>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaczynamy od zera...

maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Witam.
Od dłuższego czasu interesuję się piłką a co za tym idzie obstawiam sobie spotkania.
Zawsze swoje mecze analizuję po przez sprawdzanie formy, zawodników i co dany zespół prezentuje swoją grą.
Będę się starał obstawiać ciekawe mecze. Nastawiony jestem na Francuską, Polską (chociaż rzadko obstawiam), Angielską i Hiszpańską ligę, z czego najbardziej preferuję Angielską.
Mam nadzieje że będzie mi jakoś szło, i na początku obstawiam za małe kwoty a z czasem gdy coś się uzbiera to będę grał za wyższą.
Pozdrawiam ????
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem kilka spotkań z Anglii.
1. Swansea - QPR Typ: Swansea 1.68 2:0
Według mnie faworytem tego spotkania jest gospodarz, ostatnie mecze między sobą wygrywał właśnie gospodarz. Za to goście zajmują 3 lokatę od końca, i mają oni serię 5 meczy bez wygranej na wyjezdzie i myślę ze dzisiaj się to nie zmieni, ponieważ są to 3 łatwe punkty dla Swansea by zbliżyć się do czołówki i walczyć od premiowane miejsca.
2. Leicester - Liverpool Typ: +2.5 gola 1.70 1:3
W tym meczu stawiam na +2,5 goli. Myślę że zobaczymy w tym meczu tyle bramek jak wiadomo Liverpool nie gra na takim poziomie jak czołówka tabeli, zawodzą na każdej linii przegrywając spotkania ze słabszymi rywalami. I dzisiaj mogą pokazać swoim kibicom że są w stanie wygrywać, a ostatni w tabeli beniaminek Leicester może strzelić bramkę a co za tym idzie mecz może obfitować w kilka goli.
3. Burnley - Newcastle Typ: Newcastle/X 1.36 1:1
W tym spotkaniu stawiam na Newcastle z podpórką, ponieważ nie jestem pewien co do tego spotkania. Wydaję mi się że wygrają goście ale czasami może paść remis, ponieważ mają znakomitą serię zwycięstw, grają dobrze ale ostatni mecz przegrali z West Ham. A co do gospodarza zajmuję przed ostatnią pozycje w tabeli grają przeciętnie i mogą sprawić niespodziankę gdy osiągną remis, ponieważ jest to beniaminek nie mają oni zbyt znanych piłkarzy ale jak wiadomo to jest piłka i wszystko może się wydarzyć.
4. FC Barnsley - Doncaster Typ: Obie strzelą 1.60 1:1
Jest to spotkanie 3 Ligi Angielskiej gdzie zespoły znajdujące się na 15 i 16 pozycji zmierzą się dzisiaj. Gdy grają przeciwko sobie zawsze obie drużyny strzelają po bramce, ostatnio padł wynik 2:2, i dzisiaj moim zdaniem także strzelą.
Obie drużyny z 5 meczy w 3 strzelały obie drużyny, a jak wiadomo w niższych ligach angielskich pada dużo bramek, i moim zdaniem dzisiaj także będzie ciekawe spotkanie.
Kurs całkowity: 6.21 Wkład: 3zł
Wygrana: 16.39
Pierwszy kupon jestem na plusie oby było tak dalej ????
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Kolejne mecze
1. Chelsea - Tottenham Typ: +2.5 goli 1.65 3:0
Dzisiaj lider podejmuję 9 zespół. Faworytem oczywiście jest Chelsea, która ma imponujący bilans w lidze zero porażek. Dzisiaj myślę żę będzie korzystny wynik dla gospodarza, będą chcieli zapomnieć o ostatnim meczu w którym zabardzo nie byli w stanie objąć prowadzenia, i pokażą przed własną publicznością ciekawy mecz, na pewno zobaczymy bramki bo w spotkaniach między tymi zespołami pada ich dużo.
2. Arsenal - Southampton Typ: Obie strzelą 1.75 1:0
Będzie to jedno z ciekawych spotkań ponieważ zespoły te będą walczyć o dobre miejsce na koniec sezonu by zakwalifikować się na miejsca premiowane.
Na pewno dużym zaskoczeniem tego sezonu jest tak wysoka lokata gości, którzy aktualnie zajmują 3 pozycje.
Pomiędzy tymi zespołami zawsze strzelają bramki w meczu, i dzisiaj myślę że tak będzie a nawet byłbym w stanie postawić x2, lecz to jest ryzykowny typ.
3. Lille - PSG Typ: 2 1.72 1:1

Wybieram jeden mecz z francuskiej ligi, gdzie PSG zmierzy sie z Lille.
Gospodarz prezentuję nieciekawą formę, coś im nie idzie i zajmują daleką 15 lokatę w lidze. Na 5 meczy wygrali tylko 1 a tak same remisy i porażka.
Za to PSG ma dobrą formę zarówno w Ligue 1 jak w Lidze Mistrzów, według mnie dzisiejsze spotkanie wygrają Paryżanie a jeżeli tak będzie to wskoczą na pozycje lidera a na pewno tego będą chcieli i dzisiaj to udowodnią ???? .
4. Everton - Hull Typ: 1 1.52 1:1
Everton jest dla mnie rozczarowaniem na razie w lidze zajmują daleką 11 pozycje z dorobkiem 17pkt gdzie lider ma 33pkt.
Muszą się dobrze postarać by dogonić czołówkę, a co za tym idzie takie spotkanie jest dla nich &quot; darmowe 3 pkt&quot;, bo Hull to nie jest jakiś dobry klub, czasami im coś dobrze pójdzie i wygrają mecz lecz nie mają stałej takiej formy tylko przebłyski.
I dzisiaj myślę że Everton wykorzysta tą sytuacje i zbliży się.
W 5 ostatnich meczach pomiędzy drużynami prowadzi Everton 4 wygrane 1 porażka.
Wygrywał w 2010,13,14r. Dzisiaj będzie wygrana ponieważ także grają przed własną publicznością a jak wiadomo to kolejny atut. Doskonale idzie im w Lidze Europy gdzie zajmują 1 pozycje. Mam nadzieje że przełoży to się na Premier League ????
Kurs całkowity: 7.55 Wkład: 3zł
Wygrana: 19.93
Stan konta: 13:39
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
1. Spartak Moskwa - FK Rostov Typ: 1 1.45 1:1

Jest to ciekawy mecz. Spartak zajmujący 7 pozycje podejmuje FK Rostov, który gra kiepsko, zajmuje przedostatnią pozycje.
Gospodarz gra u siebie bardzo dobrze na 5 meczy wygrał 3 za to gość na 9 meczy nie wygrał żadnego. Ta statystyka mówi sama za siebie, nie potrafią wygrywać meczy na wyjezdzie. Spartak ma więc ogromne szanse na wygranie i dlatego typuje ich wygraną.
2. Lyon - Reims Typ: 1 1.52 2:1
Gospodarz jest liderem pod względem wygranych u siebie meczy z 8 wygrał 7 i jeden przegrał, od 5 jest niepokonany za to gość wygrał tylko 1.
Porównując składy lepszy jest oczywiście Lyon, prezentuje stałą formę wygrywając z lepszymi w lidze między innymi z Marsylią.
Jest to bardzo ciekawy kurs na nich więc moim zdaniem śmiało można stawiać.
3. CS U. Craiova - Steua Bucharest Typ: 2 1.80 0:1

Jest to spotkanie pucharowe, i myślę że faworty czyli goście podejdą do niego poważnie, także są liderami pod względem wygranych na wyjedzie wygrali 7 z 8.
Gospodarz aktualnie ma 5 wygranych z rzędu w lidze i jest na 4 pozycji z 28pkt a Steua pierwsza z 40 pkt.
Myślę że będzie to wyrównane spotkanie ale na końcu wygra gość, są bowiem oni w lepszej dyspozycji i mają aspiracje by wygrać puchar, ligę a co za tym idzie będą mieli zapewniony występ w ligach europejskich. W lidze Europejskiej mają szanse na wyjście z 2 miejsca lecz ostatni mecz o tym zadecyduje. Według mnie gdy wygrają ten mecz to ich motywacja wzrośnie. Porażka na pewno będzie małą sensacją w Pucharze Rumuni. ????

Wkład: 5zł Kurs całkowity: 3.97
Wygrana: 17.46zł

Tak to jest jak się nie interesuje cały czas tą ligą bądz spogląda co tydzień na spotkania, nie potrzebnie puściłem Spartak ale tak jak mówiłem byłem pewien że zdołają wygrać.
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dzisiaj podam mecze bez analizy, ponieważ nie mam czasu na pisanie.
1. Fiorentina - Juventus Typ: 2 2.05
2. Bochum - St. Pauli Typ: 1 1.90
3. Anorthosis - Apoel Typ: 2 2.00

Wkład: 3zł Kurs całkowity: 7.79
Wygrana: 20.56
 
Do góry Bottom