>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Po to żeby nie wpuścić do play off teoretycznie trudniejszego rywala dla siebie czyli Lublin czy Częstochowe bo jeżeli Zielona wygra dziś z lesznem to play off mamy obsadzone.
W takim razie to tylko insynuacja. Z reszta 95% takich "walkow" nie ma miejsca w rzeczywistosci.
W odpuszczanie zawodnikow zwlaszcza w tym sezonie , gdzie brakuje im jazdy i kasy jakos nie chce mi sie wierzyc
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
W takim razie to tylko insynuacja. Z reszta 95% takich "walkow" nie ma miejsca w rzeczywistosci.
W odpuszczanie zawodnikow zwlaszcza w tym sezonie , gdzie brakuje im jazdy i kasy jakos nie chce mi sie wierzyc
ja broń Boże nie twierdze że leszno sie podłozy czy coś w tym stylu ale jezeli ktoś pisze o 'wałku' to tylko raczej tak da sie to wytłumaczyc.
Sam osobiście tego meczu nie tykam bo zielonka zrobi wszytsko zeby wygrac a leszno nie bedzie sie zabijać bo play off ma pewny więc róznie moze byc.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Janowski over 10,5 @1.52

To chyba jest najwazniejszy mecz w sezonie zasadniczym dla Wroclawia i licze na wygrana gospodarzy. Mysle, ze wroclawska druzyna jest na propsie. Woffinden i Janowski trzymaja wysoki poziom praktycznie caly sezon, ale mysle ze po turniejach GP bardzo zyskaja Chugunov i Fricke, ktorzy chyba bardzo sie dowartosciowali mentalnie. Mysle, ze nawet Chris Holder pokazal w Zielonej Gorze cos czego w tym sezonie jeszcze nie robil i zaliczyl najlepszy swoj mecz. Na pewno kazdy z Wroclawian ostatnio punktuje na przyzwoitym poziomie.

W Gorzowie pierwszoplanowa postacia bez dyskuji jest Zmarzlik. Bardzo dobrze prezentuja sie Thomsen i Jack Holder. Jednakze jak slusznie zauwazono Gorzow sporo jezdzil meczow u siebie i za Thomsena juz reki na wyjazdach uciac sobie bym nie dal i watpie by punktowal tak jak na wlasnym torze. Wydaje mi sie, ze atutem Stali moze byc tez o dziwo Iversen, ktory naprawde bardzo dobrze pokazla sie zwlaszcza w drugim turnieju GP we Wroclawiu.

Jednakze to jest mecz pierwszorzednego znaczenia dla Wroclawia i must win. A pomyslec, ze bogazje po meczu w Gorzowie Woffinden mowil, ze chyba dla Spraty jest po play-ffach. Na poczatku wahalem sie czy wziac ta linie 10,5 dla Woffindena czy Janowskiego, ale ze Woffinden tak ze zdrowiem to do konca nie jest pewny to postawie na taka linia punktowa kapitana zespolu. Mam nadzieje, ze to dobra propozycja.

edit Gucci Mane / a skąd kurs? podawaj buka
 
Ostatnio zmieniony przez Gucci Mane:
B 38K

bosky

Użytkownik
Holder Ch vs Holder J 2 @1.9
Bet365

Dzisiaj nie napisze za wiele, poniewaz wrzucam post z telefonu, ale uważam ten typ za solidny. Po pierwsze - doparowy. Tutaj powiedziałbym ze na remis, obaj nienajsolidniejsi w tym sezonie. Szymek może być nieco na plus we Wrocławiu ze względu na znajomość toru, a Max odrobine lepiej jeździ w ostatnich meczach. Po drugie - układ biegów bardzo podobny - obaj spotykają się w biegu 12 z juniorami. Trudno powiedzieć ze Chris u siebie, bo on przyjeżdża do Wrocławia praktycznie tylko na mecze.Teraz co działa na plus typu:
1) możliwy taktyk ze strony Stali
2) ogólna ocena tych dwóch żużlowców, Jack od kiedy pojawił się w Polsce prezentuje się po prostu lepiej od starszego brata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
WOW - co za mecz ,nasz Gorzowek w PO :))))))))))))))))))))) WOW co za wystep :))))))) a chcialem grac na Wroclaw heh, ominelem mine :) CO za 14 wyscig i postawienie na Wozniaka !

WOW :cool:

Ile meczy wygrali podrzad 8? pol sezonu bez punktow :) , nigdzie nie wygrali na wyjedzie a wygrali we Wroclawiu :)
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Graty dla Gorzowa...troche jak moj Ostrów jak feniks z popiołów powstali☺

Kolodziej under 7.5 sts kurs 1.84[/ICONPLUS]
Taki typ ode mnie zobaczymy Janusz trudne biegi...uklad pol tez ma rozny....jutro final IMP,do tego mysle ze falubaz na noze dzis pojdzie....i wieksza motywacja spowoduje ze Leszno bedzie mialo bardzoooo trudno....mysle czy dac Falubaz na czysto i chyba za drobne sproboje
Falubaz-Unia 1 kurs 2.87 Fortuna
Po takim kursie nalezy sprobowac ale typ ryzykowny zakreci sie pewnie cos kolo 47:43
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ale mecz we Wrocku o ja cię... Teraz Gorzów ma 21 punktów a Wrocław 14 i mają 2 mecze, oba pewnie za 3 siekną, ale to i tak daje tylko 20. Woźniak mega robotę zrobił. Jack Holder na celowniku Stali musi być zimą. Toruń łatwo go nie odda, ale zauważam, że Jacka bardzo ciągnie do Zmarzlika. Widzę też, że chłopaki po prostu się lubią. Niektórzy już widzieli Stal w barażach, a tu proszę. Sam jestem zaskoczony. Może J. Holder postawi na pełną profeskę, koniec typowo australijskiego trybu życia typu kiedyś jego starszy brat z Wardem.

Wybaczcie kibice Sparty, to zasłużony klub, jedna z podstaw Ekstraligi, piękny stadion itd. Ale to co Rusko robi... Nie idźcie tą drogą. Zrobienie na siłę z Czugunowa Polaka (sam się wygadał, że będzie tęsknił za dziewczyną w Rosji), jeżdżący Drabik mimo, że toczy się sprawa (Dudek był zawieszony)... za dużo tego. A teraz jeszcze żaden zawodnik nie miał jaj żeby usiąść w tej mix-zonie. Trzeba umieć przegrywać.

Tak na marginesie to Gorzów to moje rodzinne miasto gdzie 17 lat chodziłem na mecze, Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel piona były sąsiedzie! B bosky mamy playoffy :D O tym, że 20 lat temu mieszkaliśmy w Gorzowie 4 klatki od siebie dowiedzieliśmy się dopiero tu na forum :D To teraz może finały z Lesznem i wicemiś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Graty dla Gorzowa...troche jak moj Ostrów jak feniks z popiołów powstali☺

Kolodziej under 7.5 sts kurs 1.84
Taki typ ode mnie zobaczymy Janusz trudne biegi...uklad pol tez ma rozny....jutro final IMP,do tego mysle ze falubaz na noze dzis pojdzie....i wieksza motywacja spowoduje ze Leszno bedzie mialo bardzoooo trudno....mysle czy dac Falubaz na czysto i chyba za drobne sproboje
Falubaz-Unia 1 kurs 2.87 Fortuna
Po takim kursie nalezy sprobowac ale typ ryzykowny zakreci sie pewnie cos kolo 47:43
Podbijam do tego typu na Falubaz i myślę że Leszno będzie walczyć ale nie na 100% w przeciwieństwie do gospodarzy którzy muszą walczyć na całego!!!
Falubaz 1 @2.95 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
I po tym meczu wszystkie teorie spiskowe dotyczące meczu Falubaz - Unia wzięły w łeb. Nawet wygrana zielonogórzan nie wyrzuci bowiem Stali poza play-offy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Wybaczcie kibice Sparty, to zasłużony klub, jedna z podstaw Ekstraligi, piękny stadion itd. Ale to co Rusko robi... Nie idźcie tą drogą. Zrobienie na siłę z Czugunowa Polaka (sam się wygadał, że będzie tęsknił za dziewczyną w Rosji), jeżdżący Drabik mimo, że toczy się sprawa (Dudek był zawieszony)... za dużo tego. A teraz jeszcze żaden zawodnik nie miał jaj żeby usiąść w tej mix-zonie. Trzeba umieć przegrywać.
Co tu wybaczać, skoro to czysta prawda? Ja jestem z Wrocławia, chodziłem na żużel od 1999 roku. Wszystko skończyło się 2 lata temu, na mecze Sparty nie chodzę. Ilość wałków i przekrętów przekroczyła dopuszczalną wartość. Od teraz liczę co mecz na porażkę Sparty (sam w to nie wierzę), ale wiem, że żużel we Wrocławiu wolny od Rusko, Klocowej i tych kibiców, którzy przyszli na mecze, jak wyremontowali Olimpijski tylko przyniesie korzyść. Sparta przegrywać nie potrafi, nie potrafi też wiele innych rzeczy. Wiem co mówię, byłem bardzo blisko klubu. To co tam się odpier....la to jest katastrofa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
G gucci czemu usunąłeś swój typ na Z.G.(+4.5pkt)???
Ja tam caly czas podtrzymuje typ na Zielona Gore za 3 :) ktore bylo wczoraj do wziecia , po I serii 16-8 Zielona nie oplacalo sie grac z HC a leszno nie oplacalo sie grac za jakikowiek kurs ,od poczatku oni o nic nie jada :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
rolniki na razie"cieniutko"....

potraciła zielonka na trasie 3 pkt , gdyby nie to 26-10 po 6 biegu :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dobry druk w Zielonej Gorze , raptem leszno zapomnialo jak sie jedzie , Kolodziej jutro medal zdobedzie

Moim zdaniem Roliniki nie jada na 100% swoich mozliwosci a ze maja przeciwnika za miedzy z ktorym maja nawet okej relacje to nawet im pasuje aby Zielona w puscic do PO, owszem ja nie mowie ze drukuja ale jak napisales nagle maja problemy z ustawieniami , owszem moze maja moze nie , my tego nie sprawdzimy i zarzucic im nic nie mozemy ale ja tego sie spodziewalem i nawet podtrzymalem zaklad po tym jak Gorzow wygral we Wroclawiu , Leszno nie bedzie sie zabijac tutaj o wynik a kto wie czy na zielona nie trafia w PO

Tak czy siak Leszno , zielona i Gorzow i zostanie jedno miejsce gdzie beda sie bic trzy druzyny :)

Edit: Kto obserwuje moj temat moze rozliczac Zielona za 3 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
G gucci czemu usunąłeś swój typ na Z.G.(+4.5pkt)???
Bo miałem pisać do niego analizę, ale ostatecznie już była 18:55 więc odpuściłem, a suchych typów tu nie wrzucamy, więc usunąłem posta. Zagrałem w każdym razie to +4.5 no i co tu mówić, fajnie. A czy drukarnia była? Może bardziej Leszno potestowało. Cholera wie. Z drugiej strony Falubaz spasowany mega z torem, szybcy i wściekli.

PS. "Młody Junak" to żenada po całości... Mogli wymyślić coś fajniejszego, bo jak rozumiem to miał być taki Turbokozak. Jak to się teraz mówi: cringe.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
A ja mam wrażenie że Leszno jest bez formy od jakiegoś czasu. Mówcie co chcecie ale to już nie jest ta sama drużyna. Oni ostatni dobry mecz to mieli w Częstochowie a potem coś się przycieło. Dwa mecze wysoko wygrane z GKM i Rowem u siebie przypudrowały troche problemy.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Dajcie spokoj, tam nie bylo żadnego przekrętu. Podobnie z reszta jak w meczu Lublina z Czewa. Jedyny mecz który śmierdział, to Falubaz-Wrocław bo zielonogórzanom mogło się wtedy jeszcze wydawać, ze maja PO w kieszeni. I tak trzeba przyznać, ze Wrocławska 69 leży wrocławianom jak żaden inny wyjazd.

A na dowód tego ze Unii dzisiaj zależało przytoczę bieg, w którym Pawlicki tak bardzo chciał zakładać Protasiewicza, ze skończył z Kubera na bandzie. Poza tym było widać, skwaszone miny gości i jeszcze raz emocje Pawlickiego. To, ze Leszno dobrze żyje z Zielona, to tak jakby napisać ze Bydgoszcz dobrze żyje z Toruniem.. ;-)
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Dajcie spokoj, tam nie bylo żadnego przekrętu. Podobnie z reszta jak w meczu Lublina z Czewa. Jedyny mecz który śmierdział, to Falubaz-Wrocław bo zielonogórzanom mogło się wtedy jeszcze wydawać, ze maja PO w kieszeni. I tak trzeba przyznać, ze Wrocławska 69 leży wrocławianom jak żaden inny wyjazd.

A na dowód tego ze Unii dzisiaj zależało przytoczę bieg, w którym Pawlicki tak bardzo chciał zakładać Protasiewicza, ze skończył z Kubera na bandzie. Poza tym było widać, skwaszone miny gości i jeszcze raz emocje Pawlickiego. To, ze Leszno dobrze żyje z Zielona, to tak jakby napisać ze Bydgoszcz dobrze żyje z Toruniem.. ;-)
Nie wiem czy był przekręt czy nie ale ten mecz już śmierdział od początku a szwindle w sporcie i w żużlu były,są i będą i do tego w tych ciężkich czasach gdy się pojawiła plandemia!!!!!!!!!!!
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Zagar ponizej 9.5 1.83 iforbet (1,0,1,2,?)

Nie moze byc inaczej moim zdaniem. Wplyw na to ma kilka rzeczy:
1) Forma Slowenca poszla lekko w dol. Wiem wiem, w ostatnim meczu domowym zrobil 13 w 6 startach, ale nie od dzisiaj wiadomo, ze u Zagara im trudniej, tym lepiej. W tym ostatnim spotkaniu padalo przez caly mecz + domowy tor, po prostu wszystko zagarlo. Natomiast juz w Rybniku zrobil 4 punkty w 5 na twardym torze. Tak samo twardo najprawdopodobniej bedzie tradycyjnie w Grudziadzu.
2) Zagar w Grudziadzu. Przygoda Slowenca z Hallera 4 rozpoczela sie w 2015 po awansie GKM-u. Od tego czasu Sloweniec startowal w barwach Stali i Wlokniarza w parze z jeszcze slabszym Gapinskim, albo juniorami i maksymalnie zdobyl 8 punktow w 6 startach. Szukalem na sile pozytywow, ale ich po prostu nie ma. Pojedyncze punkty na slaszych seniorach, albo juniorach w zasadzie zamykaja temat wystepow Slowenca w Grudziadzu.
3) Numer startowy: 3 na wyjazdach to najbardziej parszywy numer. Zaczynasz z zewnetrznego z liderami gosci, konczysz z zewnetrznego z liderami gosci. Po drodze jedzie przeciwko Bjerre, Pawlickiemu, Lagucie i raz jeden Lobodzinskiemu, a w parze ma Hampela. Poza juniorem GKM-u szanse na punkty ma z Pawlickim i Buczkowskim w 13. Czarno go dzisiaj widze.

Nie lubie uzywac okreslenia "spokojny typ", bo zle sie najczesciej konczy, ale dzisiaj 10 punktow Zagara byloby niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom