>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto przez bukmachera

K 0

KetchupLive

Użytkownik
Dzień dobry, chciałem zacząć przygodę z bukmacherką. Założyłem konto na betfanie z racji ich dosyć prostego bonusu dla nowych osób. Przy rejestracji google uzupełnił mi automatycznie moje imie i nazwisko. Natomiast PESEL wpisałem swojej dziewczyny ponieważ to na nią pierwotnie miało być konto. Po zarejestrowaniu się wpłaciłem do depozytu 150zł ponieważ wtedy miałem dostać największy bonus tzn. 300 zł. Chciałem zweryfikować konto, natomiast imię i nazwisko było błędne z racji iż dowód który miałem miał być mojej dziewczyny. Napisałem do supportu, pomimo opisywanej sytuacji kazali mi dokonać weryfikacji. Mówiłem, że prawdopodobnie mi nie przyjmą lecz konsultant nalegał by ją zrobić. Uzupełniłem wszystkie dane dziewczyny. Wszystkie dane były poprawne wraz z peselem oprócz tego imienia i nazwiska. Weryfikacja oczywiście się nie udała, zablokowali mi konto, napisałem do supportu z opisaną sytuacją lecz już długo nie odpisują. Czy w jakiś sposób mogę odzyskać pieniądze wpłacone na konto, albo założyć nowe konto na betfan już z poprawnym imieniem i nazwiskiem i może mogą mi te pieniądze przelać na to nowe konto. A może da się jakoś zmienić to imię i nazwisko. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nic nie zrobisz. Trzeba uważać przy robieniu multikont bo można łatwo wpaść. Na to samo IP juz lepiej konta nie zakladaj bo zgodnie z regulaminem tylko 1bonus Na jednio IP i jedno gospodarstwo domowe
 
K 0

KetchupLive

Użytkownik
A dlaczego nie mogą mi tych pieniędzy przelać po prostu na te same dane z których im wysyłałem przed weryfikacją?
I jeszcze jedna kwestia. PESEL mogę zmienić? Mógłbym wysłać swój dowód i moje dane, ponieważ na koncie jest moje imie i nazwisko. Problemem jest ten PESEL który jest dziewczyny a nie mój.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na kobiety sie nigdy nie robi multi jak juz to na jakis kolegow. Buki nie sa glupie i jak widza konto jakiejs dziewczyny to od razu je biora szczegolowo pod lupe bo w 99% za gra na takim koncie bedzie sie kryl jakis facet. Potrafia wtedy dzwonic na nr tel w celu weryfikacji i pytac jakie dyscypliny sie ostatnio gralo, jaki rodzaj zakladow over/under, 1x2 itd. a jak dziewczyna nic nie wie w tym temacie to raz dwa uwali taka weryfikacje i w sumie i tak kasy nie wyplaca nawet jakby wszystko bylo z multikontem zrobione perfekto. Dodatkowo jak sie bierze od razu bonus po zalozeniu konta + konto na kobiete to juz w ogole taki red flag na centrali im tam wywala, ze maglowanie podczas weryfikacji jest pewne. Depozyt ci powinni zwrocic mimo wszystko chociaz tez pewnie stos doksow beda chcieli najpierw zanim finalnie ci odesla hajs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +723
D 440

Doctor0

Użytkownik
Przykro mi to powiedzieć, ale nie dorosłeś jeszcze do bukmacherki. Może lepiej pójdź do jakiegoś punktu stacjonarnego i licz na to, że przyjmą twój kupon.
Post automatycznie złączony:

Albo zagraj w totolotka ...
 
K 0

KetchupLive

Użytkownik
Nie wiem co oznacza "dorosnąć" do bukmacherki. Za parę miesięcy kończe 18 lat i wtedy dorosnę?
I co to znaczy przyjąć kupon? 150zł w depozycie jest na zablokowanym koncie to mam iść do stacjonarnego punktu i spróbować je wypłacić?
 
K 0

KetchupLive

Użytkownik
A to w takim razie jeżeli depozyt powinni zwrócić to jak mam do nich napisać? Bo czytałem, że dużo osób ma problem ze zwrotem i nie odzyskuje tych pieniędzy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A to w takim razie jeżeli depozyt powinni zwrócić to jak mam do nich napisać? Bo czytałem, że dużo osób ma problem ze zwrotem i nie odzyskuje tych pieniędzy.
napisz im, że jesteś osobą niebinarną i w czasie kiedy się rejestrowałeś myślałeś, że jesteś kobietą a potem zmieniłeś zdanie ;) ja to takie rzeczy pisze w korespondencji ze scamem/spamem, że potem daje to wyniki z normalnymi użytkownikami xD Napisz, że Ciebie dyskryminują i tak tego nie zostawisz xD postrasz ich jakąś tęczową organizacją i zobacz co się stanie ;) ja bym tak zrobił jakbym nie miał szans odzyskać pieniędzy ;) ewentualnie niech Twoja dziewczyna się kłóci, bo to jej nr pesel etc. Ewentualnie postrasz ich tym, że pozwolili się zarejestrować osobie niepełnoletniej i grać za co mogą ich czekać srogie kary xD musisz znaleźć jakiś punkt zaczepienia, który sprawi, że brak wypłaty spowoduje większe koszty (nawet wizerunkowe typu bukmacher nieprzyjazny osobom LGBT xD) niż zatrzymanie tych pieniędzy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
O kurde coś takiego przejdzie? A miał ktoś podobną sytuację, może powie ktoś jak to się skończyło?
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.... kiedyś na podstawie "prawnika" i "relacji z interpolem", "znajomości prawa na Curacao" zamknęli mi konto w 22bet i usunęli dane. Przynajmniej tak tak napisali po wymianie chyba 30 emaili i odmowie usunięcia konta. Co za problem wymyślić coś czego się boją... nie rozumiem... skoro jesteście tak kreatywni, żeby grać na lewe papiery to powinniście być tak kreatywni, żeby umieć to wytłumaczyć ;) a jak nie to przynajmniej spróbować...
 
K 0

KetchupLive

Użytkownik
Dobra zobacze jeszcze co odpiszą bo dalej weryfikację robią ale czemu myśli, że gramy na lewe papiery albo, że to miało być multikonto. Serio wszystko jest legit tylko jest moje imie nazwisko a dane dziewczyny.
A ten PESEL da się zmienić czy nie bo z supporu mi nic nie pomogli tylko każą czekać na weryfikacje.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze podwójnie boli ta strata bo obstawiłem SOLO kupon na ekstraklaea i łączony na 3 mecze i wszystkie 4 mecze obdstawiłem dobrze i 150 zł wygrałem
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dobra zobacze jeszcze co odpiszą bo dalej weryfikację robią ale czemu myśli, że gramy na lewe papiery albo, że to miało być multikonto. Serio wszystko jest legit tylko jest moje imie nazwisko a dane dziewczyny.
A ten PESEL da się zmienić czy nie bo z supporu mi nic nie pomogli tylko każą czekać na weryfikacje.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze podwójnie boli ta strata bo obstawiłem SOLO kupon na ekstraklaea i łączony na 3 mecze i wszystkie 4 mecze obdstawiłem dobrze i 150 zł wygrałem
Człowieku :) właśnie się przyznałeś do złamania regulaminu... napisałeś, że robisz to na papiery kogoś...

ja w betfan dawno zamknąłem konto (5zł limit). Nie pisz wszystkiego TUTAJ ;) pisz tutaj, że przez pomyłkę czy coś... jakby co... piszesz np. że byłeś nawalony jak konto zakładałeś i wziąłeś dane koleżanki/dziewczyny i nawet o tym nie wiedziałeś... zorientowałeś się dopiero przy weryfikacji... to tak na przyszłość... potem podajesz linka do tematu czy coś... uwierzytelniasz swoją historię a zanim się orientują kim jesteś to już jest za późno i są martwi... ;)

Nie wiem jak wygląda strona w betfan i czy zamrozili dane i nie można poddać ich edycji? Wiem tylko, że nr dowodu/seria może się zmienić a PESEL ma się jeden na całe zżycie (rzadkie przypadki, że są dwa nr pesel takie same i rzadkie przypadki zmian nr pesel). Co z tym PESEL-em jest nie tak? Masz inny Pesel niż data urodzenia?

Ci ludzie pewnie dostają % za to, że nie przepuszczą wypłaty stąd takie ich zacietrzewienie...
 
K 0

KetchupLive

Użytkownik
No bo było przez pomyłkę, siedzimy razem z dziewczyną, wchodzę na strone betfana i robie rejestracje. Google automatycznie uzupełnił mi dane moim imieniem i nazwiskiem - nawet nie wiedziałem, że będzie z tym problem. Wpisujemy PESEL dziewczyny i zakładamy konto.
Nie złamałem regulaminu bo nie ukradłem jej tego dowodu ani nie podałem fałszywych danych tylko razem zakładaliśmy i po prostu doszło do pomyłki.
No i robimy weryfikacje i wszystkie dane są jej. Ulica, miasto, kod pocztowy i inne dane są takie jakie na dowodzie.
Zwyczajnie imię i nazwisko zostało moje wpisane przez pomyłkę.
Gdyby dać jej imię byłoby git no ale google uzupełnił moim bo robiliśmy to na moim laptopie.
To nie jest żadne multikonto czy lewe papiery.
Post automatycznie złączony:

Z peselem jest wszystko git. Jest to pesel dziewczyny tak jak wszystkie inne dane z racji tego, że ma ona już 18 lat. Nie złamałem też regulaminu bo to ona zakładała teoretycznie, nie ja. Wiedziałem, że dane trzeba podać dziewczyny no bo będą prosić o dowód itp. no i dlatego później te wszystkie dane są dziewczyny.
Jedyny problem no to to imię i nazwisko. Google mi uzupełnił automatycznie moim imieniem i nazwiskiem a ja nie przewidziałem, że jest ono aż tak istotne, więc kliknąłem już akceptuj i tyle.
Post automatycznie złączony:

Pytałem się czy można zmienić PESEL bo wtedy bym zaczekał do 18 urodzin, zmienił PESEL na swój i wysłał bym im mój dowód
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No bo było przez pomyłkę, siedzimy razem z dziewczyną, wchodzę na strone betfana i robie rejestracje. Google automatycznie uzupełnił mi dane moim imieniem i nazwiskiem - nawet nie wiedziałem, że będzie z tym problem. Wpisujemy PESEL dziewczyny i zakładamy konto.
Nie złamałem regulaminu bo nie ukradłem jej tego dowodu ani nie podałem fałszywych danych tylko razem zakładaliśmy i po prostu doszło do pomyłki.
No i robimy weryfikacje i wszystkie dane są jej. Ulica, miasto, kod pocztowy i inne dane są takie jakie na dowodzie.
Zwyczajnie imię i nazwisko zostało moje wpisane przez pomyłkę.
Gdyby dać jej imię byłoby git no ale google uzupełnił moim bo robiliśmy to na moim laptopie.
To nie jest żadne multikonto czy lewe papiery.
Post automatycznie złączony:

Z peselem jest wszystko git. Jest to pesel dziewczyny tak jak wszystkie inne dane z racji tego, że ma ona już 18 lat. Nie złamałem też regulaminu bo to ona zakładała teoretycznie, nie ja. Wiedziałem, że dane trzeba podać dziewczyny no bo będą prosić o dowód itp. no i dlatego później te wszystkie dane są dziewczyny.
Jedyny problem no to to imię i nazwisko. Google mi uzupełnił automatycznie moim imieniem i nazwiskiem a ja nie przewidziałem, że jest ono aż tak istotne, więc kliknąłem już akceptuj i tyle.
Post automatycznie złączony:

Pytałem się czy można zmienić PESEL bo wtedy bym zaczekał do 18 urodzin, zmienił PESEL na swój i wysłał bym im mój dowód
ja nie wiem czy Ty serio czy jaja sobie ze mnie robisz :) chyba nigdy nie byłeś przesłuchiwany ;) Grałeś na dane osoby trzeciej... nawet jak ona Tobie udostępniła te dane... pisałem Tobie, żebyś nie pisał tego TUTAJ wpisz sobie betfan zobacz co masz w lewym dolnym rogu ;) Napisz... tzn. napisz że te dane (imię i nazwisko Twoje) to wina autouzupełniania google i "nie zwróciłaś" na to uwagi że wpisało imię i nazwisko Twojego chłopaka xD Ja to nie wiem jak to wybronić... poddaje się a rzadko to robię xD wypłacą to wypłacą nie to nie...
Post automatycznie złączony:

dobra już się nie pokazuje betfan na niebiesko... tak czy siak na priv pisz takie rzeczy a nie tutaj ;)
Post automatycznie złączony:

nie no dalej się świeci...
 
Do góry Bottom