>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
13. kolejka - 4 i 6 września
  • MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin 4.09, godz. 18.00
  • Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik 4.09, godz. 20.30
  • Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 6.09, godz. 16.30
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 6.09, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik
Woryna over 5 @2.00
bet365

Pogralem ten typ troche grubiej niz generalnie planowalem, ale jestem o niego jakis dziwnie spokojny. Na poczatek odrobina statystyki:

Woryna w Czestochowie 2017 - 16 punktow w 6 startach
Dla porownania Woryna w Gorzowie 2017 - 14 punktow w 6

Woryna w Gorzowie 2020 - 9 punktow w 5
Woryna w Czestochowie 2020 - ?

Bukmacherzy dosc mocno zasugerowali sie przy tej linii ostatnim wystepem Kacpra w Lesznie, ale jego 3 "oczka" nie sa zadnym zaskoczeniem, bo w owym porownywanym 2017 zrobil ich 5. Po prostu nie przepada za Smoczykiem, czego juz nie mozna powiedziec o Arenie w Czestochowie.
Slowo jeszcze o przewidywanym ukladzie samego meczu - Czewa jak dotad jezdzila lepiej na wyjazdach niz u siebie. Zmiana trenera nie powinna na to jakos radykalnie wplynac zwlaszcza, ze - jak sam mowi - jeszcze nawet nie odbyl treningu z zawodnikami w Czestochowie. Swiderski po prostu mial szczescie natrafic na deszczowa aure w Lublinie, ktorego tor z reszta czestochowianom generalnie sluzy. Dzisiaj spodziewam sie pewnego zwyciestwa Lwow, ale nie pogromu. Lambert jest pod "5" wiec nie powinien byc na hurra dorzucany do Kacpra za Szczepaniaka. Powinno wejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Row Rybnik
Rune Holta zwrot
over 7,5 1.80
STS

Rune u siebie bardzo solidny punkt drużyny. Widać że złapał formę w ostatnich meczach i nie zawodzi. Nie ma się co za bardzo rozpisywać na temat rywala Włókniarza bo tam jest tylko Robert Lambert i długo długo nikt. Wiem że coś drużyna potrenowała wczoraj wieczorem i myśle że problemu z dopasowaniem nie będzie.

Drugi typ tak luźno bez większej analizy z 2 ligi

Keynan Rew poniżej 6,5 pkt kurs 1.60 zgodnie z planem, Rew nie radzi sobie na obcych torach.

O ile Australiczyk u siebie sobie radzi tak na wyjazdach jest tragiczny. 3 pkt w Krośnie i 1 pkt w Opolu a dzis łatwiej nie będzie bo mecz na Rzeszowskim lotnisku.

Na tego Woryne to radzę uważać. 6 pkt do zdobycia to nie jest dużo ale Kacper jest bez formy. Te punkty które trzepał w 2017 roku na początku sezonu to był efekt tego złotego silnika od Finna Rune Jensena. Nie szalałbym tutaj ze stawkami. Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Czestochowa - Rybnik
Bieg juniorski Czestochowa -3.5 @ 1.85.
Sts.co.uk
Kazdy inny wynik niz 5:1 w tym biegu bedzie dla mnie duzym zaskoczeniem. Miskowiak jest w bardzo dobrej formie i powinien rybniczan wciagnac nosem. Swidnicki po dobrym starcie sezonu notuje slabsze wyniki ale u siebie nie ma prawa przegrywac z takimi przeciwnikami.
 
Ostatnia edycja:
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Kurs na to zdarzenie wynosi 1,37...

Już abstrahując od tego, nie lubię stawiać wyniku młodzieżowców, gdzie często taśma, wykluczenie, upadek, kładą kupon. Mimo, że nie wyobrażamy sobie tu innego wyniku niż 5-1 dla gospodarzy.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kurs na to zdarzenie wynosi 1,37...

Już abstrahując od tego, nie lubię stawiać wyniku młodzieżowców, gdzie często taśma, wykluczenie, upadek, kładą kupon. Mimo, że nie wyobrażamy sobie tu innego wyniku niż 5-1 dla gospodarzy.
Nie myslalem , ze na sts.pl sa inne kursy niz na sts.co.uk...
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +3
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik
Woryna over 5 @2.00
bet365

Pogralem ten typ troche grubiej niz generalnie planowalem, ale jestem o niego jakis dziwnie spokojny. Na poczatek odrobina statystyki:

Woryna w Czestochowie 2017 - 16 punktow w 6 startach
Dla porownania Woryna w Gorzowie 2017 - 14 punktow w 6

Woryna w Gorzowie 2020 - 9 punktow w 5
Woryna w Czestochowie 2020 - ?

Bukmacherzy dosc mocno zasugerowali sie przy tej linii ostatnim wystepem Kacpra w Lesznie, ale jego 3 "oczka" nie sa zadnym zaskoczeniem, bo w owym porownywanym 2017 zrobil ich 5. Po prostu nie przepada za Smoczykiem, czego juz nie mozna powiedziec o Arenie w Czestochowie.
Slowo jeszcze o przewidywanym ukladzie samego meczu - Czewa jak dotad jezdzila lepiej na wyjazdach niz u siebie. Zmiana trenera nie powinna na to jakos radykalnie wplynac zwlaszcza, ze - jak sam mowi - jeszcze nawet nie odbyl treningu z zawodnikami w Czestochowie. Swiderski po prostu mial szczescie natrafic na deszczowa aure w Lublinie, ktorego tor z reszta czestochowianom generalnie sluzy. Dzisiaj spodziewam sie pewnego zwyciestwa Lwow, ale nie pogromu. Lambert jest pod "5" wiec nie powinien byc na hurra dorzucany do Kacpra za Szczepaniaka. Powinno wejsc.
Świetny typ! Szczerze, specjalnie wszedłem tutaj aby napisać coś o tym. Ale widzę kolega "wyczaił" bet dnia według mnie z ładnym kursem :)
Dodam jeszcze patrzać na rozpiskę biegòw, że Kacper powinien zrobić 6pkt już po 4 startach a będzie jeszcze nominowany... powodzenia!
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
No i mecz Włókniarza odwołany... wstyd mi za mój klub :-(
Nie rozumiem tej sytuacji kompletnie... ciężko to racjonalnie wytłumaczyć
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Falubaz ostatnio wrocil raczej do formy prezentowanej na poczatku sezonu. Brak u nich jakiegos pewniaka na duzo punktow. Leszno powinno mecz wygrac ale wiadomo , ze ZG latwo skory nie sprzeda.
Drugi mecz dzis widze niezagrozone zwyciestwo Wroclawia. Gorzow moze sie wydawac dobra forma ale oni juz nawet nie pamietam kiedy jechali ostatni raz na wyjezdzie. Gorzowscy kibice juz ich widza w finale (kto im zabroni ) ale wydaje mi sie ze dzisiaj ich nastroje zostana ostudzone. Na otarcie lez bonusa powinni miec.
2 dni temu gralem dubel Wroclaw +Leszno kursy 1.5 x1.5 ale dzisiaj juz widze , ze na Sparte polecialo do 1.30.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Witam , jak sądzicie Unia sie dzisiaj podłoży Falubazom ? Z mojej strony w meczu Sparty Woffinden +10,5 1.60 fortuna
Troche jako gorzowianin, a troche zdroworozsadkowo - bardzo watpie. Tak jak przed meczem naszych kochanych sasiadow z Wroclawiem pisalem ze znajomymi, ze ten mecz traci walem na kilometr, tak tutaj mysle, ze Leszno pojedzie na 100%. Ani oba kluby nie sa przyjaciolmi, forma Leszna ostatnio lekko w dol, czas cos wygrac zeby sie podbudowac przed PO. Do tego Falubaz nareszcie zaczal jechac tak, jak ten sklad powinien jechac (tzn taki poziom Stali z poprzedniego sezonu). To moze byc w miare wyrownany mecz, ale w nominowanych Leszno powinno odleciec jak zazwyczaj w tym sezonie.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Co ze wtorkowym meczem Grudziądz - Lublin. Wygląda, że kurs na Lublin doskonały. Lublin must have jeśli chce mieć szansę na top4. W ostatniej kolejce mecz z Zielona Góra.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Gorzów po serii meczów u siebie, w końcu wyjazd. I to do kandydata do medali. I drużyny, która musi wygrać, by przedłużyć nadzieje na playoff. Czuję tutaj pogrom, bo wrocławski tor (obok gorzowskiego swoją drogą) jest najbardziej "gospodarski" w ekstralidze i gościom trudno się do niego dostosować. A skład Tai, Drabik, Janowski, Holder, Czugunov u siebie są w stanie rozbić gości i powalczyć nawet o bonus. Moim zdaniem 50-40 to minimum win Sparty dziś.

Co do meczu w Zielonej to nie ruszam. Wszystko przemawia za Unią Leszno, ale dochodzą ze wszystkich stron info o wałku... Jakby kurs urósł do 2,0 na Leszno to wezmę.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Falubaz Zielona Gora win @ 3 Lvbet (52:38)
Falubaz Zielona Gora - Unia Leszno G 19:15 I 06.09


Unia leszno jest liderem rundy zasadniczej i tak zostanie do konca, nie zaleznie od tego czy przegraja ostatnie dwa mecze, wiec przystapia do Play offs z pozycji pierwszej gdzie w polfinale i ewentualnie w Finale beda mieli rewanz usiebie. Zielona Gora przegrala ostatni pojedynek z rywalem za miedzy i to z bonusem za trzy punkty! ktore powedrowaly do Stali Gorzow Wlkp , teraz to ich jeden z glownych konkurentow do PO.

Sytuacja w Tabeli jest taka ze Zielona musi wygrac z Lesznem a Leszno nie musi wygrywac meczu, tak czy siak o nic nie jada a jak wiemy Leszno nie przepada za Gorzow-em, plus Gorzow ostatnio sie rozkrecil i wydaje sie byc nawet grozniejszy niz Zielona Gora na ten moment. Co ciekawe Falubaz jest "zdeka" pod forma. Zilona Gora moze tylko ten mecz wygrac z Lesznem jezeli Leszno przyjedzie odjechac "trening" co moze wydawac sie nawet sensowne.

Mecze z Falubazem przyciagaja wiecej kibica i wzbudzaja wieksze zainteresowanie to popierwsze. Po drugie na ten moment jak pisalem Zielona nie najlepiej sie prezentuje, gorzej niz Stal, Wlokniarz, Motor czy Sparta, powiedzmy szczerze, traktujac lajtowo Falubaz wyrzuci pradopodobnie Gorzow lub jakas inna druzyne ktora lepiej prezentuje sie od Falubazu a rownoczesnie sama moze wpasc na nich w Play-offs. Wezmy pod uwage sezon temu, Gorzow jako jednyna druzyna pokonala Leszno usiebie a w ostatnim czasie Leszno mialo zaciete mecze z Gorzowem i Gorzow byl dla nich nie wygodny.

Zielona jezeli przegra prawodopodobnie wypada z Play offs, poniewaz z Motorem na wyjezdzie ugraja tylko punkt bonusowy konczac sezon z 18 punktami a Gorzow wygral usiebie z Wroclawiem 20 punktami w meczu, wiec nie sadze ze przegraja powyzej 20 punktami co oznacza ze zdobeda jeden punkt i skoncza sezon przed Zielona Gora z jednym punktem. Zielona Gora jezeli nawet wygra za dwa punkty ma pewne punkty co daja Play-offs a wygrywajac wieceju niz 4 punktami w meczu , maja bonusa 3 punkty co jest juz niemal przesadzone ale sadze ze jezeli Unia nie pojedzie tak aby wygrac to napewno przegraja wiecej niz 4 punktami.

Wiec jezeli Zielona nie wygra tego meczu, to wynik w Tabeli moga byc nastepujace(przewidywane): Leszno spokojny awans, Wroclaw 20 , Stal 19 , Motor i Wlokniarz po 19 a Zielona 18, wiec sami widzimy ile zmienia sytuacja w tabeli nawet za dwa punkty(wygrana) a sadze ze jak juz ma tak byc to bedzie za 3 i Zielona bedzie w PO.

Te spiskowe teorie ktoraj tutaj napisalem nie sa wysane z palca , na zuzel chodzilem jak mialem juz 9 lat i pochodze z zuzlowego miasta, wiec to ze nie podaje typow na zuzel to nie znaczy ze nie wiem co sie swieci, nawet eksperci sa zwolenikami tych spiskowych teorii w tym meczu, wiec nie jestem tu wyjatkiem , kurs na to spotkanie to 3 Lvbet oraz STS juz dal mniej 2,65 - nie oplaca grac sie tego z HC, sadze ze to moze spasc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Starszy Holder we Wroclawiu wiadomo ze za Curzytka?
A mlodszy Holder w Gorzowie za kogo ? Za Wozniaka? Kasprzaka? Iversena?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wrocław -6,5 @1,98 ewinner
Zmarzlik over 13,5 @1,83 iforbet


Nie doceniłem Gorzowa, Zmarzlik zgodnie z planem. Bardzo dobrze, że Wrocławia nie będzie w PO, skoro nie potrafią utrzymać +10. Do tego kombinacje z Drabikiem i Czugunowem - należało się.

Tak jak zostało już napisane, po wielu meczach u siebie Stal może być świetnie spasowana u siebie, ale mecze wyjazdowe to zupełnie inna bajka, tam wszyscy tracą swoje atuty. Thomsen, Karczmarz czy Woźniak już nie będą tak szybcy, z kolei u siebie mocno zyskują Woffinden czy Czugunow, a przede wszystkim Drabik. Wrocław strasznie mnie irytuje w tym sezonie, mocno falują i mam problemy z ich meczami, ale dziś liczę na przełamanie.

Do tego dorzucam over Bartka. Linia wysoka, ale forma się zgadza, Wrocław też mu leży, co widać poniżej.

1599389913463.png

Do tego zapraszam tutaj https://forum.bukmacherskie.com/threads/Żużel-2020-wrażenia-opinie-luźne-rozmowy.158387/post-6953799 nieco więcej o moim projekcie, którym wielu było zainteresowanych, ale wcześniej pojawił się właśnie w dziale analiz, a nie chciałbym spamować. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Skad takie info o walku? Zawodnicy Leszna odpuszcza zeby przegrac i zarobic mniej ?
Po to żeby nie wpuścić do play off teoretycznie trudniejszego rywala dla siebie czyli Lublin czy Częstochowe bo jeżeli Zielona wygra dziś z lesznem to play off mamy obsadzone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom