>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Z progresją do dużych pieniędzy... Typy damianboss

D 0

damianboss

Użytkownik
Wczorajszy dzień strasznie dziwny... Ciężko było cokolwiek trafi. Naszczęście traafiłem Cracovię, jestem na drugim poziomie progresji... i jest dobrze ???? Na początek dzisiejszego dnia postanowiłem zagrać na Man Utd. Zespół Czerwonych dziabłó ma szansę zbliżyć sie do Chelsea, która wczoraj straciła punkty, przeciwnik niezbyt wymagający... Myślę że United zwycięża różnicą minimum 2 goli ????
Bolton - Manchester United
Rodzaj zakładu:H(1 - 0)
Twój typ: 2
2.30
Stawka:60zł
EWK:138zł⛔⛔⛔
Coś mi nie idzie w ostatnich dniach... A typowanie z handicapem wybitnie mi nie leży... Kolejny kupon, znów na trzecim poziomie...

Iran - Japonia
Rodzaj zakładu:12
Twój typ: 2
1.45
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
Rodzaj zakładu:poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
1.45
Łączny kurs:2.10
Kwota zakładu:110,00zł
Możliwe wygrane:231,28zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Coś mi nie idzie w ostatnich dniach... A typowanie z handicapem wybitnie mi nie leży... Kolejny kupon, znów na trzecim poziomie...

Iran - Japonia
Rodzaj zakładu:12
Twój typ: 2
1.45
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
Rodzaj zakładu:poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
1.45
Łączny kurs:2.10
Kwota zakładu:110,00zł
Możliwe wygrane:231,28zł⛔⛔⛔
Muszę się opanować, chcę stawiać zbyt często i w końcu mozę sie to skończyć porażką na całej linii... Na dzisiaj 2 ciekawe mecze z siatkówki, moim zdaniem dosyc pewne. Zobaczymy ????

Niemcy - Kanada (Handicap Setowy) H(0 - 1.5)
1 1.55

Japonia - Egipt (12)
2 1.45

Stawka: 200zł
EWK: 449,50zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Muszę się opanować, chcę stawiać zbyt często i w końcu mozę sie to skończyć porażką na całej linii... Na dzisiaj 2 ciekawe mecze z siatkówki, moim zdaniem dosyc pewne. Zobaczymy ????

Niemcy - Kanada (Handicap Setowy) H(0 - 1.5)
1 1.55

Japonia - Egipt (12)
2 1.45

Stawka: 200zł
EWK: 449,50zł⛔⛔⛔
Nie wierzę... Jeżeli dzisiaj po raz kolejny przegram ii tym samym sie wyzeruje, to będę mógł mieć pretensje tylko do siebie. Bo zamiast wybierać najpewniejsze typy danego dnia, to chciałem grać jak nejczęściej, czasem nie do końca przemyślane typy, aby wygrywać jak najczęściej. Sprawiło to, że w ostatnich dnaich ogromna większość kuponów została przegrana. A mogło to wyglądać zupełnie inaczej... W każdym razie dzisiaj kolejny ważny dzień, jeśli wygram, to jutro muszę iść do kościoła podziękować za kolejną szansę i skończyć grać jak debil;) NA dzisiaj wybrałem 2 typy z LM. Pierwszym jest Chelsea, która ostatnio dostała małej zadyszki. Myślę jednak, ze spokojnie poradzi sobie u siebie z przeciętną Marsylią. Drugim spotkaniem jest Real Madryt, który gra na wyjeździe z drużyną Auxxere. Real ostatnio również nie zachwycał, jednak problemy Królewskich wiązały sie z ogromną nieskutecznościa. Real stwarza sobie masę sytuacji, jednak nie potrafią ich wykończyć. Prędzej czy później muszą zacząć trafiać, moim zdaniem to kwestia czasu. Dodatkowo drużyny Mourinho zawsze moblilizowały sie na LM&lt; więc sądzę, iż Real dzisiaj spokojnie wygra.
Chelsea - Marseille (1X2)
1 1.34

Auxerre - Real Madrid (1X2)
2 1.57

Kurs: 2,10
Stawka:399zł
EWK:839,42zł
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Trzymam kciuki za te spotkania. Z ciekawością śledzę Twoje typowanie i życzę Ci jak najlepiej. Prawdą jest to co piszesz w ostatnim poście. Czasami aż chce się zagrać szybko żeby odbić sobie stratę na jakimś &quot;pewniaku&quot; i nic z tego nie wychodzi. Sam się kilka razy spłukałem przez &quot;gorącą&quot; głowę. Powodzenia!
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Nie wierzę... Jeżeli dzisiaj po raz kolejny przegram ii tym samym sie wyzeruje, to będę mógł mieć pretensje tylko do siebie. Bo zamiast wybierać najpewniejsze typy danego dnia, to chciałem grać jak nejczęściej, czasem nie do końca przemyślane typy, aby wygrywać jak najczęściej. Sprawiło to, że w ostatnich dnaich ogromna większość kuponów została przegrana. A mogło to wyglądać zupełnie inaczej... W każdym razie dzisiaj kolejny ważny dzień, jeśli wygram, to jutro muszę iść do kościoła podziękować za kolejną szansę i skończyć grać jak debil;) NA dzisiaj wybrałem 2 typy z LM. Pierwszym jest Chelsea, która ostatnio dostała małej zadyszki. Myślę jednak, ze spokojnie poradzi sobie u siebie z przeciętną Marsylią. Drugim spotkaniem jest Real Madryt, który gra na wyjeździe z drużyną Auxxere. Real ostatnio również nie zachwycał, jednak problemy Królewskich wiązały sie z ogromną nieskutecznościa. Real stwarza sobie masę sytuacji, jednak nie potrafią ich wykończyć. Prędzej czy później muszą zacząć trafiać, moim zdaniem to kwestia czasu. Dodatkowo drużyny Mourinho zawsze moblilizowały sie na LM&lt; więc sądzę, iż Real dzisiaj spokojnie wygra.
Chelsea - Marseille (1X2)
1 1.34
Auxerre - Real Madrid (1X2)
2 1.57
Kurs: 2,10
Stawka:399zł
EWK:839,42zł✅✅✅
Ufff... Jednak się udało ???? Dziei chłopaki za komentarze, fajnie wiedzieć, że ktoś czyta moje wypociny ???? Może nie do końca jak w masełko, bo Real sie męczył niemiłosienie, livescore w telefonie co chwilka był urachamiany, ale mimo wszystko dzień zakończony happy endem... W tym miejscu podsumuję moje dotychczasowe działania na forum, a od jutra postaram sie grać rozważniej i zobaczymy jakie będą efekty.
STATYSTYKA:
Stan początkowy:649zł
Stan aktualny:840zł
Yield:29,43%
Kupony podane na forum:19
Kupony trafione:7
Skuteczność:37%
Wiadomo że przy progresji Yield nie ma znaczenia, ponieważ w tym wypadku jedynym możliwym ujemnym wynikiem jest -100%. W moim wypadku razi niska skuteczność, co postaram sie poprawić grając rzadziej, lecz rozważniej.
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Zaczynam nowy etap w moim typowaniu. Celem jest poprawaskuteczności, co pozwoli uniknąć takich sytuacji jak wczoraj. Na dzisiaj w moim odczuciu brak wyraźnego faworyta. Swoje mecze powinny wygrać dużyny Interu, Panathinaikosu i Rangers, ale dwie ostatnie nie przekonują mnie na tyle, aby zagrać czyste 1, wiec potpieram. Werder przyjeżdza do Medialonu osłabiony. Inter z koleji rozjuszony pierwszą ligową porażką i to w meczu z Romą powinien pokazać klasę:

Inter Milan - Werder Bremen
Rodzaj zakładu:1X2
Twój typ: 1 1.55
Panathinaikos - FC København
Rodzaj zakładu: Double Chance
Twój typ: 1X 1.21
Glasgow Rangers - Bursaspor
Rodzaj zakładu: Double Chance
Twój typ: 1X 1.20
Łączny kurs:2.25
Kwota zakładu:33,00zł
EWK: 74,27zł
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
bardzo ciekawa progresja, jak dla mnie początkującego gracza. Może trzeba ją jeszcze bardziej rozbić na drobniejsze. Bo jak widać do 5 poziomu można dosyć szybko dojść. Może zrobić 10 poziomów. Wtedy progresja byłaby bardziej skuteczna, ale co za tym idzie wolniej by zarabiała. Sam się zastanowię na grą podobnym sposobem. Będę kibicował Twoim typom i Twojej metodzie. PS byłeś w kościele po obietnicy ? ???? jeśli nie może się to zemścić ???? ????
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Zaczynam nowy etap w moim typowaniu. Celem jest poprawaskuteczności, co pozwoli uniknąć takich sytuacji jak wczoraj. Na dzisiaj w moim odczuciu brak wyraźnego faworyta. Swoje mecze powinny wygrać dużyny Interu, Panathinaikosu i Rangers, ale dwie ostatnie nie przekonują mnie na tyle, aby zagrać czyste 1, wiec potpieram. Werder przyjeżdza do Medialonu osłabiony. Inter z koleji rozjuszony pierwszą ligową porażką i to w meczu z Romą powinien pokazać klasę:

Inter Milan - Werder Bremen
Rodzaj zakładu:1X2
Twój typ: 1 1.55
Panathinaikos - FC København
Rodzaj zakładu: Double Chance
Twój typ: 1X 1.21
Glasgow Rangers - Bursaspor
Rodzaj zakładu: Double Chance
Twój typ: 1X 1.20
Łączny kurs:2.25
Kwota zakładu:33,00zł
EWK: 74,27zł
NIE WIEM, JAK JA TO ZROBIŁEM... w KAŻDYM BĄDŹ RAZIE PRZY PRÓBIE OBSTAWIENIA DZISIEJSZEGO ZAKŁADU ZORIENTOWAŁEM SIĘ... IŻ NIE PUŚCIŁEM NA TOBECIE ZAKŁADU POWYŻSZEGO... SKOPIOWAŁEM GO NORMALNIE NA FORUM I WIDOCZNIE NIE ZROBIŁEM OSTATECZNEJ AKCEPTACJI. DLATEGO DZISIAJ ZACZYNAM GRĘ OD PIERWSZEGO POZIOMU ????
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Witam ???? Co do mojej metody. Oczywiście, możesz ją rozbić proporcjonalnie na więcej poziomów. Ja mam zamiar dodać kolejny poziom przy puli ok 1200zł. Może i zrobiłbym to wcześniej, ale znam siebie, swoją pazerność i brak cierpliwości, dlatego spokojnie czekam, aż stawka na nowym, 6-stym poziomie będzie mnie zadowalała. System jest dobry, jeśli jesteś uważny i trzymasz się przyjętych zasad. Bo gra live, puszczanie luźnych zakładów może powodować, że progresja nie będzie spójna i w końcu sam sie w niej pogubisz;) Ja jestem w trakcie testów tego systemu i po 1,5 miesiąca mogę Ci powiedzieć, że jest to dobry system. Zaczynałem od 300zł, teraz mam prawie 900, czyli udało mi sie praktycznie potroić stan początkowy. Oczywiście na forum zaczynałem z kwotą 649zł i ta widnieje w statystykach. Pozdrawiam.
Dzisiejszy dzień bogaty w typy, szczerze mówiąc, nie wiedziałem co mam wybrać ???? Dlatego zagrałem drużyny, które znam. Nie wyobrażam sobie, zeby Lech i Borrusia przegrały swoje mecze. Lech przy ponad 40 tys widzów, którzy z pewnością stworzą niezapomniane widowisko powinien poradzić sobie ze sredniakiem z Salzburga, któy jest w wyraźnym dołku. O formie Borrusii chyba nie muszę się wypowiadać. Grają kapitalnie i wygląda to tak, jakby z meczu na mecz sie rozkręcali. Sevilla bez formy, bez kluczowych graczy i z nowym trenerem. Do tego mecz siatkówki. Niemcy dobrze zaprezentowali sie w pierwszej fazie, wyszli mimo ciężkiej grupy i paradoklasnie trafili do łatwiejszej grupy niż my, po 3 wygranych. Spokojnie powinni poradzić sobie z Portoryko.
Lech Poznań - Red Bull Salzburg (Double Chance)
1X 1.28
Borussia Dortmund - Sevilla (Double Chance)
1X 1.23
Niemcy - Portoryko (12)
1 1.33
Kurs łączny:2,09
Stawka:34zł
EWK:71,19zł
Sprawdziłem, kupon na pewno został puszczony:grin:
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Witam ???? Co do mojej metody. Oczywiście, możesz ją rozbić proporcjonalnie na więcej poziomów. Ja mam zamiar dodać kolejny poziom przy puli ok 1200zł. Może i zrobiłbym to wcześniej, ale znam siebie, swoją pazerność i brak cierpliwości, dlatego spokojnie czekam, aż stawka na nowym, 6-stym poziomie będzie mnie zadowalała. System jest dobry, jeśli jesteś uważny i trzymasz się przyjętych zasad. Bo gra live, puszczanie luźnych zakładów może powodować, że progresja nie będzie spójna i w końcu sam sie w niej pogubisz;) Ja jestem w trakcie testów tego systemu i po 1,5 miesiąca mogę Ci powiedzieć, że jest to dobry system. Zaczynałem od 300zł, teraz mam prawie 900, czyli udało mi sie praktycznie potroić stan początkowy. Oczywiście na forum zaczynałem z kwotą 649zł i ta widnieje w statystykach. Pozdrawiam.
Dzisiejszy dzień bogaty w typy, szczerze mówiąc, nie wiedziałem co mam wybrać ???? Dlatego zagrałem drużyny, które znam. Nie wyobrażam sobie, zeby Lech i Borrusia przegrały swoje mecze. Lech przy ponad 40 tys widzów, którzy z pewnością stworzą niezapomniane widowisko powinien poradzić sobie ze sredniakiem z Salzburga, któy jest w wyraźnym dołku. O formie Borrusii chyba nie muszę się wypowiadać. Grają kapitalnie i wygląda to tak, jakby z meczu na mecz sie rozkręcali. Sevilla bez formy, bez kluczowych graczy i z nowym trenerem. Do tego mecz siatkówki. Niemcy dobrze zaprezentowali sie w pierwszej fazie, wyszli mimo ciężkiej grupy i paradoklasnie trafili do łatwiejszej grupy niż my, po 3 wygranych. Spokojnie powinni poradzić sobie z Portoryko.
Lech Poznań - Red Bull Salzburg (Double Chance)
1X 1.28
Borussia Dortmund - Sevilla (Double Chance)
1X 1.23
Niemcy - Portoryko (12)
1 1.33
Kurs łączny:2,09
Stawka:34zł
EWK:71,19zł
Sprawdziłem, kupon na pewno został puszczony:grin:
Kurde... Trafiem chyba jedyną niespodziankę dzisiejszego dnia... Jestem zły na siebie, bo Borussia była jednym z kilkunastu opcji i była chyba jedyną złą... Jutro trzeba sie odegrać ????
Długo myślałem co obstawić w dzisiejszym dniu... Niestety Tobet zrobił mi psiukusa... Muszę wyjść z domu, a nie ma jeszcze oferty na siatkówkę, która miała być podstawą mojego dzisiejszego kuponu. Wobec tego postanowiłem poszukać alternatywy. Oto mój dzisiejszy kupon:

Hannover 96 - FC St Pauli (Double Chance)
1X 1.29
W trakcie
MSV Duisburg - Rot Weiss Oberhausen (1X2)
1 1.62
Łaczny kurs: 2,09
Stawka:61zł
EWK: 127,48zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Kurde... Trafiem chyba jedyną niespodziankę dzisiejszego dnia... Jestem zły na siebie, bo Borussia była jednym z kilkunastu opcji i była chyba jedyną złą... Jutro trzeba sie odegrać ????

Długo myślałem co obstawić w dzisiejszym dniu... Niestety Tobet zrobił mi psiukusa... Muszę wyjść z domu, a nie ma jeszcze oferty na siatkówkę, która miała być podstawą mojego dzisiejszego kuponu. Wobec tego postanowiłem poszukać alternatywy. Oto mój dzisiejszy kupon:


Hannover 96 - FC St Pauli (Double Chance)
1X 1.29
W trakcie
MSV Duisburg - Rot Weiss Oberhausen (1X2)
1 1.62
Łaczny kurs: 2,09
Stawka:61zł
EWK: 127,48zł⛔⛔⛔
Nie rozumiem tego ???? Po raz kolejny nie trafiam meczu, w którym obstawiam 1X na faworyta, mało tego, trzeci raz z rzędu gospodarz przegrywa do zera i dostaje czerwoną kartkę... Może powinienem zacząć to obstawiać? Ostatnio mam straszną passę, dzisiaj trzeba poprawić statystyki. Oto moje typy, oczywiście z wiadomych wzgledów nie grałem 1X:razz:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Dolcan Ząbki H(0 - 1)
1 1.90

Celtic - Hamilton (1X2)
1 1.18

Łączny kurs: 2,24
Stawka:115zł
EWK: 257,03zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Nie rozumiem tego ???? Po raz kolejny nie trafiam meczu, w którym obstawiam 1X na faworyta, mało tego, trzeci raz z rzędu gospodarz przegrywa do zera i dostaje czerwoną kartkę... Może powinienem zacząć to obstawiać? Ostatnio mam straszną passę, dzisiaj trzeba poprawić statystyki. Oto moje typy, oczywiście z wiadomych wzgledów nie grałem 1X:razz:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Dolcan Ząbki H(0 - 1)
1 1.90

Celtic - Hamilton (1X2)
1 1.18

Łączny kurs: 2,24
Stawka:115zł
EWK: 257,03z✅✅✅ł
W końcu kupon trafiony, mam nadzieję, że będzie to początek jakiejś lepszej passy.

Chambery Savoie - KS Vive Targi Kielce
Rodzaj zakładu:1X2
Twój typ: 2 1.55
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Rodzaj zakładu:1X2
Twój typ: 1 1.45
Łączny kurs:2.25
Kwota zakładu: 35,00zł
EWK:78,66zł
 
B 0

blady23

Użytkownik
siemka!!!!!!Jest tyle meczow do obstawienia co tydzien ,a ty zawsze wybierzesz jakies gowno na ktorym sie przejezdzasz!!!!!!!!Wybieraj lepiej te mecze!!!!!!
ppfffffff
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Pozdrów swoją babcie ???? Skoro Twoja babcia tak dobrze typuje, to co robisz na forum ???? ? To może zrobimy układ, Twoja babcia będzie mi dawała codziennie fajne typki, a w zamian będę Ci wysyłał powiedzmy 20% zysków ???? ? Daj jakieś typy na próbę ???? Dobra, a teraz przejdźmy do poważnych spraw... Niestety Vive dało ciała, dlatego jedziemy dalej ????


Znicz Pruszków - Motor Lublin (1X2)
1 1.40
Villarreal - Racing De Santander (1X2)
1 1.62
Łączny kurs: 2,27
Stawka:65żł
EWK: 147,42 zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Pozdrów swoją babcie ???? Skoro Twoja babcia tak dobrze typuje, to co robisz na forum ???? ? To może zrobimy układ, Twoja babcia będzie mi dawała codziennie fajne typki, a w zamian będę Ci wysyłał powiedzmy 20% zysków ???? ? Daj jakieś typy na próbę ???? Dobra, a teraz przejdźmy do poważnych spraw... Niestety Vive dało ciała, dlatego jedziemy dalej ????


Znicz Pruszków - Motor Lublin (1X2)
1 1.40
Villarreal - Racing De Santander (1X2)
1 1.62
Łączny kurs: 2,27
Stawka:65żł
EWK: 147,42 z⛔⛔⛔ł
Kurde... rzeczywiście ostatnio mam peoblem z bardzo niską skutecznością. Nie wiem, czym to jest spowodowane, być może długą przerwą, jaką miałem w obstawianiu. W każdym razie musze odrobić aległości i więcej czasu przeznaczyć na analizę moich typów. Na razie kolejny kuponik...

Real Madrid - Deportivo La Coruna (1X2)
1 1.18

Inter Milan - Juventus (1X2)
1 1.73

Kurs:2,08
Stawka:120zł
EWK:244,97zł
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Kurde... rzeczywiście ostatnio mam peoblem z bardzo niską skutecznością. Nie wiem, czym to jest spowodowane, być może długą przerwą, jaką miałem w obstawianiu. W każdym razie musze odrobić aległości i więcej czasu przeznaczyć na analizę moich typów. Na razie kolejny kuponik...

Real Madrid - Deportivo La Coruna (1X2)
1 1.18

Inter Milan - Juventus (1X2)
1 1.73

Kurs:2,08
Stawka:120zł
EWK:244,97zł⛔⛔⛔
Moje typowanie w ostatnich dwóch tygodniach jest na naprawdę żałosnym poziomie. Im bardziej chcę je poprawić tym bardziej debilne mecze wybieram. Niepotrzebnie kombinuję. Chciałem zrobić sobie przerwę do końca tygodnia, jednak zobaczyłem dzisiaj bardzo ciekawy mecz z wysokim kursem i mam zamiar spróbować...

USA - Francja (Handicap Setowy) H(1.5 - 0)
2 2.40

Stawka:230zł
EWK:552zł

Oby się udało... ???? W następnych dniach mam zamiar grać znacznie mniej... I przygotować jakieś solidne typy na weekend.
 
Do góry Bottom