>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zielono mi, gdy + widzę.

szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#28
???? Verdasco - Almagro | powyżej 22.5 @1.80 Bet365
Stawka: ⛔2j
#29
???? Giraldo - Thiem | Thiem +1.5 @1.72 Bet365
Stawka:⛔ 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Lech - Wisła
Lech over 1.5 @1.67 ✅
Lech over 2.5 @3.10
✅
over 3.5 @3.55 ⛔
over 4.5 @7.00
⛔

O tym meczu zostało już napisane właściwie wszystko i nie ma czego więcej dopowiadać. Oczywiście wszyscy stawiają Lecha w roli faworyta i patrząc na skład defensywy Wisły i atak Lecha można spodziewać się w tym meczu mnóstwo goli.
Przede wszystkim Kolejorz jest w całkiem niezłej formie, przede wszystkim tej strzeleckiej. W rundzie wiosennej w każdym meczu stwarza sobie ogrom sytuacji i gdyby ich większość wykorzystywał, to zdobywałby po 4 gole w każdym spotkaniu. Przede wszystkim należy wspomnieć o Teodorczyku, który w poprzednich meczach strzelał gole, ale również marnował bardzo wiele stuprocentowych okazji.
Wisła zagra w składzie eksperymentalnym, bo jak wiadomo, ekipa z Krakowa jest przetrzebiona kontuzjami. Nie zagra Głowacki, a więc filar krakowskiej defensywy, ale również Bunoza i Dudka, czyli gracze, którzy mogliby jakoś załatać tę dziurę. W zamian za to zobaczymy Urygę i Czekaja, a więc zawodników, którzy w tym sezonie łącznie rozegrali 3 mecze w naszej ekstraklapie. Moim zdaniem na taką ofensywę, jaką prezentuje Lech, ci piłkarze są zwyczajnie za słabi. Oczywiście, nie tylko ci piłkarze będą odpowiedzialni za powstrzymywanie ataków Kolejorza. Jako defensywny pomocnik najprawdopodobniej zagra Burdeński, który jeszcze nie zadebiutował w polskiej lidze oraz Stjepanovic. Jak widać, będzie to ustawienie składające się w większości z niedoświadczonych zawodników i liczę na to, że Lech będzie umiał to wykorzystać.
Jeśli chodzi o Lecha, to defensywa poznaniaków również może zostać pokarana i wydaję mi się, że Wisła coś strzeli. Lechowi zdarzają się klopsy, dlatego też podejrzewam, że wiślacy bramkę zdobędą, pomimo, że nie zagra Garguła i Chrapek. Wydaje mi się, że Brożek, Stilic i Sarki są w stanie przeprowadzić kilka akcji, z których jedna zakończy się golem.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#33
⚽ Espanyol - Almeria | powyżej 50.5 punków karnych @1.65 Uni.bet ✅
Stawka: 1j
✅ 0.65j
#34
⚽ Sunderland - Cardiff | powyżej 40.5 punktów karnych @1.65 Uni.bet✅
Stawka: 1j
✅ 0.65j
#35
⚽ Sochaux - PSG | powyżej 2.5 @1.65 Uni.bet ⛔
Stawka: ⛔1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#2
???? Gimeno Traver - Granollers | Granollers @1.61
???? Vesnina - Kuznetsova | powyżej 21.5 @1.90
Bet365
Stawka: ⛔2j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#3
???? Riba - Kubot | Kubot @2.19 Pinnacle ✅
Stawka: 2j
✅2.38j
#4
???? Harrison - Benneteau | Benneteau @1.366⛔
???? Munoz De la Nava - Mathieu | Mathieu @1.254✅
???? Suarez Navarro - Kuznetsova | Kuznetsova @1.741⛔
Pinnacle
Stawka:⛔ 1.5j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#6
???? Andrea Petkovic - Sara Errani | powyżej 21.5 @1.735⛔
???? Marco Trungelliti - Facundo Bagnis | powyżej 22 @1.82✅
Pinnacle
Stawka: ⛔1.5j
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#8
???? Kuznetsova - Cornet @ Kuznetsova 1.88 Pinnacle ✅
✅ 1.76j
Gram zwycięstwo Svetlany, bo jest ostatnio w dobrej formie. W tym sezonie na kortach ziemnych rozegrała 8 meczów, z czego przegrała tylko 2 spotkania. To najważniejsze w finale turnieju w Oeiras z Suarez Navarro, jednak Hiszpanka rozgrywała naprawdę dobry turniej.
Cornet natomiast na clayu w tym sezonie jeszcze nie grała, ostatnim turniejem w którym brała udział był ten rozgrywany w Katowicach. Jak wiadomo, Alize została jego zwyciężczynią, jednak osobiście nie przepadam za grą Francuzki i być może moje osobiste odczucia mają wpływ na to, że gram przeciwko niej.
Jej aktualna forma jest niewiadomą, czego nie możemy powiedzieć w przypadku Kuznetsovej. Ponadto jak dla mnie Svetlana jest po prostu lepszą tenisistką, popełniająca mniej błędów na korcie. Alize zdarzają się przebłyski, jak chociażby zwycięstwo z Williams, czy Radwańską w Katowicach, ale mimo to mnie jej gra nie przekonuje i stawiam, że jutro wygra Rosjanka.
#9
???? Zhang - Begu @ Zhang +5.5 1.645 Pinnacle
✅ 1.29j
Begu jest tutaj zdecydowaną faworytką bukmacherów, jednak jak dla mnie troszkę przesadzili, bo Chinkę stać tutaj nawet na zwycięstwo. Moim zdaniem są to tenisistki nie odbiegające od siebie znacząco poziomem.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#12
???? Sloane Stephens - Petra Cetkovska @ Stephens 1.98 Pinnacle ✅
✅ 1.96j
Jak dla mnie typ warty uwagi i spróbowania. Sloane obecnie zajmuje 17 miejsce w rankingu, a Petra 82. Stephens jest młodą, ale już doświadczoną tenisistką - ma już na koncie zwycięstwa chociażby z Szarapową, czy Ivanović. Co prawda na hardzie, ale na clayu radzi sobie również całkiem nieźle. W pierwszej rundzie po przegraniu pierwszego seta z Niculescu, w dwóch kolejnych zagrała bardzo dobrze i pewnie wygrała.
Cetkovska przebrnęła kwalifikacje do turnieju głównego i jak dla mnie jutro jej udział w nim się zakończy. Petra może i umie sprawić niespodziankę, ale jest to generalnie tenisistka bez żadnych większych sukcesów. Jedna z wielu.
Sloane natomiast w moim odczuciu stać na osiąganie bardzo dobrych wyników, pomimo, że czasami na korcie lubi pusiaczyć. Ale tak jak mówię, jest jeszcze młoda i ma wiele elementów do poprawy w swojej grze. Na tę chwilę moim zdaniem prezentuje już wyższy poziom od starszej Petry i liczę, że jutro wygra.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
#13

???? Verdasco - Bautista Agut @ powyżej 22.5 gemów 1.719 Pinnacle ✅

Stawka: 2.5j
✅ 1.8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom