>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zarabianie $$$

M 71K

marok

Użytkownik
Cześć, grywasz azjany, bo oba przegrane typy grane over2 dałyby zwrot? :)
Czekam na następne typy :)
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Cześć, grywasz azjany, bo oba przegrane typy over2 dałyby zwrot? :)
Czekam na następne typy :)
Rzadko. Co do wczoraj nie mam pytań, ale dla ciekawskich powiem co się wydarzyło...

Po za tym co miałem tutaj pograne miałem jeszcze 2 kupony ako pierwszy z 4 zdarzeniami gdzie miałem ako 10 pograne za 600 i 6000 do wyjecia i co? Zostało mi Lokomotiv Zagrzeb over 2,5 no i strzelają gola na 3:0 w ostatnich sekundach meczu po czym sędzie używa VAR i odgwizduje spalonego...

A teraz coś lepszego... Pograne mam na wieczór overki 4x w Braga, Juve, Grassoper Zurich i Brno ako prawie 15 pograne za prawie 1000 i do wyjecia ponad 13tys. i oczywiscie tu tez 1 gol zabraklo w Brnie gdzie przy 1:1 gospodarze trafili w słupek :D
 
M 71K

marok

Użytkownik
OK, ale gdybyś to grał over2 to byłyby zwroty, kursy zapewne niższe ale po to są azjany gdy ta jedna bramka decyduje :)
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
moze pochwal sie ile zarobiles przez te kilka lat, i u jakich bukow grasz. posluchamy tych opowiesci chetnie. Coś widzialem ze grasz na scamowym 1xBet ktory czesto gesto nie wypłaca hajsu, napisz tutaj jak ci u nich idzie
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Co do azjanów no niby tak tylko przykładowo na over 2,5 masz kurs 1,88 a na o2 1,36 :D Więc wiadomo, że nie sie opłaca
Post automatycznie złączony:

Anyang - Daegu + Gangwon - Gangneung City + Gimhae City - Gyeongju KHNP
Over 2,5 @5,74
100j.
 
Ostatnia edycja:
M 71K

marok

Użytkownik
"więc wiadomo, że się nie opłaca" - sam jestem ciekaw jak to jest z value takich zakładów, podałeś Ako więc za dużo liczenia, poczekam na singla :)
Na azjany marża jest niższa więc wcale to nie musi być nieopłacalne :)
u jakiego buka grasz? ważne dla obliczeń :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
"więc wiadomo, że się nie opłaca" - sam jestem ciekaw jak to jest z value takich zakładów, podałeś Ako więc za dużo liczenia, poczekam na singla :)
Na azjany marża jest niższa więc wcale to nie musi być nieopłacalne :)
u jakiego buka grasz? ważne dla obliczeń :)
1xbet a co do ako wiadomo dlatego gram głównie single
 
M 71K

marok

Użytkownik
bo sam kiedyś próbowałem właśnie u/o i nie najlepiej to wychodziło, a widzę w tym potencjał :)
kibicuje ci i trzymam kciuki :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
#4 Gaz Metan Medias - U Craiova
Over 2,5 @1,64
100j.


1xbet

2 mecze na 3 które podałem dziś wchodzą w 30min (a w 3 już 2 gole do przerwy) :D Reputka mobilizacją do dalszego podawania typów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Jak będzie 5 ludzi dajacych reputke w tym poscie dam 2 typy na włoską serie B na 21

// edit brakuje 3 osób
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom