>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zagadki Sportowe ;)

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pierwszym wielkoszlemowym turniejem w Open Era był French Open w 1968 roku i wśród panów wygrał go Ken Rosewall.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Prawie. 22 kwietnia 1968 wspomniany John Clifton przegrał w pierwszym meczu Open Ery z Owenem Davidsonem na ceglanych kortach w Bournemouth.
Zadajesz.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Będąc nadal przy tenisie:

Jak długo trwała najbardziej zacięta walka o 1 punkt w tenisie stołowym - podaj rekord w tym zakresie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jako że to jest chyba dość trudna zagadka, to aby nie blokować innym możliwości zadawania swoich pytań - odpowiem, że ten rekord wpisuje się w historię polskiego tenisa stołowego , należy bowiem w 1/2 do do reprezentanta Polski , 3-krotnego indywidualnego wicemistrza świata Alojzego Alexa Ehrlicha , który w pojedynku z Rumunem Ferencem Panethem walczył o 1 punkt aż 2 godziny i 15 minut.

Było to na Mistrzostwach Świata w Pradze w 1936 r. w półfinale turnieju drużynowego a piłka przeszła przez siatkę ok. 10 tysięcy razy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie ma recepty na to co stało się w czwartym i najlepszym meczu ostatniej nocy, który do 40 minuty wyglądał na totalną katastrofę Clippers. Jeśli jesteś rywalem, po takich meczach umierasz w szatni, 50 minut chowając się w szafce albo uciekając szybko przed reporterami. Nie było żadnego grilla, choć kuzyni Zacha Randolpha już dawno wyjęli rzeczy z lodówki.
O jakim to meczu? (sezon, faza, wynik)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
2011/12
1 runda PO
Memphis - Clippers 98:99
I jakiś rekord w odrobieniu straty pobili.

Za mnie coś, bo nie chce mi się myśleć.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Kto, w czym, kiedy, gdzie, i jaki wielki kierowca był przyczyną tego zdarzenia.



Stwierdziłem, że nadaje się zarówno do zagadek jak i do foto quizu, ale tam już zadałem, więc i ożywię temat tutaj.
 
Do góry Bottom