>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z bet365

Status
Zamknięty.
M 0

markowski90

Użytkownik
Witam ,
mam pewien problem z wypłatą w bet365 - a mianowicie :
z tego co słyszałem to można tam potwierdzić tożsamość poprzez list który ma dojść na moją skrzynkę pocztową - więc założyłem tam konto i wybrałem taką opcję . Złożyłem depozyt i rozpocząłem granie u tego buka - po tygodniu ugrałem już coś ponad 400 zł no i doszedł list - postanowiłem już wypłacać , aż tu nagle - potrzebna jest jeszcze weryfikacja twojego wieku ... w tym momencie wszystko się zesrało , bo mam niespełna 17 lat , więc nie mogę wysłać tam żadnych dokumentów , a spora kasa jest zamrożona . Jakieś propozycje ?
 
J 6

josed

Użytkownik
Czyli fałszywe dane?
To możesz pożegnać się z kasą. Nawet jak dowód już będziesz miał, to się data nie będzie zgadzała.
Chociaż w sumie jest jedna możliwość. Znajdź kogoś kto się nazywa tak jak Ty i się urodził wtedy co podałeś. Powodzenia w szukaniu ????
 
M 0

markowski90

Użytkownik
Napisali mi ze jest możliwa zmiana daty urodzenia - mam opisać sprawę w e-mailu ???? , wiec poczekam do 18 i wyśle skany - może coś wykombinuję , za kilka dni 17 urodziny , więc muszę trochę poczekać . Jak się nie uda to spróbuję sposób Josed&#39;a ????
 
J 6

josed

Użytkownik
Jak myślisz. Czy jak napiszesz, że po prostu oszukałeś z wiekiem, a nie że coś Ci się przypadkiem źle wcisnęło, to coś pomoże? Zostawią sobie kasę i będą mieli zysk.
Widziałem już kilka sytuacji z bukami internetowymi i bardzo ciężko uzyskać coś na swoją korzyść.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Tak to jest jak się na początku nie pomyśli. A później ludzie się dziwią, płaczą i żalą na forum, że bukmacher zły bo zablokował konto i zabrał kasę.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
mam nadzieję że tylko tam potrzeba swoją tożsamość potwierdzić xd
Nie wie ktoś jak jest na BetClick?
A to jakiś problem potwierdzić swoją tożsamość? Jak proszą o skan, to go robię, wysyłam i wszystko jest w porządku. Jak zamierzasz coś kombinować to skończysz to jak autor wątku skończy w najbliższym czasie/przy próbie wypłaty środków.
 
cock 756

cock

Użytkownik
A ja odpowiem -

1. Nigdy nie kłam.
2. Są sposoby, na które sam wpadniesz z wiekiem.
3. Odwołaj wypłatę, bo pożegnasz się z tym bukiem na zawsze... Zawsze możesz zgonić rejestrację i zlecenie wypłaty na &quot;upojenie alkoholowe&quot;, które może się im spodobać. ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
spokojnie ludzie - myślcie
najpierw po prostu napisz, że pomyliłeś datę urodzenia i chcesz ją poprawić - takie rzeczy są przecież możliwe, wystarczy że przez przypadek wpiszesz jedną cyfre źle i masz być w d... ?

Nie no, nie przesadzajmy : &gt;
 
J 6

josed

Użytkownik
Pomyśl. Jak napisze, że źle wpisał to przecież sam się wkopie, że zakładał jako niepełnoletni.
Pierw myślcie, a później piszcie. Wprowadzacie tylko ludzi w błąd.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Nie wiem czy jest opcja transferu pieniędzy z zakładów sportowych na pokera w bet365. Jeśli tak to przetransferuj środki i przegraj sukcesywnie wszystko z pełnoletnim kumplem. Później niech on przeleje to na swoje konto i kasę odda w realu czy jak tam chcesz.
 
S 0

sexy19941

Użytkownik
Nie wiem czy jest opcja transferu pieniędzy z zakładów sportowych na pokera w bet365. Jeśli tak to przetransferuj środki i przegraj sukcesywnie wszystko z pełnoletnim kumplem. Później niech on przeleje to na swoje konto i kasę odda w realu czy jak tam chcesz.
Proste a zarazem genialne,byle nie przegrać wszystkiego na raz:p
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Nie graj w kasynach internetowych, kręcą tam. Znam osoby, które grają systemem w kasynach i są na plus, a grając takim samym sposobem w internecie są dużym minusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom