>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z 2 tysiaków do 10 ziemniaków

mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Dzumhur @5.00
Niewykluczone że Nadal gra z jakąś kontuzją/urazem, coś mu zaczęło przeszkadzać pod koniec 2 seta, na buku gdzie krecz = wygrana/przegrana
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
GSW się nie chciało, zwyczajnie ????
168/152
Kursy widzę na kolejny kupon już spadają, warto korzystać
???? Nishikori + Murray @1.70
Na większości buków kurs na ten duet spadnie do ~1.50.
???? Kuznetsov @1.57
Krótko, napiszę tylko że Kuznetsov nieprzypadkowo wyrzucił z turnieju Wawrinke bez utraty seta, nie próbować go po takim kursie z Mannarino to grzech.
???? Bryan/Bryan + Tsonga @1.80
Bryany dopiero co odprawiły tą parę na Indian Wells dosyć gładkim 6-2 6-2, warunki są podobne co na IW i nie ma powodu by znów nie mieli wygrać 2:0.
Bautista swoje pierwsze zwycięstwo przeciw Tsondze zanotował właśnie w tym roku, poza tym Tsonga prowadzi w h2h 2:1, zasada jest taka że Tsonga gdy gra dobrze to może pokonać każdego. Przeciw Giraldo oddał tylko 4 gemy, ale to żaden przeciwnik, Bautista z Bedene(który ostatecznie skreczował) trochę bardziej się męczył, ale o na własne życzenie, tracąc punkty w głupi sposób, było widać różnicę klas ale jednak Bautista mógł go wykończyć dużo szybciej, takie coś z Tsongą już nie przejdzie i jeśli nie zagra swojego najlepszego tenisa to będzie miał duże problemy. Ta dwójka ma zawsze wyrównane mecze, dzisiaj może być podobnie, ale ostatecznie Tsonga wygra.
???? Svitolina @2.08
Svitolinę już ostrożniej, ale i tak gram ją dopóki nie przegra, buki wciąż wystawiają na nią kosmiczne kursy.
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
kolego z Halep to bym jednak troche uwazal bo Watson tutaj idzie jak burza widac w jej grze duzo energi,radosci i sily ...
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Co byś powiedział na Radwańska+Halep+Azarenka? ; &gt;
Omijać Halep, omijać Radwańską, a Azarenka za niski kurs by grać.
Prędzej handi na Watson jeśli już, bije na głowę poprzednie przeciwniczki Halep w tym turnieju, a nawet z nimi rumunka nie zachwycała jakoś.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Kuznetsova @1.90
Przy 0:40 w 1 gemie 3 seta więc kurs zaraz pewnie spadnie
Tsonga fajny meczyk, ale niestety im dłużej trwał 3 set tym bardziej dawał dupy na swoim serwisie, a tak jak pisałem kiedyś tak trzymam się tego dalej, tiebreaki zawsze są 50/50 nieważne kto z kim gra, choć w jego wykonaniu to był jeden z najgorszych jakie widziałem (pierwsze 6 punktów)
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Miami + Toronto/OKC over 203 @1.66
Miami raczej nie musi się już martwić o wejściówkę do PO, ale dzisiejszą wygraną bardzo możliwe że wejdą na 1 miejsce w swojej dywizji, bo Atlanta gra z Chicago i niewykluczone że ten mecz przegrają, choć z tym pośmiewiskiem które Chicago prezentuje to trudno powiedzieć co się tam stanie. Netsy mają tą swoją śmieszną serie 2 wygranych po tym jak Pacers i Cavsy dali totalnej dupy w meczach które mieli już w garści, ale na nic większego nie ma co liczyć.
Toronto - OKC, zapowiada się super widowisko. OKC są w dużym gazie i wygrali 7 ostatnich spotkań, we wszystkich zdobywając więcej niż 110 punktów, nie grają już w sumie o nic, ale wychodzą najlepszym składem, w Toronto presja trochę większa, ale tylko jeśli koniecznie chcą walczyć o 1 miejsce w konferencji którego już prawie na pewno nie zdobędą. Szykuje się dosyć otwarty i dobry mecz, obie drużyny wystawiają bardzo mocne składy, będzie dużo punktów.
Nishikori + Murray @1.70
Siatka, siatka, out, siatka, out, out, out, siatka, siatka - historia meczu Murraya, na jego korzyść działa tylko to, że Dimitrov grał super i dawał mu naprawdę mało szans, ale jednak przełamaniem w 3 secie już Andy prowadził. Szkoda bo kupony były połączone dość fajnie, spodziewałem się że może być jedna niespodzianka, ale że i Murray i Tsonga przegrają to już nie bardzo.
???? Kerber 2:0 @1.92
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Nishikori + Goffin + Djokovic @1.61
Lucky Loser miałby dojść do ćwierćfinału? Nie ma takiej opcji, Goffin powinien pokazać Zeballosowi gdzie jego miejsce, nie ma nawet co się rozpisywać o różnicy klas bo to raczej wiadoma kwestia. Mecz Zeballosa z Verdasco był super i mógł już tam odpaść, ale momentami w niektórych gemach każde jego uderzenie piłki wyglądało jak jakieś zagranie życia, z Goffinem będzie musiał podobnie grać na 200% przez cały mecz by mieć szansę na wygraną, drugi raz pod rząd już mu się to nie uda.
Djoko mizerny kurs, ale na podbitkę idealny, z Thiemem nie przegra mimo że szykuje się ciekawy mecz. Thiem rozgrywa sezon życia póki co i był moment kiedy wygrał w 2016 najwięcej meczów ze wszystkich, nie wiem czy wciąż trzyma ten rekord bo z Indian Wells odpadł dosyć szybko. Na 2:0 jest prawie 1.40 kursu więc pod tym kuponem pewnie złączę to z innym typem.
No i Nishikori czyli powód dlaczego ten kupon pojawia się tak szybko, bo Kei zagra dopiero w nocy 30 marca, czyli za niecałe 24 godziny. Kurs już spada i będzie spadał nadal, nie ma porównania tego w jaki sposób Bautista wygrywał swoje mecze i w jaki sposób zrobił to jeden z moich ulubionych graczy. Różnica klas jest dosyć duża, Kei prowadzi w h2h bodajże 3:0 i po tym meczu będzie 4:0. Kluczem tutaj jest zagranie tego na maratonie lub innym buku z wyższym kursem, gdzie kurs na Keia wciąż wynosi 1.3 lub wyżej, kurs na ten sam kupon na bet365 wynosi tylko 1.48 więc różnica spora.
???? Djoko 2:0 + Simon @1.78
Tak jak pisałem wyżej, wykorzystuje fajny kurs na 2setówkę Djoko, rozpisywać się tu nawet nie trzeba.
Dopiero co zauważyłem że Pouille wyeliminował Ferrera, jakoś mi wypadł ten mecz kompletnie z głowy, Ferrer nie jest w super formie już od jakiegoś czasu więc niezbyt mnie to dziwi. Simon z drugiej strony, tak jak się spodziewałem dosyć prosto pokonał Cilica, ten kort i warunki bardzo mu sprzyjają, ma sporo czasu na wymyślenie co zrobić z piłką i rozegranie wymiany tak jak mu się podoba. Pouille to gracz który jak się niecierpliwi to zacznie robić błędy, a z Simonem tak właśnie najczęściej przegrywa się mecze.
???? Dimitrov @2.20
Dimitrov dopiero co pokonał Murraya po bardzo dobrze rozegranym spotkaniu, tak jak sam mówił, czuł że dobrze odbija piłkę i to właśnie główny powód dlaczego tu na niego stawiam, jego forma jest bardzo dobra i już po styczniu wiedziałem że będzie jednym z ważniejszych &quot;czynników&quot; w tym sezonie tenisowym. H2H na ten moment wynosi 3:1 dla Monfilsa i biorąc pod uwagę kiedy się spotykali to się w ogóle nie dziwię. Rozpisywać się tu nie chcę, to powinien być wyrównany mecz, ale większe szanse (55-60%) daje Dimitrovowi, warunkiem oczywiście będzie że będzie grał tak jak grał z Murrayem. Monfils póki co przez swoich przeciwników przeszedł łatwo, ale ani Ito ani Cuevas to nie do końca jego kategoria.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Miami + Toronto/OKC over 203 @1.66
Kolejny triple-double Westbrooka, kolejny świetny występ OKC i kolejny niezbyt świetny występ Raptorów, chyba jednak bardziej stawiają już na playoffy niż przemęczanie się w regularnym sezonie :cool:
⚽ Anglia lub remis + Portugalia/Belgia over 1.5 @1.68
???? Raonic 2:0 @1.41
Raonic co ciekawe stał się drugim po Djokovicu faworytem do wygrania Miami(jeśli kurs 10 można traktować jako faworyta), spowodowane to jest bardziej tym że Nishikori ma trudniejsze 2 kolejne mecze niż Raonic, ale mniejsza. Wracając do typu, nie do końca traktuje Dzumhura jako tenisistę który zasłużył na miejsce w 4 rundzie Miami, prawda taka że gdyby Nadal nie musiał skreczować i nie czuł się źle podczas meczu to opuściłby kort w mniej niż godzinę. Warunki Miami nie są zbyt optymalne dla gry Raonica, ale i tak robi swoje, a czasem pomaga mu szczęście (kto oglądał dzisiaj jego 2 set przeciw Sockowi to wie). Dzumhur to takie 4-5 klasy niżej od poziomu Raonica i ma problemy z wygrywaniem meczów w challengerach z graczami na 200 miejscu w rankingu. Raonic go dzisiaj rozstrzela i tyle.
live ???? Daniel Evans 1 set tiebreak @1.60 (usuwam z listy jeśli do niego nie dojdzie)
 
Do góry Bottom