>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 - Reprezentacja Polski

malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Stoch nieźle wygląda na małej skoczni także nie przekreślałbym jego szans.
jako realna mam na myśli że nasza była wśród 5 zawodniczek mogących na starcie zaliczać się do czołówki światowej

Kamilowi życząc jak najlepiej jest ledwie po 3 skokach treningowych w których warunki miały wpływ a wielu skoczków czołówki jak Geiger Kobayashi czy Lindvik zwykle treningi traktuje jako treningi.

oby był medal - życzę ich naszym jak najwięcej ale do realnej szansy medalowej daleko wciąż przyjmując moje kryteria patrzenia na to.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
test przed zawodami pozytywny i nie wystąpi dziś.

także tracimy największą medalową szansę na tych Igrzyskach ostatecznie - na 500 nie wystąpi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
test przed zawodami pozytywny i nie wystąpi dziś.

także tracimy największą medalową szansę na tych Igrzyskach ostatecznie - na 500 nie wystąpi.
jak ktos przechodzil w ostatnim miesiacu covida to ma 10% szans na pozytywny wynik. Takich przypadkow pewnie bedzie wiecej patrzac ile osob tutaj go zlapalo.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
jak ktos przechodzil w ostatnim miesiacu covida to ma 10% szans na pozytywny wynik. Takich przypadkow pewnie bedzie wiecej patrzac ile osob tutaj go zlapalo.
z tego co wiem to nawet spokojnie do 3 miesięcy po przebyciu Covid !! nie mówiąc już o tym jak czułe są te ich testy więc tym bardziej
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Te testy to jest jedno wielkie nieporozumienie. I nie mówię tu w kontekście IO. Sam chorowałem a test zrobili mi tak że wyszedł wynik negatywny.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z tego co wiem to nawet spokojnie do 3 miesięcy po przebyciu Covid !! nie mówiąc już o tym jak czułe są te ich testy więc tym bardziej
tego to nie wiem, wiem tylko, ze przy testach PCR (ktore sa na igrzyskach)10% osob bedzie mialo pozytywny wynik jesli przeszlo covid w ostatnim miesiacu. Dlatego powinno sie stosowac dodatkowo testy antygenowe aby wykluczyc falszywie pozytywny wynik.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dzień po niedopuszczeniu Natalii do startu w najważniejszych zawodach jej życia do tej pory zostaje dopuszczona dziś do treningów na lodzie

#igrzyskaśmierci
 
Otrzymane punkty reputacji: +540
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To jest k... dopiero skandal. Kpina, brak słów.

Pytanie może trochę abstrakcyjne ale - nie da się dołożyć na jutro jednej zawodniczki do tych zawodów? Wiem że to byłoby niesprawiedliwe względem ostatniej zakwalifikowanej ale może jakimiś kanałami dyplomatycznymi da rade
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dla mnie to śmierdzi ustawka niestety , wczoraj gdy był jej koronny dystans , wyszedl pozytyw dzisiaj raptem negatyw jak po starcie a na 500 główną faworytką jest Chinka czy to normalne. Dzisiaj wstaje czytam artykuł Australijka z pozytywem dopuszczona do startu. To jest ku... dramat Panowie jak manipulują pod siebie. Dla mnie te igrzyska to farsa i nie powinny sie odbywać w tym miejscu gdzie sie odbywają.

 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
Plan minimum już jest. Czekamy na kolejne medale :)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po cichu po cichutku jeszcze w jeden medal wierzę. Musiałoby szczęście sprzyjać w postaci strzelania na czysto i błędach rywalek ale stać Monikę w ostatnim starcie by powalczyć o podium
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Tak czy siak over 2,5 medalu przy pewnej dozie szczęścia mogło się udać. W skokach mogło być coś jeszcze, w panczenach brakło ułamki sekund. Maliszewskiej historię znamy. Hojnisz coraz lepiej wygląda biegowo na tle konkurentek. W pościgu żeby był medal, musi być dobre strzelanie. Szanse jakieś są, ale konkurencja duża.
 
Do góry Bottom