>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złota Piłka 2010

grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Kogo widzicie jako zwycięzcę tegorocznego plebiscytu? Nie ukrywam ja myślałem o postawieniu na Wesleya Sneijdera, który według mnie jest głównym faworytem i jego osiągnięcia w mijającym roku stawiam najwyżej ale cały czas biję się z myślami bo jednak te plebiscyty rządzą się swoimi prawami. Biorąc pod uwagę realne kandydatury jak dla mnie zostają: Sneijder, Xavi, Iniesta i może czarny koń (przynajmniej dla mnie) - Forlan.
Kursy dość ciekawe więc liczę na twórczą dyskusję i ciekawe sugestię:]
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Biorąc pod uwagę realne kandydatury jak dla mnie zostają: Sneijder, Xavi, Iniesta i może czarny koń (przynajmniej dla mnie) - Forlan.
Dodałbym do tego grona jeszcze Messiego, a Forlan raczej nie dostanie bo jest to nagroda za cały rok, a od początku tego sezonu gra na poziome Pawła Brożka.
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Messi sezon ma genialny, z tym, że w reprezentacji zawiódł a ta nagroda zawsze trafia do piłkarza który w sezonie wygrywa najwięcej:
- 2009 Messi i wygrywa z Barcą LM
- 2008 Cristiano Ronaldo wygrywa LM
- 2007 Kaka wygrywa LM z Milanem
- 2006 Cannavaro wygrywa Mistrzostwa Świata
Dlatego jako głównych rywali Sneijdera widzę Hiszpanów, ale uważam, że kurs na Wesleya w BetClicu - 2,5 jest godny uwagi. Forlan myślę, że może być doceniony w minionym sezonie Liga Europy, Super Puchar Europy, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata, ale mimo tego według mnie wszystko rozegra sie miedzy Xavim, Iniesta i Sneijderem.
Widzę, że podobne zdanie jak ja ma kudłaty089 i pozwolę sobie przedstawić cze ś ć jego wypowiedzi, któr ą znalazlem w jego temacie:
Wesley zdobył z Interem LM, mistrzostwo Włoch i krajowy puchar. Z reprezentacją doszedł do finału Mundialu. Zdobył na tej imprezie 5 bramek, czyli tyle co król strzelców - Mueller. Najgroźniejsi rywale? Chyba Xavi i Iniesta, ale oni nie osiągnęli w Barcelonie w poprzednim sezonie tyle co Sneijder w Mediolanie. Messi miał fantastyczny sezon w klubie, ale w reprezentacji zawiódł. Biorąc pod uwagę to jak przyznawano tą nagrodę w ostatnich latach dość grubo inwestuję w to, że Złotą Piłką zgarnie Sneijder.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Złota Piłka FIFA 2010
Złota Piłka FIFA 2010
[?] Kursy
Wesley Sneijder 2.375
Xavi 3.75
Andres Iniesta 4.00
Lionel Messi 7.00
David Villa 21.00
Diego Forlan 21.00
Arjen Robben 41.00
Iker Casillas 41.00
Mesut Ozil 41.00
Thomas Muller 41.00
Carles Puyol 51.00
Cristiano Ronaldo 51.00
Didier Drogba 51.00
Samuel Etoo 51.00
Xabi Alonso 51.00
Ces Fabregas 67.00
Bastian Schweinsteiger 81.00
Julio Cesar 101.00
Maicon 101.00
Miroslav Klose 101.00
Asamoah Gyan 126.00
Daniel Alves 126.00
Philipp Lahm 126.00

Sportingbet
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tym roku, mimo mundialu nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta. Sneijder? No zgadza się, świetny rok, ale jakoś nie pasuje mi do zdobycia Złotej Piłki. Szkoda, że Forlan tak słabo wygląda po RPA bo pewnie byłby faworytem. U Messiego i Ronaldo odworotnie, teraz grają bajecznie, a na mistrzostwach klapa. To może, któryś z Hiszpanów?
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
To może, któryś z Hiszpanów?
Oczywiście główni konkurenci to Hiszpanie, ale wydaję mi się, że możemy spotkać się z sytuacją podobną jak przy wyborze w 2008r. tj. w pierwszej dziesiątce było 4 Hiszpanów(Mistrzowie Europy) plus kolejny na 11 miejscu i gdyby zsumować ich punkty to bez problemu przebiliby Cristiano Ronaldo. W tym może być podobnie, po prostu wśród Hiszpanów nie ma zdecydowanego faworyta i głosy na nich kolejny raz się rozłożą między Xaviego i Iniestę, a w mniejszym stopniu także Ville i Casillasa.
Messiego mimo genialnej formy jednak odrzucam jako zwycięzcę(zobaczymy czy słusznie).
PS. Kurs na Sneijdera już spadł do 2,25.
 
K 0

kwiatek

Użytkownik
Na nic te kursy skoro wg &quot;La gazzetta dello sport&quot; wygral Iniesta, drugi Xavi, trzeci Messi a Sneijder poza podium.
Zaklady wszyscy bukmacherzy juz wycofali. Nie mozna postawic
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dziennik &quot;La Gazzetta dello Sport&quot; dotarł do wyników głosowania
najbardziej prestiżowej nagrody w świecie futbolu. Mowa tu o wyróżnieniu
dla Najlepszego Piłkarza 2010 roku, które ma trafić w ręce Andresa Iniesty z
FC Barcelony.
Bohater finału Mistrzostw Świata 2010 zdaniem Włochów wyprzedził w tej
klasyfikacji swoich klubowych kolegów, a mowa tu Xavim Hernandezie oraz
Argentyńczyku Lionelu Messim.

Poza podium nieoczekiwanie ma znaleźć się Wesley Sneijder, który
poprowadził Inter Mediolan do triumfu w Lidze
Mistrzów, a reprezentację Holandii do finału MŚ. Wydawało się, że na podium
powinien się znaleźć także Diego Forlan, który poprowadził Atletico Madryt
do sukcesu w Lidze Europejskiej UEFA, a wraz z reprezentacją Urugwaju
zajął czwarte miejsce na mundialu w RPA.

Czy doniesienia &quot;La Gazzetta dello Sport
&quot; znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, okaże się za jakiś czas
Hry hry hry ;d
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To czy trafiłeś czy nie dowiemy się w styczniu ???? . A może z tą trójką to tylko taka pismarska plotka ? Kto wie. Gazety lubią drukować takie plotkoprawdy, żeby podnieść sprzedaż. Więc czy ta informacja jest w ogóle prawdziwa ? Na pewno szybko się nie dowiemy. A może ta cała federacja będzie chciała obalić tą plotkę i jednak wygra Snajder ? Na razie tobet na przekór wszystkim wystawił kuszące i jakże dziwne kursy. Za drobne myślę, że można spróbować.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Sneijder owszem miał znakomity sezon pod wodzą Mourinho i na MŚ. Jednak od początku tego sezonu Interowi się nie wiedzie pod wodzą nowego trenera Beniteza. Holender również nie błyszczy co powoduje, że ma mniejsze szanse od trójki, która gra w Barcelonie. Cristiano Ronaldo również nie osiągnął w tym roku tyle co Hiszpanie i ja jednak stawiał bym na Inieste. Mimo tego, że Messi to magik który czaruje na boisku, strzela, ale tak naprawdę to Andreas wykonuję czarną robotę w Barcelonie wraz z Xavim. To jednak młodszy kolega strzelił więcej ważnych bramek dla Hiszpanii na MŚ i ten fakt zadecyduje o jego wygranej. Tak bynajmniej mnie się wydaje, że zasłużył na miano najlepszego. Jak będzie przekonamy się niebawem.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Zastanawiam się tylko, co tutaj robi Messi. Nie ujmując mu umiejętności, to w tym roku praktycznie nic nie wygrał. Jedynie La Ligę. Barca odpadła w półfinale LM z Interem, na MŚ Argentyna z Messim to dramat. Z kolei Sneijder wygrał w tym roku wszystko co się dało, Serie A, Superpuchar Włoch, Puchar Włoch, LM i 2 miejsce na MŚ. Strasznie go skrzywdzili imo. :-|
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Też mnie dziwi brak Sneijdera w trójce. 2010 rok był dla niego bardzo dobry. Biorąc pod uwagę osiągnięcia zespołowe jak i indywidualnie powinien znaleźć się w finale kosztem ... moim zdaniem Messiego. Świetny sezon w lidze Hiszpańskiej , w LM trochę goli strzelił ale wystarczyło tylko na półfinał , na mundialu zawiódł. Sneijder został już wyżej opisany i moim zdaniem lekko pokrzywdzony na ale cóż. Kto wygra ? Moim zdaniem Iniesta.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Też mnie dziwi brak Sneijdera w trójce. 2010 rok był dla niego bardzo dobry. Biorąc pod uwagę osiągnięcia zespołowe jak i indywidualnie powinien znaleźć się w finale kosztem ... moim zdaniem Messiego. Świetny sezon w lidze Hiszpańskiej , w LM trochę goli strzelił ale wystarczyło tylko na półfinał , na mundialu zawiódł. Sneijder został już wyżej opisany i moim zdaniem lekko pokrzywdzony na ale cóż. Kto wygra ? Moim zdaniem Iniesta.
Co według ciebie zrobił Iniesta żeby wygrać? w Barcelonie grał absolutny piach , zagrał praktycznie jeden dobry mecz w sezonie - w finale MŚ , to wszystko , Messi miał dużo lepszy sezon niż Iniesta , oczywiście patrząc na całokształt a nie tylko na MŚ.
Sneider powinien znaleźć się tutaj za Inieste , Messi zasługuje absolutnie , za to ile strzelił bramek i jak kapitalnie gra w obecnym sezonie (w przeciwieństwie do Sneidera).
Nie rozumiem ludzi którzy uważają że Messiemu nie należy się pierwsza 3 , moim zdaniem zrobił 100 razy więcej niż np. Xavi czy Iniesta , niestety miał ten problem że jego trener na MŚ o trenowaniu nie miał najmniejszego pojęcia . Król strzelców i LM i Ligi Hiszpańskiej nic nie znaczy? a to jak gra w tym sezonie? ile zalicza bramek i asyst też nic nie znaczy?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mimo że masz bana to Ci odpisze , może kiedyś Ci go zdejmą ????
Zauważ spod jakiej federacji wychodzi złota piłka. Jak nie chce Ci się szukać to Ci odpowiem , że spod FIFY. Teraz spójrz pod czyimi skrzydłami organizowane są MŚ tez Ci odpowiem. Spod FIFY. MŚ to najważniejsza impreza w piłce nożnej i odgrywa największą role w przyznawaniu złotej piłki , później pewnie ME , LM i pewnie inne Mistrzostwa na innych kontynentach. Złotą piłkę nie przyznaje się tylko za indywidualne osiągi , przede wszystkim za drużynowe. Iniesta został uznany ojcem sukcesu Hiszpanów na mundialu , z Barceloną zdobył Superpuchar i mistrzostwo Hiszpanii. Xavi niby ma te same osiągnięcia ale na mundialu był w cieniu Andresa.
Messi ? daj spokój. Fakt sezon miał świetny i ma świetny. Ale na mundialu pogrzebał swoje szanse. Przypomnę Ci, że na najważniejszej imprezie piłkarskiej. Tak samo mogę się kłócić czego w tym gronie nie ma Rooneya bo przecież też miał świetny poprzedni sezon. Wiem , że jesteś zakochany w Messim , że na minimalną krytykę aż robisz się czerwony ale zejdź w końcu na ziemię i bądź obiektywny.
Co do Snejdera - jak dla mnie to on powinien zdobyć tą piłkę. ( Dla mnie ją wygrał) Potrójna korona , finał MŚ. Na mundialu jeden z kilku królów strzelców , w ogromnym stopniu przyczynił się do wygrania LM , najlepszy pomocnik tych rozgrywek. Sezon kompletny.
I na koniec ciekawostka
Jednym z faworytów jest Andres Iniesta. Jednak Hiszpan wyznał, że jego zdaniem na tą nagrodę zasługuje najbardziej Wesley Sneijder.
Holenderski pomocnik w 2010 roku zdobył puchar Ligi Mistrzów, mistrzostwo oraz Puchar Włoch z Interem Mediolan. Ponadto z reprezentacją dotarł do finału Mistrzostw Świata w RPA. - Sneijder zasługuje na Złotą Piłkę, nie mam najmniejszych wątpliwości. Ta nagroda nie trafi do mnie - powiedział Andres Iniesta.
Hiszpan uważa, że on nie znajdzie się nawet w pierwszej trójce. - Za Sneijderem uplasują się Xavi, Leo Messi oraz Iker Casillas - zakończył Iniesta.
 
J 0

jakobs23

Użytkownik
juz kursy sie zmieniły... z teraz są takie:









Iniesta 1,85
Xavi 2,3
Messi 8
Tez mysle ze dostanie Iniesta, chociazby za bramke dajaca mistrzostwo swiata Hiszpanii...
Moze warto zagrac to za kilka stowek ?
 
Do góry Bottom