>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagrałem u buka z kompa kumpla

A 13

atak.

Użytkownik
Poczytaj w regulaminie danego bukmachera na jego stronie, a tak swoją drogą jak na euro grała Polska-Grecja ja obstawiłem tuż przed meczem z kompa kumpla na Bwinie ,2 kumpel na Betcliku , obaj graliśmy wtedy BTS i wygraną Polaków, co prawda BTS siadl ,a wygrana nie , przy wpłatach wypłatach itp. nie było żadnych problemów u mnie i u niego więc chyba nie masz się czym martwić.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Witam dziś byłem u kumpla i zalogowałem się na buku z jego kompa. Czy tak można czy jest to nie dozwolone?
Jeżeli zakładałeś konto u siebie w domu chodzi o twoje (IP i adres MAC) żadnych problemów nie będzie jeśli u niego się tylko zalogowałeś.Gorzej jak u niego otwierałeś konto i on też ma w tym samym buku wtedy mogą być problemy.Same zalogowanie się u znajomego niczym nie grozi.
 
R 76

radler

Użytkownik
Słuchajcie sprawa wygląda tak że konto zakładałem u siebie. Kumpel ma konto u tego samego buka tyle że już dawno z niego nie korzystał. Więc jak? można być spokojnym?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Słuchajcie sprawa wygląda tak że konto zakładałem u siebie. Kumpel ma konto u tego samego buka tyle że już dawno z niego nie korzystał. Więc jak? można być spokojnym?
Posłuchaj jeśli konto jest założone z twojego komputera na Ciebie nie masz się o co martwić.Liczy się z skąd konto było otwierane.Jak planujesz wyłuzgać bonusy z buków trzym się na bacznosci. Dojdą mówię Ci. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem krótko możesz się zalogować i grać to nie problem jeśli zrobiłeś to raz czy dwa, problem pojawia się przy bonusach lub próbach innych oszustw a tak to możesz spać spokojnie. Nie raz zagram u kumpla który też gra i niemam problemów z wypłatami itd.
 
Q 44

qtasek

Użytkownik
Witam dziś byłem u kumpla i zalogowałem się na buku z jego kompa. Czy tak można czy jest to nie dozwolone?
sprawa wygląda tak:
Jeśli kumpel u którego grałeś stale ogrywa bukmachera na swoim koncie to mogą być problemy typu zlimitowanie konta twojego jak i kolegi.
Jeśli zaś twój kolega jest graczem głownie przegrywającym tak jak użytkownik Doberman oraz jego koledzy to możesz spać spokojnie ,żadnych problemów nie będzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom