>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wypłata z bet365

Status
Zamknięty.
M 0

markowski90

Użytkownik
Witam ,
mam pewien problem z wypłatą w bet365 - a mianowicie :
z tego co słyszałem to można tam potwierdzić tożsamość poprzez list który ma dojść na moją skrzynkę pocztową - więc założyłem tam konto i wybrałem taką opcję . Złożyłem depozyt i rozpocząłem granie u tego buka - po tygodniu ugrałem już coś ponad 400 zł no i doszedł list - postanowiłem już wypłacać , aż tu nagle - potrzebna jest jeszcze weryfikacja twojego wieku ... w tym momencie wszystko się zesrało , bo mam niespełna 17 lat , więc nie mogę wysłać tam żadnych dokumentów , a spora kasa jest zamrożona . Jakieś propozycje ?
 
J 6

josed

Użytkownik
Czyli fałszywe dane?
To możesz pożegnać się z kasą. Nawet jak dowód już będziesz miał, to się data nie będzie zgadzała.
Chociaż w sumie jest jedna możliwość. Znajdź kogoś kto się nazywa tak jak Ty i się urodził wtedy co podałeś. Powodzenia w szukaniu ????
 
M 0

markowski90

Użytkownik
Napisali mi ze jest możliwa zmiana daty urodzenia - mam opisać sprawę w e-mailu ???? , wiec poczekam do 18 i wyśle skany - może coś wykombinuję , za kilka dni 17 urodziny , więc muszę trochę poczekać . Jak się nie uda to spróbuję sposób Josed&#39;a ????
 
J 6

josed

Użytkownik
Jak myślisz. Czy jak napiszesz, że po prostu oszukałeś z wiekiem, a nie że coś Ci się przypadkiem źle wcisnęło, to coś pomoże? Zostawią sobie kasę i będą mieli zysk.
Widziałem już kilka sytuacji z bukami internetowymi i bardzo ciężko uzyskać coś na swoją korzyść.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Tak to jest jak się na początku nie pomyśli. A później ludzie się dziwią, płaczą i żalą na forum, że bukmacher zły bo zablokował konto i zabrał kasę.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
mam nadzieję że tylko tam potrzeba swoją tożsamość potwierdzić xd
Nie wie ktoś jak jest na BetClick?
A to jakiś problem potwierdzić swoją tożsamość? Jak proszą o skan, to go robię, wysyłam i wszystko jest w porządku. Jak zamierzasz coś kombinować to skończysz to jak autor wątku skończy w najbliższym czasie/przy próbie wypłaty środków.
 
cock 756

cock

Użytkownik
A ja odpowiem -

1. Nigdy nie kłam.
2. Są sposoby, na które sam wpadniesz z wiekiem.
3. Odwołaj wypłatę, bo pożegnasz się z tym bukiem na zawsze... Zawsze możesz zgonić rejestrację i zlecenie wypłaty na &quot;upojenie alkoholowe&quot;, które może się im spodobać. ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
spokojnie ludzie - myślcie
najpierw po prostu napisz, że pomyliłeś datę urodzenia i chcesz ją poprawić - takie rzeczy są przecież możliwe, wystarczy że przez przypadek wpiszesz jedną cyfre źle i masz być w d... ?

Nie no, nie przesadzajmy : &gt;
 
J 6

josed

Użytkownik
Pomyśl. Jak napisze, że źle wpisał to przecież sam się wkopie, że zakładał jako niepełnoletni.
Pierw myślcie, a później piszcie. Wprowadzacie tylko ludzi w błąd.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Nie wiem czy jest opcja transferu pieniędzy z zakładów sportowych na pokera w bet365. Jeśli tak to przetransferuj środki i przegraj sukcesywnie wszystko z pełnoletnim kumplem. Później niech on przeleje to na swoje konto i kasę odda w realu czy jak tam chcesz.
 
S 0

sexy19941

Użytkownik
Nie wiem czy jest opcja transferu pieniędzy z zakładów sportowych na pokera w bet365. Jeśli tak to przetransferuj środki i przegraj sukcesywnie wszystko z pełnoletnim kumplem. Później niech on przeleje to na swoje konto i kasę odda w realu czy jak tam chcesz.
Proste a zarazem genialne,byle nie przegrać wszystkiego na raz:p
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Nie graj w kasynach internetowych, kręcą tam. Znam osoby, które grają systemem w kasynach i są na plus, a grając takim samym sposobem w internecie są dużym minusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom