>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

zaklady wirtualne w sts

kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
System jest jednakowy dla wszystkich punktów. A jeśli wcześniej nie padała bramka w z lewej w pierwszej akcji tzn. że akurat nie byłeś gdy padał wynik 4-0 (bo pada dość rzadko, ale zdarza się) pozdrawiam
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Byłem wczoraj i trochę spędziłem czasu w stsie i moje spostrzeżenie są takie że np wczoraj bardzo rzadko padał wynik 4-0, 0-4 albo 3-0, 0-3 najczęsciej był 2-1 a co do koni to troche wczoraj sie uśmiałem bo 4 razy pod rząd wygrywały konie które miały najwyższy albo prawie najwyższy kurs.A w żużlu najczesciej wygrywały skrajne motowy 1 albo 4
 
L 0

luter-78

Użytkownik
tak w ramach ciekawostki, jakby ktos chciał to na stronie STS-u są wszystkie wyniki z ostatnich 7 dni z zakładów wirtualnych
 
F 0

fiasco

Użytkownik
Co do tego, że jak pierwsza akcja idzie lewą stroną to zazwyczaj nie ma gola no ale czasem sie zdaży i wtedy jedyny mozliwy wynik to 4-0.Inna ciekawostka gdy w 3 akcji drużyna atakująca na lewą stronę nie zdobędzie gola to wynik jest tylko jeden 0-0. Co do zużla najczęsciej wygrywają motory z nr 1 lub 4.Jeszcze jedna ciekawostka aczkolwiek nei zawsze się sprawdzająca bardzo często gdy padnie wynik 2-2 to w następnym meczu będą albo znowu 4 bramki albo 3.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
co myślicie o grze progresją na te wirtualne mecze? bo ja mam taki plan na dziś.czekam aż będzie 5 meczy bez remisu i zaczynam po tej serii bez remisu progresje na remis.
stawka 2,4,8,16,32,64.
też pobawie sie w granie na faworytów progresją.czekam aż będą dwie &quot;niespodzianki&quot; i zaczynam progresje na faworyta.
2,6,18,54
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
mozna probowac ale osobiscie widzialem bardzo dlugie serie bez remisu. a nieraz sie zdarza ze system sie cos zawisi i nie mozna puscic i jak wtedy akurat padnie remis to moze byc bryndza :] ale powodzenia życze
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Osobiscie ostatnio gralem az za 256 pln tym sposobem i ostatnimi pieniazkami wygralem. Ufff
A wszedlem przy 21 meczu bez remisu. Nie warto
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Bylem dzisiaj i mozna bylo troche zarobic na powtarzaniu wynikow bo byly naprawde czesto chyba 3 razy pod rząd byl wynik 3-0. ale w sumie nie mam osobiscie pomyslu na jakas wieksza wygrana ( jeszcze ;) )
 
lokosz 0

lokosz

Użytkownik
Witajcie ???? znowu powracam z nowymi spostrzezeniami. Grałem wczoraj grałem przed wczoraj ???? i bee grał dzis bo kasiora az sie prosi zeby ją podniesc ????

Zaczynamy.
W poprzednim tygodniu wgrano nowy program dla wirtualnych zakladow. Juz zauwazylem pierwsze skutki gdyz w niektorych sytuacjach w ktorych zawsze padała bramka teraz bramkaz dostaje cudownych skrzydeł i broni... :/ ale za to daja teraz bardzo duzo goli ????
Przez te 2 dni udalo mi sie kilka razy trafic wynik 4-0 0-4 oraz duzo 3-1 1-3 i 3-0 0-3
Ja gram tak...jezeli kursy na te wyniki od 0-3 do 0-4 sa powyzej 30zl to gram 6 wynikow za 6zl Minimalna wygrana to troche ponad 20 zl wiec 14 zl na plus ???? wczoraj tak zarobilem troche ponad stowke ????
Zauwazylem tez bardzo fajna zaleznosc... Jezeli graja druzyny o kursach 2.4 vs 2.5 i kurs na wynik 2-0 badz 0-2 wynosi 10.00 to jest to pewna wygrana :_) Trafilem to juz 4 razy. Wczoraj nawet poprosilem pania z punktu zeby przerwała jedzenie bo jest moj kurs i byla taka mila ze mi puscila za 4zl i wygrana 35.20 ???? naprawde warto grac ale tylko gdy kurs jest rowny 10.00 Zdazaja sie kursy po 9.90 lub 10.50 wtedy to nie wchodzi.
Bardzo czesto polskie druzyny strzelaja 4 gole i to 4-0 ostatnio bylo tak przy czerwonych krakow ktorzy wygladaja jak cracovia ???? raz wygrali 4-0 i za kilka godzin grali znow mysle no co nie powtorza 4-0 dalem 3-1 3-0 0-4 1-3 0-3. Pani chciala mi dac jeszcze 4-0 ale odmowilem bo bylem pewny ze nie dadza....zaczyna sie mecz akcja idzie na lewa strone...jeb....gol CZerwoni strzelaja w 1 akcji w lewo wiec wiadomo ze 4-0 ???? no co jak pech to pech
Wczoraj byla seria 3-0 3-0 3-0 nastepnie trafilem serie 3-1 3-1 ???? na koniec dorzucilem trzy razy 0-2 0-2 0-2 i poszedlem do domu zeby nie kusic szczescia ????
Ciekawostki...
jezeli akcja idzie w prawo na 4 gole i przy 2 akcji leca przeciwnicy to wiadomo ze wygraja 3-1 ????
Pozdrooo i wygrywajcie razem ze mna ????
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wczoraj nawet poprosilem pania z punktu zeby przerwała jedzenie bo jest moj kurs i byla taka mila ze mi puscila za 4zl i wygrana 35.20
Kupiłeś Pani czekoladę w podziękowaniu??? ????
A z tym 10.00 kursem to też zauważyłem, że często wchodzi.
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Byłem dzisiaj i tez co nieco udalo mi sie wygrac zauwazylem że jak graja obie druzyny o bialych numerach to czestobyl wynik 1-0 albo 2-1. W pilke mozna juz co nieco przewidziec ???? no w żużlu tez bo najczesciej wygrywa 1i 4 ale jak wygra 2 to warto postawic znowu na nia wczoraj chyba z 5 razy pod rząd byla 2. najgorzej jest w koniach i psach tam to bardziej szczescie ???? ale coz wszystkiemu trzeba pomóc szczesciu tez ???? wiec zycze powodzenia i duz oszczescia ????
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
orientujecie się może co jaki czas STS zmienia system V-Sportów?
lokosz, Ty widzę, że jesteś znawcą. Wiesz może ile mniej więcej teraźniejszy system mógłby przetrwać?
Ja gram tak...jezeli kursy na te wyniki od 0-3 do 0-4 sa powyzej 30zl to gram 6 wynikow za 6zl Minimalna wygrana to troche ponad 20 zl wiec 14 zl na plus wczoraj tak zarobilem troche ponad stowke
Mógłbyś to rozwinąć? Tzn. jakie wyniki grasz za te 6 zł. 0-3, 3-0, 0-4, 4-0 - dwóch mi brakuje.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Zauwazylem tez bardzo fajna zaleznosc... Jezeli graja druzyny o kursach 2.4 vs 2.5 i kurs na wynik 2-0 badz 0-2 wynosi 10.00 to jest to pewna wygrana :_) Trafilem to juz 4 razy. Wczoraj nawet poprosilem pania z punktu zeby przerwała jedzenie bo jest moj kurs i byla taka mila ze mi puscila za 4zl i wygrana 35.20 naprawde warto grac ale tylko gdy kurs jest rowny 10.00 Zdazaja sie kursy po 9.90 lub 10.50 wtedy to nie wchodzi.
Dzisiaj, 11:52
WBA - Newcastle Rovers
2.40 - 2.50
2-0 9.90
0-2 10.00
Jaki wynik? 2-2
Więc albo ja czegoś nie rozumiem albo w ten sposób nie da się wygrywać.
 
Do góry Bottom