskie a nie rozmawiamy o pracy, niektórzy po prostu nie widzą prostej matematyki jak muszą zwiększyć skuteczność żeby wyjść na swoje
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Juz sie nie podniecaj tak... Rownie dobrze mozesz napisac, ze frajerzy tylko pracuja na umowe bo w pensji 4 brutto na reke zostaje 3 tysiace, wiec niech kazdy robi na czarno za 4 do reki to i jeszcze na wszystkie zasilki i zapomogi sie zalapie bo przeciez bez dochodu oficjalnie...
To nie ma nic wspólnego z zakładami widać że niestety nie rozumiesz . Ja ci będę podawał typy będę je grał płaska stawka 200 PLN singla w pinnacle przez brokera a ty u ziemniaków ja zarobię 1000 zł a ty w najlepszym wypadku wyjdziesz na zero pod warunkiem że nie będzie to duża ilość typów bo im więcej typów tym ten wynik będzie bardziej niekorzystny dla ciebie i więcej wtopisz podczas gdy ja będę zarobiony i będę liczył kasę taka jest prawda .
 
A 20

a-303

Użytkownik
KaczorBet500+. ????

A tak poważnie to Cristovao ma rację. Jeśli jesteście na plus, to możecie grać z podatkiem i dużej różnicy wam to nie zrobi. Tylko podstawowe pytanie, kto tu jest na plus? Oczywiście nie jestem za podatkami. ????

PS. Poczekajcie do 1-go i zobaczycie co i jak, a nie już*spekulujecie.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
KaczorBet500+. ????
A tak poważnie to Cristovao ma rację. Jeśli jesteście na plus, to możecie grać z podatkiem i dużej różnicy wam to nie zrobi. Tylko podstawowe pytanie, kto tu jest na plus? Oczywiście nie jestem za podatkami. ????
PS. Poczekajcie do 1-go i zobaczycie co i jak, a nie już*spekulujecie.
ja nie wierzę co czytam, Ty umiesz liczyć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 294

gostek365

Użytkownik
Zawsze buk jest do przodu bo to matematyka. Chyba ,że nasz dodatkowe info na którym możesz polegać.
Bukmacher ma przewagę przede wszystkim nad amatorami , ale uwierz mi dużo trudniej jest wystawić kursy na tysiące zdarzeń rozgrywanych każdego tygodnia niż pośród tych zdarzeń znaleźć ciekawe zdarzenie z opłacalnym kursem , gdyby buki miały aż taką przewagę to nie musieli by się ratować limitami indywidualnymi , bo gdyby że stawki przykładowo 500euro rynek nie dawali limitów na 5 euro to już dawno gracze puścili by ich z torbami . Fakt że w Azji jest trudniej ogrywac ale też się da tyle że nie da się robić takich dobrych wyników finansowych jak na eurobukach.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Dobra, dam jakąś poważną odpowiedź w tym temacie.
Moim zdaniem najlepsza opcja dostępna na rynku obecnie to Unibet. Nie wyszli z Polski, mają najlepsze kursy i bardzo dużo opcji zakładów na dany mecz. Kursy są lepsze niż w Bet365, ale gorsze niż w Pinnacle. Minusem jest to, że nie oferują niszowych sportów. Ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, to obecnie są bezkonkurencyjni.
O bukach, które zabierają podatek nawet się nie wypowiadam, bo to nie jest opcja.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Dobra, dam jakąś poważną odpowiedź w tym temacie.

Moim zdaniem najlepsza opcja dostępna na rynku obecnie to Unibet. Nie wyszli z Polski, mają najlepsze kursy i bardzo dużo opcji zakładów na dany mecz. Kursy są lepsze niż w Bet365, ale gorsze niż w Pinnacle. Minusem jest to, że nie oferują niszowych sportów. Ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, to obecnie są bezkonkurencyjni.

O bukach, które zabierają podatek nawet się nie wypowiadam, bo to nie jest opcja.
Według mnie z obecnie dostępnych które nie zjely żadnego stanowiska w sprawie ustawy są lepsze opcje niż Unibet i nie tylko ze względu na ofertę ale przede wszystkim ze względu na opcje wypłat Skrill bo Unibet blokuje wypłat na Skrill i każe na konto bankowe wypłacać .
 
Do góry Bottom