>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze 4. kolejki Enea Ekstraligi - 27 maja 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Popieram bety na Loktajeva, bo wydają się być lokatą. Ode mnie dwa typy na mecz w Rzeszowie:

Stal Rzeszów-Apator Toruń(+8) @ 2,00 Tobet✅48:42
Ryan Sullivan over 11,5 @ 2,10 Tobet⛔9


Ja rozumiem, że Warda nie będzie ale bez przesady... Apator ma kim dalej straszyć więc nie powinno być aż tak źle. Holder w formie, chociaż po takim dobrym GP to różnie może być. Saletra swoje zrobi również, Miedziak dzisiaj musi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów. Czerwiński ma mieć takie silniki jak z Wybrzeżem ale od niego zbytnio punktów nie oczekuje. Co innego od Emila Pulczyńskiego, który spokojnie może punktować na rzeszowskich juniorach. W Stali Crump i Walasek to pewniaki do punktów, dalej jest Okoń, który również może przywieźć sporo punktów ale reszta to już wielka nie wiadoma. Kylmakorpi po długiej kontuzji więc ni cholery nie wiadomo czego się spodziewać. Kuciapa u siebie z 5pkt powinien przywieźć ale też cudów się nie ma co spodziewać. Juniorzy tacy sobie i na pewno łatwo im nie będzie wygrywać z Pulczyńskimi. Dlatego ja tutaj widzę dość wyrównany mecz i myślę, że te 42pkt są spokojnie w zasięgu Apatora, a w najgorszym razie przy 41 mamy zwrot więc moim zdaniem warto pobierać.

Do tego over Saletry też wygląda kusząco. Wiadomo, że dzisiaj jedzie 6 razy więc wystarczy 6x 2pkt i zakład wchodzi, jednak jak na lidera zespołu przystało, to jakieś zwycięstwa powinny być. Ten over to jest moim zdaniem mocno związany z dodatnim handicapem na Apator, bo jeśli Ryan zapunktuje solidnie, a liczę na jego występ w granicach 13-14pkt to powinno być dobrze, natomiast jeśli będzie koło 10pkt to już różnie może być. Ale nawet jeśli będzie 6pkt straty to może Ryan doczeka się siódmego startu, a wtedy ten bet już jest niemal peffą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Apator ma tylko 3 silne ogniowa i to jeszcze nie wiadomo, jak pojedzie Miedziak. Czerwiński prawdopodobnie zostanie dzisiaj olimpijczykiem, dlatego typ na handi +8 może, ale nie musi wejść. Bardzie skłaniałbym się na Sullivana (over 11,5). Kurs zachęca, a sam zawodnik prawdopodobnie pojedzie 7 razy. Crump po GP, więc Saletra powinien nawet na nim zdobyć oczka. Holder także może być zmęczony i to właśnie ciężar zdobywania punktów spadnie na byłego uczestnika GP. Kolejnym aspektem jest to, że Ryan jedzie z juniorem, dlatego prawdopodobnie nie będzie miał okazji dowozić swojego kolegi z zespołu.
POLECAM!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Over na Loktajeva jest jak dla mnie zbyt mały. Choć Aleksandr zaliczył wpadkę w Gorzowie i nie przywiózł żadnego punktu, to nikt raczej nie spodziewał się jakiegoś wyśmienitego startu młodego zawodnika Falubazu, bo tor w Gorzowie, będzie twierdzą do końca rozgrywek i wątpię, by ktoś wywiózł punkty z wyjazdowego meczu ze Stalą. Loktajev zaliczył jeszcze jeden słaby występ u siebie z Apatorem, gdzie zdobył ledwie jedno oczko. Zarząd Falubazu na pewno bardzo wierzy w Aleksandra, bo już na torze w Toruniu spisał się świetnie, zdobył 9 punktów i przyczynił się do zwycięstwa wyjazdowego Zielonki. Rosjanin zdobył jeszcze 7 punktów z liderem rozgrywek, Tarnowem. Zawodnicy Falubazu sporo trenowali przed dzisiejszym meczem i dziś liczą na dwa punkty. Szczerze mówiąc Loktajev jest dzisiaj w stanie pokonać każdego zawodnika z Leszna. Pawliccy, Tofik, Adamczewski to jeszcze juniorzy i nie zawsze sobie radzą na wyjazdach. Troy i Balina nie są w najwyższej formie w tym sezonie, a Hampel po wczorajszej wpadce w Geteborgu, na pewno będzie jeszcze myślami w Szwecji. Jestem przekonany, że Rosjanin 5 oczek zdobędzie na luzie, dziś zakręci się około dwucyfrówki.
Loktajev over 4,5 @ 1,60 Tobet 4.. ⛔

W Rzeszowie dziś zapowiada się arcyciekawe spotkanie. Choć dziś na torze zabraknie wielkiego żużlowca Lee, to Marma będzie chciała wygrać te spotkanie dla niego. Pewniakami do zdobycia punktów są Crump i Walasek. Zagadką jest na pewno forma Kuciapy i Okoniewskiego. Rafał w parze z Kylmą będzie najsłabszą parą gospodarzy. Michalski z Sówką też jakimiś pewniakami do punktowania nie są. Toruń dziś bez Warda. Z Australijczykiem Unibaxowi byłoby dziś pewnie łatwiej, ale z z/z-tki goście dziś powinni być zadowoleni. Są w stanie zdobyć 8 punktów na zastępstwie zawodnika. Holder w znakomitej formie, co pokazał wczoraj w GP, gdzie zasłużył na wygraną. Miedziak wreszcie musi pokazać się z dobrej strony, a dziś startując 6 razy musi zdobyć dużo punktów. Ryan to dziś pewniak i zagram na jego over, ale to później opiszę. Liczę też dziś na braci Pulczyńskich. Ich rywale nie należą do najwyższej półki i Sówka z Michalskim są w ich zasięgu. Mecz moim zdaniem będzie oscylował w granicach remisu, dlatego gram handicap na gości.
Marma Rzeszów - Unibax Toruń +8 @ 2 2,00 Tobet ✅

I jeszcze jedn typ na dzisiejszą zaległą 4 kolejkę Enea Ekstraligi. Ryan Sullivan dziś pojedzie na pewno 6 razy, więc 12 punktów jest w stanie na pewno zrobić. Sullivan w 5-ciu startach w Czewie zdobył 12 punktów, w Zielonej Górze w 4 startach, 10 oczek, więc dziś w Rzeszowie nie powinien mieć problemu przeskoczyć linię overową na jego zdobycz punktową. Ryan na torze Marmy w ciągu kilku lat uzyskał średnią biegową powyżej 2 punktów na bieg, więc dziś taki wynik mnie zadowoli i pokryje over.
Ryan Sullivan over 11,5 @ 2,10 Tobet ⛔

//edit
Jeszcze na dokładkę jeden typ. Falubaz trenował i to ostro. AJ, Pepe, Rune, Loktajev dziś powinni solidnie zapunktować. Do tego niesamowity Dudek w tym sezonie, który ew. może zmienić jakiegoś serniora. W Lesznie Hampel + juniorzy. Jarek nie w formie, dopiero 15 średnia w tym sezonie. Baliński dużo w tym sezonie nie jeździł, ale w ZG dostanie szanse. Pavlić 6-8 punktów powinien zrobić, a reszta to juniorzy, którzy na wyjazdach nie radzą sobie najlepiej. Pawliccy to złotówy, a póki co w tym sezonie nie pokazują zbyt wiele. Tofik i Adamczewski jak zdobędą we dwóch 5-8 punktów to będzie huk. Wpłacam kaskę na tego buka, bo ma najlepszą linię i kurs. Gram na Falubaz z handi -8,5

Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8,5 @ 1 1.80 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dziwie się, że nie pograliście jeszcze pięknego betu z Tobet. Zestawiony Holder z Sullivanem, który ten sezon ma bardzo taki sobie i jest co by nie mówić słabszym żużlowcem niż Crispy. Handi -0.5 przy nazwisku Chrisa to jak prezent z niebios, bo przy siedmiu startach spokojnie wykręci więcej niż Sullivan. Saletra rok temu tylko 6 oczek w Rzeszowie, ale dziś też będzie musiał solidnie zapunktować, bo również ilość jego startów będzie znacznie większa. Wychodzi mi coś na kształt surebeta z bardzo dużą możliwością, że oba typy wejdą, bo linia na Sullivana jest zdecydowanie zbyt nisko wystawiona. Piękne kursy są dostępne także śmiało korzystać.
Holder -0.5 v Sullivan @ 1.6 ✅
9/10
Tobet

Sullivan over 11.5 @ 2.1 ⛔
5/10
Tobet
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Rzeszów - Toruń
Nie pamiętam kiedy w klubie z Rzeszowa była taka mobilizacja przed meczem. Ostatnio chyba taka mobilizacja była przed meczem z Gdańskiem jeszcze w I lidze. Na treningach przez ostatnie dni wstawili się wszyscy zawodnicy poza Crumpem,
który w sobotę jechał w GP. Okoniewski nie do zatrzymania - chyba tylko raz przegrał z Walaskiem. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to Okoń dziś znowu na rzeszowskim torze może się zakręcic w okolicach kompletu. Greg też dobrze, z tym że dużo eksperymentował z silnikami, ale już na najlepszym bardzo fajnie jechał. Jednak w mojej ocenie dzisiejszym
bohaterem może zostac Fin Joonas Kylmaekorpi. Zawodnik po kontuzji w na treningu śmigał bardzo fajnie. Równie dobrze spisywał się dzisiejszy gośc w rzeszowskiej drużynie Damian Adamczak. Podstawowego juniora Łukasza Sówkę odstawiał na kilkanaście metrów. Jednak są także i słabe punkty. Maciek Kuciapa woził ogony i stac go było tylko na walkę z Sówką. Możliwe że w jego miejsce pojedzie zakontraktowany na tygodniu młody Timo Lahti, który w drużynie znalazł się dzięki starszemu koledzie Kylmaekorpiemu. Crump po GP wszyscy wiedzą jak jeździ więc 10-11 punktów to chyba max co dziś może zdobyć.
Drużyna toruńska jak ktoś wspomniał to aktualnie trzech zawodników: Aussie+Miedziński. Choć i Miedziński nie błyszczy w tym sezonie. Jednak znając historię to w tym meczu właśnie na rzeszowskim torze Adrian się przebudzi i pojedzie na około 12 punktów. Po prostu w starciach z Rzeszowem często zawodnik który ma słaby sezon nagle
zaczyna bardzo dobrze jeździć. Na pewno dużym osłabieniem jest brak Warda i stosowane za niego ZZ. Bo brakuje jednego zawodnika który może jechać w jego miejsce. Australijczycy swoje zrobią. Czerwiński to raczej nie jest zawodnik na Ekstraligę, choć kto wie czy dziś nie błyśnie. Ważnym elementem będzie postawa braci Pulczyńskich. Jeżeli Emil wygra pierwszy bieg i zawalczy w pozostałych z rzeszowskimi juniorami i z Kuciapą/Lahtim to mecz może być ciekawy.
Ja jednak uważam że spotkanie zakończy się wynikiem 50-40 a przy nazwisku Kylmaekorpi dziś w programie meczowym wstawię liczbę 10 :cool:
Rzeszów (-4) - Toruń 1 @ 1,65 totomix ✅ 48-42
Joonas Kylmaekorpi over 5,5 @ 1,85 tobet ✅12. Joonas Kylmaekorpi - 10+1 (3,2,3,1,1*)
e: Co do tej mobilizacji, to chyba nie muszę mówic dla kogo będą dziś jechac rzeszowscy zawodnicy... Wygramy to dla Ciebie LEE!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Dziwie się, że nie pograliście jeszcze pięknego betu z Tobet. Zestawiony Holder z Sullivanem, który ten sezon ma bardzo taki sobie i jest co by nie mówić słabszym żużlowcem niż Crispy. Handi -0.5 przy nazwisku Chrisa to jak prezent z niebios, bo przy siedmiu startach spokojnie wykręci więcej niż Sullivan. Saletra rok temu tylko 6 oczek w Rzeszowie, ale dziś też będzie musiał solidnie zapunktować, bo również ilość jego startów będzie znacznie większa. Wychodzi mi coś na kształt surebeta z bardzo dużą możliwością, że oba typy wejdą, bo linia na Sullivana jest zdecydowanie zbyt nisko wystawiona. Piękne kursy są dostępne także śmiało korzystać.

Holder -0.5 v Sullivan @ 1.6

9/10

Tobet
Nie zgodzę się z Tobą, że to pewny typ. Holder miał wczoraj Grand Prix i na pewno będzie odczuwał męczącą podróż. Przez pierwsze cztery biegi może nie koniecznie, ale 5,6 i 7 start to już może być męczarnia. Sullivan wypoczęty i za pewne w lepszej formie fizycznej i psychicznej.

Średnie meczowe:
- Holder - 11,00
- Sullivan 10,40

14 biegów w dwa dni, w tym podróż Goeteborg - Rzeszów to zdecydowanie za dużo!

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Holder nie zrobi więcej jak Saletra, ale ten typ pewny aż tak nie jest. Jak dla mnie No Bet, ewentualnie za drobne na Sullivana.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@ pablo32 - spoko, możesz mieć inne zdanie i je szanuje jednak wątpie, aby czynnik zmęczenia odegrał tu jakąś rolę. Chris wszędzie podkreśla, że jazda na motocyklu to dla niego zabawa, relaks, a i fizycznie do sezonu przygotowany jest doskonale. Mnie ten bet przekonał, Ciebie nie ????

Betsafe wystawia zakłady i kursy na 1x2 są o niebo korzystniejsze niż w Tobecie dlatego dubluje sobie zwycięstwa ZG i Rzeszowa. O tych pierwszych napisałem już wszystko w poprzednich postach, o Rzeszowie natomiast bardzo trafnie napisał user zksstal także wszelkie słowa są zbędne w tym temacie.
Falubaz + Stal @ 1.55 ✅
10/10
Betsafe
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Męcząca podróż? Crispy poleciał samolotem. Pewnie do Krakowa (nie wiem czy są bezpośrednie loty do Rzeszowa) albo do Gdańska i potem skorzystał z OLT ???? Poza tym o czym my mówimy. Holder jest do takich wojaży przyzwyczajony jak mało kto. Jest też w najlepszym wieku do takich obciążeń. Jak dla mnie Feekus ma rację. Sullivan to już nie ten zawodnik co rok temu. W Rzeszowie w zeszłym roku miał b.duże problemy. Podejrzewam wręcz, że to on będzie miał większe problemy kondycyjne. Ryan jeździ tylko na betonie. Jak dziś sędzia nie da się zaszantażować i będzie tor nieco bardziej przyczepny to Ryan nie będzie punktował. Forma wyjazdowa obu panów nie pozostawia złudzeń. Jak dla mnie bardzo dobry typ Feekusa.
/
w Fortunie jest zakład (1x2) na pierwsze pięć startów po 1.85.
Rzeszów po 1.43
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Aleksandr Łoktajew over4,5 1,60 Tobet
Wydaje mi się,że ten typ wygląda naprawdę dobrze a linia jest troszkę za niska. Wiem,że w parze jeździ z AJ a później z Protasiewiczem ale dzisiaj rywali w każdym biegu ma do objechania. Jak do tej pory ogólnie Łoktajew wygląda naprawdę dobrze. Średnia pkt na mecz to 5,5 a na własnym torze 1,6pkt w biegu. Dzisiaj ogólnie widzę spokojna wygraną gospodarzy i do tego ok6-8pkt Łoktajewa. Polecam!
jak dla mnie typ złoto
Fak jedie z AJ ale nie zdziwię sie jak to Szwed będzie przyjeżdżał za nim. Aleks jest nieobliczalnym zawodnikiem i jak sie obejdzie bez wypadków to spokojnie 7 punktów powinien zrobić.
Fanie tez wygląda w H2H z Davidssonem po 2.02. Nie zdziwię się wogole jak Jonas będzie zastępowany przez Rosjanina i Patryka, po prostu jeździ słabo i jego jedyny atut to ze jeździ z równie słabym Norwegiem
Kapszti niewiem czemu piszesz ze młodzi Rzeszowa są tacy sobie. Na tle Torunia to są znakomici, szczególnie Sówka, który wg mnie zrobił duzy postęp i na własnym podwórku spisuje sie bardzo dobrze. Do tego mamy Adamczaka za juniora, który woził same ogony wiec kolejny plus.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
A ja sobie zagrałem dubel Zielona Góra + Rzeszów (1,62) unibet. Miałem zamiar zagrać na Leszno +10,5 (2,0) oraz Toruń +8 (2,0) na tobet ale ostatecznie zdecydowałem się zagrać tego dubla bo wydaje mi się że jest to pewniejsze, kurs trochę niski ale chyba warty grania.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Zielona Góra 1.72 - Leszno( + 10.5) Tobet

Z reguły staram się nie grać na Falubaz lub też przeciwko nim żeby nie być nieobiektywnym. Tym razem jednak wyłamię się ze swojej zasady. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu są dla mnie gospodarze. Leszno kompletnie mnie nie przekonuje w tym sezonie. Hampel w wyraźnym dołku co widać po słabszych wynikach zarówno w ligach jak i w GP, Pawliccy szału nie robią, Baliński pojechał tylko w jednym meczu w sezonie i zrobił 0. Po drugiej stronie Zielonogórzanie, którzy są bardzo nieobliczalną drużyną. Po stronie gospodarzy widzę jednak więcej atutów. Własny tor, świetna dyspozycja Dudka, solidny Jonsson swoje przywiezie, Protasiewicz też jakby zaliczył ostatnio zwyżkę formy. Największą zagadką jest środkowa para czyli Davidsson - Holta. Obaj mogą regularnie przywozić 5-1 lub też wozić ogony. Myślę jednak, że na swoim torze są w stanie pokonywać przynajmniej drugą linię leszczyńską, która delikatnie mówiąc nie zachwyca.


Rzeszów 1.37 - Toruń Milenium
Tutaj czysty win gospodarzy, którzy będą wyjątkowo zmobilizowani by wygrać ten mecz. Toruń to w tym sezonie bardziej typowy średniak niż drużyna, która odegra kluczowe role w walce o medale. Dodatkowo goście wystąpią osłabieni brakiem Warda, a z/z niekoniecznie nadrobi punkty młodego Australijczyka. W Czerwińskiego i braci Pulczynskich nie wierzę kompletnie i może zabraknąć torunianom jednego punktującego zawodnika do wygrania tego meczu.

Loktajev over 4.5 Tobet
Tutaj jestem bardzo zdziwiony. Szasza spokojnie powinien przywieźć 5 pkt. Taka sztuka nie udała mu się w tym sezonie jedynie w Gorzowie, ale wiadomo że Stal u siebie jest bardzo mocna i nie ma słabych punktów. Nie zdziwię się jeśli Loktajev będzie silniejszym punktem drużyny niż Davidsson i Holta w dzisiejszym meczu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja dzisiaj nie będę oryginalny i gram doubla ZG + Rzeszów w bet366 @1,66 30j ✅ 52-38 i 48-42
Ładne ako podoba mi się temu pobieram. Bet zaskoczył dając najwyższe ako jakie znalazłem. Dziś uważam, że Pepe zrobi swoje 10pkt, Dudek i Jonsson też. Holta coś dorzuci i będzie git. Zastanawiałem się nad underem Hampla, liczyłem na linie 13,5✅ ale nikt takiej nie wystawił. Bet365 dał 13 ale tam jest 3drogowo więc odpuszczam. EDIT (Jarek równe 13)
Dwa słowa o Toruniu, w 4 da się wygrać mecz, ale w 3 już nie. Kto wie czy nie w 2,5 bo czuje, że Sully nie zdobędzie dziś więcej niż 10 oczek✅. EDIT (Sully 9)
Drugim typem jakim gram to ponownie
Rune Holta - Piotrek Pawlicki @1,90 bet365 2j ⛔ po 7 - 7
Rune wg mnie wróci jeszcze na szczyt bo tam jest jego miejsce. W zeszłym roku nie poddał się operacji, by nie stracić sezonu i nie zostawiać Aniołów, jak to się skończyło wszyscy wiemy. Ten sezon, ten mecz będzie dla niego przełomowy i dziś liczę na jego dwucyfrówkę... ale poważnie Piotrek słaby sezon nie może odnaleść formy z zeszłego roku jak śmigał w Pile i Piraternie aż miło, z Rune nie ma szans w h2h. Poza tym nie sądze by miał dziś więcej niż 3 biegi, no chyba że zaskoczy i strzeli formą.
✅17,8j
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ziomkowie, leszczyniacy (broń Boże lesznianie;&gt;) i wyjątkowi optymiści. Ktoś kto się podnieca, że linia wynosi 10pkt i jest to przeszacowanie na stronę Unii niech już lepiej nic nie pisze.
Kim chcecie pokryć tą linię ja się pytam??
Sam jestem wiernym kibicem Unii ale głupoty na tym forum nie znoszę.
Hampel - chory mechanik, od dwóch GP jedzie totalną kaszanę, w lidze zamiast przywozić po 14-15pkt tak jak w zeszłym sezonie przywozi 10-11 i ma 15 średnią w lidze pomimo rozegrania już przez Unię najprostszych meczów u siebie, więc ktoś kto pisze, że Hampel wraca z formą jest ... tu sobie każdy odpowie kim jest, ale myślę, że się rozumiemy.
Pavlić - ok gdyby nie on Unia przegrała by każdy mecz w tym sezonie i jest nadzieja, że koło 10pkt się zakręci dzisiaj.
Pawliccy - Dudek i tak ich przewiezie u siebie, tak jak Przemek jeszcze zbliża się do tego czego od niego oczekuje Leszno tak Piotruś potrzebuje jeszcze szlifu bo szału nie robi.
Adamczewski - dajcie spokój u siebie w juniorskim z jakimś Pieszkiem wygrać nie umie i robi z Gdańskiem 2pkt więc dzisiaj pewnie 0-1.
Baliński - wielka podnieta, że Damian wraca i jak to on nie umie jeździć w Zielonej. Ludzie Balon jest w składzie tylko dlatego, że od Troya gorzej pojechać się nie da, od przyszłego sezonu Damianek pewnie będzie śmigał w I lidze więc nie liczcie na przebudzenie i więcej niż 6pkt bo ten zawodnik już się wyczerpał (smutne ale prawdziwe).
No i został nam hit dnia: sportowe fakty podają, że pojedzie Filip Marach:O co to kto to? Jeśli faktycznie to tak jakby nie było zawodnika bo pewnie pojedzie z 3 razy i te trzy zera przywiezie. Jeśli to jednak jakiś prima aprilis i pojedzie Toffik to lekko zmienia postać rzeczy bo poza Pavlicem to według mnie główny kandydat do tego, żeby pojechać przyzwoicie (z Dudkiem i tak przegra).
Także jak widać Unia w tym sezonie jedzie na przeczekanie i obniżenie KSMu, żeby w przyszłym roku kupić kogoś za Balona i Batchelora. Ten mecz spokojnie może się skończyć 55-35 i mnie to wcale nie zdziwi tym bardziej, że to pierwszy mecz i Zielona będzie chciała rozstrzygnąć o punkcie bonusowym. Na Gorzowie się nie wyżyją w tym sezonie to chociaż na nas;]
Zielona Góra - Unia Leszno +10 1 bet365 kurs 1,8✅
Brawo Damian ale ogólnie z czym do ludu. Najmniejszy wymiar kary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja dziś dubel:
Marma Rzeszów - Unibax Toruń 1 - 1.29
Tu wiele nie trzeba dodawać, Marma będzie podwójnie zmotywowana wiadomo z jakiego powodu, skład nie mają zły, a gość Adamczak na pewno wzmocnienie. Po drugiej stronie Z/Z za Warda, ale to będzie jednak osłabienie bo śmiem twierdzić, że z tego uzbiera się 6-8 pkt, a pewnie Darcy zakręcił by się w okolicach dwu cyfrówki. Czerwiński i bracia Pulczyńscy za pewne zaliczą słabe występy, a znowu nie można być pewnym jak dziś Holder pojedzie po SGP oraz Sullivan, który jednak na wyjazdach ma problemy oraz Miedziński, który potrafi zaskoczyć pozytywnie oraz negatywnie.
Patryk Dudek - Przemysław Pawlicki 1 - 1.30
Dudek dziś powinien zaliczyć 5-6 występów , podobnie Przemek, lecz różnica jest taka, że Dudek jedzie jako junior, a najlepsze jest to, że ma najlepszą średnią biegową w całej drużynie ( u siebie 2,800 ), podczas gdy Przemek szaleje na własnym torze to już na wyjeździe kiepsko, a wręcz bardzo kiepsko ( 1,182 ). Tutaj wiele nie trzeba dodawać, Patryk jeżeli ma przegrywać to chyba tylko z Jarkiem i może przegrać nawet z Przemkiem raz, ale starszy z braci za to przegrywać może z 4-5 żużlowcami z Falubazu.
Ako: 1.68 Betsson
Co do typów na Falubaz - Leszno +10 dla mnie zdecydowanie gospodarze są w stanie grubo pokryć ten handicap, Leszno na wyjazdach nie jest takie mocne, a nie wiadomo jak pojedzie Hampel, do tego, także +10 w stronę Leszna dla mnie spore ryzyko.
Faulik dobry typ na Holdera:
Nie ma się co dziwić czego stawiasz na Holdera, równo jeździ i u siebie i na wyjeździe podczas gdy Ryan na wyjazdach potrafi zawodzić. Jedyny minus, że jak by brali rezerwę taktyczną, a do tego czasu Sullivan spisywałby się lepiej, to 1 typ nie wchodzi, ale znowu grasz over 11,5 pkt także wtedy drugi typ Ci wchodzi, a najlepsze jest to, że nawet tu szczęścia nie potrzebujesz, a spokojnie oba typy mogą wejść.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Co by nie powiedzieli moi szanowni przedmówcy moim skromnym zdaniem już przed biegami nominowanymi będzie w Zielonej ponad 10pkt przewagi. Z mojej wylicznki wychodzi około 12pkt (+,-2pkt), potem nominowane w których też przynajmniej 2pkt na plus powinni wywieżć minimum gospodarze. Tak że handi -10,5 to spokojnie mozna grać bez obawy,chyba że młodzi leszczynianie staną na rzęsach w co nie wierze , jak i w super machine Balego ,którą ponoć ma naszykowaną. Bardziej wierze w przebudzenie Runego (bo ile można cieniarzyć) i Davidsona. Ot i wszystko po krótce, bez specjalnego wysiłku gospodarze rozjadą Leszczyńskie Byki.
A rozmiary porażki Uni mogą być równie dobrze i około 18-20punktów.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Rzeszów - Toruń 1@1,4
Zielona Góra - Leszno (+10,5) 2@1,9
Expect AKO 2,66

W pierwszym meczu powinno być bardzo ciekawie, ale koniec końców gospodarze zwyciężą. Po obu stronach 3 liderów, po obu stronach słabe punkty w zestawieniach, ale mecz jest w Rzeszowie, więc gospodarze zrobią wszystko by wygrać pierwszy mecz w tym sezonie. Myślę, że Jonas oraz nowy młodzieżowiec będą sporym wzmocnieniem.

Co do meczu z Zielonej, to tak jak byłem pewien wysokiej porażki Byków w Tarnowie, tak teraz uważam, że nie przegramy wyżej niż 50-40. Na juniorce w Falubazie niesamowicie mocny Dudek, ale już z drugim młodzieżowcem Strzelcem Piotr Pawlicki i Musielak są w stanie rywalizować. Na żaden inny mecz Leszczynianie nie spinają się tak mocno jak właśnie na derby z Falubazem. Balińskiemu pasuje tor przy W69, ale nie wiadomo, jak przerwa w startach wpłynie na jego dyspozycję i przede wszystkim czy wreszcie wyszedł na prostą ze sprzętem. O Przemka i Jarka jestem spokojny, Pavlic również na fali wznoszącej. Dziurą jest Adamczewski, ale dziś prawdopodobnie wystartuje tylko jeden raz. Doceniam siłę rażenia gospodarzy, ale przy tak zbudowanych składach ciężko jest odskakiwać na duże zdobycze punktowe. O Jonssona i Pepe można być raczej spokojnym, ale czy reszta (Davidsson, Holta, Loktajew) są równie bezbłędni? Myślę, że przy umiejętnie stosowanych taktycznych da się utrzymać taką linię.

Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń 1 @ 1,44 Bet365 ✅ 48-42
Gdyby jechał Ward to bym tego typu nie grał, ale z tego względu że jest Z/Z za Darkiego to uważam że we dwóch czyli Holder i Sullivan nie pociągną wyniku tak aby Anioły wygrały ten mecz. Miedziński co prawda wraca na właściwe tory ale z liderami gospodarzy nie będzie wygrywał. Mobilizacja w Rzeszowie ogromna, jedzie Kilokarpi i Kuciapa więc teoretycznie dwie dziury ale na swoim torze nie powinni przegrywać z drugą linią Unibaxu. Walasek jest w niezłej formie i to on powinien najlepiej zapunktować. Nawet po 7 startów Holdera, Sullivana i Miedzińskiego nie będą miały wpływu na końcowego zwycięzcę tego meczu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Grzegorz Walasek over 9,5 punktów 1,80 Fortuna ✅
Marma Rzeszów - Unibax Toruń (0-8,5) 2 1,85 Unibet
✅
Dwa typy na pojedynek w Rzeszowie. Jest zastępstwo za Warda więc pogromu być nie powinno, ale granie jak dla mnie po kursach 1,3 na Marmę nie jest dobrym rozwiązaniem bo ryzyko jednak jest duże. Jason po GP to nie ten sam zawodnik. Dzisiaj drużynę na pewno ciągnąć będzie Walasek i Okoniewski, choć może Jason spiszę się jak na lidera przystało. Juniorzy nie moim zdaniem o podobnym potencjale, oczywiście gdyby mecz był w Toruniu to handicap w postaci juniorów miałyby &quot;Anioły&quot;. Nie wiem na co stać drugą linie drużyny z Rzeszowa, niby zakontraktowali nowego zawodnika, ale nie wiem szczerze na co go stać. Zobaczymy jak zaprezentuje się Jonas, który ma podobno dzisiaj jechać. Liczę na dobry występ Adriana, myślę, że Z/Z i rezerwy taktyczne spowodują, że goście będą w kontakcie więc biorę taki handicap jaki zaproponował Unibet a do tego dorzucę over punktowy &quot;Grega&quot; który widać, że w formie jest.

nie mam pomysłu na mecz w Zielonej Górze, nie wiem na co stać Falubaz a także, nie wiem na co stać Jarka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Rune Holta-Piotr Pawlicki ( ZKZ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno)
Typ.1
Kurs.1.90
Bukmacher.Bet365
Data.27.05.2012 g.19.30
Analiza.
Dzisiaj o 19.30 dojdzie do meczu odwiecznych rywali ZKZ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno.Jak dla mnie zdecydowanym fawortem jest tutaj ekipa gospodarzy,ale kursy na ich wygrana sa beznadziejnie niskie,dlatego taki oto zaklad...Najpierw gdy go ujrzalem myslalem,ze to pomylka i w parze z Holta jest starszy i bardziej doswiadczony z Pawlickich czyli Przemylaw.Jednak nie i Holta jest zestawiony w parze z mlodszym z braci czyli Piotrem.Czemu takie kursy...niewiem.Po pierwsze Holta problemy sprzetowe ma juz za soba i w ekipe Falubazu panuje zacieta walka o miejsca w skladzie bowiem w odwodzie pozostaja jeszcze K.Jablonski i L.Jankowski ktorzy tylko czekaja na jakis slabszy mecz zawodnika z podstawowego skladu.Tak wiec zadnych kombinacji dzis nie przewiduje i takze uskarzania sie na nadgarski ze strony Holty.Holta po wpadkach na poczatku sezonu w kolejnym meczu na wyjezdzie pojechal juz z zebem i zdobyl 10 pkt plus bonus,a w feralnym meczu w Gorzowie przerwanym po 10 biegach uzyskal 4 punkty w 3 startach...Dzisiaj Holta pojedzie w parze z Jonasem Davidssonem i smiem watpic aby z nim przegrywal.Natomiast Piotr Palicki mial byc odkryciem tego sezonu,ale jezdzi jak dotad slabiutko i co mecz praktycznie jezdzi z kims innym w parze...W ostatnim spotkaniu u siebi z Gdanskiem tylko 4 punkty na 4 starty,a we wczesniejszym meczu wyjazdowym przegranym przez Unie 56-34 w Tarnowie bez zdobyczy punktowych.Tak wiec tak jak pislem,jezdzi bardzo slabo ,a na wyjazdach to juz wogole tragedia...Dzisiaj pojedzie w parze z Pavlicem i trudno myslec ,ze bedzie od niego lepszy,a w odatku przyjdzie mu rywalizowac z juniorami z Zielonej Gory P.Dudkiem i A.Strzelcem wiec nie wiem czy wogole zdobedzie dzisiaj jakies punkty.Ja taki kurs pobieram w ciemno i polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom