>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wypłata pieniędzy

J 0

jackblack

Użytkownik
Hello! A ja mam problem juz z glowy anulowalem wyplate pojawila sie na bwin zagralem dwa zaklady i w plecy,ale jestem ciekaw jak to dalej sie potoczy.Do zaczynajacych grac w sieci proponuje zobaczyc stronke bet365,albo pinnacle.Ja na bwin gram tylko handicap setowy( zaklad rozliczany po jednym pkt)Pozdro i powodzenia w odzyskaniu wyplat!
 
S 12

sick

Użytkownik
na pokerstrategy i w konkurencyjnym serwisie ludzie dali info że wypłaty zlecone tydzień temu otrzymali dziś na skrilla
pozdrowienia dla &quot;bankrutującego&quot; bwin
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
na pokerstrategy i w konkurencyjnym serwisie ludzie dali info że wypłaty zlecone tydzień temu otrzymali dziś na skrilla
pozdrowienia dla &quot;bankrutującego&quot; bwin
Powinieneś zmienić swój nick na &quot;obrońca niepokalanego:grin: autorytetu Bwin&quot;
 
S 12

sick

Użytkownik
Powinieneś zmienić swój nick na &quot;obrońca niepokalanego:grin: autorytetu Bwin&quot;
lol
sam czekam na wypłatę
po prostu staram się z boku oceniać fakty bez nerwów
bwin ma swoje minusy które już wymieniałem (słaby i wolny support, czasami bezpodstawne podejrzenia klientów o cholera wie co) ale nie można rzucać sobie luźno textem że bukmacherski gigant bankrutuje nie mając na ten temat żadnych dowodów.. (zapytaj człowieka nie mającego pojęcia o graniu u buka żeby jakiegoś wymienił - który to będzie)
 
C 0

cadele

Użytkownik
Ja też czekam na wypłatę ok3000 na MB od 15 17 2012
Piszą ,że jest awaria techniczna , ale kiedy ją usuną nie wiadomo.
Zastanawiam się jak odzyskać swoje pieniądze.
Może inną metodą np. na neteller może ktoś już tak próbował?
 
stig 5

stig

Użytkownik
Zrobiłem depozyt, ale pieniędzy od 2 tygodni na koncie nie ma. Maile nie pomagają. Ostatni raz do nich wpłaciłem cokolwiek. Kiedyś dobry buk teraz nie polecam.
 
B 0

barti

Użytkownik
Czy komuś co wyżej narzekali może coś już wypłacili? Ja wczoraj zleciłem wypłatę 1200 zł. i czekam. Generalnie jestem u nich w plecy więc może szybko wypłacą....
 
L 0

lewki

Użytkownik
Lipa , tydzień czasu czekam i coś czuje że to grubszy problem...
Jesteśmy przekonani, iż wkrótce problem zostanie rozwiązany, a wypłacone środki zostaną zaksięgowane na Pana koncie Skrill(MoneyBookers).
Niestety, ale nie znamy konkretnego terminu rozwiązania problemu.
Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.
 
B 0

barti

Użytkownik
W FAQ mozemy przeczytac:
  • Zleciłem wypłatę, jednak kwota nie została jeszcze przelana na moje konto.
    Z doświadczenia możemy powiedzieć, że kwotę wypłaty powinien Pan otrzymać w przeciągu 2-5 dni roboczych. Jeśli po upływie tego czasu nie otrzyma Pan wypłaty, a przesłał nam już kopię dowodu osobistego ze zdjęciem, prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta, podając swoją nazwę użytkownika, imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia oraz adres e-mail podany w koncie &lt;var&gt;LabelNameFormatted&lt;/var&gt;. Czas realizacji przelewu zależy od wybranej formy płatności i bwin nie ma na niego wpływu. Z reguły w dni robocze bwin przekazuje wszystkie polecenia wypłaty usługodawcom finansowym w przeciągu 24 godzin.
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Dziwna sprawa, wpłacać przez MB można, księgują natychmiast, ale z wypłątami już gorzej. Ja czekam od 18.07, czyli już tydzień.
 
L 0

lewki

Użytkownik
Jeśli przyjmują wpłaty z MB to niewesoło, bo by znaczyło że to nie problem na linii Bwin-MB, a jeśli do tego zablokowali wypłaty na inne sposoby, to chyba trzeba się oswajać z myślą niewypłacalności :-]
 
puk 5

puk

Użytkownik
Chyba ma się ku lepszemu jeśli chodzi o wypłaty z Bwin. Na wypłatę z 16.07 czekałem do 24.07, ale wypłata z 24.07 dotarła 27.07 ????
 
B 0

barti

Użytkownik
He i ja dzisiaj dostałem.... na wypłatę czekałem od 23.07 czyli 4 dni. Generalnie są wypłacalni, skoro Christiano i spółka dalej mają koszulki z ich napisem.
 
firer 886

firer

Użytkownik
W sobotę w nocy zleciłem wyplate , w poniedzialek nad ranem kasa byla na moneybookers, także wszystko wraca do normy
 
Do góry Bottom