>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XBOX 360 czy PS3

adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Playstation 3 -&gt; BO ma lepsze pady i Internet za darmo

Xbox 360 -&gt; Bo można przerobić ????


Podsumowanie :

Masz kase na gry ?? Kup PS 3 !!

NIe masz kasy na gry ? =&gt; Kup XBox 360
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Co Wy tak psioczycie na ceny gier na PS3 tak jak pisałem parę stron wcześniej, jak się wie gdzie kupować to można gry (oryginalne) znaleźć w bardzo fajnej cenie, zresztą grę kupujesz i grasz w nią X miesięcy więc wydatek rzędu 100-150 zł. mając w perspektywie zabawę przez 2-3 miesiące to nic.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Sry, że odświeżam, ale mam pytanie. Odpale Xboxa albo PS3 na takim zwykłym telewizorze starym? Chodzi mi o ten kineskopowy ???? Może ktoś tutaj miał taki przypadek, że odpalał tą konsolę na taki, średniowiecznym już telewizorze. Z obrazem będzie koszmar czy w miare jeżeli wgle odpali?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jestem posiadaczem PS3 Slim 250 GB od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem go polecić.
  • W czym ma PS 3 przewage nad XboX
  1. Darmowy gra przez internet której brak w Xbox
  2. BlueRay ???? piękna sprawa, wszystkie gry na PS3 są na BlueRay. W Xbox zwykły odtwarzarz DVD. Jeśli myślisz przyszłościowo to kup PS3, za kilka lat nie będzie płyt DVD tylko BlueRay.
  3. Bardziej wydajny procesor jest w PS3
  4. W nowych konsolach PS3 dyski są zdecydowanie większe aniżeli w Xbox
  5. Cicha praca PS3, natomiast XboX strasznie hałasuje

  • W czym ma XboX przewage nad PS3
  1. Tańsze gry na XboX
  2. Lepsza karta graficzna od PS3
  3. Unikalne gry jakich nie ma na PS3 np. Halo3
  4. Mniejsze rozmiary konsoli XboX :razz:
Polecam mimo wszystko bardziej konsole Sony ✅



✅ PS3 &gt; XboX ⛔
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
Jestem posiadaczem PS3 Slim 250 GB od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem go polecić.
  • W czym ma PS 3 przewage nad XboX

  1. Darmowy gra przez internet której brak w Xbox
  2. BlueRay ???? piękna sprawa, wszystkie gry na PS3 są na BlueRay. W Xbox zwykły odtwarzarz DVD. Jeśli myślisz przyszłościowo to kup PS3, za kilka lat nie będzie płyt DVD tylko BlueRay.
  3. Bardziej wydajny procesor jest w PS3
  4. W nowych konsolach PS3 dyski są zdecydowanie większe aniżeli w Xbox
  5. Cicha praca PS3, natomiast XboX strasznie hałasuje

  • W czym ma XboX przewage nad PS3

  1. Tańsze gry na XboX
  2. Lepsza karta graficzna od PS3
  3. Unikalne gry jakich nie ma na PS3 np. Halo3
  4. Mniejsze rozmiary konsoli XboX :razz:
Polecam mimo wszystko bardziej konsole Sony ✅



✅ PS3 &gt; XboX ⛔
xbox nie hałasuje w ogóle, jesli gra jest zainstalowana na dysku twardym, natomiast jesli gramy z płyty - to wiadomo, napęd pracuje i słychać go
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
na ps3 slim net chodzi jak na normalnym kompie bo jak wiem chodzi na wi-fi , mozna ogladac wszystkie strony tak jak na normalnej przegladarce?
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
ma ktos juz playstation move ??? bo sie zastanaiwam czy kupic ;0 na trailerach nawet fajnie to wyglada a drogie nie jest tylko 230 zlociszy. takze chyba cos podobnego do wii. co sadzicice ???
 
zyziek_prn 6

zyziek_prn

Użytkownik
ma ktos juz playstation move ??? bo sie zastanaiwam czy kupic ;0 na trailerach nawet fajnie to wyglada a drogie nie jest tylko 230 zlociszy. takze chyba cos podobnego do wii. co sadzicice ???
Sam kupiłem od razu po premierze i naprawdę polecam. Sports Champions a w szczególności ping pong wymiata. Ruchy odwzorowane niemal wzorowo. Dużo lepsza zabawa niż na WII.
 
Do góry Bottom