>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZŁODZIEJSTWO

gigix 5

gigix

Użytkownik
Witam wczoraj wpłaciłem 222zł ,zrobilem zakład darmowy ,nie wszedł oddali mi te pieniadze na zasadzie cashbacka , miałem 222 zł , zrobiłem pare zakładów ,gdy kładłem sie spać miałem na koncie 401 zł , zleciłem wypłate 264 zł , budzę sie rano ,konto wyzerowane ,e-mail przyszedl ze nie przyszluguje mi cashbacka , WIĘC PYTAM JAK TO JEST MOZLIWE ,JAK NIGDY WCZESNIEJ NIE MIAŁEM KONTA ? ZABRALI MI PONAD 400 ZŁ ZAMIAST TYLKO 222 .... NIE POLECAM GRAĆ W TEJ FIRMIE NAPRAWDĘ ,OSZUSTWO ,ZLODZIEJSTWO , NIE MA SZANS ZEBY Z NIMI WYGRAC, JAK SOBIE UBZDZURAJA TAK MAJA, JESZCZE RAZ NIE POLECAM TEJ FIRMY !
Gdyby ktoś miał z nimi dostep do rozmowy np. Marcin-Odra , mógłby się dowiedzieć jaka jest przyczyna tego , mieszkam w akademiku kazdy ma to samo Ip zewnetrzne ale rozne wewnetrzne , jak cos moj nick CYSIUU
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i pewnie to ip jest przyczyną. W regulaminie właśnie napisali, że przysługuję 1 bonus min. na 1 ip. Pewnie ktoś w akademiku grał w expekt. Nie pisz odrazu o ZŁODZIEJSTWIE, bo expekt działa zgodnie z własnym regulaminem. Ale być może będzie dało się coś zaradzić. Musisz podesłać do expekt więcej dokumentów, min. to że mieszkasz w akademiku. Być może ci to uwzględnią. Twój błąd też, że nie skorzystałeś np. z mobilnego internetu.
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
No i pewnie to ip jest przyczyną. W regulaminie właśnie napisali, że przysługuję 1 bonus min. na 1 ip. Pewnie ktoś w akademiku grał w expekt. Nie pisz odrazu o ZŁODZIEJSTWIE, bo expekt działa zgodnie z własnym regulaminem. Ale być może będzie dało się coś zaradzić. Musisz podesłać do expekt więcej dokumentów, min. to że mieszkasz w akademiku. Być może ci to uwzględnią. Twój błąd też, że nie skorzystałeś np. z mobilnego internetu.
To jest złodziejstwo bo miałem 401 zł powinni zabrac 222 zł , ukradli mi 179 zł ,taka jest prawda.
@ nie miałem wiedzy na temat ,że ktoś grał w akademiku w EXPEKCIE ,oraz ze sa takie same ip
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
To jest złodziejstwo bo miałem 401 zł powinni zabrac 222 zł , ukradli mi 179 zł ,taka jest prawda.
@ nie miałem wiedzy na temat ,że ktoś grał w akademiku w EXPEKCIE ,oraz ze sa takie same ip
ale bukmacher to wiedział i wykorzystał proste
złamałeś regulamin promocji i tyle
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mozesz sie starac moze cos wskurasz skonczy sie na wyslaniu dowodu jak trzymasz go w rece przy twarzy....Ale znajac firme expekt i betclic nie masz szans bo maja tak regulamin skonstruowany ze...Przegrasz z miejsca......Powodzenia u innych firm polecam bet365....
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
ale bukmacher to wiedział i wykorzystał proste
złamałeś regulamin promocji i tyle
Nie złamałem regulaminu , dowiedzaiłem się ze osoba z która niby wspóldzielilem IP to moj znajomy który zakładał konto z innego IP oraz dostał cashbacka na inne IP ???? ))(Jedynie z tego konta logowal) to oni się pomylili &quot;w regulaminie maja napisane ze cashback przysluguje na jedno ip &quot; a na moje Ip jeszcze nikt nie wykorzystał cashbacka. Pozdrawiam , bede sie odwoływał do skutku.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Nie złamałem regulaminu , dowiedzaiłem się ze osoba z która niby wspóldzielilem IP to moj znajomy który zakładał konto z innego IP oraz dostał cashbacka na inne IP ???? ))(Jedynie z tego konta logowal) to oni się pomylili &quot;w regulaminie maja napisane ze cashback przysluguje na jedno ip &quot; a na moje Ip jeszcze nikt nie wykorzystał cashbacka. Pozdrawiam , bede sie odwoływał do skutku.
W akademikach na 1 ip może i siedzieć 1000 osób. Skąd wiesz czy kolega 2 piętra wyżej albo kolega akademik obok też nie skorzystał.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Poza tym Gigix albo należy ci się całość kasy, albo nic. 1-szy zakład ze swojego depozytu przegrałeś, a te 401zł uzyskałeś wykorzystując cashback. Jeśli cashback ci się nie należał, to na koncie będziesz miał 0zł.
 
Do góry Bottom