>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zakup lapka

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A jesteście w stanie polecić jakieś konkretne modele abym mógł sobie co nieco przeglądnąć, rozważyć ?
 
P 991

parodia

Użytkownik
Cześć,

Też jestem przed zakupem lapka, jeśli mielibyście dla mnie jakieś propozycje to chętnie wezmę je pod uwagę.

Budżet spory bo mogę wydać do 4k.Co potrzeba :

- win7, byle nie ósemka,
- nie gram dużo, co najwyżej odpale sobie FMa,
- słucham dużo muzyki, aby był w miarę multimedialny, choć też planuję podłączyć bezprzewodowe głośniki do lapka,
- głównie śmigam po necie, ale też oglądam mecze czy filmy także aby również w tej materii był wydajny.
- często działam w nocy to wymóg to klawiatura podświetlana.
- NIE Lenovo - nie przepadam za tą firmą.

Oczywiście 4k to duża kwota, jak będzie mniej za taki sprzęt to tym lepiej.

Dzięki z góry za rady.
win 8 ale pewnie da sie znalezc z 7
http://allegro.pl/laptop-sony-vaio-i7-fhd-8gb-1tb-gt740m-bdr-win8-1-i4555358189.html
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak nie grasz w gry, nie używasz programów graficznych, nie obrabiasz video, to moim zdaniem byle jaki laptop za 2 tysie Ci wystarczy. Większość z tego przedziału cenowego oferuje to samo. Wystarczy wybrać odpowiednią markę. Ze swojej strony polecam Asusy. Na Delach też się bardzo dobrze działa. Niezawodne maszyny. W wielu firmach się na nich pracuje, a to nie jest przypadek.
Uargumentujesz po co mu taki laptop?
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Cześć,

Też jestem przed zakupem lapka, jeśli mielibyście dla mnie jakieś propozycje to chętnie wezmę je pod uwagę.

Budżet spory bo mogę wydać do 4k.Co potrzeba :

- win7, byle nie ósemka,
- nie gram dużo, co najwyżej odpale sobie FMa,
- słucham dużo muzyki, aby był w miarę multimedialny, choć też planuję podłączyć bezprzewodowe głośniki do lapka,
- głównie śmigam po necie, ale też oglądam mecze czy filmy także aby również w tej materii był wydajny.
- często działam w nocy to wymóg to klawiatura podświetlana.
- NIE Lenovo - nie przepadam za tą firmą.

Oczywiście 4k to duża kwota, jak będzie mniej za taki sprzęt to tym lepiej.

Dzięki z góry za rady.
Jak nie potrzebujesz do gier, ani do grafiki itp, to 4k dużo za dużo. Aktualnie najlepiej szukać laptopa z dyskiem SSD. W xkomie własnie z SSD i podświetlaną klawiaturą najtaniej wyszedł ten Dell http://www.x-kom.pl/p/205221-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-7537-i5-4210u-8gb-128500-gt750m.html . Procesor niskonapięciowy, laptop nie będzie grzał za bardzo, do tego dość długo wytrzyma na baterii.
Sam przymierzam się do zakupu tego laptopa, tylko z procesorem i7.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Jak nie grasz w gry, nie używasz programów graficznych, nie obrabiasz video, to moim zdaniem byle jaki laptop za 2 tysie Ci wystarczy. Większość z tego przedziału cenowego oferuje to samo. Wystarczy wybrać odpowiednią markę. Ze swojej strony polecam Asusy. Na Delach też się bardzo dobrze działa. Niezawodne maszyny. W wielu firmach się na nich pracuje, a to nie jest przypadek.

Uargumentujesz po co mu taki laptop?
Bo ja taki mam ???? Nie jestem specem od komputerów i używam tego laptopa do tego czego chce Qozi i złego słowa nie mogę powiedzieć.
Dodam, że ten model ma bardzo dobre chłodzenie. Nawet na kołdrze się zbytnio nie grzeje. No i ma Bluraya, który pewnie za jakiś czas wyprze dvd, tak jak to dvd wyparło cd.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Cześć,
Też jestem przed zakupem lapka, jeśli mielibyście dla mnie jakieś propozycje to chętnie wezmę je pod uwagę.
Budżet spory bo mogę wydać do 4k.Co potrzeba :
- win7, byle nie ósemka,
- nie gram dużo, co najwyżej odpale sobie FMa,
- słucham dużo muzyki, aby był w miarę multimedialny, choć też planuję podłączyć bezprzewodowe głośniki do lapka,
- głównie śmigam po necie, ale też oglądam mecze czy filmy także aby również w tej materii był wydajny.
- często działam w nocy to wymóg to klawiatura podświetlana.
- NIE Lenovo - nie przepadam za tą firmą.
Oczywiście 4k to duża kwota, jak będzie mniej za taki sprzęt to tym lepiej.
Dzięki z góry za rady.
skapiec.pl , tam znajdziesz za 2 K taki sam jak za 4 K w sklepie , wszystko co chesz i wszystko opisane
 
M 176

michal93

Użytkownik
Siema trochę odświeże temat . Uff jakby zacząć , chciałbym kupić laptopa ???? . Prawde powiedziawszy jestem całkiem zielony w te sprawy , nie miałem nigdy lapka i nie chciałbym wpieprzyć kasy w jakieś dziadostwo i liczę na czyjąś pomoc . Więc laptop służyłby mi głównie jako wsparcie do nauki na studiach ( zaczęłem tydzień temu budownictwo ) , dodatkowo wiadomo obejrzeć od czasu do czasu jakiś film , posłuchać muzyki ito. Gry ? Raczej rzadko i w takie nie mające Bóg wie jakich wymagań , Mój budżet około 2500-2700 zł , dodam , że mogę tylko wziąć go na raty , nie mam takich możliwości , żeby zapłacić całą kwotę od razu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Siema trochę odświeże temat . Uff jakby zacząć , chciałbym kupić laptopa ???? . Prawde powiedziawszy jestem całkiem zielony w te sprawy , nie miałem nigdy lapka i nie chciałbym wpieprzyć kasy w jakieś dziadostwo i liczę na czyjąś pomoc . Więc laptop służyłby mi głównie jako wsparcie do nauki na studiach ( zaczęłem tydzień temu budownictwo ) , dodatkowo wiadomo obejrzeć od czasu do czasu jakiś film , posłuchać muzyki ito. Gry ? Raczej rzadko i w takie nie mające Bóg wie jakich wymagań , Mój budżet około 2500-2700 zł , dodam , że mogę tylko wziąć go na raty , nie mam takich możliwości , żeby zapłacić całą kwotę od razu.
Budżet jaki chcesz przeznaczyć na lapka spory i za tyle można złapać coś z niezłą kartą graficzną. No ale jak mówisz, że grać nie będziesz to w takim razie proponowałbym jakąś słabą kartę graficzną a procek minimum Intel Core i5. Nie wiem jak inni się wypowiedzą ale moje zdanie takie by uważać na procki niskonapięciowe tego typu. Niby pobiera mniej energii ale taktowanie także leci w dół, a chodzi przecież o to by komputer latał jak najszybciej. Ja (całe szczęście) kupiłem lapka za czasów gdy takich procesorów było jeszcze mało. Do tego RAM to 4gb to standard. No ale jak studiujesz budownictwo to takie programy jak chociażby AutoCad czy coś graficznego na kompie będą chyba latac. Z 8gb byłoby w sam raz.
Jest też drugi wariant. Opuszczasz cenę do 2000~2200 i kupujesz bez karty graficznej.
A co do marek. Co kraj to obyczaj. W domu mam Asusa i Lenovo. Oba spoko ale Lenovo bardziej poci się przy grach.
przylaczam sie do prosby o pomoc. interesuje mnie jakis i5 w cenie do ok. 2 tysiecy
Może podrzuć jakieś linki z propozycjami to ludzie ocenią. Nikt nie będzie szukał dla ciebie lapka.
 
W 55

wafelek

Użytkownik
Myslalem o lenovo Z510 lub G510 . Intel5 jest no i chyba 4giga ramu. Mysle ze jakas gra by poszla,ale w sumie nie chodzi mi o to najbardziej
 
betme 138

betme

Użytkownik
na poczatku ktos pisal, ze chce na lapku odpalic FMa. Wymagania sprzetowe dla FM sa takie, ze na 10letnich laptopach gra pojdzie. Mozna kupic najtanszy laptop w tesco lub biedronce i mozna smialo grac w FM2015
 
noffak 0

noffak

Użytkownik
Nie znajdziesz nic lepszego (stosunek cena - wydajność) niż MSI GE70.
i7, 8GB RAM (możliwość rozbudowy do 16), HDD 1TB 7200 slot na SSD, konkretna grafika z serii GTX.
Poniżej 4000 powinieneś kupić, a sprzęt na miarę alienware za 12k.
Nie polecam sprzętów z dwoma kartami graficznymi z serii GT, grzeje się to jak cholera, a ułamek wydajności najsłabszego GTXa.
 
M 0

money_maker

Użytkownik
Sprawdź ofertę Lenovo - naprawdę niezłe sprzęty, jak poszukasz to w dobrych cenach - nowe najtaniej kupisz chyba w Senetic - jest też opcja używek/poleasingowych z firm w świetnych cenach w stosunku do parametrów
 
Do góry Bottom