>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zmiana bukmachera

R 0

rzycufka

Użytkownik
Witam

Z racji wprowadzenia nowej ustawy hazardowej bukmacher u którego gram wycofuje się z Polski. Interesują mnie przede wszystkim zakłady na piłkę nożną i bogata oferta live, dobrze by było gdyby buk posiadał apke na androida bo głównie korzystam z telefonu oraz możliwość nie limitowanych darmowych wypłat w miesiącu. Jakiego buka polecacie do grania po wprowadzeniu nowej ustawy? Nie interesują mnie żadne obejścia blokad itp rzeczy.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Analizując wszystkie kryteria które podałeś - żadnego nie można polecić, ale jak na siłę chcesz grać to z ziemniaków w sumie jeden pies.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Podepnę się pod temat, mnie zależy głównie na możliwości cashoutu w dowolnym momencie tak jak np w Bet365
Nie uświadczysz takiego rarytasu u naziemnych. Namiastką cashoutu jest np. zamykanie w Sts marginalnej liczby zdarzeń, myślę że tak z 5% całej ich oferty.
 
R 0

rvv

Użytkownik
Jaki buk po 1. kwietnia?
Panowie, do tej pory zawsze stawiałem na bet365 ale jak wszyscy wiemy nasz kochany rząd stwierdził &quot;12% i ch*j&quot;. W związku z tym pytanie, czy są jeszcze jacykolwiek bezpieczni bukmacherzy którzy zostają na polskim rynku po 1. kwietnia?
Czy np. betsson, bet-at-home, bwin też się wycofują?

Zapraszam do dyskusji...
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Jeżeli jesteś zawodowym graczem a nie hazardzistą który gra po to aby grać to na pewno sobie poradzisz aby omijać podatek 12%. Straciliśmy 2 najważniejszych bukmacherów Pinnacle oraz bet365 ale dla chcącego nic trudnego i to da się załatwić. Jeżeli chodzi o pinnacle to najłatwiejszym rozwiązaniem jest broker internetowy, jeżeli chodzi o bet365 to są 2 możliwości. Wyjazd za granicę i wynajęcie mieszkania na krótki okres aby mieć dowód zamieszkania a drugie wyjście to zakup świeżego i zweryfikowanego konta bez limitów razem z skrill oraz email. Drugie wyjście jest trochę ryzykowne, bo można trafić na oszusta, dlatego najlepiej przed zakupem poprosić gościa o dane do logowania aby sprawdzić czy wszystko wporzadku tzn. czy konto zostało zweryfikowane 2 etapowo, czy zgadza się adres email skrill, czy konto nie ma limitów.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja tam idę do STS i będę rypany przez nich w pupę.
Będę stawiał jakieś taśmy po ako 2.5 i zobaczy się jak to będzie.
Z każdego kuponu będzie zysk rzędu podwojenia stawki i liczę na to, że skuteczność pozwoli wyjść na +
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Dobra dobra, widze że powstaję kolejny temat jak ominąć prawo ja spytam sie wyraźnie Który z tych buków ma najlepsza ofetę
Milenium, Fortuna, STS, Toto-mix- inny?
Mecze live - najbogatsza oferta
Cashout
Przedmeczowe Overy bramkowe, rożne, kartki i ogólny 1x2 wiem że ciężko zastąpic Bet365 ale ...........
 
I 0

irriducibili

Użytkownik
Dobra dobra, widze że powstaję kolejny temat jak ominąć prawo ja spytam sie wyraźnie Który z tych buków ma najlepsza ofetę
Milenium, Fortuna, STS, Toto-mix- inny?
Mecze live - najbogatsza oferta
Cashout
Przedmeczowe Overy bramkowe, rożne, kartki i ogólny 1x2 wiem że ciężko zastąpic Bet365 ale ...........
Żaden!
Żaden nie ma na tyle dobrej oferty, tak wysokich kursów aby opłacało się grać. w dłuższej perspektywie czasu nie ma szans aby wyjść na plus. Jest rozwiązanie sensowne i logicznie. w Pl w wielu branżach bardzo mało płacą, więc należy poszukać kraju gdzie można lepiej zarobić i gdzie można grać. Można dwie pieczenie na jednym ogniu załatwić. Pzdr. ;))
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Ja tam idę do STS i będę rypany przez nich w pupę.
Będę stawiał jakieś taśmy po ako 2.5 i zobaczy się jak to będzie.
Z każdego kuponu będzie zysk rzędu podwojenia stawki i liczę na to, że skuteczność pozwoli wyjść na +
Daj znać jak Ci się hajs skończy ;)
 
R 0

ridge1

Użytkownik
jak ktoś musi grać u naziemnych niech spojrzy w porównywarki kursów, oni wolniej zmieniają kursy i można złapać kursową okazję, czyli dwie pieczenie na jednym ogniu, maksymalizujemy swój ewentualny zysk i płacimy podatek ????
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Zainteresowany byłem meczem 2 ligi portugalskiej /niedziela/ i wobec czego z ciekawości porównałem w sobotę kursy u buków. Na górze oczywiście te polskie firmy, a na dole wybrani zagraniczne. Ot taka ciekawostka. Milenium zrzyna od SBOBET? Zresztą, reszta polskich buków chyba też.

gl
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
SBObet to mistrzowie jesli chodzi o szacowanie kursow na pilke nożną, w koncu Azjaci. Cały świat od nich zżyna, leci/rosnie kurs najpierw u nich a potem dalej ;-)
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Zainteresowany byłem meczem 2 ligi portugalskiej /niedziela/ i wobec czego z ciekawości porównałem w sobotę kursy u buków. Na górze oczywiście te polskie firmy, a na dole wybrani zagraniczne. Ot taka ciekawostka. Milenium zrzyna od SBOBET? Zresztą, reszta polskich buków chyba też.

gl
w jaki sposób zrzyna? ... ludzie, ktokolwiek zagra w stsach czy innych fortunach jest debilem, tu nie ma o czym gadać. Tam grają tylko rekreacyjni, weekendowi, i LMistrzowi gracze dla emocji, &quot;żeby coś się działo&quot;. Puścicie taśme na 8-10 meczów i wygracie raz na pół, prędzej na rok i będziecie się chwalić w między czasie przegrywając 300 kuponów (ale one są nieważne, bo ten, teraz wszedł). Zapytałem dziś dla jaj kolegi żeby wybrał jeden mecz z polskiej ligi na weekend jaki by zagrał za 200 zł. Wszedł na nieFortune i wybrał Wisła-Lech na 1 po kursie 3.05 ja mu mówię gram to samo za 200zł po kursie 3.4 na necie, i zrozumcie to raz na zawsze że on wygrałby 536 zł a ja 680 zł w razie i tak tego niewiarygodnego wyniku. Także grajcie sobie co chcecie niech Was nasze kochane Państwo dyma dalej, ja spasuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jaki sens ma obecnie ten temat? Żaden, bo nie wiadomo kto zostanie, niby do wejścia ustawy zostało tylko kilka dni ale choćby dzisiaj, swoje wyjścia ogłosiła duża firma czyli Betfair. Równie dobrze jutro może to zrobić Bwin czy Betsson.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
aaaa zresztą tak żeby potwierdzić moją gadkę to marża milenium wynosi 10.9% a sbobet 10.1% co i tak jest mega dużą marżą, jeszcze sobie pomnóź 0.88 stawkę hehe
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
w jaki sposób zrzyna? ... ludzie, ktokolwiek zagra w stsach czy innych fortunach jest debilem, tu nie ma o czym gadać. Tam grają tylko rekreacyjni, weekendowi, i LMistrzowi gracze dla emocji, &quot;żeby coś się działo&quot;. Puścicie taśme na 8-10 meczów i wygracie raz na pół, prędzej na rok i będziecie się chwalić w między czasie przegrywając 300 kuponów (ale one są nieważne, bo ten, teraz wszedł). Zapytałem dziś dla jaj kolegi żeby wybrał jeden mecz z polskiej ligi na weekend jaki by zagrał za 200 zł. Wszedł na nieFortune i wybrał Wisła-Lech na 1 po kursie 3.05 ja mu mówię gram to samo za 200zł po kursie 3.4 na necie, i zrozumcie to raz na zawsze że on wygrałby 536 zł a ja 680 zł w razie i tak tego niewiarygodnego wyniku. Także grajcie sobie co chcecie niech Was nasze kochane Państwo dyma dalej, ja spasuje...
Ja u nich nie gram. Zrobiłem to porównanie jako ciekawostkę. Jeszcze dołożyć do tego 12% podatku i mamy w pełni obraz nędzy i rozpaczy.
Dlaczego te głąby legislacyjne uważają, że bogacić się mogą tylko Juroszki i inne ziemniaki, a oni im w tym gorliwie mają pomagać? Bezczel tam siedzi na bezczelu.
 
Do góry Bottom