>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
K 15

KKFortuna

Użytkownik
Póki nie zrozumiesz jaki to ma sens będziesz sponsorował buka.
To wytłumacz mi jakimi minimum kursami grać single żeby to miało sens. Tak jak pisałem wyżej, gram na legalnym polskim buku z podatkiem, do tego zapewne musiałbym sporo zwiększyć stawkę(grając za moją standardową stawkę 20 zł singla o kursie 1,92 wygrałbym 13,79 zł, zakładając że co 2 kupon wchodzi, jestem wtedy na minusie).
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Graj single ~@2 i nie płacz. Granie ako to fajny sposób zarobku - dla bukmachera.
ciekawe zalozenie. Ale nie do konca prawdziwe.

jesli na singlach jest do przodu to na kuponach bedzie jeszcze szybciej i bardziej do przodu generalnie w dluzszym okresie

mozemy zrobic symulacje na dowolnej probie statystycznej ex post przy probie minimum 500 typow typera ktory jest 'do przodu' grajac dajmy na to dwa jego typy kolejne w ako. Zalozymy sie ze wynik na plus, yield i ogolnie wszystko bedzie wiekszy niz tego typera?

Oczywiscie mozna odpowiedziec 'a co jesli jest ktos do tylu' ale jak ktos nie jest pewien swego to nie ma sensu zaczynac tej zabawy bo na singlach tez bedzie 'do tylu'

O ile jesli jestes taki pewny swego?
Czyli typer gra za 10 zl typ 1,2,3....500.

My gramy 1+2 ako 2+3 ako, 3+4 ako....499+ 500 ako wszystko po 10 zl. Niech strace ze tylko 499 kuponow

Uwazasz ze drugi sposob jest bezwzlednie zly rozumiem

smialo ;)

tylko nie krzycz jak co niektorzy smarkacze tutaj 'a ty ...o wiesz' i zwijaj dyla tylko stawaj ;)
 
Ostatnia edycja:
A 0

Athelstan

Użytkownik
Jaki macie największy minus w kuponach które nie weszły? Po ilu trzeba się zastanowić o zmianie hobby :D ?
Post automatycznie złączony:

Jeśli moja passa to 33 kupony przegrane to czas myśleć o zakończeniu kariery?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jaki macie największy minus w kuponach które nie weszły? Po ilu trzeba się zastanowić o zmianie hobby :D ?
Post automatycznie złączony:

Jeśli moja passa to 33 kupony przegrane to czas myśleć o zakończeniu kariery?
Moze najpierw warto zastanowic sie co robisz zle skoro nic nie wchodzi😉 Bo jakies bledy ewidentnie musisz popelniac. Mi tez sie zdarzaja serie po 3-5❌ z rzedu i to jest normalne. Ale w skali miesiac raczej jestem nad kreska.
 
K 15

KKFortuna

Użytkownik
Po jakimś czasie wróciłem do gry, bilans fatalny bo w tym roku cały czas oscyluję w okolicach zera, i jak zwykle jeżeli coś już nie wchodzi, to tylko jedno zdarzenie, a żeby było śmieszniej brakuje 1 kartki, 1 rogu, 1 bramki itp, i ktoś powie że to nie kwestia szczęścia, że szczęście nie ma znaczenia, to jakoś dziwne że w moim przypadku zawsze nie wchodzi 1 zdarzenie, nie ważne czy gram taśmę z 20 zdarzeniami, czy dubel. Żadna analiza nic tutaj nie daje, zauważyłem też, że w tygodniu znaczna część faworytów przegrywa, do tego każdy mecz jest od siebie zależny, np. w lidze portugalskiej kiedy powiedzmy Sporting, Braga i Porto wygrywają w sobotę, a Benfica gra dzień później, wiadomo że nie wygrają. Łącznie od sierpnia zeszłego roku jestem zaledwie 1822 zł na plus, głównie dzięki tej taśmie: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzAzODQyNjkwMDpS-gkwwls_qWZvbEo=


 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Po jakimś czasie wróciłem do gry, bilans fatalny bo w tym roku cały czas oscyluję w okolicach zera, i jak zwykle jeżeli coś już nie wchodzi, to tylko jedno zdarzenie, a żeby było śmieszniej brakuje 1 kartki, 1 rogu, 1 bramki itp, i ktoś powie że to nie kwestia szczęścia, że szczęście nie ma znaczenia, to jakoś dziwne że w moim przypadku zawsze nie wchodzi 1 zdarzenie, nie ważne czy gram taśmę z 20 zdarzeniami, czy dubel. Żadna analiza nic tutaj nie daje, zauważyłem też, że w tygodniu znaczna część faworytów przegrywa, do tego każdy mecz jest od siebie zależny, np. w lidze portugalskiej kiedy powiedzmy Sporting, Braga i Porto wygrywają w sobotę, a Benfica gra dzień później, wiadomo że nie wygrają. Łącznie od sierpnia zeszłego roku jestem zaledwie 1822 zł na plus, głównie dzięki tej taśmie: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzAzODQyNjkwMDpS-gkwwls_qWZvbEo=


Kartki, rogi.... Czyli zwykla loteria. Benfica, Porto.... Czyli typowe "pewniaczki" Do tego pewnie wszystko typowane na podstawie flashscore i sofascore. Wiec jak Ty chcesz wygrywac z bukami?
 
K 15

KKFortuna

Użytkownik
Kartki, rogi.... Czyli zwykla loteria. Benfica, Porto.... Czyli typowe "pewniaczki" Do tego pewnie wszystko typowane na podstawie flashscore i sofascore. Wiec jak Ty chcesz wygrywac z bukami?
Jak widać nie stawiam wyłącznie masówek czy typowych pewniaczków premier league, la ligi itp, chyba nie patrzyłeś na wszystkie kupony, tylko przeczytałeś sam post. W jaki sposób chcę wygrywać? Stawiając na kuponie 2 zdarzenia które są dla mnie w miarę pewne. Coś mi jednak czasem wejdzie, jednak ogólny bilans jest taki jak pisałem wcześniej, mimo że plus, nie satysfakcjonuje mnie to. Nie jestem randomem grającym taśmy po 4 i więcej meczów na typowych pewniaczków. Pochwal się swoimi kuponami, jestem ciekaw w jaki sposób ty wygrywasz z bukami. Na flashscore sprawdzam tylko czy ktoś nie wypadł, każde postawione zdarzenie analizuję na podstawie obejrzanych wcześniej meczów.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak widać nie stawiam wyłącznie masówek czy typowych pewniaczków premier league, la ligi itp, chyba nie patrzyłeś na wszystkie kupony, tylko przeczytałeś sam post. W jaki sposób chcę wygrywać? Stawiając na kuponie 2 zdarzenia które są dla mnie w miarę pewne. Coś mi jednak czasem wejdzie, jednak ogólny bilans jest taki jak pisałem wcześniej, mimo że plus, nie satysfakcjonuje mnie to. Nie jestem randomem grającym taśmy po 4 i więcej meczów na typowych pewniaczków. Pochwal się swoimi kuponami, jestem ciekaw w jaki sposób ty wygrywasz z bukami. Na flashscore sprawdzam tylko czy ktoś nie wypadł, każde postawione zdarzenie analizuję na podstawie obejrzanych wcześniej meczów.
co rozumiesz przez pewne zdarzenie? pewne po kursie 1,40 to na ile procent pewne wg ciebie?
 
K 15

KKFortuna

Użytkownik
co rozumiesz przez pewne zdarzenie? pewne po kursie 1,40 to na ile procent pewne wg ciebie?
Nie patrzę tylko na kursy, wiadomo że nie ma pewniaków, jeżeli mówimy o piłce nożnej, to powiedzmy że na tym etapie sezonu w miarę pewne zdarzenie to mecz drużyny walczącej o puchary na swoim stadionie ze średniakiem/spadkowiczem nie walczącym o nic. Nie postawiłbym nawet 1 zł na dzisiejsze "pewniaki" Leicester, Marsylia i Lipsk. W Lipsku byłem w 99% pewny że będzie ustawka na remis i Lipsk wejdzie po dogrywce.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie patrzę tylko na kursy, wiadomo że nie ma pewniaków, jeżeli mówimy o piłce nożnej, to powiedzmy że na tym etapie sezonu w miarę pewne zdarzenie to mecz drużyny walczącej o puchary na swoim stadionie ze średniakiem/spadkowiczem nie walczącym o nic. Nie postawiłbym nawet 1 zł na dzisiejsze "pewniaki" Leicester, Marsylia i Lipsk. W Lipsku byłem w 99% pewny że będzie ustawka na remis i Lipsk wejdzie po dogrywce.
heh ciezko ci bedzie, zeby bukmacher nie zjadal twojego budzetu kawalek po kawalku za pomoca marzy. mi nie chodzi o pewniaki tylko o to czy potrafisz ocenic prawdopodobienstwo i odniesc do tego kurs wystawiony przez bukmachera... i porownac ze swoim. nie interesuje mnie argumentacja dotyczaca typu, bo z tego wynika kurs 1,01 na remis wg ciebie... poki co na tyle kuponow za twoj dodatni bilans odpowiada praktycznie jeden kupon, wiec cos jest bardzo nie tak...
 
K 15

KKFortuna

Użytkownik
heh ciezko ci bedzie, zeby bukmacher nie zjadal twojego budzetu kawalek po kawalku za pomoca marzy. mi nie chodzi o pewniaki tylko o to czy potrafisz ocenic prawdopodobienstwo i odniesc do tego kurs wystawiony przez bukmachera... i porownac ze swoim. nie interesuje mnie argumentacja dotyczaca typu, bo z tego wynika kurs 1,01 na remis wg ciebie... poki co na tyle kuponow za twoj dodatni bilans odpowiada praktycznie jeden kupon, wiec cos jest bardzo nie tak...
Nie wiem czy za mój dodatki bilans odpowiada jeden kupon, biorąc pod uwage, że po tej wygranej probowałem grać podobne taśmy, co kosztowało nie ok. 200 zł :) Oczywiście że potrafię ocenić prawdopodobieństwo, przecież na tym polega moja analiza, na flashscore sprawdzam wyłącznie czy ktoś nie wypadł itp. Nie obstawiam wyłącznie piłki. Dziś w F1 np. krus na Bottasa w top3 w kwalifikacjach 1,72 uważam za jakiś żart, jeżeli nie będzie jakiejś awarii/błędów, dla mnie to pewniak, Parker-Chisora kursy już spadły, ale początkowo 1,70 na Parkera kusiło. Kurs 2,16 na Pudziana z Jurasem to promocja, do tego na jednym z bukmacherów tuż po ogłoszeniu walki było 2,16 na Pudziana i 3,75 na Jurasa, takiego value nie widziałem jeszcze nigdy. Zawsze przed obstawieniem mam w głowie kursy jakie bym wystawił na dane wydarzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie wiem czy za mój dodatki bilans odpowiada jeden kupon, biorąc pod uwage, że po tej wygranej probowałem grać podobne taśmy, co kosztowało nie ok. 200 zł :) Oczywiście że potrafię ocenić prawdopodobieństwo, przecież na tym polega moja analiza, na flashscore sprawdzam wyłącznie czy ktoś nie wypadł itp. Nie obstawiam wyłącznie piłki. Dziś w F1 np. krus na Bottasa w top3 w kwalifikacjach 1,72 uważam za jakiś żart, jeżeli nie będzie jakiejś awarii/błędów, dla mnie to pewniak, Parker-Chisora kursy już spadły, ale początkowo 1,70 na Parkera kusiło. Kurs 2,16 na Pudziana z Jurasem to promocja, do tego na jednym z bukmacherów tuż po ogłoszeniu walki było 2,16 na Pudziana i 3,75 na Jurasa, takiego value nie widziałem jeszcze nigdy. Zawsze przed obstawieniem mam w głowie kursy jakie bym wystawił na dane wydarzenie.
sorki, masz racje moj blad wynikajacy z zatwardzenia umyslowego jakie posiadam 🙃 znasz sie na ocenie prawdopodobienstwa, wystawiasz swoje kursy, wiec teoretycznie powinno byc coraz lepiej. w koncu po drugiej stronie siedzi gosc, ktory chcialby byc na twoim miejscu;) nie, nie ja tylko ten co wystawia kursy dla bukmachera.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jak widać nie stawiam wyłącznie masówek czy typowych pewniaczków premier league, la ligi itp, chyba nie patrzyłeś na wszystkie kupony, tylko przeczytałeś sam post. W jaki sposób chcę wygrywać? Stawiając na kuponie 2 zdarzenia które są dla mnie w miarę pewne. Coś mi jednak czasem wejdzie, jednak ogólny bilans jest taki jak pisałem wcześniej, mimo że plus, nie satysfakcjonuje mnie to. Nie jestem randomem grającym taśmy po 4 i więcej meczów na typowych pewniaczków. Pochwal się swoimi kuponami, jestem ciekaw w jaki sposób ty wygrywasz z bukami. Na flashscore sprawdzam tylko czy ktoś nie wypadł, każde postawione zdarzenie analizuję na podstawie obejrzanych wcześniej meczów.
Nie naleze do osob ktore by sie chwalily czymkolwiek. Kiedys tez gralem to co wssyscy i nigdy nie udalo mi sie na tym zarobic. Od jakiegos czasu gram tylko malo popularne ligi. Kupony solo, max duble. I wedlug mnie, jest to najlepszy sposob zeby regularnie cos ugrywac u bukow.
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
To, ze mozna grac za granica wie kazdy, nie musisz tego pisac, ale tez nie doradzaj tego. To, ze na ta chwile nie ma z tym problemu nie znaczy, ze za kilka lat nie bedzie jakiejs kontroli (lub jako pochodna innej rzeczy US wychwyci to na koncie) i wtedy bedzie problem z wytlumaczeniem. I jesli gra jakis dzieciak to zwindykowac sie go nie da, ale jak ktos ma swoj dom to juz ryzyko utraty niego jest spore i co wtedy z twoja porada? No nic, bo przeciez nie ponosisz za nia konsekwencji, a dla kogos, kto uwierzy moga byc oplakane skutki.
trzeba wiedzieć jak grać i jak wypłacać , temat rzeka pzdr
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
trzeba wiedzieć jak grać i jak wypłacać , temat rzeka pzdr
Dom mizna kupic na fundacje jakas szwajcarska albo spolke GmBH , ktora po prostu nie ujawnia nazwisk udzialowcow i juz

Od niej dzierzawisz dozywotnio, np za 1 euro miesiecznie, jak masz dzieci to wpisujesz klauzule ze moga byc strona wynajmujaca po tobie i sprawa zalatwiona, panstwo w ktorym jest nieruchomosc nie ma nic do powiedzenia
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
Dom mizna kupic na fundacje jakas szwajcarska albo spolke GmBH , ktora po prostu nie ujawnia nazwisk udzialowcow i juz

Od niej dzierzawisz dozywotnio, np za 1 euro miesiecznie, jak masz dzieci to wpisujesz klauzule ze moga byc strona wynajmujaca po tobie i sprawa zalatwiona, panstwo w ktorym jest nieruchomosc nie ma nic do powiedzenia
interesujace!! orientujesz sie jak wygladaja oplaty za prowadzenie spolki GmbH w Niemczech? I jak mozna rozwiazac ewentualne zbycie tej nieruchomosci w przyszlosci?
 
Do góry Bottom