>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zapisy - Turniej FIFA 08

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nick
gg
drużyna
Kto pierwszy ten lepszy, poprzednie zapisy nieważne. Po zakończeniu zapisów (16 osób) pogadamy o formie rozgrywek i wyznaczymy kogoś kto ten tur poprowadzi, bo ja się chyba nie nadaję :p
sawas
3027910
Francja
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nick
gg
drużyna

Kto pierwszy ten lepszy, poprzednie zapisy nieważne. Po zakończeniu zapisów (16 osób) pogadamy o formie rozgrywek i wyznaczymy kogoś kto ten tur poprowadzi, bo ja się chyba nie nadaję :p

sawas
3027910
Francja

Fajnie fajnie tylk odlaczego nie napisales ze wczesniej to zrobisz a teraz bez sensu bo kto sie poizniej dowiedzial ten ma mniejsze szanse na lepszy team ..

easy
9319435
Manchester United
 
drago 108

drago

Użytkownik
jak juz chceta se tak grac to sei ustala dzien i godzine zapisów np. 7.11.07 20:00 i wtedy kazdy ma szanse, a tu? Dupa... Ja nie gram w takim turnieju wiec zycze innym powodzenia
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kuźwa trzecich zapisów nie będę robił !! Każdemu coś się nie podoba, a ruszyć dupy nie ma komu !! Zapisywać się i gramy!!
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
A ta fifka to tylko na orginale chodzi ?? czy moze by inny??Chodzi mi o gre przez net grałem w 7 ale w tą prze net jeszcze nieee
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kuźwa trzecich zapisów nie będę robił !! Każdemu coś się nie podoba, a ruszyć dupy nie ma komu !! Zapisywać się i gramy!!
Chodzi o klikniecie w banerek Nowy Temat napisania Otwarcie zapisów o godzinie xx:xx i dacie? Czy o prowadzenie? Bo jesli chodzi o pierwsze to jaki problem? To drugie tobie tez sie nie chce.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Chodzi o klikniecie w banerek Nowy Temat napisania Otwarcie zapisów o godzinie xx:xx i dacie? Czy o prowadzenie? Bo jesli chodzi o pierwsze to jaki problem? To drugie tobie tez sie nie chce.
Chodzi o to, że zarówno pierwsze zapisy jak i te są krytykowane, ale krytycy o swoich pomysłach nic wcześniej nie wspominali ! Czy mam unieważnić kolejne posty userów i rozpisać to &quot;po twojemu&quot; tylko dlatego, że nie wziąłeś swojego teamu ? Bez jaj...
ZAPISY TRWAJĄ, KTO CHCE NIECH SIĘ ZAPISUJE.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Chodzi o to, że zarówno pierwsze zapisy jak i te są krytykowane, ale krytycy o swoich pomysłach nic wcześniej nie wspominali ! Czy mam unieważnić kolejne posty userów i rozpisać to &quot;po twojemu&quot; tylko dlatego, że nie wziąłeś swojego teamu ? Bez jaj...
ZAPISY TRWAJĄ, KTO CHCE NIECH SIĘ ZAPISUJE.
Chodzi o to zeby było uczciwie dla kadego, zeby kazdy miał szanse popykac sobie
To ja wezme Everton
Everton
Drago
8334631
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Wie ktoś moze z kąd moge sciagnąc fife z internetm ?? ???? z możliwością gry prze net ???? ?? Bo jak nie to musze jecha po fifke z netem do znajomego??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wie ktoś moze z kąd moge sciagnąc fife z internetm ?? ???? z możliwością gry prze net ???? ?? Bo jak nie to musze jecha po fifke z netem do znajomego??
Słuchaj zapisałeś się do turnieju a nie wiesz co i jak. DO tego z tego co widzę nie masz FIFY. Każda FIFA ma możliwość grania online.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom