>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zagadki Sportowe ;)

bulaa 20

bulaa

Użytkownik
To coś łatwego.
Były gracz Manchesteru United, który po przejściu do ich rywali, w ostatnim meczu sezonu strzelił bramkę, która była tragiczna w skutkach dla United.
O kogo chodzi i jakie konsekwencje miała owa bramka?
 
picia 13

picia

Użytkownik
Być może mówisz o niejakim Hughesie.
W sezonie 1994/95 zdobył bramkę w ostatniej kolejce dla West Ham United (przeciwko Man Utd) i Manchester przegrał tym samym tytuł z Blackburn Rovers.
Jednak nie jestem przekonany co do tej odpowiedzi, ponieważ były gracz Man United - Mark Hughes przeszedł z Man Utd do Chelsea w zimowym oknie transferowym (1994/95), a strzelcem bramki dla West Ham był Michael Hughes, który z Manchesterem (chyba, że City :p) nic wspólnego nie miał. Jednak może o Niego chodzi? ;&gt;
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Temat pomału umiera więc spróbujmy go jakoś ozywic.
Amerykański przedstawiciel speedwaya, już zakończył karierę zresztą.
W Polsce reprezentował barwy Aniołów i Atlasa Wrocław.
Co ciekawe legitymował się także szwedzkim paszportem i wygrał indywidualne mistrzostwa tego kraju w 92&#39;.
Karierę zakończył w 06&#39; uczestnicząc w wypadku samochodowym.
O kim mowa?
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Ciekawe czy ktoś pamięta.
Dokładnej daty wam nie napiszę ale pamiętam że kiedyś kiedyś mecz koszykarzy Bobry Bytom - Śląsk Wrocław odwołano z przyczyny nieco zaskakującej.
Co wówczas przeszkodziło w rozegraniu meczu na szczycie ekstraklasy koszykarzy?
Wiem, wiem, łatwo nie będzie :razz: ale próbujcie...
 
homel 918

homel

Użytkownik
Jaki Polski zawodnik mial pseudonim &quot;Czarna Strzała&quot;? Od razu podpowiedz = Piłkarz z Górnego Śląska, gral przed II wojną swiatowa.
 
homel 918

homel

Użytkownik
najstarszy klub obecnie wystepujący w pierwszej lidze Bangladeskiej , ile razy zdobywal mistrzostwo Bangladeszu i do jakiego etapu dotarl najdalej w Azjatyckiej Lidze Mistrzow w calej swojej historii
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Nie powiem gdzie sobie wsadźcie takie zagadki.
Nikt tego nie wie, a to nie chodzi, żeby robić z tego konkurs, kto szybciej przeglądarki używa.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Nie powiem gdzie sobie wsadźcie takie zagadki.
Nikt tego nie wie, a to nie chodzi, żeby robić z tego konkurs, kto szybciej przeglądarki używa.
jak sie czlowiek uprze to na wszystkie zagadki odpowie przy pomocy przegladarki...a to ze niektorzy leniwi...ja o tym dachu z Bytomia sam nie znalem odpowiedzi...
dobra zmieniam powyzsza zagadke

kto jest na zdjeciu?
podpowiedz; gracz Barcelony, jest Argentyńczykiem, w poprzednim sezonie zdobyl zlota pilke
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Blisko, ale to chyba nie to. Zadam coś ambitniejszego bo widzę, że ze skrajności w skrajność Homel przechodzi.
We wczorajszym meczu Villareal - FC Barcelona bohaterem jednej przedziwnej sytuacji był piłkarz, który parę dni temu w meczu pucharowym zachował się delikatnie mówiąc niezbyt fair. O jakiego piłkarza chodzi i co się zdarzyło na boisku ;)
 
Do góry Bottom