>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z piekła do nieba

dig 106

dig

Użytkownik
A ja myślę nad czymś takim ... 1.85.
Wpłacę na dniach 100 na bah, i będę grał va bank 4 zdarzenia z kursem 1.8 - 1.85. Może wydawać się że to ... rzut monetą, ale po dobrej analizie myślę że będzie dobrze.
4 progi dają nam wynik : 1175 zł ... ze 100 PLN.
Wg. mnie większe ryzyko przegrania jest przy 50 typach z kursem 1.01 niż jednym z kursem 1.85
 
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
muszę się wam wszystkim pochwalić. zacząłem próbować ten system. postawiłem 60 zł na to, że nie będzie dogrywki iii..... dogrywka była. Dziękuję bardzo 1 etap i porażka,jestem niesamowitym farciarzem :d
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
muszę się wam wszystkim pochwalić. zacząłem próbować ten system. postawiłem 60 zł na to, że nie będzie dogrywki iii..... dogrywka była. Dziękuję bardzo 1 etap i porażka,jestem niesamowitym farciarzem :d
nie wierze, jeżeli ci to sie trafiło to był przypadek jeden na tysiąc ;)
pokaż screena z historii zakładów
 
paput 0

paput

Użytkownik
I cały czas grasz to samo że nie dojdzie do dogrywki? Każdy typ, tak jak sobie to na początku zakładałeś? Gratuluje wytrwania :d
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Tamto odeszło na rezerwe a teraz zająłem się over 0,5 gola w piłce nożnej.
Zaczynam od 92zł i postaram się dojść do 1000zł. Do tego potrzeba 37 meczów - 37 goli lub więcej - przynajmniej 1 w każdym. Kursy min. 1,03 - max 1,10. Będę grał w ligach wysoko overowych.
 
S 0

sendilkelm

Użytkownik
Tamto odeszło na rezerwe a teraz zająłem się over 0,5 gola w piłce nożnej.
Zaczynam od 92zł i postaram się dojść do 1000zł. Do tego potrzeba 37 meczów - 37 goli lub więcej - przynajmniej 1 w każdym. Kursy min. 1,03 - max 1,10. Będę grał w ligach wysoko overowych.
Możesz trochę szerzej? Sprawdzam coś podobnego od tygodnia i nie wychodzi mi to na 37 meczów.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Możesz trochę szerzej? Sprawdzam coś podobnego od tygodnia i nie wychodzi mi to na 37 meczów.
No więc codziennie będe grał jeden mecz. Co tu dużo pisać... padnie gol to będzie kasa. Oczywscie gram va bank
 
S 0

sendilkelm

Użytkownik
No więc codziennie będe grał jeden mecz. Co tu dużo pisać... padnie gol to będzie kasa. Oczywscie gram va bank
Aha, no to jak va bank to rozumiem ???? Ja zrobiłem 2 pary statystyk żeby grać na początku za małe stawki.
I
1. Wszystkie mecze gdzie jest możliwość powyżej 0,5
2. Każda liga, kobiety, wszystko poza U17 i mniej.
3. Wszystkie stawki
4. Na 194 nie weszło 16
II
1. Mecze powyżej 0,5 gdzie faworyt ma &lt;2.0
2. Każda liga, kobiety, wszystko poza U17 i mniej
3. Wszystkie stawki
4. Na 106 nie weszło 4
W tych młodszych ligach, niszowe, mało znane etc. szybciej strzelają gola niż te &quot;znane&quot;
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
W tych młodszych ligach, niszowe, mało znane etc. szybciej strzelają gola niż te &quot;znane&quot;
Właśnie to zauważyłem. Dzisiaj w jakimś tam meczu kobiet było 8-0. Ale gdzie da radę stawiać na takie &quot;mniej znane&quot; mecze over 0,5 gola? Bo ja gram w Bet365 i nie widzę za duzo takich meczów z takimi ofertami, zwykle over 0,5 dają w tych popularnych meczach/ligach
Dzisiaj 1 próg zaliczony
1 moja seria:
1✅ 19.03.20112 - 97,50zł
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Także życzę powodzenia, lubię takie wynalazki, zawsze to jakaś odskocznia od normalnej gry, mam nadzieję, że traktujesz to w ramach zabawy, a na stratę kasy w tym przypadku możesz sobie pozwolić ; ) Już nie raz pisałem, że i ja jakiś czas temu bawiłem się w coś podobnego, granie kursów &lt;1.05. Byłem troszkę zabiegany, mało czasu na analizy i się grało for fun. Parę razy grałem overy 0.5, i jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach nawet jeżeli na faworyta jest 1.2, a kurs na over 1.4 nie zawsze ta bramka wpadnie;) Cały sport, zadanie wbrew pozorom ciężkie, ja mimo wszystko polecam 2 holenderską, i egzotyczne wynalazki, gdzie bramek nie brakuje. 3maj się, i wybieraj szczęśliwie bo bez tego ani rusz.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Także życzę powodzenia, lubię takie wynalazki, zawsze to jakaś odskocznia od normalnej gry, mam nadzieję, że traktujesz to w ramach zabawy, a na stratę kasy w tym przypadku możesz sobie pozwolić ; ) Już nie raz pisałem, że i ja jakiś czas temu bawiłem się w coś podobnego, granie kursów &lt;1.05. Byłem troszkę zabiegany, mało czasu na analizy i się grało for fun. Parę razy grałem overy 0.5, i jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach nawet jeżeli na faworyta jest 1.2, a kurs na over 1.4 nie zawsze ta bramka wpadnie;) Cały sport, zadanie wbrew pozorom ciężkie, ja mimo wszystko polecam 2 holenderską, i egzotyczne wynalazki, gdzie bramek nie brakuje. 3maj się, i wybieraj szczęśliwie bo bez tego ani rusz.
Graj za tyle ile nie żal Ci stracić - chyba podstawowa zasada rozróżniająca gracza od nałogowca. Widać, że gra wyłącznie &quot;for fun&quot; ;)

Powodzenia ????
 
Do góry Bottom