>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ze Sztabsonem zarobisz

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Union Berlin
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Goście po dobrze zapowiadającym się początku sezonu ostatnio obniżyli loty i przestali punktować przez co ostatnie 5 ligowych spotkań to tylko 2 pkt. Gospodarze to ligowy średniak który wyróżnia się forma na własnym boisku bo gdyby wziąć pod uwagę tylko te spotkania to zajmowali by 5 miejsce przed takimi zespołami jak Dortmund czy Leverkusen. Ogólnie Freiburg na 11 domowych spotkań na bilans bramkowy 26:16, druga najbardziej bramkostrzelna ekipa za Bayernem, ale te 16 straconych bramek sugeruje również dziury w defensywie co mam nadzieję dziś goście wykorzystają. Oba zespoły w ostatnim meczu ligowym zagrali na 0:0 i dziś liczę że trochę się rozstrzelają, gospodarze maja średnia na mecz 3.2 gola a goście 2.8, po takim kursie myślę że warto zaryzykować i poszukać bramek w tym spotkaniu.

Stawka 10j
EWK 20.6j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#59

Dyscyplina : Piłka nożna / Francja
Godzina 15:00
Spotkanie : Lens - Dijon
Typ : Remis lub Dijon
Kurs : 2.55
Bukmacher : Unibet
Na pierwszy rzut oka Typ wydaje się być mocno ryzykowny ale po przeanalizowaniu kilku spraw uważam że warto poszukać niespodzianki. Dijon zajmuje ostatnie miejsce w tabelu z 8 pkt straty do bezpiecznego miejsca, dopóki Piłka w grze zawodnicy będą próbować. Lens zajmuje wysokie 7 miejsce ale jest to bardziej ekipa wyjazdowa bo patrząc na spotkania rozegrane na własnym stadionie to spadli by na 10 miejsce i mieli by na 12 spotkań tylko 4 zwycięstwa. Mimo że Dijon na 25 spotkań ma tylko 2 zwycięstwa to dość dużo zremisowali bo aż 9 spotkań, Kurs 1.50 na zwyciestwo gospdoarzy wydaje mi się być lekka przesada bo przecież jest to beniaminek, który rozgrywa dobry sezon ale potknięcie w ich wykonaniu jest jak najbardziej możliwe i nie mówimy tu o przegranej bo remis również daje nam wejście zakładu

Stawka 10j
EWK 25.5j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 21:0,
Spotkanie : Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Typ : Powyżej 2.5 gola
Kurs : 2.48
Bukmacher : Unibet
Jestem miło zaskoczony kursem na bramki w tym spotkaniu. Zespół z Hiszpanii ma bardzo dobra defensywne przez co bukmacherzy spodziewają się meczu z małą ilością goli ale to jest Liga Mistrzów, w której bardzo często przed meczowe przewidywania są dalekie od faktycznej sytuacji na boisku. Atletico do tego meczu przystępuje jako lider LaLiga, jednak ostatni dwumecz z Levante wyszedł bardzo słabo. Nie sądzę żeby zawodnicy z Madrytu grali tu na 0:0 bo nie wiele by im to dało przed trudnym rewanżem w Londynie. Atletico Madryt w ostatnim czasie preferują bardziej otwarta piłkę niż miało to miejsce w sezonie poprzednim, w którym większa część meczów kończyła się wynikiem 1:0. Świetnym rozwiązaniem dla tego typu był by gol Chelsea na początku spotkania ale i bez tego jeśli ofensywna obu drużyn wykaże się skutecznością to kilka bramek może wpaść. Spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku przez co Atletico nie będzie miało po swojej stronie atutu własnego boiska.

Stawka 10j
EWK 24.8j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka NBA
Godzina 1:30
Spotkanie : New York Knicks - Sacramento Kings
Typ : Sacramento z dogrywka
Kurs : 1.95
Bukmacher : Unibet
Patrząc na serię bez zwycięstwa drużyny gosci, wydaje się że ten kurs nie powala. Sacramento ostatnie 8 meczów przegrało ale patrząc na terminaz jaki mieli to chyba gorzej trafić nie mogli. Prawie wszystkie te spotkania rozgrywane były z zespołem lepszym od dzisiejszego rywala a mimo to nie wypadali w nich najgorzej. New York Knicks jest dziś do ogrania co Sacramento pokazywalo już nie raz. W H2h na ostatnie 5 spotkań aż 4 wygrali dzisiejsi przyjezdni a jak dołożymy do tego tak tragiczna serię, to możemy być nawet świadkami wygranej z jakimś fajnym handicapem, ja postawie w miare zachowawczo i zabezpieczę tym ewentualna dogrywka.

Stawka 10j
EWK 19.5j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej AHL
Godzina : 01:00
Spotkanie : Binghampton Devils - Hershey Bears
Typ : Binghampton z dogrywka i karnymi
Kurs : 2.00
Bukmacher : Unibet
Analiza: Gospodarze słabo weszli w sezon bo mają po 6 meczach tylko 2 zwycięstwa na koncie. Oba zespoły spotkały się tydzień temu i wtedy Hershey wygralo na wyjedzie 1:2. Binghampton od 4 spotkań bez zwycięstwa, Hershey też specjalnie dobrze ostatnio nie gra, myślę że po takim kursie można zagrać w stronę gospodarzy, którzy na własnej tafli radzą sobie o wiele lepiej niż na wyjazdach.

Stawka 10j
EWK 20j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Podsumowanie lutego
Oddane 25
Trafione 8
Nietrafione 17
Yield -33.4%
Budzet początkowy 200j obecnie 153.4j
Zapominam o tym tragicznym miesiącu i próbuje jak najszybciej wyjść na plus :)
Post automatycznie złączony:

#64
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa dle Rey
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante - Bilbao
Typ: BTTS - nie
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Na przestrzeni kilkunastu ostatnich dni oba zespoły spotkały się 2 razy i oba mecze zakończyły się wynikiem 1:1. Pierwszy mecz tego pucharowego pojedynku to była typowa walka Dawida z Goliatem, gdzie równie dobrze Bilbao mogło wygrac 3:0 lub 4:0 i zakończyć marzenia drużyny Levante o finale pucharu króla. Goście slyna z bardzo dobrej defensywy i uważam że nie inaczej będzie dziś, tym bardziej że są mocno podrażnieni po ostatnim meczu gdzie Levante oddało 1 strzal na bramkę i jakimś cudem wywieźli remis z tak trudnego terenu. Oba zespoły znajdują się obok siebie w tabeli LaLiga, ja dziś większe szanse na awans daje gościom. Bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na no Btts na podstawie ostatnich dwóch spotkań bezpośrednich a ja uważam że dziś obie drużyny nie będą się cieszyć ze strzelonego gola.

Stawka 10j
EWK 19.8j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#65
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon-Villeurbanne - Fenerbahce
Typ: Lyon-Villeurbanne z dogrywka
Kurs: 2.63
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po świetnej serii gospodarze w ostatnim spotkaniu w Eurolidze przegrali z Zalgiris Kaunas. Dziś trudny mecz z Fenerbahce który ostatnio na wyjazdach radzi sobie świetnie, bo biorąc pod uwagę tylko delegacje to pozostają od 9 meczów bez przegranej. Warto jednak zaznaczyć że zespół z Francji u siebie ma o wiele lepsze statystyki niż na wyjazdach i tak naprawdę dzis spokojnie może odprawić rywala. Lyon-Villeurbanne w ostatnim czasie na własnym parkiecie wygrywał kolejno z Valencia, Baskonia, Milano i Bayernem. Goście to ułożona drużyna która jest w gazie ale dla mnie takie faworyzowanie ich można wykorzystać i zagrać na gospodarzy, zabezpieczam typ ewentualna dogrywka.

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
X2
@1.61

Ako 4.23
Stawka 10j
EWK 42.3j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
#66
Hokej NHL
Arizona - Minnesota
Arizona lub remis
@1.74 Unibet
Stawka 10j
EWK 17.4j
Analiza: Jak dla mnie dość pewne zdarzenie na dzisiejsza noc. Wczoraj obie drużyny się spotkały i Minnesota zmiażdżyła gospodarzy wygrywając 1:5. Wynik nie odzwierciedla tego meczu, było to dość wyrównane spotkanie w którym goście mieli sporo szczęścia i pierwsza tercja wynikiem 0:3 praktycznie zamknęła mecz. Nie wiem czy stać dziś Arizone na zwyciestwo ale spodziewam się bardziej rozważnego spotkania w defensywie bo za wszelką cenę będą się dziś chcieć odegrać na rywalach za wczorajszą wtopę. Minnesota wygrała ostatnie 4 bezpośrednie mecze z Arizona i ja dziś typuje twardy orzech do zgryzienia dla przyjezdnych czyli 1X w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Typ: Poniżej 5.5 gola
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Jest to jeden z typow jakie lubię, obie drużyny ostatnio overowo i dziś mocne przeświadczenie u bukmachera że będzie tak ponownie. Pittsburgh ostatnie 3 mecze az 7 bramek a goście 2 ostatnie mecze over 6.5. Warto tutaj spojrzeć na stystyki w których Rangersi są najbardziej underowa drużyną w Dywizji Wschodniej jeśli by wziąć pod uwagę under 5.5, ich bialans to 9 overow i 13 underow przy czym 2 ostatnie spotkania to over o czym wspominałem. W drużynie Pittsburgha wygląda to na odwrót bo 14 meczów powyżej i 9 poniżej. Szczerze powiedziawszy liczę na mecz zachowawczy ze strony gości, którzy znając styl i skuteczny atak gospodarzy, będą próbować głównie gry z kontry żeby się za bardzo nie otwierać. Uwazam że wbrew przyjemnemu kursowi na to spotkanie, prawdopodobieństwo na taki scenariusz jest spore.

Stawka 10j
EWK 22.3j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Santiago
Godzina 16:00
Spotkanie : Delbonis - Munar
Typ : Delbonis wygra mecz
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet
Po dość ładnym występie Munara w ATP Buenos Aires w którym doszedł do ćwierćfinału, dziś mecz w którym jest faworytem ale czy tak rzeczywiście jest, wydaje mi się że nie do końca. Hiszpan wygrywa bardzo dużo meczów, ale jeśli chodzi o zawodników z pierwszej setki rankingu to już tak kolorowo nie wygląda. Delbonis to jest stary wyjadacz, jest poukładanym zawodnikiem który niejednokrotnie pokazywał że może grać z najlepszymi jak równy z równym. Często gram w jego stronę właśnie w takich meczach w których jest underdogiem w starciu z zawodnikiem ze średnie półki do jakich należy Munar. Spotykają się zawodnicy dla których nawierzchnia ziemna jest ulubiona, może to być bardzo wyrównane spotkanie, ja jednak większe szanse na zwyciestwo daje Delbonisowi.

Stawka 10j
EWK 24j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - DlOHA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Thiem - Karacjew
Typ: Thiem wygra 2:0
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Rosjanin po turnieju życia jaki rozegrał na AO, w którym zarobił wiecej niż do tej pory w sportowej karierze i awansie na 45 miejsce rankingu, będzie musiał pokazać że to nie był przypadek. Trafił bardzo fatalnie bo po drugiej stronie siatki sam Dominic Thiem, 4 rakieta świata, wielki przegrany Australian Open w którym z niewiadomego powodu przegrał z Dimitrowem 3:0 i zakończył rozgrywki na 1/8 finalu. Nie będzie dziś mowy o jakimkolwiek zlekcewazeniu przeciwnika przez Thiema bo doskonale pamięta dojście do półfinału przez Rosjanina. Nie ujmując umiejętności Karacjewa, w mojej opini nie będzie miał dziś zbyt wiele do powodzenia, doświadczenie i talent Austriaka może być kluczowe w decydujących momentach meczu.

Stawka 10j
EWK 19.5j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Traktor Czelabińsk
Typ: Traktor wygra z dogrywka i karnymi
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz o być albo nie być dla drużyny z Czelabińska. W serii widnieje wynik 3:1 dla Ufa, jeśli goście przypomną sobie 1 mecz w serii który wygrali 1:3 właśnie na wyjeździe to mogą dziś coś zdziałać. Zdecydowanym faworytem tego spotkania oczywiście są gospodarze ale czy dzieli ich aż taka przepaść? Uważam że nie. Traktor to poukładana drużyna, zajęła wysokie 5 miejsce w lidze, wygrywając większość swoich meczów, tuż za dzisiejszym rywalem. Kurs na gosci poszybował wysoko po tragicznym dwumeczu na własnej tafli przez Traktor. Przegrali oba mecze nie strzelając bramki, bilans to 0:7. Uwazam że po takim kursie warto pograć na gosci, spodziewam się bardzo agresywnego meczy ze strony gości, wiedzą że to ostatnia szansa i nie mogą odpuścić.

Stawka 10j
EWK 32j
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Dubaj ATP
Godzina: 17:05
Spotkanie: Popyrin - Novak
Typ: Novak wygra seta
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na szybko bo mecz zaraz się zaczyna. Jest zasada która bardzo często się sprawdza w tenisie, jeśli wygrywasz jakiś turniej to w następnym odpadasz bardzo szybko. Popyrin wygrał turniej w Singapurze dość niespodziewanie i dziś w mojej ocenie bardzo trudna przeprawa. Austriak gdy złapie swój rytm jest naprawdę ciężkim przeciwnikiem do ogrania o czym przekonalo się już wielu. Obaj zawodnicy spotkali się pod koniec 2019 na hardzie i wygrał wtedy Novak. Aktualnie jest po 2 przegranych z rzędu i dziś zrobi wszystko by ten stan rzeczy zmienić i awansować do kolejnej rundy.

Stawka 10j
EWK 16.6j
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Werder Brema - Wolfsburg
Typ : remis
Kurs : 3.50
Bukmacher : Unibet
Myślę że praktycznie nikt nie typował Wolfsburga na tym etapie rozgrywek na 3 miejscu w tabeli z aż 8 pkt przewagi na zajmującym 6 miejsce Leverkusen. Oba zespoły sporo remisują patrząc statystycznie bo obie po 25 kolejkach maja po 9 remisów. Werder niby ma bezpieczne miejsce ale to tylko 9 pkt w przypadku porażki dzisiaj i zwycięstwie Herthy lub Mainz robi się tylko 6 oczek. W mojej ocenie gospodarze dziś remis biorą w ciemno z drużyną która obecnie jest w super formie, cenny punkt by się przydał. Wiadomo że goście będą napierać bo tutaj już toczy się walka o grę w LM. Tak naprawdę remis dla gości to nie będzie jakaś wielka tragedia bo znajdujący się za plecami Frankfurt zagra ciężkie Spotkanie z Union Berlin więc różnie może być. Gram remis bo uważam że kurs warty ryzyka.

Stawka 10j
EWK 35j
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Niemcy
Godzina 20:30
Spotkanie : Iserlohn - Munchen
Typ : Remis
Kurs : 5.00
Bukmacher : Unibet
Typowanie remisu w hokeju zawsze wiąże się z ogromnym ryzykiem, tak samo jest i dziś. Gospodarze to solidny zespół który w tabeli zespołów z Północy znajduje się na 3 miejscu z 7 remisami na 25 spotkań. Goście to 2 zespol na Południu i mają 5 remisów na 25 meczów. Ogólnie poszukam tutaj remisu bo obie drużyny od kilku spotkań nie remisowały przez co Kurs nawet jak na Hokej jest świetny. Munchen lubi remisować na wyjazdach bo gdyby wziąć tylko te mecze pod uwagę to na 13 mają aż 5 remisów, z kolei Iserlohm u siebie po 12 kolejkach zanotowali 3 remisy. Faworytem tego spotkania są goście ale może będą potrzebować dogrywki lub karnych a może to gospodarze zaskoczą.

Stawka 10j
EWK 50j
 
Do góry Bottom