>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ZIO Pekin 2022 - Skoki narciarskie

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wąsek - Koudelka 1 1.55 totalbet łatwo.

dziwne że w ogóle zdecydowano się na takie zestawienie. Koudelka bardzo słabo skacze, wiele skoków w dziesiątce najgorszych.

Wąsek skacze średnio jednak ok. 4-5 metrów dalej przeliczając punkty na metry.

w 6 z 8 skoków Wąsek lepszy + 2 przegrane to ledwo po 1-1,5 metra.

nie więcej jak 1.3 powinno być na Polaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nie wiem czym sie kieruje fortuna ale kilka kursów ciekawych można znaleźć.

Geiger - Tande - 2,14 efortuna
Widać ze skocznia leży zdecydowanie lepiej Norwegowi co udowodnił to w treningach plasując sie na bardzo dobrych pozycjach i do tego przed Niemcem. Wczoraj w kwalifikacjach po wyjściu dostał jakiś podmuch i musiał korygować lot. Wracając do Niemca w ogóle go nie czuje na tych igrzyskach widac że albo skocznie mu tutaj nie leżą albo zwyczajnie nastąpił spadek formy co widać gołym okiem. Dlatego po takim kursie nie widze innego rozwiązania niż zwycięstwo Norwega.

Zajc - Hoerl - 1,75 efortuna
Podobna sytuacja jak w parze wyżej Hoerl coś tam próbuje skakać ale nie jest to na miarę i zasięg by pokonać Słoweńca. Wczoraj najzwyczajniej Zajc spóźnił wyjscie i wyszło jak wyszło , lecz twierdzę ze jest w lepszej formie niż Austriak i dzisiaj udowodni że lubi większe skocznie.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
ZIO 2022
Pekin HS140 - konkurs indywidualny
Sobota
12 Luty 11:00

K.Stoch, Pekin HS140
1.65
TOP 15 Tak
Betfan. +++

Stawiam tutaj na Kamila nie zawodzi na wielkich imprezach. Spina się na maxa w skokach o wysoką stawkę. Dziś mam nadzieję powalczy o medal typuje tutaj bezbieczniej w top 15. Treningi średnie zajmował miejsca kolejno 7,28,17,18,18,10,22 i kwale 8. W kwalifikacjach już było widać błysk. Wiadomo to loteriada wiatr jednak w skokach odgrywa co raz większą rolę niestety ale zaciskam kciuki i liczę na Kamila.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
lukas88 321,3K

lukas88

Forum VIP
Kraft 1-6 @ 2,00 Fortuna 6/10
Jak dla mnie Fortuna spi z kursem, (w STS 1,57), Kraft jest tutaj mocny, na normalniej skoczni zawalił, ale wszystkie skoki oddane na dużym obiekcie bardzo udane, jak dla mnie jest jednym z pretendentow do medalu obok Ryoyu, Lindvika i Graneruda

Zajc 1-10 @ 2,30 Fortuna 6/10
Timi, wszystkie skoki treningowe w czołowej 10, wczoraj nieco gorsze skoki w serii próbnej i kwalifikacjach ale powinien moim zdaniem wskoczyc do 10 przy obecnej dyspozycji

Sadreev- Stoch 1 @ 1,70 Fortuna 5/10
Nie mam przekonania do skoków Kamila, wczoraj w kwalifikacjach przebudzenie, ale ma problem z oddaniem dwóch równych skoków, co pokazał na normalnym obiekcie. Młody rusek zaskakuje i również na dużym obiekcie prezentuje się wybornie, pobieram parę z nierównym Kamilem oraz lokaty Rosjanina
Sadreev 1-10 @2,35 Fortuna 5/10
Sadreev 1-15 @1,57 Fortuna 7/10


I generalnie typy przeciw Tandemu, który mimo że kilka skoków miał ciekawych to dla mnie największy mentalny wywrot wśród skoczków, potrafi w jednym skoku pobic rekord skoczni a w drugim spaść na bulę, szczególnie przy wietrze z tyłu, którego dziś nie możemy wykluczyć:
Sadreev- Tande 1 @ 1,85 4/10
Eisenbichler- Tande @ 1,6 4/10
Zajc- Tande @ 2,19 4/10


Ciekawe AKO:

Ryoyu 1-3
Granerud 1-6
Sadreev 1-15
Zajc 1-15
AKO 5,84 Fortuna 4/10
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kraft ma stratę tylko 4pkt do 10go miejsca jak odpali w drugiej do może wskoczy do top 10 ale musi skoczyć koło 138m nie mniej i liczyć na słabość innych ... Słaby ten pierwszy skok chociaż o 2m. ..
 
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Kraft niestety w konkursie zdecydowanie słabiej jak na treningach. To samo co na skoczni normalnej. Nigdy nie miał problemów mentalnych, a tutaj jak widać presja dochodzi i są problemy.
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Japonia - Polska 2 @ 2.00 Betclic - Druzynowy HS 140

Powiem szczerze że zaciekawił mnie ten typ wystawiony przez Betclic.

Patrząc na wyniki konkursu indywidualnego na tej samej skoczni według mnie ten typ na Polskę jest jak najbardzej do pogrania gdyż według mnie są to bardzo porównywalne reprezentacje.
Nasz skład to Stoch, Kubacki, Żyła i Wąsek a w Japonii bracia Kobayashi, Sato i Nakamura.
Patrze bardzo optymistycznie gdyż z naszych może odpalić każdy tak jak w pierwszym indywidualnym konkursie Kubacki i Stoch a w drugim na tej już skoczni Stoch natomiast u przeciwników tylko Ryoyu skacze tak naprawdę dobrze.
Moim zdaniem mój typ wejdzie i skończymy wyżej niż zawodnicy z kraju kwitnącej wiśni.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Zazdroszczę i podziwiam ten optymizm w kierunku Polski. U nas nie ma nikogo stabilnego i pewnego na 2 dalekie skoki. Kubacki i Wasek mogą ale nie muszą oddać super skoki. Zresztą w ich wykonaniu 1 super skoki będzie już in plus dla wyniki drużyny. Żyła też nie prezentuje się jakoś super żeby liczyć że będzie zdobywał nam "dodatkowe " punkty.
Do Niemców nie mamy podjazdu i jaki by nie był kurs to szkoda każdej złotówki żeby iść w naszych.
Z Japonią też myślę że przegramy. Y.Sato w konkursie dobre skoki. Ryoyu swoje skoczę o on robi nawet 20pkt różnicy. Kubacki Wasek a J.Kobaysahi i Nakamura myślę że tu Japończycy aż 20pkt nie stracą.

Dla mnie wielka zagadka są Norwedzy. Co innego skoku treningowe gdzie Tande szalał a co innego jak dochodzi presja i tam już traci sporo. Johansson też bez błysku. Ale 2 skoki bardzo dobre nie sądzę.

Podium dla mnie to Słowenia, Niemcy i Austria kolejność przypadkowa. Co by nie mówić mają wyrównane składy. Zawodników którzy w konkursie oddawali solidne próby. U Niemców Leyhe za Pashke i jak dla mnie to będzie na plus. Bo Pius wypadł słabo.


Słowenia 1-2 1,35
Austria 1-4 1,27
Niemcy 1-4 1,45
Japonia lepsza od Rosji 1,35

Ako 3,36 Fortuna

Nawet drużyny na podium udało się wytypować 😉.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Rosja
Rosja 2.65 betclic

Mimo tak naprawdę dwóch całkiem przyzwoitych konkursów ze strony naszych skoczków (patrząc na ten sezon być może nawet bardzo przyzwoitych) jakoś nie widzę naszych wśród czołowych drużyn jutrzejszych zawodów. Miejsca naszych skoczków w ostatnim konkursie indywidualnym to 4 Stoch, 18 Żyła, 21 Wąsek i 26 Kubacki. Rosjanie kończyli kolejno 16 Sadrejew, 18 Klimov, 23 Trofimov i 34 Nazarow. Sumarycznie wyglądało to gorzej, jednak coś mi mówi, że Polacy nie powtórzą tak dobrych skoków. Pytanie w jakiej kondycji psychicznej będzie Stoch, czy Wąsek wytrzyma presję i jaki dzień będzie miał Kubacki. Nie wchodzę tutaj w analizę punktową. Szukam niespodzianki na ten konkurs i moim zdaniem taki zakład na Rosjan ma szansę.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Norwegia wygra @ 4,50 @ Fortuna

Typ ryzykowny, ale kurs rekompensuje. W treningach Norwegowie wyglądali zdecydowanie najlepiej. Każdego z czwórki skaczących stać na top6. W środę i czwartek najlepszy indywidualnie był Tande. Konkurs wygrał z miażdzącą przewagą nad 3cim Lindvik. Granerud też tu miał próby na podium, choćby w kwalifikacjach, a wczoraj dołączył Johansson który skakał na poziomie Graneruda czy C.Prevca, którzy byli w okolicy 10tki. Dodatkowo on potrafi zbudować forme dnia. Przykład MS Oberstdorf gdzie po słabym sezonie i słabych treningach nagle zdobył indywidualny medal. W konkursie im nie poszło ale dziś nowe rozdanie i wierze, że stać ich na swoje najlepsze skoki tutaj własnie dziś. Rywale mocni ale realnie się liczą SLO i AUT. SLO moim zdaniem któryś lub więcej nie wytrzyma psychicznie i to wystarczy do porażki z NOR. AUT pewnie się będą do ostatniego skoku bili, ale stawiam że Lindvik pokona Fettnera o tyle ile będzie trzeba. 2 seria na dużej pokazała, że jest mega mocny psychicznie a złoty krążek olimpijski w kolekcji doda mu pewnie jeszcze więcej luzu i powera w nogach.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Norwegia wygra @ 4,50 @ Fortuna

Typ ryzykowny, ale kurs rekompensuje. W treningach Norwegowie wyglądali zdecydowanie najlepiej. Każdego z czwórki skaczących stać na top6. W środę i czwartek najlepszy indywidualnie był Tande. Konkurs wygrał z miażdzącą przewagą nad 3cim Lindvik. Granerud też tu miał próby na podium, choćby w kwalifikacjach, a wczoraj dołączył Johansson który skakał na poziomie Graneruda czy C.Prevca, którzy byli w okolicy 10tki. Dodatkowo on potrafi zbudować forme dnia. Przykład MS Oberstdorf gdzie po słabym sezonie i słabych treningach nagle zdobył indywidualny medal. W konkursie im nie poszło ale dziś nowe rozdanie i wierze, że stać ich na swoje najlepsze skoki tutaj własnie dziś. Rywale mocni ale realnie się liczą SLO i AUT. SLO moim zdaniem któryś lub więcej nie wytrzyma psychicznie i to wystarczy do porażki z NOR. AUT pewnie się będą do ostatniego skoku bili, ale stawiam że Lindvik pokona Fettnera o tyle ile będzie trzeba. 2 seria na dużej pokazała, że jest mega mocny psychicznie a złoty krążek olimpijski w kolekcji doda mu pewnie jeszcze więcej luzu i powera w nogach.
A co ty się tak uparłeś tej norwegi ? TANDE Ci położył 2x kupon i nadal grasz na tego gościa gdzie przychodzi konkurs a on ma styki spalone i psychikę? O czym Ty w ogóle mowisz, żeby wygrać w drużynie trzeba oddać 8 różnych skoków a tutaj wąs Robercik jest totalnie bez formy. SLOWENIA ma 4 rownych zawodników i tutaj nie będzie żadnego podjazdu. Szukasz na siłę kursów i niespodzianek i to już nie pierwszy raz z tego co widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 1,9K

telich

Użytkownik
A co ty się tak uparłeś tej norwegi ? TANDE Ci położył 2x kupon i nadal grasz na tego gościa gdzie przychodzi konkurs a on ma styki spalone i psychikę? O czym Ty w ogóle mowisz, żeby wygrać w drużynie trzeba oddać 8 różnych skoków a tutaj wąs Robercik jest totalnie bez formy. SLOWENIA ma 4 rownych zawodników i tutaj nie będzie żadnego podjazdu. Szukasz na siłę kursów i niespodzianek i to już nie pierwszy raz z tego co widzę.
To samo sobie pomyślałem odnośnie Tande i Johanssona, ja typu nie neguję, ale grasz znowu na gościa, który był murowanym kandydatem do top 10 konkursu a nie wchodzi do finałowej serii, do tego dla mnie jest ważniejszy czynnik, a mianowicie wiatr, jak będzie tak wiać, jak wczoraj w biatlonie, to i Rosja może zostać mistrzem, w normalnych warunkach Słowenia, Austria, Norwegia takie podium w kolejności, w loterii Rosja, Polska, Słowenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Skoki Narciarskie
11:00
ZIO 2022
Pekin HS140 - specjalne
Poniedziałek
14 Luty
  • ZAKŁADY SPECJALNE

    K.Stoch najlepszy z Polaków ?
    Tak kurs 1.50 Betfan
  • Przed nami już ostatnia konkurencja skoków na tegorocznych igrzyskach. Kamil otarł się o medal na dużej skoczni, dziś liczę że udowodni wszystkim że forma jest jak należy i ten medal mu się jak najbardziej należał. Nie jesteśmy na straconej pozycji też dziś w walce o medal równie może być loteryjne jak w miksie gdzie podium przed konkursem ciężko było wytypować. Kamil jest najbardziej stabilny z Polaków i liczę że to on będzie najlepszy z naszych. Powodzenia. Po medal.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
ziroxxx 786,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Skoki narciarskie Pekin HS140 - 1. seria H2H
Eisenbichler - Kraft 2 @ 2.05 Betfan

Analiza:
Patrząc na treningi i kwalifikacje to Kraft lepszy od Niemca. W konkursie Austriakowi się po prostu nie udało. Był brany pod uwagę w top6 a skończył na 13 miejscu. Eisenbichler podobnie jak i Geiger zaskoczyli bo mało kto się spodziewał, że tak wysoko zakończą kokurs. Wydaje mi się, że Kraft jest bardziej regularniejszy. Teraz kiedy już emocje trochę ochłonęły to w konkursie drużynowym Kraft może zaszaleć. Niemiec natomiast rzadko kiedy oddaje dwa dobre skoki, dlatego jest szansa, że w pierwszej skoczy trochę słabiej. Z racji, że Kraft tak słabo zakończył sobotni konkurs to dziś są o wiele lepsze kursy na pary z jego udziałem. Do gry też wygrana Krafta z Granerudem.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Aktualnie trwa seria próbna. Warunki niestety nie są stabilne. Wiaterek kręci. Może być loteria. Wiatr w plecy więc dużo zawodników sobie nie poradzi. I co gorsze widać że po wyjściu z progu dostają taki strzał że spadają.
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Cześć wszystkim, nie podawałem typów na indywidualne bo nie mogłem oglądać zawodów także sobie odpuściłem - jedyne zawody jak dotąd w tym sezonie, których nie mogłem oglądać. Dziś już jest taka możliwość, po serii próbnej nasuwa się tylko myśl - loteria. Ja wiem, że jak ktoś jest w formie to nawet mimo wiatru w plecy potrafi oddać super skok ale tutaj drużynówka i to już co innego, od samego początku myślałem aby grać przeciwko Niemcom tzn albo poza top 3 bądź Norwegia lepsza od Niemców. Słowenia będzie tutaj bić się o złoto i top 3 obstawiam Słowenia, Norwegia, Austria. Pozostaje obserwować i grać live.
 
Do góry Bottom