>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zarabianie $$$

M 67,8K

marok

Użytkownik
Cześć, grywasz azjany, bo oba przegrane typy grane over2 dałyby zwrot? :)
Czekam na następne typy :)
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Cześć, grywasz azjany, bo oba przegrane typy over2 dałyby zwrot? :)
Czekam na następne typy :)
Rzadko. Co do wczoraj nie mam pytań, ale dla ciekawskich powiem co się wydarzyło...

Po za tym co miałem tutaj pograne miałem jeszcze 2 kupony ako pierwszy z 4 zdarzeniami gdzie miałem ako 10 pograne za 600 i 6000 do wyjecia i co? Zostało mi Lokomotiv Zagrzeb over 2,5 no i strzelają gola na 3:0 w ostatnich sekundach meczu po czym sędzie używa VAR i odgwizduje spalonego...

A teraz coś lepszego... Pograne mam na wieczór overki 4x w Braga, Juve, Grassoper Zurich i Brno ako prawie 15 pograne za prawie 1000 i do wyjecia ponad 13tys. i oczywiscie tu tez 1 gol zabraklo w Brnie gdzie przy 1:1 gospodarze trafili w słupek :D
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
OK, ale gdybyś to grał over2 to byłyby zwroty, kursy zapewne niższe ale po to są azjany gdy ta jedna bramka decyduje :)
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
moze pochwal sie ile zarobiles przez te kilka lat, i u jakich bukow grasz. posluchamy tych opowiesci chetnie. Coś widzialem ze grasz na scamowym 1xBet ktory czesto gesto nie wypłaca hajsu, napisz tutaj jak ci u nich idzie
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Co do azjanów no niby tak tylko przykładowo na over 2,5 masz kurs 1,88 a na o2 1,36 :D Więc wiadomo, że nie sie opłaca
Post automatycznie złączony:

Anyang - Daegu + Gangwon - Gangneung City + Gimhae City - Gyeongju KHNP
Over 2,5 @5,74
100j.
 
Ostatnia edycja:
M 67,8K

marok

Użytkownik
"więc wiadomo, że się nie opłaca" - sam jestem ciekaw jak to jest z value takich zakładów, podałeś Ako więc za dużo liczenia, poczekam na singla :)
Na azjany marża jest niższa więc wcale to nie musi być nieopłacalne :)
u jakiego buka grasz? ważne dla obliczeń :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
"więc wiadomo, że się nie opłaca" - sam jestem ciekaw jak to jest z value takich zakładów, podałeś Ako więc za dużo liczenia, poczekam na singla :)
Na azjany marża jest niższa więc wcale to nie musi być nieopłacalne :)
u jakiego buka grasz? ważne dla obliczeń :)
1xbet a co do ako wiadomo dlatego gram głównie single
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
bo sam kiedyś próbowałem właśnie u/o i nie najlepiej to wychodziło, a widzę w tym potencjał :)
kibicuje ci i trzymam kciuki :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
#4 Gaz Metan Medias - U Craiova
Over 2,5 @1,64
100j.


1xbet

2 mecze na 3 które podałem dziś wchodzą w 30min (a w 3 już 2 gole do przerwy) :D Reputka mobilizacją do dalszego podawania typów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Jak będzie 5 ludzi dajacych reputke w tym poscie dam 2 typy na włoską serie B na 21

// edit brakuje 3 osób
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom