>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zielono mi, gdy + widzę.

szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#14
???? Kuznietsova - Radwańska @ powyżej 21.5 gemów 1.92 Unibeet✅
✅ 1.84j
Jak dla mnie typ z prawdopodobieństwem 7/10. Oczywiście Isia jest faworytką, ale wątpię, aby miała łatwą przeprawę i wygrała bez bólu w dwóch setach. Ba, nie zdziwię się, jeżeli Rosjanka z Polką wygra.
O Kuznietsovej pisałam już wcześniej i opinię podtrzymuję nadal. Uważam, że jest w dobrej formie, o czym świadczą kolejne dobre spotkania. Czytam tutaj, że Svetlana z trudem wygrała z Cornet i że w końcu musi przyjść zmęczenie, jako że ostatnio rozgrywa sporo spotkań. Szczerze mówiąc takie argumenty mnie nie przekonują. W meczu z Cornet Svetlana wygrała pierwszego seta, natomiast jak wiadomo - w drugim górą była Francuzka. Zgodnie z tym co niektórzy mówią,a mianowicie że Kuznietsova w końcu musi złapać fizycznego doła, Rosjanka w trzecim secie z Cornet powinna była przegrać, tymczasem odprawiła z kwitkiem wypoczętą Alize 6-1. Moim zdaniem świadczy to o tym, że Svetlana jest naprawdę w gazie i stać ją na kolejne dobre mecze.
Oczywiście, Isia jest obecnie jedną z najlepszych tenisistek na świecie i to nie podlega żadnej dyskusji. Patrząc jednak na H2H obu pań, widzimy, że górą jest Svetlana. Ostatni mecz rozegrany był jednak w 2012 roku, a od tego czasu Aga zrobiła na pewno sporo postępów.
Łącząc ze sobą fakt, że Kuznetsova umie grać z Radwańską (wygrywała z nią i na trawie, jednak to już bardzo dawno temu, i na hardzie i na clayu) oraz że jest w niezłej formie wraz z dyspozycją Isi, która moim zdaniem od dłuższego czasu jest ustabilizowana i po prostu dobra, wychodzi mi nic innego jak zacięty pojedynek, a więc over. Z pewnością Radwańska i Kuznetsova będą chciały dzisiaj zwyciężyć i spodziewam się fajnego meczu, najprawdopodobniej rozstrzygniętego w 3 setach, bądź po zaciętych dwusetowych bojach, niewykluczających TB.
Stawka standardowo 2j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#16
???? Juzny - Lopez @ Lopez +2.5 1.847 Pinnacle ✅
Stawka: 2j
✅1.70j
Konsekwentnie idę w stronę Lopeza. Juzny ostatnimi czasy prezentuje bardzo słabą formę. Gdy trafi na silniejszego przeciwnika ma dość spore kłopoty. Lopez gra u siebie,więc ma na pewno większa motywację i doping z trybun. W meczu z Delbonisem zagrał całkiem przyzwoicie, a to Argentyńczyka stawiano w roli faworyta. Lopeza stać na wygraną w tym spotkaniu, tym bardziej że tak jak mówię - forma Juznego ostatnimi czasy jest bardzo słaba.

#17
???? Nadal - Monaco @ Nadal -6.5 1.75 Unibeet ✅
Stawka: 1.5j
✅ 1.13j
Nie do końca jestem przekonana do tego typu, ale spróbuję.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#19
???? Dimitrov - Berdych @ powyżej 22.5 1.80 Unibeet ✅

Stawka: 2.5j
✅2j

#20
???? Dimitrov - Berdych @ Dimitrov +3 1.629 Pinnacle ⛔

Stawka: ⛔ 3j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#22
⚽ Brighton - Derby @ powyżej 35.5 punktów karnych 1.60 Unibeet✅
Stawka: 3j
✅ 1.8j
#23
⚽ Brighton - Derby @ powyżej 10.5 rożnych 1.90 Unibeet ✅
Stawka: 2j
✅ 1.8j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Ostatnio była dobra forma, a teraz coś słabo i dwa typy z rzędu na minus :-|
Wrócę do tenisa, a mianowicie meczu Nishikoriego z Lopezem. Na pewno faworytem meczu jest Kei, ale Lopez prezentuje się dobrze na tym turnieju. Liczę, że trochę napsuje krwi Japończykowi.
Pogram w tym spotkaniu over gemowy, jeśli nie wejdzie, to trzeba będzie zrobić krótką przerwę, bo się zacznie chęć szybkiego odrobienia i będą same wtopy ;&gt;
#26
???? Nishikori - Lopez @ powyżej 19.5 gemów 1.80 Bet365✅
Stawka: 1.5j
✅1.2j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#27
???? Rola - Gimeno Traver @ Gimeno Traver 1.43⛔
???? Montanes - Travaglia @ Montanes 1.12⛔
???? Peer - Niculescu @ Niculescu 1.60✅
Unibeet
AKO: 2.56
Stawka:⛔ 2j
Kupon z kwalifikacji do turnieju ATP i WTA w Rzymie. Liczę, że obędzie się bez niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#35
???? Ivanovic - Cornet @ powyżej 20.5 1.80 Unibeet
Stawka: 2j
✅ 1.6j

Ostatnio moja forma typerska jest w nieco złym stanie i mam nadzieję, że tym typem przerwę złą passę, a wydaję mi się, że ma to duże szanse powodzenia.
Kiedyś pisałam, że nie jestem fanką gry Cornet i zdanie podtrzymuję nadal. Francuzka ma za sobą 2 mecze na clayu w tym sezonie. Jeden, o którym pisałam, przegrała z Kuznietsova w Madrycie, natomiast drugi - już grany w Rzymie z Flipkens, który wygrała pewnie. Oglądałam ten mecz i Cornet nieco mnie zaskoczyła pozytywnie. Oczywiście Flipkens to nie jest jakaś super tenisistka, ale potrafiła kilka razy sprawdzić problemy silniejszym rywalkom. Cornet zagrała naprawdę dobrze, grała pewnie. Jeśli podtrzyma dyspozycję z ostatniego meczu, dziś nie powinna łatwo przegrać z Aną, która jest faworytką tego pojedynku. Ana - jak Ana. Potrafi zagrać doskonałe zawody - jak w 1 secie w finale z Szarapową w Stuttgardzie, prowadzić w drugim, po czym przegrać z kretesem. Podobnie było ostatnio w Madrycie w meczu z Halep. Serbka prowadziła w 1 secie 2-0 po czym oddała 6 kolejnych gemów. W drugim secie również przegrała 6-2.
Nie wierzę, że Ivanović będzie dziś bezbłędna i będzie miała cały mecz pod kontrolą. Alize powinna wykorzystać przestoje w grze Any, dlatego nie stawiam jej tutaj na straconej pozycji. Nie mniej jednak liczę, że Serbka wygra, jednak mam nadzieję, że Cornet przegra po zaciętym meczu.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#36
???? Dimitrov - Karlovic @ powyżej 22 1.806 Pinnacle✅
Stawka: 2j
✅1.61j
Mam nadzieję, że Ivo zaprezentuje swój dobry serwis podczas całego meczu i zobaczymy tie-breaki.
 
Do góry Bottom