>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ze Sztabsonem zarobisz

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Kupon 19
Koszykowka Euroliga
Lyon-Villeurbanne - Valencia
Lyon-Villeurbanne z dorgwyka
@2.65 Unibet
Godzina 20:45

Valencia jest faworytem tego spotkania, pewnie słusznie ale ja się skupiam dziś na tym że Lyon o wiele lepiej radzi sobie u siebie a Valencia na wyjazdach czasem lubi zaliczyć wtopę. Ostatnie 2 pojedynki bezpośrednie to zwycięzca gości. Uwazam że dziś to gospodarze poradzą sobie z przyjezdnymi, gdyby ten kurs był trochę niższy to bym nie ryzykował ale w mojej ocenie opłaca się spróbować.

Stawka 10j
EWK 26.50j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dziś Rewelacyjny dzień, 3 typy z wysokimi kursami. Zarobiłem sporo pieniędzy, mam wielką nadzieję że ktoś skorzystał a jeśli nie to może w przyszłości pomogę komuś oskubac buczka, być może wrzucę coś na noc. Pozdrawiam 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Chile
Typ: Poniżej 63.5 bramki
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza: Postanowiłem dziś pójść pod prąd w meczu w którym zdecydowana większość poszuka dziś bramek. W mojej ocenie kursy na to spotkanie zostały wystawione za bardzo pod kątem ostatniego meczu gości w którym padło 77 bramek. Był to mecz w którym Chile czuło moc i za bardzo sie otworzyło przez co dali sobie wbic 33 gole jednocześnie strzelając 44 bramki co może robić wrażenie. Dziś zupełnie inny mecz, dziś to Austria jest faworytem z którym trzeba grac rozważniej z czego zawodnicy Chile doskonale zdają sobie sprawę. Przeglądnąłem sporo wyników z ostatnich miesięcy obu drużyn z różnych rozgrywek i w zdecydowanej większości wyniki te były na under dzisiejszej Lini. Kto dziś wygra ten mecz obejmie fotel lidera w tabeli 2 ligi, tu nie ma co szarżować, liczę na rozważną grę z obu stron po ciekawym kursie.

Stawka 10j
EWK 20.2j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Kupon 23
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Podolsk - Barys Nur-Sultan
Typ: Podolsk z dorgwyka i karnymi
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo ciekawa statystka łączy te dwa zespoły a mianowicie ostatnie 7 bezpośrednich spotkań wygrali goście i według bukmacherów dziś ponownie są bliżej zwycięstwa niż gospodarze. Ja jednak zaryzykuje i zagram na zwyciestwo Podolska, które o wiele lepiej gra u siebie niż na wyjazdach i w tym sezonie już kilka razy pokazywali że gra siebie jest atutem, wygrywając w ostatnim czasie np z CSKA, Jokerit czy Omsk. Barys wygrał swoje ostatnie 3 ligowe spotkania i dziś jadą na trudny teren i ja stawiam że nie dopiszą kolejnego zwycięstwa do swojego konta.

Stawka 10j
EWK 19.5j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
27
Koszykowka Australia
Cairns Taipans - Melbourne United
Cairns z dogrywka
@2.23 Unibet
Godzina 9:30
Stawka 10j
EWK 22.3j

Jak dla mnie spore value w tym meczu. Gospodarze grają świetnie na własnym terenie ale ostatnie 2 mecze przegrali z underdogami i dziś można wylapać wysoki kurs na ich zwycięstwo z ewentualną dogrywka z drużyną Melbourne. Goście wygrali ostatnie 2 mecze bezpośrednie z Cairns. W normalnych okolicznościach kursy były by wystawione na odwrót ale te 2 przegrane trochę je pozmieniały.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kolumbia
Godzinna: 23:30
Spotkanie: Once Caldas - Junior
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wbre ogólnym przewidywaniom na ten mecz, zagram na bramki bo zostałem skuszony kursem. Kolumbijska liga nie należy do najbardziej underowych, sporo meczów w których pada over 2.5. Zarówno w H2h jak i w swoich ostatnich meczach mocno underowo stąd Kurs poszybował w górę. W 1 kolejce gospodarze zainkasowali 1 pkt a goście 3. W mojej ocenie warto zaryzykować i poszukać bramek bo Kurs chyba jednak przesadzony. Bardziej overowi są goście i to właśnie na ich otwarta grę liczę, podbudowani kompletem punktów z 1 ligowego meczu dziś powinni preferować otwarta grę.

Stawka 10j
EWK 25j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
30
Koszykowka Euroliga
Chimki - Bayern
Chimki wygrają 1 kwartę remis zwrot
@2.60
Godzina 18
Stawka 10j
EWK 26j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Ten pechowy dzien postaram się odrobić zwycięstwem Rangersow dla których mecz ze średnio grającym Buffalo wydaje się być dobra okazja do wkoncu zagrania dobrego meczu. Słaby dwumecz z Pittsburghiem oraz domowa przegrana z New Jersey z całą pewnością wpłynie motywująco na zespół który ma większe aspiracje niż dotychczasowe osiągnięcia gości. W moejej ocenie wiesze szanse na wygrana mają goście, Kurs zachęca więc spróbuję.
Hokej NHL
Buffalo - New York Rangers
New York Rangers z dogrywka
@1.93 Unibet
Godzina 1:00
Stawka 10j
EWK 19.3j
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla - Valencia
Typ: Valencia lub remis
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak to w pucharach o niespodzianki nie trudno. Goście w LaLiga radzą sobie poniżej oczekiwań i dziś bardzo trudny mecz w 1/8 finału na stadionie w Sewilli. Oczywiście gospodarze do tego meczu przystępują jako faworyci co jest całkowicie zrozumiałe ale czy są nim aż tak bardzo jak pokazują to kursy? Valencia przegrala swój ostatni ligowy mecz z Atletico Madryt a wcześniej zremisowali u siebie z Osasuna. Dobry występ dziś z pewnością dobrze wpłynął by na morale zawodników których 14 miejsce w tabeli napewno nie urządza. Jeśli zagrają konsekwetnie w defensywie a do tego wykorzystaja jakiś stały fragment lub zaskoczą kontratakiem to może nawet będziemy świadkami niespodzianki. Ja stawiam że Valencia tego meczu nie przegra a przynajmniej w regulaminowym czasie gry.

Stawka 10j
EWK 27.5j
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Aston Villa
Typ: remis
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie będę ukrywał że poszukam remisy głównie ze względu na gosci którym napewno remis by odpowiadał i punkt wywieziony z Southampton to dobry rezulatat. Nie spodziewam się tu jakiegoś wielkiego szarżowania, gospodarze będą cisnąć ale wbrew pozorom goście mają dość solidna obronę i tracą stosunkowo mało bramek. Obie ekipy mają po 5 meczów bez remisy i dziś wydaje się być dobra okazja żeby podzielić się punktami, Kurs warty ryzyka.

Stawka 10j
EWK 36.5j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom