>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ze Sztabsonem zarobisz

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina
Piłka nożna Francja
Nantes - Monaco
Nantes lub remis
@2.18 unibet
Godzina 21

Koszykowka NBA
Denver - Utah
Denver handi +3.5
@1.81
Godzina 21:30

Stawka 10j
Ako 3.95
EWK 39.5j

Na zakończenie miesiąca dubel z dość wysokim ako, spróbuję poprawić statystki stycznia w którym bywało różnie. W mojej ocenie szanse na wejście spore, niebawem przekonam się czy słusznie.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Florida Panthers - Nashville Predators
Typ: Nashville z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza: Goście słabo weszli w ten sezon, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dwumecz z Tampa Bay, napewno chcieli by wymazać ze swojej głowy i dobrze wypasc w wyjazdowym spotkaniu z Florida, która na początek sezonu narzekać nie może. Mimo że bukmacherzy na zwyciestwo dają większe szanse gospodarzom to ja tutaj poszukam przełamania Nashville które w H2h przegrał ostatnie 2 mecze z drużyną Floridy. Gospodarze wygrali ostatnie 2 mecze ligowe ale ze słabym Detroit, dziś w nocy czeka ich dużo trudniejsze zadanie bo zawita do nich drużyna podrazniona i zmotywowana.

Stawka 10j
EWK 19.6j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Podsumowanie stycznia bez dwóch ostatnich typów które podane były w lutym. 4 z typów nie są rozliczne ale są dodane do podsumowania(nie wiedziałem że po upływie tygodnia nie mogę edytować postu.
Oddane typy 38
Trafione 18
Nietrafione 19
Zwrot 1
Budzet początkowy 200j
Aktualnie 236.69j
Yield 9.65%

Ogólnie bardzo się cieszę że na plus, i po cichu liczę że w lutym Yield będzie jeszcze większy. Pozdrawiam obserwujących mój temat.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#41
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina 1:00
Spotkanie : Toronto - Vancouver
Typ : Vancouver lub remis
Kurs : 2.00
Bukmacher : Unibet
Kanadyjsko kanadyjski pojedynek w którym dość wyraźnym faworytem wydaje się być Toronto które zaczęlo grać całkiem fajny Hokej przez co aktualnie w Dywizji Północnej znajduje się na 2 pozycji. Wczoraj oba zespoły spotkały się i Gospodarze wygrali wysoko aż 7:3. Vancouver do tego spotkania przystąpi po 3 kolejnych porażkach z rzędu ale przed nimi grali na bardzo wysokim poziomie. Co prawda rywal słaby ale potrafili w 3 meczach z Ottawa wbić im aż 16 bramek tracąc tylko 3, a następnie ograć na wyjeździe Winnipeg 1:4. Spodziewam się niesamowicie agresywnego meczu ze strony gości którzy będą robić wszystko żeby ugrać coś na tafli Scotiabank Arena. Nie wiem czy uda się im zwyciężyć ale uważam że x2 to dość prawdopodobny scenariusz którego po takim kursie można poszukać.
Stawka 10j
EWK 20j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Na dziś proponuję tripla na noc z Australian Open z dużymi szansami na powodzenie.
#43
Bedane - Bublik
Bublik handi +2.5 Seta
@1.24 Unibet
Bublika spokojnie stać tutaj na dobry występ, wybieram bardzo bezpiecznie rozwiązanie ale nie zdziwię się jak ugra coś więcej, w ubiegłym roku miał przebłyski z zawodnikami lepszymi od dzisiejszego rywala.
Babos - Bonaventure
Bonaventure handi +1.5 Seta
@1.52 Unibet
Belgijka jest niewygodnym rywalem o czym przekonalo się już sporo tenisistek z top100. Babos po wygrywała ostatnio kilka spotkań z zawodniczkami które oprócz Tig są na przeciętnym poziomie. Uwazam że dziś będziemy świadkami bardzo zaciętego pojedynku w którym Bonaventure spokojnie stać na seta a może nawet na zwyciestwo.
Pera - Kerber
Over 18.5 gema
@1.57 Unibet
Zdecydowanym faworytem jest Kerber, ja nie widzę tu jednostronnego spotkania i te 19 gemow które jest wymagane jest tak prawdopodobnym scenariuszem ze żal tego nie pograć.
Ako 2.96
Stawka 10j
EWK 29.6j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA AHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chicago Wolves - Rockford IceHogs
Typ: Rockford IceHogs z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Do gry wraca moja najbardziej ulubiona liga hokejowa do obstawiania, która w ubiegłym sezonie pozwoliła sporo zarobić, mam nadzieję ze w tym będzie podobnie. Liga była zawieszona od marca ubieglego roku, wówczas w tabeli oba zespoły znajdowały się w połowie stawki, tuż obok siebie. Po wznowieniu rozgrywek gospodarze zagrali 2 mecze i oba wygrali, w tym jeden z dzisiejszym rywalem na ich terenie i wywieźli wtedy wynik 4:5 a było to 3 dni temu. W H2h ostatnie 3 mecze wygrali Chicago i w mojej opini dziś to goście będą bardziej zmotywowani by wygrać. Typ zabezpieczam dogrywka i seria rzutów karnych bo w ostatnim spotkaniu nie wiele brakło i by do niej doszło.

Stawka 10j
EWK 22j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sibernik - Istra 1961
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza: Rewelacyjny Kurs na bramki w spotkaniu dwóch druzyn które w ofensywie są mocno ograniczone ale gdy przyjeżdża ekipa z takimi dziurami w defensywie to kilka bramek dziś może paść. Ogólnie chodzi o to że Istra dziś powinna się otworzyć i powalczyć o 3 pkt bo zajmują ostatnie miejsce w tabeli i jeśli nie chcą się na nim zadomowić to trzeba coś robić. Goście mają stracone aż 30 bramek w 18 kolejkach przy strzelonych zaledwie 12. Wbrew przewidywaniom może być to ciekawy mecz pod kątem strzelonych bramek bo goście wiedzą że jeśli wywioza komplet punktów to awansują o jedno miejsce.

Stawka 10j
EWK 21.8j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#49
Dyscyplina: Hokej Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sodertalje - Vasteras
Typ: Vasteras z dorgwyka i karnymi
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czwarta drużyna ligi podejmie dziś znajdujący się na ósmym miejscu Vasteras. Oba zespoły spotkały się ze sobą 2 dni temu i wtedy po karnych wygrali gospodarze. Wysoki kurs na gosci głównie spowodowany jest nie najlepsza gra na wyjazdach, bo gdy weźmiemy pod uwagę tylko te mecze to znajdują się na 10 miejscu, mimo wszystko więcej mają wygranych na wyjazdach niż przegranych. Wchodzę dziś w zwycięstwo gości, którzy 2 dni temu byli bardzo blisko i dziś mają szansę się zrewanżować.

Stawka 10j
EWK 24.8j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#50
Dyscyplina: Esport CS GO
Godzina: 13:30
Spotkanie: Ninjas in Pyjamas - CompLexity Gaming
Typ: NIP wygra
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Od czasu do czasu lubię posłać coś z E sportu, zachęcony kursem zagram dzis w stronę NiP. Na IEM Katowice po ostatnio grze w kratkę, Szwedzi zmierza się z mieszaną ekipa CompLexity Gaming która wygrała swoje 3 ostatnie mecze. Oba zespoły zagrały ze sobą we wrześniu ale w innym składzie i NiP uległo wtedy 2:0. Początkiem lutego szwedzka ekipa zaskoczyla esportowy świat zwycięstwem z Astralis i to bez straty mapy co było duża niespodzianka. Uwazam że CompLexity jest mocno faworyzowane a ich zwycięstwo wcale nie jest tak oczywiste jak sugerują to kursy dlatego zagram na underdoga.

Stawka 10j
EWK 23.5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh - Washington
Typ: Washington z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po 4 przegranych z rzędu zawodnicy Washington Capitals zmierza się z miejscowym Pittsburgh Penguins z którymi grali 3 dni temu. Tamten mecz mimo że zakończył się wynikiem 6:3 byl bardzo wyrównany, ostatnie 2 bramki dla gospodarzy wpadły do pustej bramki. Po obu stronach kilka osłabień ale uważam że to goście wyjdą bardziej zmotywowani. Tak jak wspominałem ostatnie 4 mecze ligowe to porażki ale jak przyjrzymy się H2h to 3 ostatnie bezpośrednie pojedynki wygrywal Pittsburgh, stawiam że dziś zwycięstwo odniosą goście i przełamią ta słaba serię, po ciekawym kursie.

Stawka 10j
EWK 20.8j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#54
Pilka nożna
Macabi - Szachtar
Powyżej 2.5 gola
@2.35 Unibet

Euroliga Koszykowka
Efes - Olimpiakos
Olimpiakos handi +11.5
@1.67 Unibet

Ako 3.92
Stawka 10j
EWK 39.2j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jukurit - Sport
Typ: Jukurit z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.40
Buk: Unibet
Analiza: Wchodzę dziś w przełamanie gospdoarzy którzy aktualnie są po 5 kolejnych przegranych z rzędu. Zawita do nich dziś typowy średniak tabeli który w mojej ocenie jest do ogrania przez gospdoarzy. 2 ostatnie mecze Jukurit zagrali na wyjeździe z liderem Lukko i zajmującym 5 miejsce Ilves. Te mecze dają nadzieję na to że kibice gospdoarzy wkoncu doczekają się zwycięstwa swoich zawodników. Mimo że oba przegrali 3:2 to widać po ich grze że coś zaczyna zaskakiwać, grali jak równy z równym jednak zabrakło trochę szczęścia. Dziś rywal o wiele mniej wymagający a dodatkowo Jukurit zagra u siebie, mimo że bez publiczności to jednak na swojej tafli. O motywację się nie boję myślę że zawodnicy wyjdą zmotywowani na 100% żeby zebrać ważne punkty oraz wziąć rewanż za ostatni mecz bezpośredni z drużyną Sport, w którym ulegli 3:0. Po takim kursie zaryzykuje i zagram ze zwycięstwo odniosą gospodarze.

Stawka 10j
EWK 24j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom