>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zakaład LIVE ...na stadionie

krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
Kase od buka zabrać i już więcej się tam nie pokazywać :p
Jeśli chodzi o bukmacherskie &quot;muły&quot; to polecam sportingbet.
Bardzo powoli tam reagują i nie raz zdarzyło mi się oglądać transmisje kosza na ich stronie gdzie wynik z transmisji a ten u buka różniły się znacząco a co za tym idzie kursy były atrakcyjne ????
 
G 30

gareth

Użytkownik
Wiem, mogę być nudny, ale jak buki robią takie cyrki z blokadami i depozytami to czemu nie przenieść się do betfair albo betdaq? Tam nie ma takich rzeczy. Czy to live czy nie.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli ktoś chce próbować łapać bukmachera na gapiostwie to w betfair raczej nie ma co próbować. Po pierwsze szybko blokują rynki, po drugie ciężko znaleźć u nich na żywo coś mocno niszowego z naszego kraju.

Po za tym tego rodzaju praktyka to jednak oszustwo, więc również w betfair można spodziewać się niemiłych konsekwencji.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
raz mi się udało valencja z kimś grała chyba 2-2 było przy drugiej dla valencji weszedł mi zakład kto strzeli gola numer 4 był to buk betsafe
Ale z tym live można by było wykombinować choćby jeden zakład za 1000 raz miesięcznie puźniej troche porobić w konia buka przewalając z 300 tez na livie
 
G 30

gareth

Użytkownik
Po za tym tego rodzaju praktyka to jednak oszustwo, więc również w betfair można spodziewać się niemiłych konsekwencji.
Zadzwoniłem do betfair, bo mi spokoju nie dawało wczoraj. Miła pani wyjaśniła spokojniutko, że jeśli oglądam mecz i złoże zlecenie zakładu tuż przed golem to tylko i wyłącznie moja sprawa i odpowiedzialność. Wiele osób liczy na swój refleks (z czym się zgodzę patrząc na kursy i TV w tym samym czasie) Nie ma tu najmniejszego problemu.
Fakt, nie pytałem o bycie na stadionie a jedynie o oglądanie meczu w TV/Internet.
Nie będzie tu anulowania zakładów ani nic podobnego. Po to jest czas &quot;SUSPEND&quot; by nie było wątpliwości.
Także Panowie, do licha z waszymi bukami.
Aha, wiele rynków nie jest moderowanych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 0

arfik

Użytkownik
Arfik i jak ci idzie grabież buków tym sposobem??
To była jedynie myśl, ale posłuchałem rady niektórych i niedlugo zmieniam telefon na Xperie, takze neta bede miał w telefonie. Jak tylko przetestuje system, to spisze swoje wyniki
A co do postu poniżej, to faktycznie niektóre mecze live wogole nie są moderowane ...pytanie brzmi: które to mecze?? ????
 
K 0

karamba131

Użytkownik
ja miałem kiedyś taką sytuację że drużyna z francuskiej 2 ligi prowadziła 2-0 na wyjeździe a w bet365 było nadal 0-0 więc postawiłem zakład na zwyciestwo po kursie 2.5 za 1000zl i takim sposobem miałem 1500zł do przodu. Ale to był fatalny błąd buka ale rozliczyli mi normalni:]
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na innym forum kolega opisał sytuację z Milenium, gdzie w ofercie był mecz z białoruskiej ligi hokeja na godzinę 17.00 - a zobaczył na livescorze, że grają od 14.30 więc schodząc do 9 sekund /100m ???? pobiegł do punktu i zagrał chyba za 350zł.
Nie wiem czy w Millenium można grać singla na tę ligę, czy też minimum 3 zdarzenia i coś musiał dodać do kuponu - ale zakład został zarówno bez problemu przyjęty jak i rozliczony, bo &quot;na gorąco&quot; tę sytuację opisał.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Z tymi anulowaniami różnie bywa, niektórzy bukmacherzy taki zakład traktują jako próba oszustwa.
Ale próbować można ???? a co do telefonu nie polecam xperi;p sam mam x8 i może być tak że Ci baterii nie starczy na cały mecz;d
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Mnie ciekawi jak oni ogarniają te wszystkie mecze na żywo i kto tym wszystkim zarządza. Automat raczej nie obsłuży wszystkiego ;)
 
L 147

luminat

Użytkownik
Też mnie to zastanawia. Dzisiaj widziałem na 10bet z 35 meczy live w samą piłkę nożną, nawet bwin czy bet365 by się zawstydzili :grin:, taka ilość jest normą w weekend ale środku tygodnia? :cool:
Muszą zatrudniać dużo pracowników którzy to kontrolują
Zresztą meczy na live bwin i bet365 jest coraz więcej, widać że to dla nich prawdziwa żyła złota, a ja się coraz bardziej przekonuje że nie warto tego obstawiać, wole tradycyjne kursy przed meczowe - mniej kasy tracę na jakieś głupie podpalanie się ;)
 
A 0

arfik

Użytkownik
No dobrze... to tylko ostatnie pytanie. Czy wiecie jaki buk oferuje czesto zakłady live na mloda ekstraklase albo 2 lige PL. Widziałem juz pare razy ze 10Bet miał młodą ekstraklase. Potrzebowałbym mniej więcej 2-3 takich buków. Bo jakby się okazało ze zakład wszedł i ze mi wypłacili wygraną to odrazu zwiewam z kasa przez moneybookers do drugiego buka i gramy dalej ????
Taki plan...a jakie wykonanie ... to zobaczymy
 
ace 3

ace

Użytkownik
No dobrze... to tylko ostatnie pytanie. Czy wiecie jaki buk oferuje czesto zakłady live na mloda ekstraklase albo 2 lige PL. Widziałem juz pare razy ze 10Bet miał młodą ekstraklase. Potrzebowałbym mniej więcej 2-3 takich buków. Bo jakby się okazało ze zakład wszedł i ze mi wypłacili wygraną to odrazu zwiewam z kasa przez moneybookers do drugiego buka i gramy dalej ????
Taki plan...a jakie wykonanie ... to zobaczymy
młoda ekstraklasa dostępna jest na pewno w :

10Bet
12BET
188bet
AllYouBet
bet-at-home
Betsafe
bwin
Expekt
Sportingbet
Titanbet
Unibet
Victor Chandler
nie wiem jak z zakładami live
 
D 0

ddd

Użytkownik
Witam, osobiście gram na betfair, głownie piłkę nożną live. W betfair na live jest kilku sekundowe opóźnienie w momencie obstawiania tzw time delay, zanim typ zostanie zatwierdzony, aby osoby które wystawiły typ mogły go wycofać gdy coś nie po ich myśli dzieje się na boisku. Moje pytanie kieruję do osób grających na żywo u buków, czy tam też jest time delay, czy w momencie kliknięcia zakład jest od razu postawiony i zatwierdzony. Nie chodzi o klikanie po golu, tylko przed strzeleniem bramki, czy jest u buków też time delay zanim zatwierdzą typ. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi, bo nie wiem jak to lepiej opisać.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
u wszystkich buków zakłady live nie są zatwierdzane od razu po kliknięciu tylko musi upłynąć kilka, kilkanaście sekund, zależy od buka, zwykle jest to ok 10sek
 
Do góry Bottom