>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze 4. kolejki Enea Ekstraligi - 27 maja 2012

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
Holder -0.5 v Sullivan 1.6 Tobet
Holder jest w niesamowitej formie w tym sezonie , w każdej lidze na każdym torze. Ryan natomiast może i jest królem MotoAreny ale na wyjazdach już tak dobrze sobie nie radzi , co potwierdzają średnie biegowe. Holder 2,3 u siebie oraz na wyjeździe podczas gdy Saletra 2,5 u siebie a na wyjeździe tylko 1,6. Jak dla mnie bardzo pewny typ.
Loktajew over 4,5 1.6 + Saletra over 11,5 1.5 ako 2.4 Tobet
Loktajew u siebie na torze jest zawodnikiem który może powalczyć z każdym, więc myślę , że bardzo nierówno jeżdżąca leszczyńska drużyna, w zasadzie oprócz Jarka nie ma 100% pewnych zawodników do zdobyczy dwucyfrowej kilka razy przyjedzie za plecami młodego Rosjanina. Śr.biegowa 1.6 co pokazuje , że 5 punktów spokojnie jest w jego zasięgu.
Saletra dzisiaj musi ciągnąć ta drużynę razem z Crispym. Spodziewam się , że pojedzie 7 razy , także przy tej ilości linia jak najbardziej do pokrycia pomimo średniej dyspozycji wyjazdowej tego zawodnika.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Śmieszy mnie jak niektórzy podniecają się Balińskim, który w tym sezonie prawie nie powąchał toru... Myślę, że wszyscy się zawiodą i zobaczą jego zera kolejne i potem zmiany za niego. Na dobrą sprawę to Unia dzisiaj dostanie baty w mojej ocenie. Hampel swoje przywiezie, Shemek czy Pavlic też myślę, że około 8-9pkt się zakręcą ale kto dalej? No właśnie brakować będzie tych punktów. Za to Falubaz ma AJ, Pepe, Dudka czyli już trzech liderów, a u siebie jeszcze punktować powinni nieźle Loktajev, Davidsson czy Holta, od których razem bym około 20pkt oczekiwał. Dlatego myślę, że ten handicap -10 to moim zdaniem lekko pokryty zostanie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
D.Adamczak v Z.Czerwinski H2H Handicap @ D.Adamczak(-1.5) 1.85 w Sportingbet
Nie wiem czy jest sens w ogóle opisywać ten typ. Czerwiński jak jedzie wszyscy widzą. W Częstochowie miał problem by objechać nawet Łęgowika. Podejrzewam, że pojedzie 2, max. 3 razy i potem będzie zmieniany przez taktyki, ew. juniorów. Nie bardzo wierzę, że zdobędzie jakiekolwiek punkty. Adamczak jest najlepszym juniorem w dzisiejszym meczu i powinien te 3-4 punkty przywieźć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom