>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Skoki narciarskie

tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
HS 140 - 2 dzień (1 trening)

M. Lindvik - D.A. Tande 2 @1.98 Fortuna (14-2)


Lindvik - 25, 27, 25 miejsce
Tande - 3, 3, 5 miejsce

Wiadomo jakie możliwości są po stronie Lindvika, co pokazał skok kwalifikacyjny na normalnym obiekcie, gdzie w treningach wypadał blado. Jednak jutro mamy kolejną dawkę skoków treningowych , gdzie w przypadku pierwszego z Norwegów, może powtórzyć się scenariusz z dzisiejszych prób, czyli zapoznanie ze skocznią i dalsze pozycje. Tande po zawirowaniach z Covidem , gdzie dopiero niedawno dołączył do kolegów z reprezentacji, a już dzisiaj uczestniczył w treningach, ale z jakim skutkiem. Ewidentnie jest podrażniony całą tą sytuacją i skacze tutaj jak za dawnych lat. Obawiam się o sam konkurs, bo zdarzało mu się wielokrotnie zawalić jedną z prób, ale jutro tylko trening i liczę na kolejne znakomite próby w jego wykonaniu. Takie kursy można wystawić na sam konkurs, ale jutro faworytem jest jeszcze Tande.

K. Geiger - M. Fettner 2 @1.98 Fortuna (21-DNS) - szkoda, że Maniek odpuścił pierwszy skok

Geiger - 15, 18, 14 miejsce
Fettner - DNS, 6, 1 miejsce

Nie ma się co za dużo rozpisywać, taki sam przypadek jak w przypadku Norwega. Geiger, jeżeli odpali, to podczas kluczowych skoków, wygląda to i tak lepiej niż na normalnym obiekcie, ale inni skaczą lepiej. Mowa tutaj m.in. o niespodziewanym srebrnym medaliście z normalnego obiektu, czyli Mańku Fettnerze, który przeżywa drugą młodość, idealnie trafił z formą, zresztą chyba życiową. Pierwszy trening odpuszczony, kolejny na 6 lokatę, w następnym wygrał i co najważniejsze był lepszy od Niemca. Celuję jutro w podobne rozstrzygnięcie, tylko liczę , że Austriak wystąpi już w 1 skoku, jak nie najwyżej otrzymamy zwrot za zakład.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +365
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
ZIO Pekin HS140 - trening (1 seria) 10.02.2022
H2H
Kraft - Eisenbichler 1 @ 1.80 betfan

Analiza:
Po pierwszym dniu treningów.
Kraft: 30, 10, 8
Eisenbichler: 18, 12, 52

Kraft z skoku na skok coraz lepiej wygląda. Na normalnym obiekcie Austriak wygladał lepiej od Niemca i myślę, że na treningu piątkowym też to zobaczymy. Eisenbichler słynie z nieruglarności. Jeden skok odda dobry, drugi słaby. Kraft natomiast jak wskoczy na odpowiedni poziom to skacze porównywalnie. Liczę, że skoki w pierwszym dniu treningów będą miał podobne odniesienie również w piątek.

Stoch - Huber 1 @ 1.67 Betfan
Fettner - Hoerl 1 @ 1.65 Betfan


Bez głębszej analizy. Typy poparte statystykami z pierwszego dnia treningów.
1644435276493.png
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
SKOKI NARCIARSKIE
11:00
ZIO 2022
ZIO Pekin HS140 - trening (1. seria) H2H
R.Kobayashi-M.Lindvik 1 1.42 Betfan

8,1,6 - 25,27,25. Takie miejsca zajmowali wczoraj w treningach panowie, więc różnica jest wyraźna co do formy treningowej na dużej skoczni na korzyść świeżo upieczonego mistrza olimpijskiego ze skoczni normalnej. Lindvik jak widać nie może się tutaj odnaleźć, dziś może być lepiej oczywiście ale nie sądzę że przeskoczy Ryoyu. Jedynie martwi mnie to że Japończyk może odpuści dzisiaj skakanie oby tak się nie stało i pojawi się na skoczni i udowodni w treningu że jest tutaj również głównym kandydatem do złota. Statystyki przemawiają za skoczkiem z kraju kwitnącej wiśni. Powodzenia.
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Na pierwszym treningu troszkę zmienne warunki, ale tak na szybko na drugi trening:
Lindvik - Granerund 2 | 1.45
Stoch - Kraft | 2 | 1.55
Amman - Junshiro Kobayashi | 1 | 1.35
fortuna
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
HS 140 Kwalifikacje

T. Zajc 1-10 @2.25 Fortuna


Pora na kwalifikacje do sobotniego konkursu, i wpadł mi w oko taki typ:

Zajc - 4, 4, 10, 5, 9, 2 miejsce w treningach

Słoweniec doskonale sobie radzi na tej skoczni, o dziwo na normalnym obiekcie też skakał dobrze, a trzeba zaznaczyć , że on raczej przepada za większymi obiektami, więc coś jest na rzeczy. Na pewno cała Reprezentacji Słowenii trafiła z formą na te Igrzyska. Może indywidualnie zabrakło niewiele do medalu, ale już w mikście zdeklasowali rywali. Fajny kurs na top 10 dla Zajca, który w każdym ze skoku znajdował się w czubie i średnia ze wszystkich skoków z dwóch dni daje 5 miejsce Słoweńcowi. Myślę, że jutro może być podobnie i Zajca zobaczymy w czołowej dziesiątce. Po takim kursie aż żal nie spróbować.

M. Fettner 1-6 @2.50 Fortuna

O Austriaku już sporo napisałem w poprzednim poście. Niestety dziś nie pojawił się na skoczni, więc typ przeciwko Geigerowi rozliczyliśmy jako zwrot. Czy Maniek czuje się na tyle silny, że dziś odpuścił sobie skakanie? Myślę, że tak, jest podbudowany srebrnym krążkiem na normalnym obiekcie, nic nie doczytałem o jakimś przeziębieniu , czy nie daj Bóg o pozytywnym teście na obecność Covid, więc po prostu odpoczywał przed kluczowymi próbami. Co pokazał wczoraj, każdy widział, 6 i 1 miejsce w treningu, więc po raz kolejny będzie liczony w gronie faworytów do medali. U niego nie ma mowy o odpuszczaniu, nawet treningów, więc o to się nie boję, jeśli skoczy swoje, będzie w szóstce.

D. Sandreev 1-15 @1.85 Fortuna

Ostatni typ na jutrzejsze kwalifikacje.
Treningi: 6, 13, 8, 4, 40, 3 - generalnie 12 miejsce .

Gdyby nie ten jedyny zepsuty skok, to byłby jeszcze wyżej. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy, i nie powtórzy tego w kwalifikacjach. Jestem bardzo zaskoczony formą Rosjanina, nie spodziewałem się, że przeniesie formę na większy obiekt, a tutaj taka niespodzianka. Ogólnie On i Klimov są już ze srebrnym medalem w mikście, więc to na pewno buduje. Co tu więcej pisać, top 15 po tym co pokazywał na treningach, powinno być formalnością.

Bez analizy:
Fettner - Geiger 1 @1.75
Geiger - Zajc 2 @1.94
Geiger - Klimov 2 @2.11
Eisenbichler - Sadreev 2 @2.03

Bez tytułu.jpg
 
Ostatnia edycja:
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Kwalifikacje HS 140
S. Kraft - K. Geiger 1 @1.52
T. Zajc top 15 @1.52
AKO: @2.31 fortuna


Niemcy ewidentnie nie trafili z formą na tegoroczne IO. Geiger cały sezon skakał w ścisłej czołówce, a w najważniejszych zawodach w sezonie cieniuje. Na normalnej skoczni zajął tylko 15 miejsce, a więc to tylko potwierdza jego średnia dyspozycje. W treningach na dużej skoczni wcale lepiej to nie wyglada i nie sądzę żeby nagle miał się Niemiec obudzić. Kraft ze skoku na skok spisuje się co raz lepiej. Dzisiaj nawet wygrał pierwszy z treningów, w kolejnym był drugi i trzeci skok sobie odpuścił co świadczy o dużej pewności i zapoznaniu się już ze skocznia. Geiger jak na siebie skacze słabo. W zasadzie ma problem zeby znaleźć się nawet w czołowej dziesiątce. Myślę, że Kraft w sobotę będzie się bił o podium i jutro to tylko potwierdzi.

Dubel uzupełniam miejscem Zajca w top 15, którego opisał kolega wyżej. Kurs całkiem przyjemny, jak na takie zdarzenia, bo szanse są duże, że się powiedzie. Złoty medalista z drużyna Słowenii z mikstu widać, że dobrze się tutaj czuje. Jeśli na normalnej skoczni nie psuje skoków, to jestem spokojny, że na dużym obiekcie tym bardziej sobie poradzi. Forma jest co tylko potwierdzają wyniki z treningów. Na 6 prób wszystkie dały mu miejsce w top 10. Liczę, że jutro również nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
SKOKI NARCIARSKIE
ZIO 2022
ZIO Pekin HS140 - kwalifikacje
10:45
R.Kobayashi-M.Lindvik 1 1.57 Betfan
Jak dla mnie to przepaść. Ryoyu odpuścił drugi dzień treningów bo tak czuję się tu mocny. W kwalach powinien to udowodnić. Pisałem już posty wyżej o różnicach między tymi zawodnikami dzień wcześniej. Lindvikowi wyszedł jeden skok dziś co oczywiście działa na plus dla niego owszem tu decyduje też jeden skok ale jak dla mnie Kobayashi to bierze i nie zdziwię się jak wygra całe kwalifikacje. Polecam granie na mistrza olimpijskiego z małej skoczni. Powodzenia
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
SKOKI NARCIARSKIE
ZIO 2022
ZIO Pekin HS140 - kwalifikacje
10:45
R.Kobayashi-M.Lindvik 1 1.57 Betfan
Jak dla mnie to przepaść. Ryoyu odpuścił drugi dzień treningów bo tak czuję się tu mocny. W kwalach powinien to udowodnić. Pisałem już posty wyżej o różnicach między tymi zawodnikami dzień wcześniej. Lindvikowi wyszedł jeden skok dziś co oczywiście działa na plus dla niego owszem tu decyduje też jeden skok ale jak dla mnie Kobayashi to bierze i nie zdziwię się jak wygra całe kwalifikacje. Polecam granie na mistrza olimpijskiego z małej skoczni. Powodzenia
Przepaść? Jeżeli Ryoyu coś udowodni, to zrobi to w samym konkursie , tak jak miało to miejsce na normalnym obiekcie, gdzie zresztą przegrał z Lindvikiem, który wygrał wtedy kwalifikacje. Norwegowi wyszły dziś dwa skoki, bo wygrał dwie serie treningowe i to z wielką przewagą, więc ja tu nie widzę sensu stawiania w kierunku Japończyka, który może potraktować ten skok mocno treningowo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kwalifikacje: Tande w top3 @ 3,75 @ Betfan

Gram pod filmową historię. Historię Norwega Daniela Andre Tande. Od wypadku w Planicy, poprzez powrót do zdrowia i bardzo przeciętnego skakania poniżej oczekiwań. Potem przez covida do końca uniemożliwiającego start na IO, poprzez jednak start rzutem na taśmę i po sensacyjny medal IO. Jego kolega Forfang nie miał szczęścia do negatywnego testu i go tu nie ma. Tande jakimś cudem na ostatnią chwilę tutaj dotarł. Ostatnio skakał na poziomie miejsc 20-40. A teraz bez treningów, po zmianie strefy klimatycznej i cyk: Najlepszy na treningach.
Myślę, że to może być sensacja i wspomniana historia filmowa z medalem olimpijskim. Póki co kwale i próbuje Tandego w top3 po bardzo mocnym kursie. Jak wspomniałem Norweg w treningach licząc uśrednioną notą najlepszy. Lindvik i Ryoyu jak skoczą na 100% są w stanie go pokonać, ale poza tym rywale wydają się słabsi. Może Kraft, w najlepszych skokach także jest w stanie pokonać Tandego, wtedy byłby 4-ty, no ale liczę, że ktoś z tej trójki w kwalach jeszcze nie będzie się aż tak forsował no i naturalnie że Tande powtórzy próby ze wczoraj i przedwczoraj.
photo_2022-02-10_13-16-32.jpg
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
W tych skokach w ogóle nie ma żadnej logiki, Tande skacze jak z orbity, przychodzą kwalifikacje, a gość skacze na poziomie Huli. No rece opadaja. Szkoda grosza na te skoki, bo tutaj jak ktoś coś trafi to jest mistrzem dla mnie
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
W tych skokach w ogóle nie ma żadnej logiki, Tande skacze jak z orbity, przychodzą kwalifikacje, a gość skacze na poziomie Huli. No rece opadaja. Szkoda grosza na te skoki, bo tutaj jak ktoś coś trafi to jest mistrzem dla mnie
Treningi, kwalifikacje a czasami i zawody to w tej dyscyplinie loteria.
Sześciu odpada. Ci najlepsi mogą skakać z zamkniętymi oczami. Co za różnica dla nich czy zajmą w kwalifikacjach 10 czy 40 miejsce.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
W tych skokach w ogóle nie ma żadnej logiki, Tande skacze jak z orbity, przychodzą kwalifikacje, a gość skacze na poziomie Huli. No rece opadaja. Szkoda grosza na te skoki, bo tutaj jak ktoś coś trafi to jest mistrzem dla mnie
Ja tam to właśnie lubię skoki za to że bardzo dobrze wchodzą (3na4 typy)
i już mi szkoda że się powoli kończą.
Trzeba grać na stabilnych zawodników.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kwalifikacje: Tande w top3 @ 3,75 @ Betfan

Gram pod filmową historię. Historię Norwega Daniela Andre Tande. Od wypadku w Planicy, poprzez powrót do zdrowia i bardzo przeciętnego skakania poniżej oczekiwań. Potem przez covida do końca uniemożliwiającego start na IO, poprzez jednak start rzutem na taśmę i po sensacyjny medal IO. Jego kolega Forfang nie miał szczęścia do negatywnego testu i go tu nie ma. Tande jakimś cudem na ostatnią chwilę tutaj dotarł. Ostatnio skakał na poziomie miejsc 20-40. A teraz bez treningów, po zmianie strefy klimatycznej i cyk: Najlepszy na treningach.
Myślę, że to może być sensacja i wspomniana historia filmowa z medalem olimpijskim. Póki co kwale i próbuje Tandego w top3 po bardzo mocnym kursie. Jak wspomniałem Norweg w treningach licząc uśrednioną notą najlepszy. Lindvik i Ryoyu jak skoczą na 100% są w stanie go pokonać, ale poza tym rywale wydają się słabsi. Może Kraft, w najlepszych skokach także jest w stanie pokonać Tandego, wtedy byłby 4-ty, no ale liczę, że ktoś z tej trójki w kwalach jeszcze nie będzie się aż tak forsował no i naturalnie że Tande powtórzy próby ze wczoraj i przedwczoraj.
Pokaż załącznik 15751
W kwalach nie poszło, turbulencje po wyjściu z progu, ale uważam że scenariusz aktualny, za to kurs lepszy. Analiza ta sama, typ ten sam, kurs wyższy:
Tande miejsca 1-3 @ 7,00 @ Fortuna
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
HS 140 konkurs główny

J. Klimov 1-15 @1.85 Fortuna


Skoki Klimova na dużej skoczni - 13 (kwale), 10, DNS, 7, 8, 6, 7, 19 miejsce

Przypadek? Nie sądzę. Skoro Rosjanin potrafił zakończyć konkurs w czołowej dziesiątce na normalnym obiekcie, był w stanie udźwignąć presję, to tym bardziej może to zrobić na większej skoczni, a patrząc na formę, na skoki treningowe, jest to wielce prawdopodobne. Tym razem wybrałem Klimova, zamiast młodszego kolegę z kadry, Saadreeva, który skacze bardzo daleko, ale niepewnie ląduje i traci sporo pkt na notach. U Klimova wygląda to zdecydowanie lepiej , no i kurs mamy lepsze na czołową piętnastkę. Myślę, że Klimov przy dwóch, równych skokach może zakończyć konkurs w top 10, i ten zakład też warto rozważyć. Dużym HC dla niego jest to, że skacze w miarę wcześnie, więc może się zdarzyć, że zostanie puszczony z belki wyżej, aniżeli czołówka, a przy zmiennych podmuchach na tej skoczni, może mieć to spore znaczenie.

T. Zajc 1-15 @1.85 Fortuna

Typ ze Słoweńcem na kwalifikacje okazał się klapą, ale po treningach nadal wierzę w Zajca, który nie zapomniał jak się lata i myślę, że jutro powalczy z najlepszymi. Przez słaby występ w kwalifikacjach, które wg. mnie Słoweniec ewidentnie odpuścił , kursy poleciały w górę i bardzo się z tego powodu cieszę. Na normalnym obiekcie był 9 , a jest uważany za wspaniałego lotnika, więc nie wykluczam, że jutro zakończy konkurs jeszcze wyżej.

C. Kozisek - F. Sakala 2 @2.41 Fortuna

Tym razem wpadła mi w oko taka para. Czesi, którzy prawdopodobnie oddadzą tylko jeden skok konkursowy, więc tym bardziej warto spróbować, bo po pierwszej serii już wszystko będzie wiadomo. Kozisek dziś wygrał pewnie w kwalifikacjach ze swoim rodakiem, ale trafił akurat na bardzo dobre warunki wietrzne, stąd tak dobre miejsce w ostatecznym rozrachunku. W każdym pozostałym skoku czyli serii próbnej oraz treningach, Sakala wygrywał dość pewnie ze swoim kolegą, który plasował się w czwartej i piątej dziesiątce. Można więc mówić tutaj o wypadku przy pracy i jutro powinno wszystko wrócić do normy. Po takim kursie gram Sakale.
 
Ostatnia edycja:
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
S. Kraft 1-10 @1.45.
M. Fettner - L. Kos 1 @1.45
AKO: @2.10 ebetx


Kraft poza pierwszym, czwartkowym skokiem treningowym nie wypada tutaj poza top 10. W zasadzie od wczoraj jego miejsca wyglądają następująco: treningi czwartkowe: (1,2) dzisiejsza seria próbna i kwalifikacje (1,4) W środę poza pierwszym skokiem treningowym gdzie zapoznawał się ze skocznia i zajął na nim 30 miejsce też zle nie było, bo wtedy zajmował miejsca (10,8)
Austriak jutro zrobi wszystko żeby zdobyć swój upragniony medal olimpijski. Forma, jak widać jest i na pewno będzie się liczył w walce o podium.

Tutaj gram w strone srebrnego medalisty ze skoczni normalnej, który przeżywa drugą młodość w tym sezonie. Kos mnie nie przekonuje, jest bardzo nieprzewidywalny, a w dodatku dostaje niezbyt wysokie noty za styl. W bezpośrednich starciach na tej skoczni 4:0 dla Fettnera. Biorąc pod uwagę jak równo skacze tutaj Manuel, młodziutki Słoweniec nie powinien być od niego lepszy.

P. Prevc - T. Zajc 2 @2.94 ebetx
Dość mocno zaskoczony jestem tym kursem, widze w nim value. Zdecydowanie bardziej wyrównane powinny być kursy, ale buk pewnie się sugeruje dzisiejszym skokiem kwalifikacyjnym Zajca, w którym popełnił błąd na progu i już nie było z czego odlecieć. Co nie zmienia faktu, że Timi spisuje się tutaj naprawdę dobrze i na osiem oddanych skoków na olimpijskiej skoczni w 5 był lepszy od Petera. Tym bardziej kurs zachęca żeby pograć w stronę Zajca.
 
Ostatnia edycja:
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kobayashi R. wygra zawody na HS140 - kurs 4,0 forbet, stawka 7/10

Ryoyu, w zeszłym tygodniu na HS106 prezentował się tak:
1.trening 1.seria - 14.miejsce
1.trening 2.seria - 5.miejsce
1.trening 3.seria - 16.miejsce
-
2.trening 1.seria - 6.miejsce
2.trening 2.seria - 14.miejsce
2.trening 3.seria - DNS
-
seria próbna - 1.miejsce
kwalifikacje - 4.miejsce
-
seria próbna - DNS
zawody - pewna wygrana ze sporą przewagą już po pierwszej serii

Ryoyu, w tym tygodniu na HS140 prezentował się tak:
1.trening 1.seria - 8.miejsce
1.trening 2.seria - 1.miejsce
1.trening 3.seria - 6.miejsce
-
2.trening 1.seria - DNS
2.trening 2.seria - DNS
2.trening 3.seria - DNS
-
seria próbna - 30.miejsce
kwalifikacje - 9.miejsce

Wygląda mi na to, że Japończyk nie spina się na treningach, nie pokazuje pełni swoich możliwości a w konkursie robi swoje i odskakuje wszystkim. Wg mnie jest na tyle mocny, że na HS140 też pozamiata i zgarnie złoto. Świetny kurs, więc aż grzech żeby nie spróbować.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Bukmacher: Fortuna

Stefan Kraft 7 miejsce lub lepsze? TAK kurs 1,9 rozliczam po pierwszej serii- no takiego skoku krafta to bym się nie spodziewał eehh

Nie no kurs z czapy powinno być z 1,4 do dubla kurs 1,9 idealny. Stefan skacze tutaj naprawdę przyzwoicie i zasługuje determinacją, dobrymi dalekimi skokami na pudło. Bedzie mi go szkoda jak nie znajdzie sie jutro austryjak na podium, a jezeli tak sie stanie to przy obecnej formie pozycja 1-6 obowiązkowa

No i spróbujmy jeszcze zaatakować Krafta w betklicku z samurajem.

Ryoyu Kobayashi - Stefan Kraft 2 kurs 2,95

Może się mylę, ale to może być początek końca piku formy Ryoyu i możliwy scenariusz jest taki, że nie zobaczymy jutro Japończyka na podium. To moje skromne zdanie, że dzisiejsze skoki nie były zasłoną dymną i Kraft bedzie o te 3 lub 4 lokaty wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
C. Schmid - G. Deschwanden H2H konkurs
C. Schmid betclic 1.48

Zacznę od tego, że trochę zlekceważyłem potencjał Schmida w konkursie na HS-106 - skończył zawody na 11 miejscu i był najlepszym z Niemców. Od razu dla porównania Deschwanden był 17. Analizując ten typ skupiłem się na w miarę "najświeższych" skokach obu zawodników. W piątkowych kwalifikacjach Niemiec był 19 po skoku na 127 metr, z kolei Szwajcar 29 (119 metrów). Obaj oddali swoje próby z 19 belki, więc tutaj nie było wpływu na odległość. Wcześniej obaj wzięli udział w serii próbnej, którą Schmid skończył na wysokim 6 miejscu (131.5m, 19 belka) a Deschwanden na 19 (123m z 18 belki). W czwartek były jeszcze 3 treningi, gdzie Niemiec był
kolejno 30, 14 i 21 a Szwajcar 20, 31 i 23. Tutaj było w miarę wyrównanie, ale jednak im bliżej zawodów, tym lepiej wyglądał Constantin. Od początku igrzysk jest w lepszej formie, w zawodach prezentował się lepiej, więc liczę na kolejny dobry występ niemieckiego skoczka. Jeśli utrzyma dyspozycję, powinien skończyć na lepszym miejscu od rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Wąsek - Zografski 2 @2.30 forbet

Na 6 treningów w pięciu lepszy Bułgar. W kwalifikacjach tuż obok siebie, minimalnie lepszy Polak i dlatego mamy taką parę ale ja faworyta widzę właśnie w osobie Zografskiego. Poza ogólnie lepszymi skokami, na Wąsku będzie jednak presja związana z olimpijskim debiutem i ciągle walką o miejsce w drużynie. Kwestia głowy jak do tego podejdzie, ale nawet czysto sportowo nie musi się okazać lepszy w tej parze.

Klimov - Sadreev 2 @1.95 forbet

Forbet w opozycji do innych bukmacherów faworyzuje w tej parze Klimova z czego spróbuję skorzystać. W sts na młodszego Rosjanina mamy kurs 1.55, w fortunie 1.60 także różnica całkiem znacząca. I wydaje mi się że obecnie lepszy jest właśnie Danił. Średnią z treningów ma minimalnie gorsza ale to głównie przez jedną próbę gdzie zajął 40 miejsce. W konkursie jednak spodziewam się lepszych skoków na które potencjał na pewno ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom