>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Łyżwiarstwo Figurowe, Szybkie, Short Track

egreg 942

egreg

Użytkownik
http://live.isuresults.eu/2013-2014/worldcup/wc2_4400.htm

Na tej podstawie. Wiadomo że wygrana Kanadyjek to nie jest peffka, ale wydaje mi się że są faworytkami a jeśli w w tej parze jest nawet 50-50 to nie może być na Japonki i Koreanki z Rosją po 3.5
UUUU marna podstawa , rankingi nie grają chyba wiesz... Prawda jest taka że Rosjanki są największymi obok Polek faworytkami do medalu. Nie licząc oczywiście Holenderek.

Edit:
A jak popatrzysz sobie na wyniki Koreanek i Japonek to już w ogóle bieda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale rankingi są na podstawie punktów zdobywanych w PŚ
ale to zupelnie inne tory i przygotowanie, wiadomo ze Ruskie i Ruscy celowali wylacznie tutaj. Mimo to kurs na Polki kuszacy. trudno sugerowac sie czasami na 1500 czy 3000 jak druzynowka jest na 2400. Biorac jednak pod uwage zdobywane czasy w ciagu ostatniego tygodnia to Rosjanki mega mocne i wymyslilem cos dobrego.
Polska-Rosja 1,77 pinnacle ✅
Rosja-Kanada 1,72 unibet✅
Zyskie z zaklady nr 1 gramy zaklad nr 2 i liczymy ze Rosjanki przejda jednak 1 runde co wydaje sie ich obowiazkiem u siebie jednak juz naszym nie podolaja. Grajac po klocku ryzykujemy tak naprawde niecale 500 jesli Rosjanki by nasze pokonaly albo nic jesli Kanadyjki wygraja cwiercfinal. Oczywiscie mozna wszystko stracic w przypadku kiedy nasze mistrzynie nie przejda Norwezek ale bez przesady..
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Kanada - Rosja 2 2,25 w sts
Dla mnie zdecydowane faworytki to Rosjanki
Rok temu MŚ Kanadyjki na 1500 m miejsca 3,5,8 Rosjanki 7,14,15 (Graf nie startowała) na IO Kanadyjki 16,17,26 Rosjanki 5,8,10 (Graf nie startowała na 3000 była 3)
Ktoś tu chyba nie trafił z formą
Dzięki eliminacji jednej z drużyn Polki mają duże szanse na medal (1,5 w sts)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Właśnie miałem pisać,że chyba jestem jakiś dziwny bo dla mnie to Rosja jest faworytem w parze z Kanadą a kurs w bet365 @2,00 i po chwili już na Rosję @1,65,nie wiem czemu(tzn nie wiem czemu taka nagła zmiana),ale jak coś to jeszcze w STS Rosjanki nie są faworytkami i netto wychodzi tam kurs @1,98.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja za to widzę Value w męskim ćwierćfinale , Kanadyjczycy kontra Amerykanie. Wszyscy widzimy jak spisują się Amerykanie, znacznie poniżej oczekiwań, Shani Davis nie jest w zbyt dobrej formie, amerykanie mężcyźni nie zdobyli żadnego medalu ! Nawet koło podium blisko się nie zakręcili, kanada ma dwukrotnego medaliste tych igrzysk i dwoch zawodnikow na poziomie zawodników amerykanskich, a kurs 3,40✅✅✅✅ warty gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kanada - Rosja 2 2,25 w sts Dla mnie zdecydowane faworytki to Rosjanki Rok temu MŚ Kanadyjki na 1500 m miejsca 3,5,8 Rosjanki 7,14,15 (Graf nie startowała) na IO Kanadyjki 16,17,26 Rosjanki 5,8,10 (Graf nie startowała na 3000 była 3) Ktoś tu chyba nie trafił z formą Dzięki eliminacji jednej z drużyn Polki mają duże szanse na medal (1,5 w sts)
a co wyniki z 1500 maja do dzisiejszego dystansu ????????? ludzie myslcie
Polska-kanada 1,80(1,58) ✅ sts mega , w pinku 1,27 hehe
 
S 0

szczepan1992

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
nie znam regulaminu, ale na 99% wygrales, bo przeciez tu chodzi o wygranie swojego biegu i klasyfikacje koncowa. To byloby bez sensu, bo Polki wygraly z olbrzymia przewaga i odpuscily na koniec.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
weszlo gladko
Po dzisiejszych biegach betcity sie wylamal i 2,15 na Polki z Ruskimi. Widac ze kursy po czasach, Ruskie jechaly do konca z Kanadyjkami a Polki odpuscily z Norwezkami. Nadal podtrzymuje typ na nasze i widze final Polska-Holandia. Jak dotad 100% skutecznosci w druzynowce i zostaje 1 typ na jutro.
Czekamy rowniez na kursik na Polakow z Kanadyjczykami bo ich spokojnie powinni puknac i zrobic braz...
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co do pojedynkow Polek i Polakow;
Rosjanki bardzo dobrze tutaj sie czuja , tak jak powiedzial Dembowski(kom) sa dobrze przygotowane i wyniki to podtwierdzaja tak jak pisalem ze 1,75 wart bylo gry z Kanadyjkami...
Co do pojedynku z Polkami mam obawy co do naszych , mimo ze szanse sa na final 50 na 50 , to jezeli polki postawia wszytko na jedna karte a przegraja minimalnie moze byc trudno o zdobycie trzeciego miejsca. Dlaczego Dlatego ze japonki nie maja zadnych szans na final i kto wie czy nie odpusza tak jak zrobili to polacy. A nasze aby sie nie wypalily z sill po walce z Rosjankami, wiec ten polfinal to sporo ryzyko dla jednych i drugich Ktos pisal ze polki zwolnily pod koniec , akorat niezwrocilem uwagi ale jezli tak to o ile o 0.40s ? Dlamnie ten polfinal 50/50 z lekkim wskazaniem na Ruskie dlatego ze sa usiebie i beda z determinowane, zeby to bylo gdzies indziej stawialbym na polki...
Kanada - Polska o 3 miejce
Tutaj widze Polakow i widac to po wynikach , dotego ze Polacy odpuscili tez final i wiedzieli ze szans nie maja i lepiej oszczedzac sily na walke o 3 miejsce , Holandia wykrecila taki czas ze Polacy nawet niewiem czy by sie udalo zejsc ponizej 1;42,00 - wiec sadze ze dobrze zrobili ze odpuscili, patrzac na cwiercfinaly bo to jest miarodajne to mamy przewage 0,52s, plus mniej w nogach, gdzie oni walczyli z Korea i widac po wyniku jak opadli z sil w PF, ostatnio w berlinie polacy ich zdeklasowali ,chodz ostatnie dwa puchary swiata w Ameryce byly po ich stronie, ale w Europie jest inaczej i wyniki sa po stronie polakow
jestem ciekaw jakie kursy wystawia czy beda wart ryzyka czy beda adokwatne do ryzyka jezeli beda zanizone ...to zrezygnuje a licze na wyzej jak 1,50..hmm
Fortuna wystawila na polakow 1.65 a na Polki 2.05 - moze gdzies dadza 1,70 na Polakow
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
betsyf dal na otwarcie 3,10, nie szlo zagrac bo zaraz spadlo na 1,64 a teraz wycofali, ogolnie dostaniemy 1,50 ale coraz bardziej watpie czy jest to value. w PS 2 razy lepsi Kanadyjczycy, w Soczi rok temu zdecydowanie szybsza Polska, dzisiaj rowniez ale czy za 1,50 warto ?
Jutro i tak wydarzeniem dnia bedzie wojna dziewczyn z Ruskimi...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
&quot;Co do pojedynku z Polkami mam obawy co do
naszych , mimo ze szanse sa na final 50 na 50 ,
to jezeli polki postawia wszytko na jedna karte a
przegraja minimalnie moze byc trudno o
zdobycie trzeciego miejsca. Dlaczego Dlatego ze
japonki nie maja zadnych szans na final i kto
wie czy nie odpusza tak jak zrobili to polacy. A
nasze aby sie nie wypalily z sill po walce z
Rosjankami, wiec ten polfinal to sporo ryzyko dla
jednych i drugich&quot;

W takim razie może warto Japonki top3? W fortunie kurs 4,75. Japonki mogą kalkulować w półfinale. Nasz półfinał wyrównany i będzie jazda na maxa i na drugi bieg może brakować pary.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Łyżwiarstwo szybkie mężczyzn
Spotkanie: Drużynowy bieg pościgowy – Finał B: Kanada vs Polska
Typ: Polska
Kurs: 1,60 ✅ ✅ ✅
Buk: Bet365
Data i godzina: 22.02.14 14:51
Stawka: 5/10


Dziś o godz. 14:51 rozpoczną się finały drużynowych biegów pościgowych mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. O brązowy medal powalczą Polacy oraz Kanadyjczycy.

Polacy w składzie Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiedzki w ćwierćfinale pokonali Norwegów 0,41s. Był to kluczowy wyścig dla naszej ekipy, bowiem Polacy musieli dać z siebie wszystko w starciu z równorzędnym rywalem. Zarówno Panie jak i Panowie zdołali uporać się z norweskimi rywalami i awansować pewnie do strefy medalowej.

W biegu półfinałowym Polacy trafili na Holendrów, więc stało się jasne że o złoto na pewno nie powalczymy. Jak mówili polscy panczeniści w wywiadzie po tym biegu, „spieli się” na pierwsze trzy okrążenia by wywrzeć presje na Władcach Łyżew, by potem w obliczu ogromnej siły Pomarańczowych odpuścić bieg. Tym samym Polacy przyjechali z ogromną stratą za rywalami, jednak zaoszczędzili siły, przećwiczyli elementy techniczne przed najważniejszym biegiem oraz jeszcze raz zapoznali się ze wszystkimi detalami olimpijskiego toru.

Kanadyjczycy w ćwierćfinale pokonali Stany Zjednoczone, natomiast w półfinale pojechali z Koreańczykami. Łyżwiarze z Kraju Klonowego Liścia i Mistrzowie Olimpijscy z Vancouver przegrali z Azjatami o 2,56s.

W wywiadzie po biegu półfinałowym Polacy mówili, że Kanada to ich wymarzony rywal i zauważyli że w indywidualnych zawodach wielokrotnie z nimi wygrywali.

W 2013 w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Szybkim, rozgrywanymi w Soczi Polacy zajęli trzecie miejsce, Kanadyjczycy natomiast byli sklasyfikowani na siódmej pozycji.

Wierze w zwycięstwo Polaków i kolejny medal dla Polski.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Może ktoś podrzucić czasy z jakimi awansowały ekipy kobiet ?
Jedno pytanie się nasuwa czy Japonki odpuszczą z Holenderkami, wiemy jaka to nacja. Jeżeli zagrają taktycznie to moim zdaniem warto pograć Japonki 1-3 po kursie 4.75.
Sądzę, że o brąz powalczą z Naszymi paniami, a nie widzę tego, aby pojechać w przeciągu 45 minut dwa razy na maksimum swoich możliwości.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Łyżwiarstwo szybkie mężczyzn
Spotkanie: Drużynowy bieg pościgowy – Finał B: Kanada vs Polska
Typ: Polska
Kurs: 1,60
Buk: Bet365
Data i godzina: 22.02.14 14:51
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 14:51 rozpoczną się finały drużynowych biegów pościgowych mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. O brązowy medal powalczą Polacy oraz Kanadyjczycy.

Polacy w składzie Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiedzki w ćwierćfinale pokonali Norwegów 0,41s. Był to kluczowy wyścig dla naszej ekipy, bowiem Polacy musieli dać z siebie wszystko w starciu z równorzędnym rywalem. Zarówno Panie jak i Panowie zdołali uporać się z norweskimi rywalami i awansować pewnie do strefy medalowej.

W biegu półfinałowym Polacy trafili na Holendrów, więc stało się jasne że o złoto na pewno nie powalczymy. Jak mówili polscy panczeniści w wywiadzie po tym biegu, „spieli się” na pierwsze trzy okrążenia by wywrzeć presje na Władcach Łyżew, by potem w obliczu ogromnej siły Pomarańczowych odpuścić bieg. Tym samym Polacy przyjechali z ogromną stratą za rywalami, jednak zaoszczędzili siły, przećwiczyli elementy techniczne przed najważniejszym biegiem oraz jeszcze raz zapoznali się ze wszystkimi detalami olimpijskiego toru.

Kanadyjczycy w ćwierćfinale pokonali Stany Zjednoczone, natomiast w półfinale pojechali z Koreańczykami. Łyżwiarze z Kraju Klonowego Liścia i Mistrzowie Olimpijscy z Vancouver przegrali z Azjatami o 2,56s.

W wywiadzie po biegu półfinałowym Polacy mówili, że Kanada to ich wymarzony rywal i zauważyli że w indywidualnych zawodach wielokrotnie z nimi wygrywali.

W 2013 w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Szybkim, rozgrywanymi w Soczi Polacy zajęli trzecie miejsce, Kanadyjczycy natomiast byli sklasyfikowani na siódmej pozycji.

Wierze w zwycięstwo Polaków i kolejny medal dla Polski.
popieram typ na Polskę
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rosja-Japonia 6,00 bet365
Na to czekalem, Polki wydymaly Ruskie to mozna ze spokojem pograc wysoki kurs na Japonki.
Japony madrze odpuscily po kilku okrazeniach, Ruskie na maxa do konca.
W PŚ 2 razy lepsze Azjatki wiec kurs nieporozumienie.
 
Do góry Bottom