>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pierwszym wielkoszlemowym turniejem w Open Era był French Open w 1968 roku i wśród panów wygrał go Ken Rosewall.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Prawie. 22 kwietnia 1968 wspomniany John Clifton przegrał w pierwszym meczu Open Ery z Owenem Davidsonem na ceglanych kortach w Bournemouth.
Zadajesz.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Będąc nadal przy tenisie:

Jak długo trwała najbardziej zacięta walka o 1 punkt w tenisie stołowym - podaj rekord w tym zakresie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jako że to jest chyba dość trudna zagadka, to aby nie blokować innym możliwości zadawania swoich pytań - odpowiem, że ten rekord wpisuje się w historię polskiego tenisa stołowego , należy bowiem w 1/2 do do reprezentanta Polski , 3-krotnego indywidualnego wicemistrza świata Alojzego Alexa Ehrlicha , który w pojedynku z Rumunem Ferencem Panethem walczył o 1 punkt aż 2 godziny i 15 minut.

Było to na Mistrzostwach Świata w Pradze w 1936 r. w półfinale turnieju drużynowego a piłka przeszła przez siatkę ok. 10 tysięcy razy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie ma recepty na to co stało się w czwartym i najlepszym meczu ostatniej nocy, który do 40 minuty wyglądał na totalną katastrofę Clippers. Jeśli jesteś rywalem, po takich meczach umierasz w szatni, 50 minut chowając się w szafce albo uciekając szybko przed reporterami. Nie było żadnego grilla, choć kuzyni Zacha Randolpha już dawno wyjęli rzeczy z lodówki.
O jakim to meczu? (sezon, faza, wynik)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
2011/12
1 runda PO
Memphis - Clippers 98:99
I jakiś rekord w odrobieniu straty pobili.

Za mnie coś, bo nie chce mi się myśleć.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Kto, w czym, kiedy, gdzie, i jaki wielki kierowca był przyczyną tego zdarzenia.



Stwierdziłem, że nadaje się zarówno do zagadek jak i do foto quizu, ale tam już zadałem, więc i ożywię temat tutaj.
 
Do góry Bottom