>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Biathlon

I 365

iczasopisma

Użytkownik
No ja się z Tobą nie zgodzę. Kibic może być wymagający, dlaczego ma być inaczej. Tak jak mówił Sikora biathlonistki przez ostatnie dwa sezony miały wszystko, aby przygotować się do IO i cały czas same mówiły o olimpiadzie. Tu nie było pracy po 8h i treningów, ale warunki nie gorsze niż u innych sztafet. Zagraniczni trenerzy, obozy poza Polską. Związek na wszystko przystawał, a więc teraz nie ma co chować głowy w piasek. Tu nawet nie chodzi tylko o ten bieg, ale o całe igrzyska w wykonaniu biathlonistek, które były gorzej niż tragiczne. Jedno miejsce TOP 6 na 4 indywidualne starty i sztafetę to już poniżej krytyki. Porównanie Niemek czy Niemców nie ma tu sensu. W ich wypadku można mówić o wypadku przy pracy. Oni/One swoje już zrobiłi/ły. Szczególnie że dziś były złe warunki. Zgaduję, że dla Polek warunki akurat pomogły, bo skoro teraz było tak słabo to w normalnych okolicznościach byłaby walka ale o TOP 10.
A że dostało się Nowakowskiej. Logiczne. Nie dość, że zawaliła kompletnie ostatnią zmianę to najwięcej miała do powiedzenia. Nie słyszałem, aby Gwizdoń, Guzik czy Hojnisz narzekały. Jak się widzi, że jest się pod formą to nie ma się co wychylać.
Dokładnie takie same mam odczucia. Problem hejtu w dzisiejszych czasach nie dotyczy tylko jej jednej. Każdy dobry zawodnik musi się z tym zmagać. Taki koszt bycia sportowcem. Co ma powiedzieć Stoch, po którym nawet na branżowym portalu jechali jak po łysej kobyle po niefartownym pierwszym konkursie. Fourcade, jeśli dobrze pamiętam, w swoim pierwszym starcie też strzelał jak Nowakowska dzisiaj albo jeszcze gorzej. Ale żaden z nich nie nagrywał filmików na FB, ani nie mówił kto był w d... i g... widział. Tym bardziej głupie było takie odreagowywanie, że ona przecież sama czuła, że nie jest tutaj w formie. Ani biegowo, ani tym bardziej na strzelnicy. I tutaj się rodzi pytanie, czy należycie przekuto te pieniądze (po raz pierwszy tak duże w polskim biathlonie). Czy one w ogóle trafiły ze szczytem formy na tę docelową imprezę? Oczywiście to samo należy powiedzieć o panach, tyle że tam właściwie można zapytać, czy my w ogóle mamy męski biathlon.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta M
Wlochy - Czechy [1] @2 1/10 Pinnacle ⛔
Przyznam że nie rozumiem tutaj tego kursu i faktu że Włosi są z pozycji doga. Jak dla mnie jakieś 55-60% na ich korzyść. W tym sezonie 3 sztafety i za kazdym razem lepiej od Czechów.
Rupholding
Włochy 7 miejsce 1 karna runda
Czechy 8 miejsce 0 karnych rund
Oberhof - miazga
Włochy 2 miejsce 2 karne rundy
Czechy 14 miejsce 6 karnych rund
Hochfilzen
Włochy 5 miejsce 2 karne rundy
Czechy 18 miejsce 5 karnych rund
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
A nikt nie pomyslal ze Guzik przybiegla pierwsza na mete(zmiana z Nowakowska), bo rywalki slabo pobiegly (strzelaly)??
Czasy Polek
Hojnisz 17.29
Gwizdon 18.19
Guzik 18.31
Nowakowska 18.28
Jedynie Hojnisz sie wybila ponad stan.
Chcesz kogos hejtowac??Spojrz w lustro.....
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta M
Wlochy - Czechy [1] @2 1/10 Pinnacle
Przyznam że nie rozumiem tutaj tego kursu i faktu że Włosi są z pozycji doga. Jak dla mnie jakieś 55-60% na ich korzyść. W tym sezonie 3 sztafety i za kazdym razem lepiej od Czechów.
Rupholding
Włochy 7 miejsce 1 karna runda
Czechy 8 miejsce 0 karnych rund
Oberhof - miazga
Włochy 2 miejsce 2 karne rundy
Czechy 14 miejsce 6 karnych rund
Hochfilzen
Włochy 5 miejsce 2 karne rundy
Czechy 18 miejsce 5 karnych rund
Pewnie patrzą na występy w Korei a tu obydwie sztafety wyrównane z lekkim wskazaniem na Czechów, jak dla mnie ciężki temat i wszystko może się wydarzyć ???? .
Ode mnie Norwegia V 1.80 efortuna.
Nie widzę tutaj innego rozwiązania, biegowo są naprawdę silni, a i na strzelnicy jest przyzwoicie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Austria - Szwecja 1,84 STS ✅ 4-1
Szwedzi na tych igrzyskach dobrze biegowo wyglądają, a strzelanie nie jest najgorsze. Na początek najsłabszy Femling, potem solidny biegowo, choć gorszy na strzelnicy Nelin, najszybszy Samuelsson i na koniec najbardziej doświadczony Lindstroem. U Austriaków bracia Eberhard, Eder oraz Landertinger. Dwaj ostatni gwarantują poziom ale Julian i Tobias Eberhard to wielkie niewiadome. Julian biega na 3. zmianie - tutaj świetnie na trasie ale potrafi wszystko zepsuć na strzelnicy. Tu jednak jest tylko do biegu 7,5km, więc nie będzie mógł aż tyle nadrobić, jak to robił w masówce na 15 km. Jednak to na pierwszej zmianie mają prawdziwą minę - Tobiasa Eberharda. W tym sezonie na strzelnicy 69% - tak słabego wyniku chyba jeszcze nie widziałem. Do tego biega też dość kiepsko. Na pierwszej zmianie już mogą sporo stracić, a potem będą musieli ryzykować, żeby gonić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Austria - Szwecja 1,84 STS
Szwedzi na tych igrzyskach dobrze biegowo wyglądają, a strzelanie nie jest najgorsze. Na początek najsłabszy Femling, potem solidny biegowo, choć gorszy na strzelnicy Selin, najszybszy Samuelsson i na koniec najbardziej doświadczony Lindstroem. U Austriaków bracia Eberhard, Eder oraz Landertinger. Dwaj ostatni gwarantują poziom ale Julian i Tobias Eberhard to wielkie niewiadome. Julian biega na 3. zmianie - tutaj świetnie na trasie ale potrafi wszystko zepsuć na strzelnicy. Tu jednak jest tylko do biegu 7,5km, więc nie będzie mógł aż tyle nadrobić, jak to robił w masówce na 15 km. Jednak to na pierwszej zmianie mają prawdziwą minę - Tobiasa Eberharda. W tym sezonie na strzelnicy 69% - tak słabego wyniku chyba jeszcze nie widziałem. Do tego biega też dość kiepsko. Na pierwszej zmianie już mogą sporo stracić, a potem będą musieli ryzykować, żeby gonić.
Nie Selin tylko Nelin ???? a typ do gry jak najbardziej jak pierwszą zmianę przetrwają to reszta powinna lepiej wyglądać niż Austriacy
s90/Wiceminister kultury mi się wepchnął do szwedzkiej sztafety ???? dzięki, poprawiłem ????
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Austria - Szwecja 1,84 STS
Szwedzi na tych igrzyskach dobrze biegowo wyglądają, a strzelanie nie jest najgorsze. Na początek najsłabszy Femling, potem solidny biegowo, choć gorszy na strzelnicy Selin, najszybszy Samuelsson i na koniec najbardziej doświadczony Lindstroem. U Austriaków bracia Eberhard, Eder oraz Landertinger. Dwaj ostatni gwarantują poziom ale Julian i Tobias Eberhard to wielkie niewiadome. Julian biega na 3. zmianie - tutaj świetnie na trasie ale potrafi wszystko zepsuć na strzelnicy. Tu jednak jest tylko do biegu 7,5km, więc nie będzie mógł aż tyle nadrobić, jak to robił w masówce na 15 km. Jednak to na pierwszej zmianie mają prawdziwą minę - Tobiasa Eberharda. W tym sezonie na strzelnicy 69% - tak słabego wyniku chyba jeszcze nie widziałem. Do tego biega też dość kiepsko. Na pierwszej zmianie już mogą sporo stracić, a potem będą musieli ryzykować, żeby gonić.
Oj są lepsze asy od niego, choćby nasz Janik 63%, ale on niewiele strzelał. Dolder z bardziej znanych ma 68%, a jeden Koreańczyk nawet 54%.
Dziwnie postąpili ci Austriacy. Wiadome było że potrzebują czwartego do brydża. W Ruhpolding wysokie 5. miejsce, a odpadają jeszcze Rosjanie, którzy tam byli na 3. Tam na pierwszej biegł Komatz, a do tego Mesotisch. Jeśli wstawić za dziadka J. Eberharda, to mogłoby być ciekawie. Zobaczymy jak nie zawalą pierwszej zmiany może być ciekawie.
Ja spróbuję tak:
Włochy - Ukraina @1,45 Fortuna ⛔
Włosi to mają to do siebie, że w sztafetach idzie im całkiem całkiem. Statystyki na strzelnicy nie najlepsze, bo tylko Hofer +80%, a i tak z niewielkim nakładem. Niby o wiele lepiej wypadają pod tym względem Ukraińcy, ale widać, że to, co kiedyś było ich mocną stroną, a więc sztafety teraz coś się posypało. Sikora mówił wczoraj, że któraś z sióstr Semerenko mówiła głośno o tym, że nie ma wśród kobiet drużyny tylko indywidualności. Wydaje się, że u mężczyzn jest podobnie, a problem jest gdzieś w związku. W tym sezonie trzy razy Włosi lepsi na trzy sztafety.
Bułgaria - USA @ 2,34 1xbet ⛔
Oj może być ciekawie. Nie dziwię się, jak będzie po 3-4 rundy w obu zespołach, ale po takim kursie spróbuję. Amerykanie może i bardziej znany skład, ale oni to potrafią popudłować (chociaż kobiety podobnie, a wczoraj miały dzień konia). Bułgarzy w sztafetach na razie nie zawodzą z jednym wyjątkiem. Sinapov to niemal pewna karna runda (liczę na maksymalnie dwie, oby nie więcej). Reszta nie najgorzej Anev na pewno nic nie odwali, Gerdzhikov też nie powinien i na końcu Iliev. Ten już słabiej, ale może jak będzie miał szansę na początek drugiej dziesiątki, to powalczy.
Kanada - Słowacja @1,70 1xbet ✅
Hasilla to jeden z tych Słowaków, który może okazać się moim sprzymierzeńcem. Dwa razy położył im w tym sezonie sztafetę. Zresztą Słowacy na strzelnicy 80, 77, 72, 69 proc., a więc ma kto nawalić. Kanada w tym sezonie jakoś przeciętnie, ale jednak półkę wyżej. Zobaczymy.

Dobrze, że te IO już się kończą, bo to jedna wielka komedia. Zdecydowanie najgorsze od Atlanty, od kiedy oglądam biorąc pod uwagę i zimowe, i letnie. Bukmachersko też, ale co w takim razie mówić o organizacji. Obiekty zupełnie nieprzygotowane, albo robione na byle jak, aby zrobić. W biathlonie żadnych osłon na strzelnicach, a halny wieje, w curlingu krzywy lód, a na tafli do hokeja dziury. Co ciekawsze Rosjanie jak wcześniej ćpali tak dalej biorą i mają wywalone na wszystko. Widać, że MKOL w ogóle nad tym nie panuje. Co gorsza kolejne w Tokio, a następne w Pekinie, a więc znowu będzie słabo. Jak mawiał śp. Wójcik kasa misiu, kasa...
 
S 44

sareig

Użytkownik
czemu biegnie birkeland anie bjoentegaard dziwna zagrywka norwegow sa faworytami ale zamaly ten kurs ja stawiam ze niewygraja ewentualnie dam kontre na win po 1 zmianie zobaczymy jak sie ulozy
niemcy win po 1 zmianie leser powinien sobie poradzic ogolnie niemcy maja rowna druzyne zobaczymy jak trzecia ,zmiana ale nic dwa razy sie niezdarza ewentualne miny francja jacquelin ,norwegia birkeland (j.boe),czechy soukup,austria j.w
podsumowujac
norwegia nie wygra 1,85 uni ✅
niemcy win 1 zmiana 2,85 uni ✅
niemcy win 3,5 betsafe ⛔
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
czemu biegnie birkeland anie bjoentegaard dziwna zagrywka norwegow sa faworytami ale zamaly ten kurs ja stawiam ze niewygraja ewentualnie dam kontre na win po 1 zmianie zobaczymy jak sie ulozy
niemcy win po 1 zmianie leser powinien sobie poradzic ogolnie niemcy maja rowna druzyne zobaczymy jak trzecia ,zmiana ale nic dwa razy sie niezdarza ewentualne miny francja jacquelin ,norwegia birkeland (j.boe),czechy soukup,austria j.w
podsumowujac
norwegia nie wygra 1,85 uni
niemcy win 1 zmiana 2,85 uni
niemcy win 3,5 betsafe
Birkeland występował we wszystkich sztafetach Norwegów. Bjoentegaard w żadnej, a więc pewnie dlatego, bo poziom podobny, ale jednak postawili na sprawdzonego zawodnika.
 
Do góry Bottom