>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X Factor

kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Brawo Genek Loska! Wygrał ten, który powinien, wybór jak najbardziej słuszny, a mina &quot; pewnego Swojego Szpaka&quot; Wojewódzkiego bezcenna ???? Brawo Mozil, Brawo Genek.

Szkoda Ady dla niej 2 miejsce powinno byc.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No Gienek kończył mi taśmę z dziś i wszystko fajnie. Też na niego stawiałem i git.
A teraz do tych co dalej wierzą, że te programy są ustawione ? I jak sprawdziło się ? Pozdrawiam.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jeśli miała byc ustawka to powinien wygrac Szpak albo Ada, bo jednak wojewódzki ma wiecej do powiedzenia niz Mozil w TVN-ie.
No Gienek kończył mi taśmę z dziś i wszystko fajnie. Też na niego stawiałem i git. A teraz do tych co dalej wierzą, że te programy są ustawione ? I jak sprawdziło się ? Pozdrawiam.
Jeśli miała byc ustawka to powinien wygrac Szpak albo Ada, bo jednak wojewódzki ma wiecej do powiedzenia niz Mozil w TVN-ie.
Omg ludzie zacznijcie myśleć ... Programy są ustawione do tego sztuczna publika która reaguje jak im każą coś jak wytrenowane pieski . Smsy to tylko nabijanie kasy które głupi ludzie wysyłają . Co do Kubu co ma do tego juror ? Co ma do tego Wojewódzki który powiedzmy dłużej siedzi w TVN ? On tam jest tylko pionkiem wszystko ustala dziad nie pamiętam jak mu leciało . Szpaka by nie wybrali przynajmniej jak dla mnie takie coś nie nadaje się na scene muzyczną , gienek musiał ustąpić w paru kwiestiach jak dla mnie skoro w Mam talent był stanowczy a tutaj już trochę przystopował .
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
X
Zgadzam sie. Wiem z pewnego zrodla ze np. W tancu z gwiazdami kiedy Mucha wygrywala caly program, wiedziala juz o tym conajmniej miesiac wczesniej a cieszyla sie na tej scenie glupiutka jak nie wiem co... Sms tylko po to by kase nabic a tak naprawde wszystko ustalone duzo wczesniej. Niestety takie sa realia. Nie wiem czy akurat w X Faktorze rowniez tak bylo ale jest to wielce prawdopodobne...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A You Can Dance niespodziewanie wygral Domin Olechowski co bylo sporo niespodzianka . Ludzie tak glosowali wiec on wygral , gdzie tu ktos widzi ustawke skoro co po niektorzy twierdza ze w takich programach zwyciezca jest oczywisty miesiac przed zakonczeniem danego show ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
X Factor 2012​





Na dzień dzisiejszy oferta dość uboga ale myślę, że bliżej soboty coś więcej się pojawi. Tej edycji specjalnie nie siedziałem, jednak co się rzuca w oczy to bardzo wysokie kursy na pierwszy odcinek live. Wracając do pierwszej strony tego tematu, widziały że wówczas kurs na pierwszą osobę która odpadnie był tylko 2,65 i jak dobrze pamiętam, była wtopa :razz:. Z ostatniej edycji pamiętam, że zespoły odpadały wcześniej niż indywidualni wokaliści. Czy tym razem będzie podobnie?!

Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W pierwszym odcinku live wyleciało De Facto, nie ma co ukrywać zdecydowany faworyt do opuszczenia programu. Sęk w tym, że to był zespół, dziś jako kolejni w kolejce stoją dwa inne zespoły The Chance (kurs: 2,00) i Soul City (kurs: 3,5), tylko trzeba pamiętać że to jest program rozrywkowy, co za tym idzie nie zostawią Czesława z 1 zespołem w domyśle uczestnikiem już po dwóch odcinkach. W związku z tym leci Anna Antonik, która w poprzednim odcinku zaśpiewała tragicznie Apologize Timbalanda. Link do wykonania: Fortuna

*Kurs: 5,28 z podatkiem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W pierwszym odcinku live wyleciało De Facto, nie ma co ukrywać zdecydowany faworyt do opuszczenia programu. Sęk w tym, że to był zespół, dziś jako kolejni w kolejce stoją dwa inne zespoły The Chance (kurs: 2,00) i Soul City (kurs: 3,5), tylko trzeba pamiętać że to jest program rozrywkowy, co za tym idzie nie zostawią Czesława z 1 zespołem w domyśle uczestnikiem już po dwóch odcinkach. W związku z tym leci Anna Antonik, która w poprzednim odcinku zaśpiewała tragicznie Apologize Timbalanda. Link do wykonania: xfactor.tvn.pl X Factor: kto odpadnie 28.4. Typ: Anna Antonik Kurs:6,00 Fortuna *Kurs: 5,28 z podatkiem
Kto byl zagrozony tydzien temu ?
edit : w zyciu nie odpadna The Chance bo mamy disco w tym tygodniu. Dwa paczki + przesliczne stworzenie dadza popis. Grubas tez moze dac sobie rade. Nie wiem zupelnie jak poradzi sobie ten zespol The Soul ale tak jak piszesz raczej nie zostawia 1 zespolu Czeslawowi wiec leci solista a wiec musi byc to gruba.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kto byl zagrozony tydzien temu ?
The Chance i De Facto

Soul City moim zdaniem było ok wiec nie odpadnie, jak z grup to The Chance. Tylko wątpię, że zostanie Mozil z jedną grupą. W ubiegłej edycji chyba Sablewska została z jednym i sami pamiętacie jakie fochy strzelała. Może i Mozilowi to zwisa ilu ma uczestników w przeciwieństwie do Sablewskiej ale nie wierzę w powtórkę z rozrywki.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Jeżeli ja miałbym coś stawiać to wybrałbym, że odpadnie Biba @8.0 w fortunie.
W castingach radził sobie tak sobie, a to że dostał się do odcinków na żywo, to moim zdaniem zasługa przede wszystkim energii tego chłopaka ( ekscesy z rzucaniem się na Wojewódzkiego, czy całowanie Tatiany w dekolt). A. Antonik - &quot;Bajka&quot; , Kulka czy jak jej tam jest za to ulubienicą Tatiany i nie wydaje mi się, żeby tak szybko odpadła.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A kogo typujecie na zwyciezce? Moim zdaniem bankowo wygra ktos z dwójki Spenner , Podsiadlo! Podsiadlo wedlug Wojewodzkiego wygra ten program ( przynajmniej tak na poczatku mowil na castingu) , natomiast Spenner wedlug Tatiany to jeden z najmocniejszych zawodnikow w stawce.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wyczekalem na oferte tobetu i nie zaluje po kursy najlepsze... zdecydowalem sie na taki wariant ze gram ta sama stawka 3 typy :
The Soul 5,00 ⛔
Anna Antonik 6,00 ⛔
Biba 8,00
✅
The Chance charyzmatyczne, w disco moga dac czadu w przeciwienstwie do Grubej i Biby... Reszta raczej nie odpadnie bo maja rzesze fanow jak i jury po swojej stronie.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Jeżeli ja miałbym coś stawiać to wybrałbym, że odpadnie Biba @8.0✅ w fortunie.
W castingach radził sobie tak sobie, a to że dostał się do odcinków na żywo, to moim zdaniem zasługa przede wszystkim energii tego chłopaka ( ekscesy z rzucaniem się na Wojewódzkiego, czy całowanie Tatiany w dekolt). A. Antonik - &quot;Bajka&quot; , Kulka czy jak jej tam jest za to ulubienicą Tatiany i nie wydaje mi się, żeby tak szybko odpadła.

dziekuję dobranoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Podziękuj lepiej jury :grin: Ale wiedziałem że z dwójki Biba - Kwaśnik puszczą Kwaśnik bo jest zdecydowanie lepsza.
W następnym odcinku leci grubas, nie mogę już na nią patrzeć i jej słuchać, głos pospolity. Skończy się litość narodu nad nią. Każdy juror będzie miał po 1 osobie usuniętej. Także czekam na kursy i stawiam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kto odpadnie ?
Soul City
2,65

Tobet
Dzisiaj odpada zespol i to pewne. Podsiadło i Spenner to ulubiency publicznosci i jurorow wiec nie ma opcji zeby ktorys odpadl. Lisowska rowniez daje sobie swietnie rade mimo ze jest juz mnie lubiana ale jurorzy ja doceniaja. Tak wiec pojedynek miedzy dwoma zespolami Mozila. Soul City to grupa zlozona z wielu osob jednak sa dla mnie jacys nijacy i bez wyrazu mimo ze kazdy z osobna spiewac potrafi swietnie. Dziewczyny z The Chance bardzo charakterystyczne, dwa Pączki i slicznotka z chrypiacym glosem. To one zyskaly wieksza rzesze fanow. Ostatnio jurorzy byli pod wrazeniem ich wystepu i powiedzieli ze to jeden z najlepszych wystepow dnia. Odpada Soul City !!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kto odpadnie ?
Soul City ✅
2,65

Tobet
Dzisiaj odpada zespol i to pewne. Podsiadło i Spenner to ulubiency publicznosci i jurorow wiec nie ma opcji zeby ktorys odpadl. Lisowska rowniez daje sobie swietnie rade mimo ze jest juz mnie lubiana ale jurorzy ja doceniaja. Tak wiec pojedynek miedzy dwoma zespolami Mozila. Soul City to grupa zlozona z wielu osob jednak sa dla mnie jacys nijacy i bez wyrazu mimo ze kazdy z osobna spiewac potrafi swietnie. Dziewczyny z The Chance bardzo charakterystyczne, dwa Pączki i slicznotka z chrypiacym glosem. To one zyskaly wieksza rzesze fanow. Ostatnio jurorzy byli pod wrazeniem ich wystepu i powiedzieli ze to jeden z najlepszych wystepow dnia. Odpada Soul City !!
Dzis kolejny odcinek i licze na kolejna kase. W stawce zostalo tylko 4 uczestnikow. Spenner od Kuby, The Chance od Mozila i Podsiadlo z Lisowska od Tatianki.
Jak wiadomo Spenner i Podsiadlo to dwoch faworytow ktorzy zapewne dzisiaj nie beda zagrozeni. Maja rzesze fanek no i spiewac spiewaja swietnie. Zostaje nam w takim razie Lisowska i dziewczyny z The Chance. Lisowska dosyc alternatywna, ma swoich zwolennikow lecz z solistow jest teraz najslabsza. The Chance zaszly daleko, od samego poczatku skazywane na porazke lecz pokazaly ze maja sympatie widzow jak i jurorow.
Przechodzac teraz do scenariusza na dzisiejszy final. Tak jak pisalem zagrozeni beda Lisowska i The Chance i co teraz ? Tatiana oczywiscie na glos na Eweline, Czeslaw na zespol i... ? O tym kto odpadnie zadecyduje Kubuś. Znajac Kubusia decyzja powinna byc zaskakujaca i licze ze taka bedzie. Po pierwsze bedzie chcial wyrzucic konkurentke dla swojego Spennera w finale bo nie oszukujmy sie ale zespol nie ma szans z nim a Ewelinka mimo wszystko mogla by sprawic jeszcze jakas niespodzianke. Po drugie we wtorek w programie Lisowska niezbyt przypadla do gustu Kubie. Dziwi mnie tylko to ze wlasnie ta trojka byla zaproszona do programu a pominieto dziewczyny. Kuba lubi The Chance i moze da im przepustke do finalu na co licze. Kurs jak zwykle wysoki i warty ryzyka.
Odpadnie : Lisowska 3,20 tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
O 25

orchol

Użytkownik
nie abys mial sie tym sugerowac co pisze teraz ale Kuba zaprosil Lisowska Spennera i Podsiadlo do prgoramu gdzie wyrazil opinie iz jest to jego 3finalowal

typ na Lisowska wokalnie calkowicie sie z Toba zgadzam ale bym uwazal
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Kuba ma rację mówiąc, że ten wynik nie będzie sprawiedliwy i nie był. Nie mógł podjąć innej decyzji bo w finale Spenner nie miałby lekko. A tak to wszystko rozstrzygnie się między Spenner-Podsiadło.
Na kogo stawiacie ? Ja mimo wszystko pieniądze postawię na Spennera, wydaje mi się ze wie czego chce, jest dojrzały i ogarnięty. Podsiadło taki trochę zagubiony
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kuba ma rację mówiąc, że ten wynik nie będzie sprawiedliwy i nie był. Nie mógł podjąć innej decyzji bo w finale Spenner nie miałby lekko. A tak to wszystko rozstrzygnie się między Spenner-Podsiadło. Na kogo stawiacie ? Ja mimo wszystko pieniądze postawię na Spennera, wydaje mi się ze wie czego chce, jest dojrzały i ogarnięty. Podsiadło taki trochę zagubiony
To bylo do przewidzenia ze Kubus tak zrobi. Teraz czas na finał. Cóż, faworyt jest tylko jeden. Spenner i tyle. Poczkeamy na kursy i dopiero wtedy podejme decyzje.
 
Do góry Bottom