>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+POWERBANK+szansa wygrania Xbox One i PS4 w WilliamHill

killboy 68

killboy

Użytkownik
cześć, szybkie pytanie dot. tematu:

okres promocji jest do 30 kwietnia. Założyłem konto z linku dzisiaj, w wymaganiach jest napisane o dwóch zakładach łącznie na kwotę depozytu - pytanie, czy te zakłady też muszą być złożone (ew rozliczone?) do 30 kwietnia? czy chodzi tylko o datę założenia konta?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
ta promocja juz chyba trwa od kilku miesiecy i zawsze jest post ze tylko do konca danego miesiaca,wiec watpliwe ze od maja sie skonczy (mozliwe ze zmieniaja sie w danym miesiacu nagrody typu powerbank na pendrive)
jak jest inaczej to pewnie Marcin-Odra napisze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma minimalnego kursu, ale pamiętajcie że do konta jest dopisywany sam zysk z kuponu, bez stawki 10e...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A w jakim terminie można spodziewać się wysłania powerbanków i rozlosowania nagród głównych ?
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Witam ???? Ja mam takie pytanie, bo ja osobiście nic nie dostałem ???? Ani Freebeta ani niczego a zgłoszenie wysłane jeszcze w kwietniu ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaległe freebety zostaną dopisane do wtorku. Dzisiaj wysłałem listę.
Powerbanki zostaną wysłane pod koniec miesiąca.
Wyniki losowania mam dostać w 15 maja.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki:
mietczak** - Konsola Xbox One
copperm** - konsola Play Station 4
Beeerc** - FIFA 15 Xbox360
Dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres, nr telefonu dla kuriera) wysłać na e-mail. Pod koniec miesiąca mają zostać gadżety wysłane.
 
Do góry Bottom