>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgarnij iPhone 6 w Betsson!

A 861

amigo007

Użytkownik
Aż z ciekawości przeszukałem pocztę, i też nic nie dostałem o tej promocji. Może rzeczywiście ci co wygrali wcześniej, nie są brani pod uwagę przy losowaniu.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
wplacaj a moze akurat Ciebie &quot;wylosuja&quot; trzeba miec nadzieje, ja tam sobie zawsze cos wplace a niech tam moze akurat choc jak mowie wygralem tablet wiec niech inni teraz wygraja
 
S 3

sapphir

Użytkownik
Promocja z Iphone6 okazała się dla mnie szcześliwa bo jako 1 zostałem wylosowany. Otrzymałem już telefon i ciesze sie ogromnie. Życze powodzenia wszystkim graczom i z pewnościa zapraszam do promocji ponieważ na moim przykładzie widać, ze warto uczestniczyc w promocjach Betsson!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubust 40

kubust

Użytkownik
I specjalnie się zarejestrowałeś, żeby podzielić się swoim szczęściem... wzruszające.

Jeśli to nie dzieło admina to może by tak wywalić gościa dla przykładu a nie firma tworzy fałszywe konta by spamować na forum...
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
spokojnie, promocje sa fajne i jeszcze nie jeden z forum cos dostanie
mi dali tableta inni dostali konsole a teraz ktos dostanie iphona, spoko
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie chłopak się cieszy i chciał się pochwalić. Fajnie. Sapphir powiedz nam jeszcze czy wykonałeś wtedy tylko jeden depozyt?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Nie jestes sam, ja przy tabletach, konsolach i teraz prawie codziennie spelnialem warunki i jeszcze sie nie udalo, ale moze kiedys ... ????
 
D 30

dadycool

Użytkownik
fajnie by było wiedzieć ile osób codziennie startuje w tym i z iloma mniej wiecej losami. Jak jakiś gracz wpłacić 20x 75 zł jednego dnia i takich znajdzie się 4-5 to szanse są marne. Ja osobiście wolałbym gdyby takie promocje były na zasadzie wpłaci np 75zł ok ale i postawi za tyle jak w bonusie po np kursie 1,5 czy tez za tyle zagra w kasynie danego dnia. Bo jak ktoś ma nadmiar pieniędzy na koncie to wpłaci jak pisałem 20 albo i 30 razy po 75zł albo i nawet 100 razy zajmie mu to z godzinę wpłacać ale jego szanse rosną znacznie a jak się nie uda zagra dla obrotu przed wypłatą po kursie 1.01 i wypłaci ;) no ale jest promocja cieszmy się że są takie atrakcyjne no i zawsze ktoś wygra. Jednym słowem będziemy mieli w Polsce na pewno ileś Iphonów więcej hehe
 
S 3

sapphir

Użytkownik
I specjalnie się zarejestrowałeś, żeby podzielić się swoim szczęściem... wzruszające.

Jeśli to nie dzieło admina to może by tak wywalić gościa dla przykładu a nie firma tworzy fałszywe konta by spamować na forum...
Zarejestrowalem sie na forum bo poprosil mnie o to Betsson.
 
S 3

sapphir

Użytkownik
Dla ludzi, którzy wysyłali mi prywatne wiadomości odpisuje jednocześnie. Nie jest ważne czy zrobisz przelew 75 zł czy 1000 zł, masz jedną wejściówke na losowanie jednego dnia. Dlatego, że jestem zarejestrowany od kilku dni nie mogę wysyłac prywatnych wiadomości.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Co ty gadasz, jak betsson cię o to prosił? Kto z betsson i po co? Coś teraz trollem zaczęło mi zalatywać. Co do depozytu, wiadomo że pojedynczy depozyt np. 1000zł to jeden los. Ale ponoć 10 depozytów po 75zł, to niby 10 losów. O ile nas w bambuko nie robią. A kto wie, może z tą większą ilością losów to ściema.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Co ty gadasz, jak betsson cię o to prosił? Kto z betsson i po co? Coś teraz trollem zaczęło mi zalatywać. Co do depozytu, wiadomo że pojedynczy depozyt np. 1000zł to jeden los. Ale ponoć 10 depozytów po 75zł, to niby 10 losów. O ile nas w bambuko nie robią. A kto wie, może z tą większą ilością losów to ściema.
mi Franciszek na czacie pisał że można zdobyć 1 los dziennie, bez znaczenia ile razy się zapiszesz i ile depozytów złożysz. Ciekawe ile w tym prawdy
 
K 16

kawaguchi007

Użytkownik
mi Franciszek na czacie pisał że można zdobyć 1 los dziennie, bez znaczenia ile razy się zapiszesz i ile depozytów złożysz. Ciekawe ile w tym prawdy
No to ciekawa sprawa, bo mi z kolei ten sam Franciszek na czacie napisał, że od każdego depozytu w kwocie co najmniej 75 zł złożonego w danym dniu otrzymuje się los. Czyli, że można uzyskać więcej niż 1 los w ciągu danego dnia.
Przy czym chwilę wcześniej poinformował mnie, że najpierw należy złożyć depozyt, a dopiero następnie zapisać się do promocji. W związku z tym napisałem, że chyba nie taka powinna być kolejność, tym bardziej że na stronie promocji jest najpierw mowa o zapisie a dopiero potem o depozycie. Wówczas zreflektował, że się pomylił. W związku z tym nie wiem czy Franciszek jest wiarygodnym źródłem informacji.
Czy Marcin-Odra mógłby potwierdzić jak to ostatecznie wygląda? Czy można uzyskać więcej niż 1 los danego dnia czy bez względu na ilość wpłat uzyskuje się 1 los?
 
O 11

okiro1

Użytkownik
Dołączam do pytania -jak to jest z tym obrotem jaką sumę mam obrócić i po jakim kursie bo w zakładce bonusów nie ma nic na ten temat .Jak będę chciał wypłacić to co zablokują mi fundusze ?.Dwa razy pytałem supportu i nie uzyskałem odpowiedzi .Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom