>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
G 0

glock17

Użytkownik
ja oczywiscie nie mam problemow i wyplacilem juz swoja kase a ten mail powyzej to pisalem w imieniu niedowiarka poniewaz jemu nie odpisywali a mi odpisali nastepnego dnia
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
WYPLACILI MI 227EURO ALE JAJA A TAMTO DALEJ W TOKU JEST AHAHAHHAHAHA DZIEKI STARY !!!!!!! DAJ NA PRIV EMAILA 2 ZGRZEWKI BROWARA DLA CIEBIE
 
G 0

glock17

Użytkownik
no to super ze dostales!!! ???? jak widac oni nie sa oszustami tylko ze krotko dziaja i poprostu jakies niedociagniecia jeszcze sa...
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
spoko dam znac co i jak w kazdym razie mi dalej na zadnego meila nie odpowiedzieli tylko koledze wyzej a pisze im juz z 3 roznych skrzynek email
 
G 0

glock17

Użytkownik
wysylalem na adres [email protected] po angielsku trzeba podac nick i ewentualnie id transakcji! no i nie pisac w stylu jak mi nie wyplacicie to was **** znajde... tylko normalnie zapytac bo inaczej zablokuja adres i wcale nie odpisza...
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Dlaczego jak wchodze w : WYBÓR to nie moge skozystac z zadnej wypłaty jak 11 dni temu dokonałem depozytu przez moneybokers (15E ) JAk dokonywaliście wypłaty (chodzi mi czy odrazu po 10 dniach mogliscie to zrobic ??

Mi pisze cos takiego w opcji wybór:

20 EUR

Można żądać wypłaty tylko na konto, z którego była przeprowadzona wpłata Bank, MoneyBookers itp. O ile nie masz aktywowanego konta i chcesz dokonać na nie wypłaty proszę przeprowadzić wkład z tego konta. Krok ten podnosi bezpieczeństwo i obniża ryzyko bezprawnych wypłat.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
niedowiarek, mam to samo co ty miałęs i jak udało ci sie wypłacic kase bez wpłącania kolejnego 20EOR bo ja wpłaciłem 15 i niemoge ODPISZ
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Ja zlecalem wyplate po 10 dniach od wplaty 15 euro gdy caly czas depozyt minimalny byl 15 wiec mialem pending 9 dni w tym czasie zdazyli zmienic minimum co zmusza do kolejnej wplaty 20 inaczej nie ma mozliwosci wyjecia kasy, a ze moja juz byla zabookowana do realizacji dawno to musieli(?) ja zrealizowac, tylko braklo im pieniedzy na to wychodzi
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
MI WLASNIE WYZEROWALI KONTO NA KTORYM MIALEM PONAD 140 EURO ! cyrk na resorach :/ pozatym tamte wyplaty ciagle wisza mimo ze wyplacili 70% ja nie wiem co tu sie dzieje cuda wianki...
pisac kto ma to samo :eek:
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Zawalili mi wszystkie srodki z konta bukamcherksiego i kasyna spytalem czego i odpisali dosc szybko...

DLE DOHODY s p. Kucerou mu prosim napis:

Bohuzel vam systemem byla zauctovana vyssi castka, nez kterou jste vyhral,
za tuto skutecnost se velmi omlouvame.

Castka kterou mate nyni na ucte a ktera vam byla vyplacena je skutecna
vyhra.


our system carried by mistake to your account the higher amount that you had won.

We are very sorry about it.

The amount that you have just now on your account and that was payed off is the real win.

Thank you for using our services and enjoy betting with Jetbull.com

Yours Support Team



Ten buk wymiata ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom