>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Thomas Diethart - Simon Ammann 1 1,60 Marathonbet ✅
Coś tam się ruszyło u Szwajcara ale to nadal nie jest ten Ammann co nawet w TCS. Tak samo Thomas nie jest tym samym zawodnikiem chyba obecnie ale na pewno lepszym i pewnym na skoczni w Soczi niz Simon. Wszystkie praktycznie wyniki przemawiają za nim, praktycznie w każdym treningu a chyba nawet w każdym oddał lepszy skok niz Simon. Z tego co wiem tylko w Q i to tylko o 0,5 metra lepszy był Szwajcar. Stawiam dzisiaj na młodego Austriaka.
Gregor Schlierenzauer - Peter Prevc 1 1,50 Betsafe ⛔
Uważam, że tego czego brakowało w TCS przyszło na IO i może taki był plan Gregora? Jest mocny i pewny na skoczni w Soczi. Wiadomo czasami zdarzy mu się słabszy skok ale jest na pewno faworytem do medalu. Jak nie Kamilowi to właśnie jemu życzę złota w dzisiejszym konkursie. Prevc jest w formie ale jego skoki jednak znacznie odbiegają od tych jakie prezentuje Gregor. Stawiam na Austriaka.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
@up

Dzięki za złote rady,ale nie za bardzo mnie one intersują.Podaje typy,bo może komuś się przydadzą.Każdy zresztą gra co chce,nikt nikogo do niczego nie zmusza.Bulwersujesz się przy typie Kota jakbym zagrał go w parze z Tepesem ale Miranem i to jeszcze przeciwko niemu.Tepes nie odpali bo go na to na tej skoczni nie stać i to widać w każdym skoku.Co do Wanka i Ziobry to nie sugeruje się jedną serią kwalifikacji,a to co w nich widziałem utwierdza mnie tylko w przekonaniu,że Ziobro nie da mu rady.Ja tu cwaniaka nie zgrywam,ty swoim postem natomiast za dużo nie wnosisz i jedyne co to prowokujesz do zbędnej dyskusji.Mam nadzieje,że komuś te typy pomogą i to jest mój główny cel.To,że tobie się coś nie podoba to już twoja sprawa.
Pozwolę sobie jeszcze wrócić do Twoich typów, zakładając, że zagrałeś każdy z nich za 1000 złotych przegrałeś w jeden wieczór prawie 2000 (a nie liczę podatku, który ma sts). Nie traktuj mojego poprzedniego, jak i tego posta jako atak, bardziej jako &quot;złota rada&quot; jak to sam ująłeś. Po prostu bez sensu grać takie kursy w skokach i tyle w temacie, a oczywiście będziesz robił jak uważasz, bo to Twoje pieniądze i Twoja sprawa ;-)

Pozdrawiam.
 
warzyn 146,4K

warzyn

Użytkownik
pytanie regulaminowe
Freund zaliczył upadek i został sklasyfikowany na 40 miejscu po pierwszej serii dzisiejszego konkursu, mimo to wystąpił w drugiej serii. Ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć??
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
pytanie regulaminowe
Freund zaliczył upadek i został sklasyfikowany na 40 miejscu po pierwszej serii dzisiejszego konkursu, mimo to wystąpił w drugiej serii. Ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć??
&quot;Dodatkowo do drugiej serii bądź samego konkursu zostają dopuszczeni zawodnicy, którzy w pierwszej serii (kwalifikacjach) uzyskali co najmniej 95% odległości najlepszego zawodnika, lecz nie uzyskali wystrarczającej liczby punktów potrzebnych do kwalifikacji z powodu upadku. &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&quot;Dodatkowo do drugiej serii bądź samego konkursu zostają dopuszczeni zawodnicy, którzy w pierwszej serii (kwalifikacjach) uzyskali co najmniej 95% odległości najlepszego zawodnika, lecz nie uzyskali wystrarczającej liczby punktów potrzebnych do kwalifikacji z powodu upadku. &quot;
Hmm ciekawy przepis...stosowany tylko na IO ?
 
P 32

piotrek1992

Użytkownik
&quot;Dodatkowo do drugiej serii bądź samego konkursu zostają dopuszczeni zawodnicy, którzy w pierwszej serii (kwalifikacjach) uzyskali co najmniej 95% odległości najlepszego zawodnika, lecz nie uzyskali wystrarczającej liczby punktów potrzebnych do kwalifikacji z powodu upadku. &quot;
Tylko, że Freund nie uzyskał 95% odległości Kamila. Stoch skoczył 105,5m więc Freund musiałby skoczyć powyżej 100m, a skoczył 99,5m. Także nie wiem, czemu został dopuszczony..
 
modul 118

modul

Użytkownik
Tylko, że Freund nie uzyskał 95% odległości Kamila. Stoch skoczył 105,5m więc Freund musiałby skoczyć powyżej 100m, a skoczył 99,5m. Także nie wiem, czemu został dopuszczony..
W skokach narciarskich istnieje zasada że wszystko zaokrągla się do góry, jeżeli miał 94,31% to wszystko idzie jako 95%. Oparte to jest na tym że nie podawane są dokładne odległości osiągane przez zawodników a jedynie przybliżenie do 0.5m . Jest to największe udogodnienie w przepisach FIS`u które obowiązują we wszystkich zawodach międzynarodowych
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
Na skokach znam się średnio ale zaciekawił mnie zakład na konkurs drużynowy w Pinnacle, a mianowicie: Polska - The Field 2 1.16. Zdaję sobie sprawę z tego, że kurs nie jest zbyt porywający ale mam pytanie do znawców czy w ogóle jest jakakolwiek realna szansa, że Polacy zdobędą złoto?
 
modul 118

modul

Użytkownik
Na skokach znam się średnio ale zaciekawił mnie zakład na konkurs drużynowy w Pinnacle, a mianowicie: Polska - The Field 2 1.16. Zdaję sobie sprawę z tego, że kurs nie jest zbyt porywający ale mam pytanie do znawców czy w ogóle jest jakakolwiek realna szansa, że Polacy zdobędą złoto?
Średnia skocznia to inny świat a duża skocznia to inny, może Ci najlepsi nie będą tego okazywali słabszymi skokami, ale reszta będzie się już przetasowywać kolejnością w porównaniu do średniej skoczni.
Wszystko sie okaze po treningach, my na razie oficjalnie nie mamy czwartego do drużyny
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Na skokach znam się średnio ale zaciekawił mnie zakład na konkurs drużynowy w Pinnacle, a mianowicie: Polska - The Field 2 @ 1.16. Zdaję sobie sprawę z tego, że kurs nie jest zbyt porywający ale mam pytanie do znawców czy w ogóle jest jakakolwiek realna szansa, że Polacy zdobędą złoto?
Moim zdaniem mamy szanse na medal, ale brązowy. Realnie patrząc o złocie nie mamy nawet co marzyć, bardzo cieszą mnie wyniki Janka Ziobro i Maćka Kota. Jednak nie sądzę by równie mocni byli na dużej skoczni. Faworytem do złota jest Austria która ma równa czwórkę, dodatkowo na dużej skoczni z pewnością mocniejszy będzie Gregor Schlirenzauer, który zawody na małym obiekcie musi zaliczyć do nieudanych. Poza Austria jest również ekipa Niemiec która również ma solidna czwórkę. Nie wiadomo co ze Słowenia, bo jeśli problemy zdrowotne Roberta Kranjca okażą się poważniejsze, i nie wystąpi na dużej skoczni, to o walce o wygrana Słowenia może zapomnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
modul 118

modul

Użytkownik
Nie wiadomo co ze Słowenia, bo jeśli problemy zdrowotne Roberta Kranjca okażą się poważniejsze, i nie wystąpi na dużej skoczni, to o walce o wygrana Słowenia może zapomnieć.
Co do Słowenii powiem więcej o ile Prevc i Damjan 3mają poziom to Tepes i Hvala(nie załapał się do squadu po słabych skokach) dno i wodorosty. Kranjec najprawdopodobniej wystąpi na dużej bo ambicja nie pozwoli mu się poddać i jego forma będzie do końca niewiadomą, ale nie liczę na to aby Goran Janus ryzykował jego zdrowie na drużynówce. W każdym bądź razie o brąz powalczymy z Słowenią i pewnie Japonią która zawsze spina tyłki na drużynówki.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Co do drużynowki, myśle, że warto bedzie pograć na złoto Austriakow. O ile po upadku Morgiego sytuacja wyglądała w ekipie Pointnera mocno nieciekawie, tak teraz według mnie są najmocniejsi. Schliri swoje zrobi, Morgi z każdym kolejnym skokiem powinien być mocniejszy. Diethart nadal trzyma wysoki poziom no i Hayboeck, jak dla mnie najwieksze zaskoczenie konkursu na średniej skoczni. Forma jest.

Niemcy niby na papierze mocni, ale jakby sie bliżej przyjrzeć.. Freund wczoraj mega pech, w drugim skoku zrezygnowany. Wellinger chimeryczny, no i spośrod trojki Wank, Freitag, Kraus zostanie wybrana dwojka do drużyny. Wank na średniej bardzo fajnie ale on woli mniejsze obiekty. Freitag także a mimo to nie zachwycił. Kraus młody, ma potencjał ale czesto jeden skok psuje. Tak naprawde (poza Freundem) nikt nie gwarantuje dwoch rownych, dalekich skokow.

Jak już wspomnieliście Słowenia też ma kłopot, jeśli nawet Robi wystąpi to może nie być w optymalnej dyspozycji. Hvala rozbity a Tepes to Tepes, wiadomo. W Soczi raczej zawiewa z tyłu co także jest argumentem na nie dla ekipy Janusa. Polska po wczorajszym wystepie zapewne wielu narobiła apetytow na medal,jednak wiele zależeć bedzie od Żyły. Jeśli sie nie obudzi to z kolegą Kurzajewskiego w składzie za wiele nie ugramy. A i Maciek woli mniejsze obiekty, na dużej raczej nie spodziewam sie miejsca w dziesiątce. Kamil za to powinien sporo nadrobić. Japonia czarny koń, jeśli Ito sie wyleczy, Shimizu bądz Watase błysną na treningach medal jest w ich zasiegu. Norwegom moim zdaniem medal nie grozi.

Co do tej najbliższej przyszłości, jutro warto pograć na zwyciestwo Takanashi. Niby w treningach szły łeb w łeb z Iraschko-Stolz to jednak Sara wliczając obie proby była lepsza. Jest stabilniejsza. Kursy po dzisiejszych probach pewnie w okolicach @1,6 i wyżej. Jak buki wystawią pary to perełki bedzie można wyłapać, wbrew pozorom skoki kobietcsą bardziej przewidywalne :razz: Jak ktoś by coś wypatrzył w netowych bukach prosze o priv badz wpis w temacie. Konkurs od 18.30, tvp2 pokaże serie finałową.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja wczoraj po tym jak się okazało że Kranjec nie wystąpi z powodu urazu więzadeł pograłem że wygra Austria po @3,10. Szybko jak to wygląda dla mnie.
Austriacy mają dwóch doświadczonych, mocnych i raczej pewnych Schlirenzauera i Morgernsterna. Myślę że na dużej bedą mocniejsi, troche sie tylko martwie o Morgiego. Dalej jest ten młody Diethart który dla mnie jest najmocniejszy z całej 4, myślę że jeszcze namiesza, oraz Hayboeck który świetnie prezentował się na normalnej skoczni pytanie czy na dużej bedzie dalej taki mocny? Poza tym drużyna to może być jedyna okazja na medal dla kazdego z nich o czym na pewno świetnie wiedzą.
Dalej mamy Niemców. Tutaj przede wszystkim Freund, jak dla mnie był on głownym rywalem aby powalczyć ze Stochem, w Willingen x2 2miejsce, na treningach na normalnej skoczni b dobre wyniki, w konkursie upadek i klapa. Jeżeli się pozbiera myślę żę indywidualnie jest on lepszy od kazdego z 4 Austriaków. Dalej mają młodych Wanka i Wellingera, obaj pokazali sie z bardzo dobrej strony jednak tutaj uwazam że juz Austria może mnieć przewagę no i któremuś z młodych Niemców skok może nie wyjść. Problem to 4 zawodnik, Freitag chaotyczny w tym sezonie. Uważam że Niemcy spokojnie mogą przy dobrej dyspozycji powalczyć o złoto szanse daje jednak większe Austrii.
Słowenia typuje niżej o ile się oczywiście potwierdzi absencja Kranjca. Z nim ekipa mogła by spokojnie powalczyć z wyżej wymienionymi o złoto. Liderem jest Prevc i o niego można być spokojnym jednak Robert też zrobił formę na IO, jest doświadczonym i kluczowym zawodnikiem w drużynie. Tak mają całkiem mocnego Damiana oraz bardzo chaotycznego Tepesa i słabego na obecną chwile Hvale. Zobaczymy co z tą kontuzją, niby więzadłą to nie przelewki, tak to już jest z tymi upadkami, raz zawodnik jedzie jak trup i po 2 tygodniach wraca, drugi raz niby niegroźnie upada wstaje a potem przerwa pół roku.
Polacy jak sie ogarną to jak najbardziej po podium mogą powalczyć ???? Do Japoni wróci Ito który nie skakał na normalnej skoczni, Kasai w formie też mogą być groźnie. Norwegowie jednym Bardelem wiele nie zdzialają, reszta ekip raczej nie odegra znaczącej roli.
 
B 29

belcio

Użytkownik
TAKANASHI Sara wygra(1.6) bwin

AVVAKUMOVA Irina - LUNDBY Maren 1(1.6) bwin

Najlepsza skoczkini ostatnich miesięcy pokazała w treningach, że jest główną faworytką do osiągnięcia olimpijskiego złota zajmując miejsca 1,2,2,2,3,1,1,2,1, dobrze zaprezentowała się także jej główna rywalka Daniela Iraschko-Stolz, natomiast Sarah Hendrickson wracająca po kontuzji odczuwa jeszcze ból w kolanie ale się uwzięła i będzie brać udział w IO ale na wiele z jej strony bym nie liczył. W początkowych treningach Takanashi narzekała na trudną skocznię i nie była zadowolona ze swoich prób, natomiast późniejsze treningi pokazują, że wyciąnęła odpowiednie wnioski i w treningu nr 7 i 9 była zdecydowanie lepsza od swojej głównej rywalki Danieli Iraschko-Stolz dwukrotnie o około 8pkt przegrywając tylko nieznacznie ósmą próbę.
Lundby to ósma zawodniczka Pucharu Świata, która chyba pewnego poziomu nie przeskoczy notując miejsca w okolicach pierwszej dziesiątki, natomiast Rosjanka to skoczkini, która w tym sezonie kilkakrotnie wskakiwała na podium i jest czwartą zawodniczką Pucharu Świata. Obie zawodniczki spisują się tutaj poniżej swoich możliwości ale to zawodniczka gospodarzy pokazywała wielokrotnie, że jest zdolna do osiągania czołowych pozycji.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Słuchajcie, jaki buk oferuje najwyższy kurs na złoto Kamila na dużej skoczni? Bo widzę tylko w marathonie po 2,3
@ betsafe 2,05 jeszcze lepiej ????
 
P 32

piotrek1992

Użytkownik
Irina Avvakumova - Sara Hendrickson 1 @1.38 Pinnacle 5/10✅

Sara, która długo nie startowała w zawodach z powodu kontuzji, na treningach skacze słabiutko. Widać, że do końca nie jest wyleczona, natomiast Rosjanka prezentuje się przeciętnie w porównaniu z ostatnimi konkursami PŚ, ale na treningach Amerykankę zdecydowanie przeskakuje.

Yuki Ito - Atsuko Tanaka 1 @1.30 Pinnacle 3/10✅

Między zawodniczkami jest kilka poziomów różnicy. Japonka skacze lepiej zarówno w PŚ, jak i na treningach. Kurs nie powala, ale warunki pogodowe na skoczni mają być stabilne, więc zdecydowałem się zagrać.

Sara Takanashi - Daniela Irashko-Stolz 1 @1.60 Pinnacle 3/10⛔

Analizę napisał @belcio. Jeśli ktoś ma dostęp do Pinnacle, to polecam zagrać na Sarę w bezpośrednim pojedynku z Danielą, kursy różnią się jedynie o jedną setną, a przecież nie tylko one będą skakać. Natomiast kurs w Bwin wynosi tylko @1.45, więc tam opłaca się zagrać tak, jak napisał @belcio.
 
Do góry Bottom