>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zagrałem u buka z kompa kumpla

A 13

atak.

Użytkownik
Poczytaj w regulaminie danego bukmachera na jego stronie, a tak swoją drogą jak na euro grała Polska-Grecja ja obstawiłem tuż przed meczem z kompa kumpla na Bwinie ,2 kumpel na Betcliku , obaj graliśmy wtedy BTS i wygraną Polaków, co prawda BTS siadl ,a wygrana nie , przy wpłatach wypłatach itp. nie było żadnych problemów u mnie i u niego więc chyba nie masz się czym martwić.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Witam dziś byłem u kumpla i zalogowałem się na buku z jego kompa. Czy tak można czy jest to nie dozwolone?
Jeżeli zakładałeś konto u siebie w domu chodzi o twoje (IP i adres MAC) żadnych problemów nie będzie jeśli u niego się tylko zalogowałeś.Gorzej jak u niego otwierałeś konto i on też ma w tym samym buku wtedy mogą być problemy.Same zalogowanie się u znajomego niczym nie grozi.
 
R 76

radler

Użytkownik
Słuchajcie sprawa wygląda tak że konto zakładałem u siebie. Kumpel ma konto u tego samego buka tyle że już dawno z niego nie korzystał. Więc jak? można być spokojnym?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Słuchajcie sprawa wygląda tak że konto zakładałem u siebie. Kumpel ma konto u tego samego buka tyle że już dawno z niego nie korzystał. Więc jak? można być spokojnym?
Posłuchaj jeśli konto jest założone z twojego komputera na Ciebie nie masz się o co martwić.Liczy się z skąd konto było otwierane.Jak planujesz wyłuzgać bonusy z buków trzym się na bacznosci. Dojdą mówię Ci. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem krótko możesz się zalogować i grać to nie problem jeśli zrobiłeś to raz czy dwa, problem pojawia się przy bonusach lub próbach innych oszustw a tak to możesz spać spokojnie. Nie raz zagram u kumpla który też gra i niemam problemów z wypłatami itd.
 
Q 44

qtasek

Użytkownik
Witam dziś byłem u kumpla i zalogowałem się na buku z jego kompa. Czy tak można czy jest to nie dozwolone?
sprawa wygląda tak:
Jeśli kumpel u którego grałeś stale ogrywa bukmachera na swoim koncie to mogą być problemy typu zlimitowanie konta twojego jak i kolegi.
Jeśli zaś twój kolega jest graczem głownie przegrywającym tak jak użytkownik Doberman oraz jego koledzy to możesz spać spokojnie ,żadnych problemów nie będzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom