>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$$$ Z bukmacherki da się żyć $$$

Status
Zamknięty.
typeros 12

typeros

Użytkownik
Ok stawki realne to proszę pokazać screeny z kuponów postawionych u bukmachera... Nie mam nic do Ciebie ale mogłbyś się chociaż przyznac że grasz za wirtualną kase. Po co ludzi oszukiwać ?
#166
Bachinger M. - Dubarenco M. @ 1.20
Carreno-Busta P. - Janowicz J. @ 1.27
Kokkinakis T. - Takeuchi K. @ 1.30
AKO - 1.98
Stawka 300 PLN
Wygrana 594 PLN
Unibet
Proszę o skan ???? Tym udowodnisz że bukmacherka to dla Ciebie źródło dochodu i że da sie z tego żyć jak sam twierdzisz. Moim zdaniem nie da się żyć z bukmacherki. Sory żyją tylko Ci co mają dostęp do szemranych spotkań a takich ludzi może być mniej niż 1 %. Po co mam pisać na pw skoro forum jest od tego żeby się wymieniać swoimi poglądami ? A może nie na rękę Ci takie komentarze i dlatego prosisz o pw? Pewnie coś w tym jest.
Pozdrawiam i czekamy na scany z prawdziwych wygranch ????
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Po co on ma wam coś udowadniać? Żebyście grali każdy jego kupon żerując na jego umiejętnościach? Chyba wystarczająco dużo robi dla was dzieląc się swoimi typami, a przecież mógłby tego nie robić, bo nie ma w tym żadnego interesu.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Po pierwsze ... jak już próbujesz nawiązać dialog i robić rozpierduchę z mojego tematu ... to czytaj uważnie ...
Nigdzie nie napisałem, że bukmacherka jest dla mnie źródłem dochodu i że tak twierdzę - wystarczy ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy post w tym temacie ... choć widzę, że dla Ciebie to mało skomplikowane zdanie jest ciężkie do pojęcia ...
Założyłem temat, w którym spróbuję udowodnić, iż przy odpowiedniej wiedzy, taktyce oraz przy zdrowym rozsądku uda się wygrać walkę z bukami i wyjść w każdym z miesięcy na bilans dodatni.
Jak widać od czerwca idzie mi dosyć dobrze, choć każdy kolejny miesiąc uczy mnie i daje doświadczenie na kolejne ... 5 miesiąc z kolei na ✅ także chyba się w miarę wywiązuję z mojej zapowiedzi z pierwszego posta ?

Po drugie Twoje zdanie mnie kompletnie nie interesuję, nie mam ochoty z Tobą zbytnio dyskutować bo nic tutaj kompletnie nie wnosisz ...

Po co mam pisać na pw skoro forum jest od tego żeby się wymieniać swoimi poglądami ? A może nie na rękę Ci takie komentarze i dlatego prosisz o pw? Pewnie coś w tym jest.
Dlaczego na pw ? bo ten dział obowiązuję odrębny regulamin, w którym są zawarte oto właśnie takie punkty:

9. Autor założonego tematu ma prawo nie życzyć sobie wpisów innych osób w swoim temacie. Należy taką informację napisać w pierwszym poście.
11. Proszę postów z gratulacjami gdy np. kupon został wygrany, nie wpisywać na forum. Macie od tego PW, gadu-gadu etc. Może jest to miłe, jednak obniża poziom czytelności tematu.
12. Wypowiedzi nie na temat, nie wnoszące nic do tematu, mało inteligentne, wprowadzające kłótnie, obraźliwe, obniżające czytelność tematu itd będą usuwane.

Jeżeli zdarzy się, że któryś z użytkowników forum nadużywa regulaminu komentowania i nagminne go łamał, moderator ma prawo ukarać delikwenta ostrzeżeniem, a w skrajnych wypadkach banem
Jesteś kolejną osobą, która rozmazuje mi temat i przez to jest mało czytelny, po raz enty będę musiał prosić kogoś o usuwanie nic nie wnoszących do mojego tematu postów. Masz jakąś wątpliwość napisz wiadomość prywatną, wtedy możemy podyskutować ... ten temat nie jest do tego miejscem właściwym ... no chyba, że chcesz zabłysnąć na forum publicznym i pokazać swoją mega kumatość - to rzeczewiście wsród swoich rówieśników otrzymasz + na reputacji.

Pozdrawiam i czekamy na scany z prawdziwych wygranch ????
Nie muszę się tutaj oficjalnie nikomu tłumaczyć ze skanów, bo szczerze to mnie śmieszysz i to bardzo ale uprzedzając już Twoje kolejne ataki w moją osobę wkleję specjalnie dla Ciebie ... czuj się wyróżniony ! Wrzucam kupon nr #164 w celu skończenia dalszej dyskusji bo nie mam zamiaru wysyłać po kolei skanów, więc specjalnie dla Ciebie wybrałem ten z najwyższą stawką w tym tygodniu



A Ty dalej sobie brnij w tym swoim super systemie z kursami 1.01 na live za 1000 zł, gdzie po pierwszym dniu już musiałeś lecieć do mamusi pożyczać pieniążki ... i jak oczekujesz czegoś ode mnie to ja proszę Cie o przesłanie Twoich skanów za 1000 zł ... tylko w sumie po co ?! jak Twój super system na szybkie zarabianie kasy zakończył się nim zdążył się zacząć szybkim WIRTUALNYM 1000 na ⛔
bez odbioru ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adi777 386

adi777

Użytkownik
Typeros gra za zapalki i na pewno nie pokaze skanow ???? dla mnie kest smieszne to,ze wynuszasz na uzytkownikach pokazywania skanow.. Jakby podawal jednostki tez bys sie doczepil? Zapewne nie bo oczy Cie bola jak widzisz gdy kolega z forum wygrywa a Ty tysiak za tysiakiem w plecy po dziecinnych kursach. Idz do lekarza jak masz problem a normalnych ludzi zostaw w spokoju.
Po przeczytaniu do usuniecia.
Wyslano z telefonu Samsung
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 11

grug1

Użytkownik
Hehe żal mi Was... wierzcie ...

Aby zarobić na bukmacherce trzeba po prostu przestać grać ???? Nic prostszego ????

Myślę ze nikt nie wchodzi na ta strone by czytac Twoje &quot;dobre rady&quot; nie wszyscy traktuja granie jako 2ga badz 1prace...a po prostu za rozrywke czy podwyzszenie adrenaliny grając oczywiscie dosc mocno(relatywne pojecie dla niketorych to 20zl dla innych 2tys)
Uwierz ze niektorych na tym forum czy poza nim stac na przegrana od czasu do czasu.
pozdrawiam i radze nie czytac forum bo po ost wynikach w LM pewnie nie jest Ci za milo gdy kombinujesz z iloscia goli czy kto strzeli.
Powodzenia zycze:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 2K

borek149

Użytkownik
#168

Man U
- Stoke @ 1.32
Juventus
- Genoa @ 1.20

Ural - Zenit @ 1.28
Ajax - Waalwijk @ 1.17
posiadanie piłki: 75 % sytuacje bramkowe: 28 i nic nie wpadło ????
AKO - 2.37
Stawka 770 PLN

betsson
(w marathonie jest 2.53 ale obracam bonusem dlatego gram tutaj)

Po raz ostatni wrzucam dla niedowiarków scana, więcej już tutaj nie będę dyskutował z błaznami !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2K

borek149

Użytkownik
#174

Youzhny M.
- Anderson K. @ 1.45
Tursunov D.
- Granollers M. @ 1.50 wtf ?!
Lajovic D.
- Chen T. @ 1.30
Soeda G.
- Chung H. @ 1.20
Haider-Maurer A.
- Lopez-Perez E. @ 1.20
Ghem A.
- Zormann da Silva M. @ 1.15


AKO - 4.88
Stawka 200 PLN

bet-at-home
 
B 2K

borek149

Użytkownik
PAŹDZIERNIK

Piąty kolejny miesiąc na ✅

Liczba kuponów 37
Trafione kupony 17
Nietrafione kupony 20
Skuteczność 45,95 %
Bilans - ✅ 1 506,50 zł
Yield - ✅ 12,08 %

WRZESIEŃ ✅ 11,79% Zysk ✅ 1 733,53 zł
SIERPIEŃ ✅ 43,79% Zysk ✅ 8 495,52 zł
LIPIEC ✅ 1,62% Zysk ✅ 204 zł
CZERWIEC ✅ 42,45% Zysk ✅ 2 186,00 zł

Bilans Ogólny
Yield 22,39 %
Zysk 15 277,55 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2K

borek149

Użytkownik
#176
Borussia Dortmund
v Stuttgart @ 1.28
Barcelona v Espanyol @ 1.11
Paris Saint-Germain
v Lorient @ 1.20
Man City
v Norwich @ 1.22
Napoli
v Catania @ 1.28
AKO - 2.66
Stawka 500 PLN
Wygrana 1330 PLN

william hill​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2K

borek149

Użytkownik
#177
Borussia Dortmund
vs Stuttgart @ 1.25
Paris Saint-Germain
vs Lorient @ 1.21
Barcelona
vs Espanyol @ 1.11
Dordrecht
vs Den Bosch @ 1.52

Maastricht
vs Oss @ 1.40

AKO - 3.57
Stawka 200 PLN

marathon​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom