>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zagadki Sportowe ;)

kamil90 69

kamil90

Użytkownik
ok to ja zadam coś trochę skomplikowanego :razz:
Jak się nazywa piłkarz, który w zeszłym sezonie przy stanie 0:0 w meczu ligowym na 15 min przed końcem wykorzystał karnego, ale w geście szalonej radości zdjął koszulkę, przez co otrzymał czerwoną kartkę(druga żółta). Dla nieszczęśnika i jego drużyny, rywale zdołali wyrównać i pojedynek zakończył się remisem.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Prawie wszystko się zgadza, ale gol Hassliego był w 55 minucie, a ja pisałem o graczu który zdobył gola na 15 min przed końcem(dokładnie 77 minuta). Nie myślałem, że zdarzyła się w zeszłym sezonie bardzo podobna sytuacja :]
Podpowiem, że mówię o lidze z Europy, klasyfikowanej w czołowej ósemce na Starym Kontynencie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Izmailov zrobil tak ostatnio ( tj. w ostatnim sezonie ) w eliminacjach LM bodajze przez co oslabil zespol i przyczynil sie do odpadniecia zespolu, nie pamietam z kim to grali juz.Nie wiem czy o to chodzi.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Bramkarz urodzony w Polsce grający w niższej lidze niemieckiej, jakby co to rano dam podpowiedź ????
Podpowiedź nr 1 grał w sezonie 2010/11 w pucharze niemiec i dość wysoko zaszli, konkretnie jego drużyna gra w 3 klasie rozgrywkowej w Niemczech
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę podać najkrótsze z nazwisk trenerów drużyn, które brały udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, w całej ich historii.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę podać najkrótsze z nazwisk trenerów drużyn, które brały udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, w całej ich historii.
Chyba było to zbyt trudne, więc podaję odpowiedź:
Na Mundialu&#39;86 w Meksyku, trenerem reprezentacji Paragwaju był
Cayetano Re
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W historii polskiej piłki zdarzyło się, że obaj reprezentacyjni bramkarze byli zawodnikami tego samego klubu. Podaj ich nazwiska oraz klub.
 
Do góry Bottom