>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X Factor

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem czy zauważyliście, może nie ma w tym reguły no ale faworyt Kuby zwykle nie wygrywa. Tak było w Mam talent (Bednarek), tak było w pierwszej edycji X Factora.

Faworytem na pewno jest Spenner, tylko nie można się spodziewać wysokiego kursu, 1,8 wg by mnie nie zaskoczyło.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego Kuba wskazywał jako faworyta Podsiadło.
Też mnie to zdziwiło, ale tak było.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
7880 Dawid Podsiadlo 1.5 2.6. 20:00
7881 Marcin Spenner 2.7 2.6. 20:00
7882 The Chance 5 2.6. 20:00
No to zdziwko panowie ? Teraz nie wiem czy pobierac czy czekac na tobet i bez podatku uderzyc...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Warto chyba zagrać na Spennera po takim kursie.
Tak chcialem ale wystarczy spojrzec na lajki na fejsbuku i stronie xfactor. Podsiadlo ma 11 tys lajkow, Spenner 6 wiec to ogromna roznica. Na stronie oficjalnej 600 ma Podsiadlo a Marcin 400. Roznica jak dla mnie spora wiec wle odpuscic final...
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Ja bym na te lajki nie patrzył. Ja podchodzę do tego finału tak, że owszem Podsiadło powinien wygrać ,ma naprawdę dobry głos, ale nie musi, bo i tak pewnie już wyda jakąś płytę ,a samo uczestnictwo przyniosło mu rozgłos i o niego się nie martwię , powinien sobie poradzić. Spenner za to chyba bardziej potrzebuje tych pieniędzy,Wojewódzki wspominał coś parę razy o jego przejściach i trudnej sytuacji, więc podejrzewam, że jak to już parę razy było w tego typu programach, pieniądze dostanie ten kto ich bardziej potrzebuje czyli Spenner, dlatego ja lekko pobiorę Wygra Spenner @2.7 w Tobet.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Musicie zwrócić na jeszcze jedną stronę kierując się typowaniem na tego kto wygra. W poprzedniej edycji faworytem był Michał Szpak od początku. Jego też faworyzował Kuba Wojewódzki i widzowie. Gienek Loska który ostatecznie wygrał był typem niszowym, ale &quot;wygodniejszym&quot; pod względem PR. Zwycięzca tego programu dostaje kontrakt płytowy i niejako cyrograf z TVNem, więc nie zawsze ten najlepszy, tudzież najfajniejszy ma wygrać. Nie mówię że to jest ustawione, ale Kuba mówił o tym w ostatnim programie u siebie że Podsiadło jest faworytem wszystkich.
Tak samo było w poprzedniej edycji. Spójrzcie ze strony czysto marketingowej.
Loska - wygrał - nagrał płytę w nagrodzie od TVN.
Szpak, Ada Szulc - przegrał, ale Kuba załatwił im sponsorów na nagranie płyt, muzyki tworzonej przez nich a nie narzucanej przez stację.
Patrząc na edycję która się kończy myślę że sytuacja się powtórzy. Nie mówię tutaj o zespole The Chance, ale bardziej skłaniam się iż &quot;cichy i faworyzowany&quot; Podsiadło zostanie niejako wytypowany do wygrania programu, a Spenner będzie drugi otrzymując nagrodę pocieszenia w wysokości ileś tam tyś od sponsora + Kuba załatwi mu kontrakt płytowy u niezależnego sponsora.
Pamiętajcie że to jest show i marketing. Ten kto ma wygrać już jest od dawna ustalony. Twierdzę też że Ewelina Lisowska została specjalnie odesłana przez Kubę w ostatnim programie bo miała realne szanse na wygranie decyzją widzów. Ma to sens biorąc pod uwagę znajomości Kuby i tym jak bardzo zachwycał się jej muzyką... Pewnie też pomoże jej w karierze organizując sponsorów na płytę solową.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No i wygral Dawid i mozna bylo sie tego spodziewac jednak 1,60 nie powalalo i wolalem odpuscic. Szkoda bo trzeba bylo jednak wziac pod uwage lajki bo w tego typu programach sprawdza sie to w 90% ;).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kto odpadnie w 1 odcinku ? sts
The Voices 3,00 (2,64)
Girls on Fire 5,00 (4,40)
ako przy rownych wygranych - 1,65 ✅ (odpadna albo The Voices albo Girls on Fire)
Niski kursik ale wydaje sie pewny. No kto moze odpasc w 1 odcinku ? Zespol.. a ze w stawce mamy 3 zespoly z czego jeden duet jest mega zabawowy i rozrywkowy (Aisha i kolezanka) to zostaja nam do wyboru : marny chorek i krzyczace 3 dziewuchy ktore w ogole nie porywaja...
Nie wyobrazam sobie zeby odpadl ktos od Kuby albo Mozila..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
2 odcinek

Olga Barej odpadnie
6,00(5,28) fortuna ✅
Znowu naziemniaki daja lepsze kursy niz internetowy betsyf wiec trzeba sie do nich przejsc. Dzis troche ryzykowniej bo na pierwszy rzut oka powinien odpasc ktos od Tatiany no ale to byloby za proste i malo telewizyjne. Nie po to jest 3 jurorow zeby w pierwszych 3 odcinkach odpadali po kolei podopieczni ktoregos z nich. Tydzien temu byli to The Voices.
Jest 3 kandydatow do odpadniecia pod kazdym wzgledem. Aisha i Asteya, Girls on fire i Olga Barej od Mozila. Aisha i Asteya to fazerki ktore lubi Kuba, podobnie z trzema dziewczynami ktore zaskoczyly rewelacyjnym wystepem gdzie wszyscy byli pod wrazeniem. Ciezko bedzie to powtorzyc ale dzieki temu zyskaly one rzesze fanow i eski beda. Ktorys zespol nominowany bedzie na pewno ale czy oba ? Watpie a wiec kolejnym i jedynym kadydatem do zagrozenie jest wlasnie Barej ktoras zaspiewala slabo i bez entuzjamu tydzien temu marna piosenke Clarkson o czym wspominal Kuba. I tutaj upatruje szansy bo Tatiana bedzie glosowala na swoj zespol bez dwoch zdan a Kuba lubi robic na przekor wszystkim a w szczegolnosci Mozilowi i zaglosuje przeciwko niej. Kurs zdecydowanie zawyzony i warty ryzyka i emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
3 odcinek
Aisha i Asteya odpadna 2,50 (2,20) sts fortuna ???? układy i układziki... szkoda bo to bylo do przewidzenia ze wyrzuca od kazdego kogos..
Betsyf sie obudzil ale nie rozpieszcza kursami wiec trzeba ruszyc dupsko z domu i isc do ziemniakow.
Dzis bez dwoch zdan zagrozone beda oba zespoly, Girls on Fire i Aisha z Asteya. Mettler ulubieniec Kuby, Gawor mega talent, malzenstwo Hyzy robia reklame, Ezzat ulubieniec Mozila. Za wczesnie zeby ktokolwiek z nich odpadl.
Ba ! Dla nas nawet lepiej zeby ktos z wymienionych powyzej byl zagrozony bo wtedy bankowo leci zespol a z zespolow ludzie mniej lubia wlasnie Aishe i Asteye.
Wrocmy do prawie pewnego scenariusza. Zagrozony bedzie duet fazerek i trio w miare powaznych i dobrze spiewajacych dziewczyn. Kuba lubi fazerki, Mozil zaglosuje na trio wiec zadecyduje Tatiana. Tatiana wie ze przepuszczenie AA nie ma sensu bo odpadna za tydzien(w koncu ilez mozna je bronic przed odpadnieciem) wiec zostawi sobie trio ktore moze powalczy. Biorac pod uwage spiew rowniez lepiej jak narazie wypadaja Girls on Fire. Zdziwie sie jezeli odpadna... Przyznam ze liczylem na kurs w granicach 1,50, dostalem 2,20 wiec pieknotka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Analogicznie jak Ty sobie to wymyśliłem, ale po głębszym przemyśleniu sprawy, jest jeszcze opcja, że może tam zamiast Girls ON Fire , wpaśc Mettler. Ostanio już dostał lekką zjebkę od jurorki, ale dziś już z nim raczej pojadą grubiej... Nie zmienia to jednak faktu, ze AA lecą, gdyż nawet jak dojdzie do bitwy AA vs Mettler , to Czesław wywali dziewuchy, gdyż dał się już poznać, ze idzie w kierunku muzyki, w zeszłej edycji wywalając nawet swoich.
2,50 bajka - sam wziąłem, zobaczymy co będzie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To jak Mettler bedzie zagrozony to jeszcze lepiej dla typu... Bo zadecyduje Mozil ktory wybierze bankowo chlopaczka
EDIT : jest 20;15 a ja zaczynam sie bac o typ.. nie wykluczam ze zagrozony bedzie Mettler z Aisha i cos Mozil chyba chce sie zemscic za wyrzucenie Olgi...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No i poleciał chlopaczek, dobrze , że miałem lekką kontrę i jakoś poszedł tylko mały minus, bo czułem to w kościach, że tak to może być. AA się utrzymały... bo zrobilki ludziom wodę z mózgu z ich urodzinami blablabla, blebleble - teraz już będzie ciężko coś złapić. Te całe Girls On Fire śpiewają chyba najlepiej, a tu taki zonk i dogrywka. No nic , do zobaczenia za tydzień,
 
Do góry Bottom